Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - HVV'24 4

Teamleden

Spelers
Martijn Baart        
Maurice Bakker        
Roland Bakker        
Tommy Brusselman        
Stefan Burbach        
Jeroen van Damme        
Rudie Dieleman        
Thom Elegeert        
Bruno Everaert        
Ed van Goethem        
Kenneth Hamelijnck        
Job Inghels        
Alexander Koopmans        
Peter van Kouteren        
Jimmy van Laere        
Peter Mc Taggart        
Geert-Jan Mechelinck        
Roel Mechelinck        
Miguel Nafa        
Hicham Oudebji        
Merijn de Ridder        
Danny Roelands        
Reggy Schelfhaut        
Erwin Schuerman        
Paul Warrens        
 
Overige teamleden
Igno Dalmijn Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 22-04-2018 10:30 HVV'24 4 Terhole 1 46227 Sportpark HVV'24 - -
C 26-04-2018 18:45 Hontenisse 4 HVV'24 4 Kerckhoven, HP (Herman) van 47039 Sportpark 't Prinsebos - -
C 10-05-2018 10:30 Ria W 3 HVV'24 4 39140 Sportpark In de polder - -
C 13-05-2018 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2 41462 Sportpark HVV'24 - -
C 18-05-2018 19:30 HVV'24 4 Graauw 4 40916 Sportpark HVV'24 - -
C 21-05-2018 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 4 44793 Sportpark HVV'24 - -
C 27-05-2018 12:30 SDO'63 2 HVV'24 4 46446 Sportpark SDO'63 - -
C 03-06-2018 10:30 HVV'24 4 Koewacht 3 40992 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-04-2018 18:45 SDO'63 2 Hontenisse 5
C 26-04-2018 18:45 Hontenisse 4 HVV'24 4
C 29-04-2018 12:30 Hontenisse 4 Terhole 1
C 29-04-2018 12:00 Hontenisse 5 SDO'63 2
C 29-04-2018 11:00 Graauw 4 Vogelwaarde 3
C 29-04-2018 12:30 Koewacht 3 Corn Boys 3
C 03-05-2018 19:00 Vogelwaarde 3 SDO'63 2
C 06-05-2018 11:00 Terhole 1 Koewacht 3
C 06-05-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Ria W 3
C 06-05-2018 12:00 Corn Boys 3 Hontenisse 5
C 10-05-2018 12:30 SDO'63 2 Corn Boys 3
C 10-05-2018 12:00 Hontenisse 5 Terhole 1
C 10-05-2018 10:30 Koewacht 3 Vogelwaarde 3
C 10-05-2018 10:30 Ria W 3 HVV'24 4
C 13-05-2018 12:30 Hontenisse 4 Vogelwaarde 3
C 13-05-2018 12:00 Corn Boys 3 Graauw 4
C 13-05-2018 11:00 Terhole 1 Ria W 3
C 13-05-2018 10:30 Koewacht 3 Hontenisse 5
C 13-05-2018 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2
C 18-05-2018 19:30 Corn Boys 3 Hontenisse 4
C 18-05-2018 19:30 HVV'24 4 Graauw 4
C 20-05-2018 11:00 Terhole 1 Corn Boys 3
C 21-05-2018 11:00 Graauw 4 Ria W 3
C 21-05-2018 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 22-04-2018 10:30 HVV'24 4 Terhole 1 46227
C 15-04-2018 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 Bergen, Sjarco van den 39957 3 - 3
C 12-04-2018 18:30 Terhole 1 HVV'24 4 41207 0 - 4
C 08-04-2018 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 38283 1 - 4
C 25-03-2018 12:00 Corn Boys 3 HVV'24 4 Bogaert, Peter 43750 0 - 0
C 26-11-2017 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 3 Gasse, Erik van 37964 1 - 0
C 05-11-2017 11:30 HVV'24 4 Ria W 3 Gasse, Erik van 43443 0 - 2
