Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 (B) - JO17-2

Teamleden

Spelers
Owen de Jong Keeper      
Menno Andriessen        
Wouter Apers        
Jarne Blommaert        
Tibo Bolssens        
Kez Bouwens        
Koen Colleman        
Bas Coone        
Mick D'Olieslagers        
Ernst-Jan Eggermont        
Tim Gorrebeeck        
Nóa Hemelaar        
Antoine Hol        
Thybe d' Hooghe        
Gerry Ivens        
Sven Josten        
Vincent Lensen        
Merlijn Martens        
Jordy Nafa        
Nino Sigtermans        
 
Overige teamleden
Marco Vervaet Trainer
Yannick Brasser Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 23-09-2017 11:00 Zaamslag JO17-1 JO17-2 56202 Sportpark 't Durp - -
C 30-09-2017 12:45 JO17-2 ST Koewacht/Steen JO17-3 58267 Sportpark Malpertuus - -
B 04-10-2017 19:00 Walcheren JO17-2 JO17-2 7676 Sportpark Bonedijke - -
C 07-10-2017 13:00 Tern.Boys JO17-2 JO17-2 57682 Zuidersportpark - -
C 14-10-2017 12:45 JO17-2 Heer Arendskerke JO17-1 57767 Sportpark Malpertuus - -
C 04-11-2017 12:45 JO17-2 SSV'65 JO17-1 55939 Sportpark Malpertuus - -
C 11-11-2017 14:00 Terneuzen JO17-2 JO17-2 55439 Sportpark De Vliegende Hollander - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
r 23-09-2017 14:30 ST Koewacht/Steen JO17-3 ST Cadzand/Groede JO17-1
r 23-09-2017 11:00 Zaamslag JO17-1 ST Clinge/HVV '24 JO17-2
C 23-09-2017 12:45 Kloetinge JO17-3 ST Breskens/Schoondijke JO17-1
r 23-09-2017 13:00 Tern.Boys JO17-2 Heer Arendskerke JO17-1
r 30-09-2017 12:45 ST Clinge/HVV '24 JO17-2 ST Koewacht/Steen JO17-3
C 30-09-2017 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO17-1 Zaamslag JO17-1
r 30-09-2017 10:30 ST Cadzand/Groede JO17-1 Terneuzen JO17-2
C 30-09-2017 09:30 SSV'65 JO17-1 Kloetinge JO17-3
C 07-10-2017 14:00 Terneuzen JO17-2 ST Breskens/Schoondijke JO17-1
r 07-10-2017 13:00 SSV'65 JO17-1 ST Cadzand/Groede JO17-1
r 07-10-2017 13:00 Tern.Boys JO17-2 ST Clinge/HVV '24 JO17-2
r 07-10-2017 10:00 Zaamslag JO17-1 ST Koewacht/Steen JO17-3
r 14-10-2017 10:30 ST Cadzand/Groede JO17-1 Tern.Boys JO17-2
r 14-10-2017 12:45 ST Clinge/HVV '24 JO17-2 Heer Arendskerke JO17-1
C 14-10-2017 12:45 Kloetinge JO17-3 Zaamslag JO17-1
r 14-10-2017 14:30 ST Koewacht/Steen JO17-3 Terneuzen JO17-2
  Datum Thuis Uit Functionaris
b 27-09-2017 19:00 Zaamslag JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1
b 04-10-2017 19:00 Walcheren JO17-2 ST Clinge/HVV '24 JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 09-09-2017 12:45 JO17-2 Luctor Heinkenszand JO17-1 7191 0 - 6
B 02-09-2017 10:00 Zaamslag JO17-1 JO17-2 6641 0 - 5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
b 09-09-2017 12:45 ST Clinge/HVV '24 JO17-2 Luctor Heinkenszand JO17-1 7191 0-6
b 09-09-2017 14:30 Walcheren JO17-2 Zaamslag JO17-1 7122 2-2
B 02-09-2017 10:00 Zaamslag JO17-1 ST Clinge/HVV '24 JO17-2 6641 0-5
B 02-09-2017 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Walcheren JO17-2 6796 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Cadzand/Groede JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heer Arendskerke JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Clinge/HVV '24 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SSV'65 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Koewacht/Steen JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tern.Boys JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terneuzen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zaamslag JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven