• Zaterdagdienst

    Komend weekend van 26-27 september staan er 10 thuiswedstrijden op het programma. Dinsdag 22 september speelt H.V.V.'24 JO13-2 om 19.00 uur de uitgestelde bekerwedstrijd tegen HPC'16 JO13-1. We wensen alle teams véél succes en voetbalplezier.

    ATTENTIE!
    Van elk team wordt één trainer/leider bij het wedstrijdsecretariaat verwacht i.v.m. de Corona instructies voor de kleedkamers, veld en kantine. Tevens krijgen ze een wedstrijdformuliertje mee met gegevens over de wedstrijd.

    Wie draait de Zaterdagdienst?

    26 sept: Iman van Dam en Ronny den Exter

    Aanwezig om: 8.30 uur

    Zet in je agenda: Zondag 27 september a.s. speelt het 1ste team  thuis de eerste derby voor de competitie 
    tegen Philippine 1. De wedstrijd begint om 14.30 uur. 

    Fijn voetbalweekend allemaal!

  • Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechter
    27-09-2020HVV'24 VR1DOSKO VR1regulier11:30AfgeschermdKunstgras 4Kleedkamer N7 en N8Kleedkamer N5 en N6Kleedkamer scheidsrechter
    27-09-2020HVV'24Philippineregulier14:30W.A.L. (Wim) BroekhovenVeld 1Kleedkamer Thuis en BezoekersKleedkamer N3 en N4Kleedkamer scheidsrechter
    03-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO9-2SJO HSVC'20 JO9-1regulier09:30veld 1
    03-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO10-1MOC'17 JO10-2regulier09:30veld 1
    03-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO11-1SJO HSVC'20 JO11-1regulier09:30Afgeschermdveld 1
    03-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO12-2Aardenburg JO12-1regulier11:00J. (Jeroen) Apersveld 3
    03-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO11-2SJO HSVC'20 JO11-2regulier11:00veld 3
    03-10-2020ST HVV '24/Graauw JO13-2ST Steen/Koewacht JO13-3Gregulier11:00A. (Anthony) Schillemansveld 1
    03-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO15-2ST Zaamslag/Vogelwaarde JO15-1Gregulier13:00E. (Erik) van Gasseveld 1
    03-10-2020HVV'24 JO17-1BSC JO17-1regulier14:30J.L. (John) de Rijckveld 1
    04-10-2020HVV'24 VR1WVV'67 VR1regulier11:30Afgeschermdveld 1
    04-10-2020HVV'24 4Hontenisse 4regulier11:30Afgeschermdveld 3
    10-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO8-1SJO HSVC'20 JO8-1regulier09:30veld 1
    10-10-2020ST HVV'24 / Graauw JO9-1SJO HSVC'20 JO9-2regulier09:30veld 1
  • Programma Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijdScheidsrechterPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    27-09-2020MOC'17 2HVV'24 2regulier11:00P. (Paul) DitvoorstBERGEN OP ZOOMKL1KL3
    27-09-2020SDO'63 2HVV'24 5regulier11:00LAMSWAARDE
    03-10-2020Corn Boys JO10-1ST HVV'24 / Graauw JO10-2regulier09:00SAS VAN GENT
    03-10-2020Jong Ambon JO13-1ST HVV'24/Graauw JO13-1regulier09:45MIDDELBURG
    03-10-2020Kloetinge JO12-1ST HVV'24 / Graauw JO12-1regulier10:00KLOETINGE
    03-10-2020Zeelandia Middelburg MO15-1ST HVV'24 / Graauw MO15-1regulier10:00MIDDELBURG
    03-10-2020Corn Boys JO15-1ST HVV'24/Graauw JO15-1regulier11:00SAS VAN GENT
    03-10-2020Clinge JO9-1ST HVV'24 / Graauw JO9-1regulier11:15CLINGE
    03-10-2020Walcheren JO17-4HVV'24 JO17-2regulier12:45VLISSINGEN
    03-10-2020Roosendaal JO19-2HVV'24 JO19-1regulier13:15C.P. (Chris) NieuwlandROOSENDAAL
    03-10-2020Nieuwland 2HVV'24 2regulier14:30NIEUW- EN SINT JOOSLAND
    04-10-2020ODIO 2HVV'24 2regulier11:30J.A.F. (Johan) de KeizerOSSENDRECHTKleedlokaal 1Kleedlokaal 5
    04-10-2020HoevenHVV'24regulier14:30G.G.A.J. (Gijs) de KortHOEVEN
    10-10-2020ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO11-1ST HVV'24 / Graauw JO11-2regulier09:15GROEDE
  • Uitslagen competitie

    WedstrijddatumAanvangstijdThuisteamUitteamUitslagCompetitiesoort
    26-09-202014:30HVV'24 JO19-1RBC JO19-11 - 3regulier
    26-09-202014:30HVV'24 JO17-2ST Biervliet/Hoofdplaat JO17-10 - 1regulier
    26-09-202013:00HVV'24 2Cadzand 22 - 0regulier
    26-09-202013:00ST HVV'24/Graauw JO15-1Terneuzen JO15-1regulier
    26-09-202013:00Zeelandia Middelburg JO17-1HVV'24 JO17-1regulier
    26-09-202011:00ST HVV'24 / Graauw JO12-2ST Hoofdplaat/Biervliet JO12-1G0 - 7regulier
    26-09-202011:00ST HVV'24 / Graauw JO12-1BSC JO12-16 - 5regulier
    26-09-202011:00SJO HPC'16 JO15-2ST HVV'24 / Graauw JO15-23 - 4regulier
    26-09-202011:00Breskens JO11-1GST HVV'24 / Graauw JO11-1regulier
    26-09-202010:00ST IJzendijke/Oostburg JO13-2GST HVV '24/Graauw JO13-2regulier
    24-09-202019:30ST Zaamslag/Vogelwaarde JO15-1GST HVV'24/Graauw JO15-10 - 7beker
    22-09-202019:00ST HVV '24/Graauw JO13-2SJO HPC'16 JO13-13 - 3beker
    20-09-202014:30SprundelHVV'241 - 0regulier
    20-09-202011:30HVV'24 2Schijf 21 - 0regulier
    20-09-202011:30HVV'24 4Hulsterloo 23 - 1regulier
    20-09-202011:00HVV'24 5Graauw 43 - 1regulier
    20-09-202010:00Vivoo VR2HVV'24 VR14 - 3regulier