C 29-10-2017 10:30 Koewacht 3 HVV'24 4 Vliegher, Diego de 46383 1 - 8
C 08-10-2017 11:00 Graauw 4 HVV'24 4 Campen, Pieter van 43599 0 - 9
C 01-10-2017 12:30 Hontenisse 5 HVV'24 4 Waal, A (Arthur) de 48013 5 - 1
C 24-09-2017 11:30 HVV'24 4 Vogelwaarde 3 42078 5 - 2
B 17-09-2017 11:00 METO 3 HVV'24 4 5164 4 - 3
B 10-09-2017 12:30 Corn Boys 2 HVV'24 4 4522 2 - 6
B 03-09-2017 11:30 HVV'24 4 Hansweertse B. 2 3702 7 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-04-2018 10:30 Hontenisse 5 Hontenisse 4 40414 0-0
C 22-04-2018 11:00 Graauw 4 SDO'63 2 42082 0-0
C 22-04-2018 10:30 HVV'24 4 Terhole 1 46227 0-0
C 22-04-2018 10:30 Ria W 3 Koewacht 3 44658 0-0
C 19-04-2018 18:45 Terhole 1 Graauw 4 48234 4-7
C 15-04-2018 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 39957 3-3
C 15-04-2018 12:00 Hontenisse 5 Graauw 4 41152 7-1
C 15-04-2018 12:00 Corn Boys 3 Terhole 1 46561 4-0
C 15-04-2018 12:30 Hontenisse 4 Koewacht 3 44712 0-2
C 15-04-2018 12:30 SDO'63 2 Ria W 3 47058 3-7
C 12-04-2018 19:00 Ria W 3 Graauw 4 47215 1-3
C 12-04-2018 18:30 Corn Boys 3 SDO'63 2 41949 3-1
C 12-04-2018 18:30 Terhole 1 HVV'24 4 41207 0-4
C 08-04-2018 11:00 Graauw 4 Hontenisse 4 45663 2-1
C 08-04-2018 12:30 Koewacht 3 SDO'63 2 40668 1-0
C 08-04-2018 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 38283 1-4
C 08-04-2018 10:30 Ria W 3 Corn Boys 3 39188 4-1
C 02-04-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Corn Boys 3 42647 4-1
C 25-03-2018 12:30 SDO'63 2 Hontenisse 4 43549 1-2
C 25-03-2018 12:00 Corn Boys 3 HVV'24 4 43750 0-0
C 25-03-2018 12:00 Hontenisse 5 Ria W 3 39397 6-0
C 25-03-2018 10:30 Koewacht 3 Graauw 4 47711 9-1
C 25-03-2018 11:00 Terhole 1 Vogelwaarde 3 41052 0-8
C 18-03-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Hontenisse 5 40769 0-0
C 18-03-2018 11:00 Terhole 1 SDO'63 2 42726 0-0
C 18-03-2018 10:30 HVV'24 4 Koewacht 3 40992 0-0
C 21-01-2018 11:00 Ria W 3 Hontenisse 4 38591 3-3
C 17-12-2017 11:00 Graauw 4 Ria W 3 42690 0-0
C 03-12-2017 12:00 SDO'63 2 Vogelwaarde 3 43020 4-4
C 26-11-2017 11:30 Vogelwaarde 3 Terhole 1 48370 6-1
C 26-11-2017 11:00 Graauw 4 Koewacht 3 43155 3-5
C 26-11-2017 10:30 Ria W 3 Hontenisse 5 46912 1-1
C 26-11-2017 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 3 37964 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hontenisse 5 12 11 1 0 34 68 11 57 0
2 Koewacht 3 13 8 0 5 24 39 42 -3 0
3 Vogelwaarde 3 11 7 2 2 23 52 24 28 0
4 HVV'24 4 11 6 2 3 20 42 17 25 0
5 Ria W 3 13 5 3 5 18 33 34 -1 0
6 Corn Boys 3 11 5 1 5 16 27 22 5 0
7 Graauw 4 13 4 1 8 13 25 63 -38 0
8 Hontenisse 4 12 3 1 8 10 25 45 -20 0
9 SDO'63 2 11 2 3 6 9 18 27 -9 0
10 Terhole 1 11 1 0 10 3 12 56 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 METO 3 3 2 1 0 7 8 5 3 0
2 HVV'24 4 3 2 0 1 6 16 8 8 0
3 Hansweertse Boys 2 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
4 Corn Boys 2 3 0 0 3 0 3 11 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven