Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van H.V.V.'24

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-09-2017 14:30 Hoek 4 HVV'24 2 33932 Sportpark Denoek - -
C 23-09-2017 13:00 HVV'24 VR1 Zaterdag IFC VR1 21261 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 14:30 JO19-1 Gilze JO19-1 AJ (Arie) Willeboordse 51910 Sportpark 't Prinsebos - -
C 23-09-2017 14:30 JO16-1 Rijsoord JO16-1 58876 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 14:30 JO17-1 Tern.Boys JO17-1 A.P. (Wies) van Kerckhoven 55242 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 11:00 Zaamslag JO17-1 JO17-2 56202 Sportpark 't Durp - -
C 23-09-2017 11:30 JO15-2 VCK JO15-1 62629 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 vervallen Kapelle JO15-2 JO15-3 62735 Sportpark Het Groene Woud - -
C 23-09-2017 13:30 JO15-3 Terneuzen JO15-4 90699 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 12:00 ST Cadzand/Groede JO15-2G JO15-4 59511 Sportcenter Cadzand - -
C 23-09-2017 13:00 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 65783 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 11:00 Graauw JO13-1 JO13-2 65046 Sportpark De Boomwai - -
C 23-09-2017 vervallen Krabbendijke JO13-2 JO13-3 66045 Sportpark Krabbendijke - -
C 23-09-2017 10:00 Walcheren JO13-2 JO13-4 65786 Sportpark Bonedijke - -
C 23-09-2017 11:15 Hansweertse B. JO10-1 JO10-1 75583 Sportpark Zijpe - -
C 23-09-2017 10:00 JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 74758 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 10:00 IJzendijke JO11-3 JO11-2 93560 Sportpark IJzendijke - -
C 23-09-2017 09:15 Corn Boys JO11-1 JO11-3 74654 Sportpark 't Sas - -
C 23-09-2017 09:30 Vogelwaarde JO11-2 JO11-4 73642 Sportpark Vogelwaarde - -
C 23-09-2017 10:00 JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 90423 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 10:30 MZC'11 JO9-1 JO9-1 82188 Sportpark Den Hogen Blok - -
C 23-09-2017 09:15 Tern.Boys JO9-2G JO9-2 78343 Zuidersportpark - -
C 23-09-2017 vervallen FC Axel JO9-3 JO9-3 90443 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-09-2017 14:30 Hoek 4 HVV'24 2 33932 Sportpark Denoek - -
C 23-09-2017 13:00 HVV'24 VR1 Zaterdag IFC VR1 21261 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 14:30 JO19-1 Gilze JO19-1 AJ (Arie) Willeboordse 51910 Sportpark 't Prinsebos - -
C 23-09-2017 14:30 JO16-1 Rijsoord JO16-1 58876 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 14:30 JO17-1 Tern.Boys JO17-1 A.P. (Wies) van Kerckhoven 55242 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 11:00 Zaamslag JO17-1 JO17-2 56202 Sportpark 't Durp - -
C 23-09-2017 11:30 JO15-2 VCK JO15-1 62629 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 vervallen Kapelle JO15-2 JO15-3 62735 Sportpark Het Groene Woud - -
C 23-09-2017 13:30 JO15-3 Terneuzen JO15-4 90699 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 12:00 ST Cadzand/Groede JO15-2G JO15-4 59511 Sportcenter Cadzand - -
C 23-09-2017 13:00 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 65783 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 11:00 Graauw JO13-1 JO13-2 65046 Sportpark De Boomwai - -
C 23-09-2017 vervallen Krabbendijke JO13-2 JO13-3 66045 Sportpark Krabbendijke - -
C 23-09-2017 10:00 Walcheren JO13-2 JO13-4 65786 Sportpark Bonedijke - -
C 23-09-2017 11:15 Hansweertse B. JO10-1 JO10-1 75583 Sportpark Zijpe - -
C 23-09-2017 10:00 JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 74758 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 10:00 IJzendijke JO11-3 JO11-2 93560 Sportpark IJzendijke - -
C 23-09-2017 09:15 Corn Boys JO11-1 JO11-3 74654 Sportpark 't Sas - -
C 23-09-2017 09:30 Vogelwaarde JO11-2 JO11-4 73642 Sportpark Vogelwaarde - -
C 23-09-2017 10:00 JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 90423 Sportpark HVV'24 - -
C 23-09-2017 10:30 MZC'11 JO9-1 JO9-1 82188 Sportpark Den Hogen Blok - -
C 23-09-2017 09:15 Tern.Boys JO9-2G JO9-2 78343 Zuidersportpark - -
C 23-09-2017 vervallen FC Axel JO9-3 JO9-3 90443 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -

Terug naar boven