• Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechter
    27-11-2021 AFGELASTST HVV'24 / Graauw JO10-1Kapelle JO10-1regulierAFGELASTveld 1
    27-11-2021ST HVV'24 / Graauw JO9-2Koewacht JO9-1JMregulier09:30veld 1
    27-11-2021 AFGELASTST HVV'24 / Graauw JO11-2Schoondijke JO11-1JMregulierAFGELASTveld 3
    28-11-2021HVV'24 4Graauw 4regulier11:00Afgeschermdveld 3
    28-11-2021HVV'24 3IJzendijke 4regulier11:30ME (Marcel) Verdurmenveld 1
    01-12-2021HVV'24 1Terneuzen 1regulier19:30W.A.L. (Wim) Broekhovenveld 1
    04-12-2021ST HVV'24 / Graauw JO8-1FC Axel JO8-2regulier09:30veld 1
    04-12-2021ST HVV'24 / Graauw JO9-1Terneuzense Boys JO9-3regulier09:30veld 1
    04-12-2021HVV'24 JO8-2Aardenburg JO8-1JMregulier09:30veld 1
    04-12-2021ST HVV'24 / Graauw JO12-1SSV'65 JO12-1JMregulier11:15veld 3
    04-12-2021ST HVV'24/Graauw JO13-1Krabbendijke JO13-1regulier11:30veld 1
    04-12-2021ST HVV'24 / Graauw JO16-1Gloria UC JO16-1regulier13:00veld 1
    04-12-2021HVV'24 JO19-2Terneuzen JO19-3regulier14:30veld 5
    05-12-2021HVV'24 VR1Vogelwaarde VR1regulier11:00veld 3
    05-12-2021HVV'24 2Steen 2regulier11:30C.M (Martin) Kosterveld 1
    05-12-2021HVV'24 1Sprundel 1regulier14:00A. (Alperen) Yilmazveld 1
    11-12-2021ST HVV'24 / Graauw JO11-1Oostburg JO11-1JMregulier09:30veld 1
    11-12-2021ST HVV'24 / Graauw JO8-1Terneuzense Boys JO8-2regulier09:30veld 1
    11-12-2021ST HVV'24 / Graauw JO15-2ST HKW '21/Apollo'69/DWO '15 JO15-1regulier11:00veld 3
    11-12-2021ST HVV'24/Graauw JO13-1SJO HSVC'20 JO13-1regulier11:00veld 1
  • Programma Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    27-11-2021MZC'11 JO13-1ST HVV'24/Graauw JO13-1regulier09:45AfgeschermdZIERIKZEE--
    27-11-2021 AFGELASTST IJzendijke/Oostburg JO12-1JMST HVV'24 / Graauw JO12-1regulierAFGELASTK. (Kevin) HoorewegheOOSTBURG12
    27-11-2021 AFGELASTOostburg JO9-2JMST HVV'24 / Graauw JO9-1regulierAFGELASTOOSTBURG12
    28-11-2021 AFGELASTSC Welberg VR2HVV'24 VR1regulierAFGELASTSTEENBERGEN NBKleedkamer 5Kleedkamer 2
    28-11-2021Hontenisse 2HVV'24 2regulier12:30H. (Honny) ClaessensKLOOSTERZANDEKL.1KL.5
    28-11-2021Clinge 1HVV'24 1regulier14:30H.S.A. (Hans) PanjoelCLINGE
    04-12-2021FC Axel JO13-3ST HVV '24/Graauw JO13-2regulier09:00AXEL
    04-12-2021Corn Boys JO11-1ST HVV'24 / Graauw JO11-2regulier09:00SAS VAN GENT
    04-12-2021Krabbendijke MO9-1ST HVV'24 / Graauw JO9-2regulier09:30KRABBENDIJKE
    04-12-2021SJO HPC'16 JO15-1ST HVV'24 / Graauw JO15-2regulier10:00PHILIPPINE
    04-12-2021SSV'65 JO11-1JMST HVV'24 / Graauw JO11-1regulier10:00GOES
    04-12-2021RCS JO10-2ST HVV'24 / Graauw JO10-1regulier10:30OOST-SOUBURG
    04-12-2021Vosmeer JO16-1HVV'24 JO16-2regulier11:30OUD-VOSSEMEER
    04-12-2021Luctor Heinkenszand JO15-1ST HVV'24/Graauw JO15-1regulier11:45HEINKENSZAND
  • Afgelastingen

    DatumWedstrijd
    27 nov.ST HVV'24 / Graauw JO10-1 - Kapelle JO10-1
    27 nov.ST IJzendijke/Oostburg JO12-1JM - ST HVV'24 / Graauw JO12-1
    27 nov.ST HVV'24 / Graauw JO11-2 - Schoondijke JO11-1JM
    27 nov.Oostburg JO9-2JM - ST HVV'24 / Graauw JO9-1
    28 nov.SC Welberg VR2 - HVV'24 VR1
  • Foto Filmpje van HVV'24 JO11-1

  • Nathalie Scheerders maakte zaterdag 25 september een mooi Foto Filmpje van de wedstrijd van HVV'24 JO11-1 tegen FC Axel JO11-1. De uitslag van de wedstrijd was: 3-3. Klik op de foto om het filmpje te starten. Veel plezier allemaal.