Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Plaats | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23-03-2024 | HVV'24 JO9-1 | Roosendaal JO9-1 | regulier | 09:30 | HULST | |||||
23-03-2024 | HVV'24 JO8-1 | MZC'11 JO8-1 | regulier | 09:30 | HULST | |||||
23-03-2024 | HVV'24 JO11-1 | SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1 | regulier | 10:45 | HULST | |||||
23-03-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO10-1 | Nieuwland JO10-1 | regulier | 10:45 | HULST | |||||
23-03-2024 | HVV'24 2 | Spui 4 | regulier | 11:00 | SPUI | |||||
23-03-2024 | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | Kloetinge MO17-3 | regulier | 11:00 | HULST | |||||
23-03-2024 | HVV'24 JO13-2 | Tern.Boys JO13-2JM | regulier | 11:00 | HULST | |||||
23-03-2024 | ST HVV'24/Graauw JO13-1 | FC Axel JO13-1 | regulier | 12:30 | HULST | |||||
23-03-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO14-1 | SJO HSVC'20 JO14-1 | regulier | 12:30 | HULST | |||||
23-03-2024 | HVV'24 JO17-1 | Kloetinge JO17-2 | regulier | 14:30 | HULST | |||||
24-03-2024 | HVV'24 4 | Steen 4 | regulier | 11:30 | HULST | |||||
24-03-2024 | HVV'24 3 | IJzendijke 2 | regulier | 13:00 | IJZENDIJKE | |||||
30-03-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | SJO HPBC'23 JO15-1 | regulier | 12:30 | HULST | N6 | N5 | |||
30-03-2024 | HVV'24 2 | Oostburg 2 | regulier | 13:00 | W. (Wim) van Schil | HULST | N6 | N5 |
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Plaats | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23-03-2024 | Steen JO8-1JM | ST HVV'24 / Graauw JO8-2 | 09:00 | SINT JANSTEEN | |||||
23-03-2024 | Terneuzense Boys JO9-4 | HVV'24 JO9-2 | 09:00 | TERNEUZEN | 7 - Zuidersportpark kleedkamer 7 | 9 - Zuidersportpark kleedkamer 9 | |||
23-03-2024 | Koewacht JO9-2 | ST HVV'24 / Graauw JO9-3 | 09:15 | KOEWACHT | |||||
23-03-2024 | Zaamslag JO11-1 | HVV'24 JO11-2 | 09:30 | ZAAMSLAG | |||||
23-03-2024 | MZC'11 JO15-1 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | 09:45 | ZIERIKZEE | |||||
23-03-2024 | Jong Ambon JO12-1 | ST HVV'24 / Graauw JO12-1 | 10:00 | MIDDELBURG | |||||
23-03-2024 | Breskens JO10-1JM | HVV'24 JO10-3 | 10:30 | BRESKENS | |||||
23-03-2024 | Terneuzense Boys JO10-4 | ST HVV'24 / Graauw JO10-2 | 10:30 | TERNEUZEN | 8 - Zuidersportpark kleedkamer 8 | 11 - Zuidersportpark kleedkamer 11 | |||
23-03-2024 | GPC Vlissingen JO15-2 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | 11:15 | VLISSINGEN | |||||
23-03-2024 | MOC'17 JO19-1 | HVV'24 JO19-1 | 15:00 | J.C.A.J (Jeroen) Goorden | BERGEN OP ZOOM | 7 - kleedkamer 7 | 8 - kleedkamer 8 | ||
24-03-2024 | NVS VR1 | HVV'24 VR1 | 10:45 | NIEUW-VOSSEMEER | |||||
24-03-2024 | Hoeven 2 | HVV'24 2 | 11:45 | R. (Ricardo) Minnes | HOEVEN | ||||
24-03-2024 | Hontenisse 1 | HVV'24 1 | 14:30 | Afgeschermd | KLOOSTERZANDE | ||||
29-03-2024 | ST Groede/Schoondijke/Cadzand 2 | HVV'24 4 | 20:00 | CADZAND |