• HVV'24 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bunderen, Tamara VanOverige stafTeammanager
    Henderiks, EdwinOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. 10:00Schijf VR2 - ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1Sportpark De Zoek
    1 nov. 10:30ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1 - NVS VR1Sportpark De Boomwai
    8 nov. 10:00Rimboe VR1 - ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1Sportpark Rimboe
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1 - ST Vogelwaarde/Zaamslag VR11 - 2
    4 okt.SC Gastel VR3 - ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR10 - 2
  • Poulestanden ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1 ( 5e klasse 501 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NVS VR13300142129
    2ST Vogelwaarde/Zaamslag VR1330012489
    3NSV VR132105327
    4ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR131115414
    5Sprundel VR221016513
    6Rimboe VR121013303
    7SVO Wernhout/Zundert VR2310210733
    8Vivoo VR23102101003
    9Schijf VR23102512-73
    10DIOZ VR1200209-90
    11SC Gastel VR33003112-110

    Poulestanden ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1 ( Groep 3 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Vogelwaarde/Zaamslag VR122006336
    2WVV'67 VR121013303
    3ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1200214-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boonman - van der Ven, SabrinaTeamspeler
    Booy, Chloë deTeamspeler
    Bouwens, BeauTeamspeler
    Boënne, MerelTeamspeler
    Brande, Ilse Irene Emma van denTeamspeler
    Bunderen, Tamara VanTeamspeler
    Cock, Amy DeTeamspeler
    Delforge, TamarTeamspeler
    Dries, Sanne van denTeamspeler
    Durinck, EllenTeamspeler
    Geertruij, LindeyTeamspeler
    Johnson, KayleeTeamspeler
    Kaijser, JasmijnTeamspeler
    Laere, Sharida vanTeamspeler
    Misset, LauraTeamspeler
    Nachtegael, IggyTeamspeler
    Nafa, SennaTeamspeler
    Praet, AureTeamspeler
    Rijcke, Demi deTeamspeler
    Sikkelerus, Nienke vanTeamspeler
    Stokx, AmyTeamspeler
    Vael, ShannenTeamspeler
    Verbraeken, GiuliaTeamspeler
    Wols, ManoukTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Schijf VR2

    VS

    ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1

    25 oktober 202610:00 uur
    Sportpark De Zoek veld 1 - Hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ST HVV'24/Graauw/Steen/Hontenisse VR1

    513 Vrouwen Zondag

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd