• Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechter
    19-06-2021ST HVV'24 / Graauw JO10-2ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1Gregulier09:30Kunstgras 4 CKleedkamer N 6Kleedkamer N 5-
    19-06-2021ST HVV'24 / Graauw JO11-1Tern.Boys JO11-1Gregulier09:30K.P.F. (Koen) de BlieckKunstgras 4 A-BKleedkamer N 8Kleedkamer N 7Kleedkamer scheidsrechter
    19-06-2021ST HVV'24 / Graauw JO12-1Kloetinge JO12-1regulier11:00AfgeschermdKunstgras 4 A-BKleedkamer N 2Kleedkamer N 1Kleedkamer scheidsrechter
    19-06-2021ST HVV'24/Graauw JO13-1FC Axel JO13-2regulier11:00K. (Kenny) VermuntKunstgras 3Kleedkamer N 4Kleedkamer N 3Kleedkamer scheidsrechter
    19-06-2021ST HVV'24/Graauw JO15-1Walcheren JO15-1regulier13:00W. (Wim) van SchilKunstgras 4Kleedkamer N 8Kleedkamer N 7Kleedkamer scheidsrechter
    19-06-2021ST HVV'24 / Graauw JO15-2Terneuzen JO15-2regulier13:00E. (Erik) van GasseKunstgras 3Kleedkamer N 6Kleedkamer N 5Kleedkamer scheidsrechter
    23-06-2021ST HVV '24/Graauw JO13-2FC Axel JO13-3regulier19:45veld 4
    23-06-2021HVV'24 JO17-1GPC Vlissingen JO17-1Oefen19:45Kunstgras 3---
    24-06-2021HVV'24 JO15-1HSVC'20 JO14-1Oefen19:30Kunstgras 3---
    26-06-2021ST HVV'24 / Graauw JO9-1SJO HPC'16 JO9-3regulier09:30veld 3
    26-06-2021ST HVV'24 / Graauw JO9-2ST Biervliet/Hoofdplaat JO9-1Gregulier09:30veld 3
  • Programma Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    19-06-2021FC Axel JO8-1GST HVV'24 / Graauw JO8-1regulier09:00AXEL
    19-06-2021ST Biervliet/Hoofdplaat JO9-1GST HVV'24 / Graauw JO9-1regulier10:00BIERVLIET
    19-06-2021FC Axel JO11-2GST HVV'24 / Graauw JO11-2regulier10:00AXEL
    19-06-2021ST Breskens/Schoondijke JO12-1GST HVV'24 / Graauw JO12-2regulier11:00BRESKENS
    19-06-2021Tern.Boys JO13-2GST HVV '24/Graauw JO13-2regulier11:30J. (Joey) WegmanTERNEUZEN24
    26-06-2021SJO HSVC'20 JO11-1ST HVV'24 / Graauw JO11-1regulier09:30O. (Omar) QabilLAMSWAARDEKL.1KL.3
    26-06-2021Corn Boys JO12-1ST HVV'24 / Graauw JO12-2regulier10:00SAS VAN GENTKleedkamer 2Kleedkamer 5
    26-06-2021Cluzona JO10-1ST HVV'24 / Graauw JO10-1regulier10:30WOUW
    26-06-2021RCS JO15-1ST HVV'24/Graauw JO15-1regulier10:30OOST-SOUBURG
    26-06-2021Oostburg JO10-2GST HVV'24 / Graauw JO10-2regulier11:15OOSTBURG
    26-06-2021ST Breskens/Schoondijke JO15-1ST HVV'24 / Graauw JO15-2regulier12:30BRESKENS
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen