HVV'24 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 's Heer Arendskerke 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Axel 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Clinge 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DwO'15 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HVV'24 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kapelle 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kloetinge 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Luctor Heinkenszand 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Luctor Heinkenszand 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Patrijzen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Spui 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Gastel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HVV'24 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Philippine 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RBC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Schijf 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Steen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Steenbergen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Terneuzen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Victoria'03 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VVR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Breskens 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Graauw 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HVV'24 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zaamslag 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Terneuzen 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 WSC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Zundert 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Gilze 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
6 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 RBC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 HVV'24 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

HVV'24 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Gastel 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hontenisse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HVV'24 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Kruisland 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOC'17 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODIO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Philippine 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Steen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Victoria'03 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zeelandia Middelburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HVV'24 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Philippine 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Biervliet 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Breskens 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Clinge 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Corn Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hontenisse 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HVV'24 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IJzendijke 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Koewacht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oostburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sluis 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Steen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Terneuzen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Clinge 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Corn Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Corn Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Graauw 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Graauw 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hontenisse 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HVV'24 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SDO'63 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vogelwaarde 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zeelandia Middelburg 6 3 2 0 1 6 14 5 9 0
2 HVV'24 4 3 2 0 1 6 13 12 1 0
3 Jong Ambon 2 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
4 Corn Boys 2 3 1 0 2 3 5 12 -7 0

HVV'24 VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HSC'28 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HVV'24 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 METO VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuw Borgvliet VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODIO VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rimboe VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vivoo VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vogelwaarde VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WVV'67 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Graauw VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HVV'24 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vogelwaarde VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV’24 JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Gastel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goes JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Halsteren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeven JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Internos JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RBC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Steenbergen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Virtus JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Goes JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kloetinge JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO19-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 VV Papendrecht JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Gilze JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Hardinxveld JO19-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 ST HHVC JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
6 Zwaluwen JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 VOC JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 Alblasserdam JO19-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

HVV'24 JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DBGC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Duiveland JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kloetinge JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SEOLTO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO HPC'16 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wernhout JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Yerseke JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Steen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzense Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwland JO19-1 8 7 1 0 22 31 2 29 0
2 De Meeuwen JO19-1 8 6 2 0 20 37 7 30 0
3 's Heer Arendskerke JO19-2 8 5 0 3 15 26 26 0 0
4 SKNWK JO19-1 8 4 0 4 12 21 20 1 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 8 4 0 4 12 27 31 -4 0
6 Bruse Boys JO19-1 8 3 0 5 9 23 27 -4 0
7 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 8 2 2 4 8 14 19 -5 0
8 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 8 2 1 5 7 10 22 -12 0
9 Terneuzense Boys JO19-2 8 0 0 8 0 8 43 -35 0

HVV'24 JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goes JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST HVV'24/Clinge JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kapelle JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kloetinge JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MZC'11 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RCS JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Terneuzense Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zeelandia Middelburg JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24/Clinge JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Steen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Luctor Heinkenszand JO17-1 11 10 0 1 30 36 7 29 0
2 Arnemuiden JO17-1 11 9 1 1 28 44 15 29 0
3 Roosendaal JO17-2 11 7 2 2 23 27 11 16 0
4 FC Dauwendaele JO17-1 11 6 0 5 18 25 24 1 0
5 Terneuzense Boys JO17-1 11 5 2 4 17 24 22 2 0
6 Zeelandia Middelburg JO17-1 11 5 1 5 16 16 27 -11 0
7 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 10 3 3 4 12 26 30 -4 0
8 HVV'24 JO17-1 11 4 0 7 12 24 28 -4 0
9 FC Axel JO17-1 11 2 1 8 7 12 25 -13 0
10 ST Steen/Koewacht JO17-1 10 2 2 6 5 18 26 -8 3
11 Kloetinge JO17-2 11 1 1 9 4 9 41 -32 0
12 Tholense Boys JO17-1 9 3 1 5 3 15 20 -5 7

HVV'24 JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DwO'15 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Cadzand/Groede JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kloetinge JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Koewacht JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RCS JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Steen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Terneuzen JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Walcheren JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Noormannen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 JO16-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 B.V.V. JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RPC JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TVC Breda JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Roosendaal JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TVC Breda JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kogelvangers JO16-1 8 7 0 1 21 34 7 27 0
2 Groen Wit JO16-1 8 7 0 1 20 30 10 20 1
3 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 8 4 0 4 12 14 13 1 0
4 Virtus JO16-1 8 2 0 6 5 12 22 -10 1
5 Boeimeer JO16-2 8 0 0 8 0 4 42 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 GPC Vlissingen JO16-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

HVV'24 JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Arnemuiden JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Axel JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Dauwendaele JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MZC'11 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RCS JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Terneuzense Boys JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Walcheren JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Steen / Koewacht JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 's Heer Arendskerke JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Axel JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Ambon JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RCS JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO HPC'16 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terneuzense Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VCK JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Walcheren JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 10 8 1 1 25 38 8 30 0
2 Terneuzense Boys JO15-2 10 7 1 2 22 42 20 22 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 10 6 1 3 19 25 11 14 0
4 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 10 3 0 7 9 16 25 -9 0
5 Terneuzen JO15-2 10 2 1 7 7 15 23 -8 0
6 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 10 2 0 8 6 10 59 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steen JO15-1 2 2 0 0 6 6 0 6 0
2 SJO HPC'16 JO15-1 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

ST HVV'24 / Clinge JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Apollo'69 JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBGC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heerjansdam JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST HVV'24 / Clinge JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IFC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Irene'58 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oranje Wit JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RCD JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roosendaal JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Stedoco JO14-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 's Heer Arendskerke JO14-1 10 7 2 1 23 34 14 20 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO14-1 10 6 3 1 21 27 9 18 0
3 Zaamslag JO14-1 10 4 2 4 14 16 24 -8 0
4 Sluiskil JO14-1G 10 3 3 4 12 24 31 -7 0
5 Terneuzen JO14-2 10 1 5 4 8 16 22 -6 0
6 SJO Lebo/SVN/VVB Jo14-1 10 0 3 7 3 13 30 -17 0

HVV'24 JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Dauwendaele JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Halsteren JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST HVV'24/Clinge JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Steen / Koewacht JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tholense Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Victoria'03 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VC Vlissingen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wemeldinge JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24/Clinge JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Steen / Koewacht JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Steen / Koewacht JO13-1 11 10 0 1 30 48 12 36 0
2 RCS JO13-1 11 8 1 2 25 34 11 23 0
3 Walcheren JO13-1 11 8 1 2 25 28 8 20 0
4 Luctor Heinkenszand JO13-1 11 7 1 3 22 42 13 29 0
5 Terneuzense Boys JO13-1 11 5 1 5 16 20 22 -2 0
6 SJO Serooskerke/Veere JO13-1 11 5 1 5 16 26 37 -11 0
7 ST HVV'24/Clinge JO13-1 11 4 2 5 14 16 23 -7 0
8 FC Axel JO13-1 11 3 4 4 13 15 17 -2 0
9 MZC'11 JO13-1 11 3 2 6 11 21 39 -18 0
10 Arnemuiden JO13-1 11 2 1 8 7 11 29 -18 0
11 Terneuzen JO13-1 11 1 3 7 6 12 37 -25 0
12 SSV'65 JO13-1 11 1 1 9 4 14 39 -25 0

HVV'24 JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 10 10 0 0 30 71 8 63 0
2 ST HVV '24/Clinge JO13-2 10 8 0 2 24 48 31 17 0
3 Terneuzen JO13-2 10 5 0 5 15 26 36 -10 0
4 SJO/HPC'16 JO13-2G 10 4 0 6 12 30 30 0 0
5 Terneuzense Boys JO13-3 10 1 1 8 4 16 48 -32 0
6 Spui JO13-1 10 1 1 8 4 14 52 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 10 7 2 1 23 39 15 24 0
2 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 10 6 4 0 22 26 7 19 0
3 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1G 10 6 1 3 19 32 23 9 0
4 FC Axel JO13-2 10 4 1 5 13 26 28 -2 0
5 ST HVV'24/Clinge JO13-3 10 2 2 6 8 16 27 -11 0
6 ST HVV '24/Clinge JO13-2 10 0 0 10 0 8 47 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DwO'15 JO13-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 Rillandia JO13-1G 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Arnemuiden JO13-2 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 ST HVV '24/Clinge JO13-2 3 0 0 3 0 3 14 -11 0

HVV'24 JO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 10 7 2 1 23 39 15 24 0
2 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 10 6 4 0 22 26 7 19 0
3 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1G 10 6 1 3 19 32 23 9 0
4 FC Axel JO13-2 10 4 1 5 13 26 28 -2 0
5 ST HVV'24/Clinge JO13-3 10 2 2 6 8 16 27 -11 0
6 ST HVV '24/Clinge JO13-2 10 0 0 10 0 8 47 -39 0

HVV'24 JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kloetinge JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzense Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO11-1 9 7 1 1 22 47 15 32 0
2 Kapelle JO11-2 9 6 1 2 19 33 18 15 0
3 Terneuzense Boys JO11-1 9 6 1 2 19 33 22 11 0
4 Zeelandia Middelburg JO11-2 9 6 0 3 18 57 31 26 0
5 Arnemuiden JO11-1G 9 5 2 2 17 33 21 12 0
6 Luctor Heinkenszand JO11-1 9 4 1 4 13 30 39 -9 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 8 3 0 5 9 25 35 -10 0
8 VCK JO11-1 9 2 0 7 6 28 45 -17 0
9 VC Vlissingen JO11-1 8 1 0 7 3 14 52 -38 0
10 Wemeldinge JO11-1 9 1 0 8 3 19 41 -22 0

HVV'24 JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJzendijke JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oostburg JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sluis JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tern.Boys JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tern.Boys JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwland JO11-1 9 7 0 2 21 48 27 21 0
2 Terneuzen JO11-1 9 7 0 2 21 39 27 12 0
3 GPC Vlissingen JO11-1 9 5 2 2 17 41 32 9 0
4 ST Oostkapelle/Domburg JO11-1 9 5 0 4 15 34 35 -1 0
5 Walcheren JO11-1 9 4 2 3 14 40 20 20 0
6 Terneuzense Boys JO11-3 9 4 2 3 14 33 30 3 0
7 Zeelandia Middelburg JO11-3 9 3 1 5 10 35 42 -7 0
8 SJO Serooskerke/Veere JO11-1 9 3 1 5 10 34 51 -17 0
9 MZC'11 JO11-1 9 2 2 5 8 20 34 -14 0
10 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 9 0 0 9 0 20 46 -26 0

HVV'24 JO11-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluiskil JO11-1 10 9 0 1 27 102 20 82 0
2 Nieuwland JO11-2 10 9 0 1 27 94 20 74 0
3 Zeelandia Middelburg JO11-5 11 8 0 3 24 91 36 55 0
4 Terneuzen JO11-2 11 8 0 3 24 82 32 50 0
5 Walcheren JO11-2 11 8 0 3 24 52 21 31 0
6 SSV'65 JO11-3G 11 6 0 5 18 54 40 14 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 11 5 0 6 15 69 43 26 0
8 Luctor Heinkenszand JO11-3 10 2 1 7 7 31 84 -53 0
9 Terneuzense Boys JO11-4 11 2 1 8 7 34 77 -43 0
10 ST Groede/Cadzand JO11-2 10 2 0 8 6 23 104 -81 0
11 Steen JO11-2 10 1 1 8 4 17 87 -70 0
12 RCS JO11-3 10 1 1 8 4 16 101 -85 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO11-2G 10 9 0 1 27 93 19 74 0
2 Aardenburg JO11-1 10 8 1 1 25 72 24 48 0
3 SJO HPC'16 JO11-2 10 6 1 3 19 61 44 17 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 10 6 1 3 19 31 20 11 0
5 Tern.Boys JO11-2G 10 6 0 4 18 41 16 25 0
6 FC Axel JO11-3 10 5 1 4 16 54 44 10 0
7 Breskens JO11-1G 9 3 1 5 10 33 46 -13 0
8 Terneuzense Boys JO11-4 10 2 1 7 7 22 73 -51 0
9 Steen JO11-1 9 2 0 7 6 50 51 -1 0
10 Terneuzen JO11-2 10 2 0 8 6 24 81 -57 0
11 ST Groede/Cadzand JO11-2 10 2 0 8 6 22 85 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vogelwaarde JO11-1G 2 2 0 0 6 14 5 9 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 2 1 0 1 3 16 7 9 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 2 0 0 2 0 3 21 -18 0

HVV'24 JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RCS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Breskens JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terneuzen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terneuzense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terneuzen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
2 Terneuzen JO10-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO10-1 1 1 0 0 3 12 4 8 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 1 0 0 1 0 4 12 -8 0

ST HVV'24 / Clinge JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terneuzense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zeelandia Middelburg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zeelandia Middelburg JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vogelwaarde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Axel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terneuzense Boys JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJzendijke JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zaamslag JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Graauw JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DwO'15 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Breskens JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oostburg JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Axel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST HVV'24/Clinge JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Schoondijke JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SJO HPC'16 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Aardenburg JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24/Clinge JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Graauw JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOC'17 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kloetinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terneuzen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terneuzen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zeelandia Middelburg JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO9-1 3 3 0 0 9 46 0 46 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO9-2 3 2 0 1 6 15 19 -4 0
3 SJO/HPC'16 JO9-2G 3 1 0 2 3 8 25 -17 0
4 Breskens JO9-1G 3 0 0 3 0 4 29 -25 0

HVV'24 JO9-3



HVV'24 JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terneuzen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Steen JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Steen JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HVV'24 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Axel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sluiskil JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluiskil JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Aardenburg JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Aardenburg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Breskens JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HVV'24 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO/HPC'16 JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Axel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zaamslag JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Axel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HVV'24 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Schoondijke JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Breskens JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sluis JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

HVV'24 JO6-JO7



Terug naar boven