• Het eerste toernooi van de Wandelvoetballers in Kloetinge Er waren 5 wedstrijden:
    3x was er verlies en 2x winst!

    Super georganiseerd

    èn gezellig!!

  • Wij willen geen oorlog! Ieder moet in vrijheid kunnen leven. We leven mee met de bewoners van Oekraïne. Stop de oorlog in Oekraïne!!

  • Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechter
    04-09-2022HVV'24 5Terneuzen 4beker11:00veld 1
    04-09-2022HVV'24 2Terneuzen 2beker11:30veld 4N7N8N9 - (+M)
    04-09-2022HVV'24 3Graauw 2beker11:30ME (Marcel) Verdurmenveld 3N6N5N9 - (+M)
    04-09-2022HVV'24 1Steen 1beker14:30veld 1K1 - KLD ThuisK2 - KLD BezoekersK3
    07-09-2022HVV'24 JO17-1FC Axel JO17-1Oefen18:45veld 4N7N8N9 - (+M)
    10-09-2022ST HVV'24 / Graauw JO8-1FC Axel JO8-1JMregulier09:30veld 1 A1
    10-09-2022ST HVV'24 / Graauw JO11-1SJO HSVC'20 JO11-2regulier09:30veld 3 A
    10-09-2022HVV'24 JO8-2Zaamslag JO8-2regulier09:30veld 1 B1
    10-09-2022ST HVV'24 / Graauw JO10-1Walcheren JO10-2JMregulier09:30veld 1 A2
    10-09-2022ST HVV'24/Graauw JO13-1Steenbergen JO13-1regulier11:00veld 3
    10-09-2022ST HVV'24 / Graauw JO14-1Corn Boys JO14-1regulier11:30veld 5
    10-09-2022HVV'24 JO17-1Tern Boys JO17-1Oefen onder voorbehoud11:30veld 4N7N8N9 - (+M)
    10-09-2022HVV'24 2Apollo'69 5beker13:30veld 1
    10-09-2022HVV'24 JO17-2ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO17-1regulier13:30veld 3
    10-09-2022ST HVV'24/Graauw JO15-1Nieuwland JO15-1regulier13:30veld 5
    11-09-2022HVV'24 VR1Vivoo VR2beker11:00veld 1
    11-09-2022HVV'24 4Koewacht 2beker11:00veld 3
    14-09-2022HVV'24 JO17-1Hontenisse JO16-1Oefen19:30veld 1N7N8N9 - (+M)
    17-09-2022ST HVV'24 / Graauw JO9-1Clinge JO9-2regulier09:30veld 1 A1
    17-09-2022ST HVV'24 / Graauw JO10-1SJO HSVC'20 JO10-1regulier09:30veld 1 A2
  • Programma Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    03-09-2022Borssele 1HVV'24 2beker14:30
    04-09-2022Graauw VR1HVV'24 VR1beker10:30
    04-09-2022ST Groede/Schoondijke/Cadzand 2HVV'24 4beker12:00
    10-09-2022Zaamslag JO9-1JMST HVV'24 / Graauw JO9-1regulier09:30
    10-09-2022FC Axel MO17-1ST HVV '24/Graauw MO17-1regulier09:45
    10-09-2022Koewacht JO10-1JMST HVV'24 / Graauw JO10-2regulier09:45
    10-09-2022JVOZ JO12-2ST HVV'24 / Graauw JO12-1regulier09:45
    10-09-2022Clinge JO9-2ST HVV'24 / Graauw JO9-2regulier10:00
    10-09-2022ST Oostburg/IJzendijke JO12-2JMST HVV'24 / Graauw JO12-2regulier10:00
    10-09-2022Terneuzense Boys JO17-1HVV'24 JO17-1regulier11:3012 - Zuidersportpark kleedkamer 1210 - Zuidersportpark kleedkamer 10
    10-09-2022Terneuzense Boys JO19-1HVV'24 JO19-1regulier14:3012 - Zuidersportpark kleedkamer 1210 - Zuidersportpark kleedkamer 10
    11-09-2022Steen 2HVV'24 2beker12:30
    11-09-2022Clinge 3HVV'24 3beker12:30
    11-09-2022ODIO 1HVV'24 1beker14:30
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen