Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - HVV'24 4

Teamleden

Spelers
Martijn Baart        
Roland Bakker        
Tommy Brusselman        
Stefan Burbach        
Jeroen van Damme        
Thom Elegeert        
Bruno Everaert        
Ed van Goethem        
Kenneth Hamelijnck        
Job Inghels        
Alexander Koopmans        
Peter van Kouteren        
Jimmy van Laere        
Peter Mc Taggart        
Geert-Jan Mechelinck        
Roel Mechelinck        
Miguel Nafa        
Hicham Oudebji        
Merijn de Ridder        
Reggy Schelfhaut        
Erwin Schuerman        
 
Overige teamleden
Igno Dalmijn Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-06-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Hontenisse 5 40769 1-4
C 03-06-2018 11:00 Terhole 1 SDO'63 2 42726 2-4
C 03-06-2018 10:30 HVV'24 4 Koewacht 3 40992 0-1
C 31-05-2018 19:00 SDO'63 2 Hontenisse 5 49123 5-2
C 31-05-2018 19:30 Vogelwaarde 3 Ria W 3 142944 1-5
C 31-05-2018 19:30 HVV'24 4 Hontenisse 4 44793 1-4
C 27-05-2018 11:00 Graauw 4 Terhole 1 46399 2-1
C 27-05-2018 12:00 Corn Boys 3 Vogelwaarde 3 38189 6-3
C 27-05-2018 12:30 Hontenisse 4 Ria W 3 45201 1-5
C 25-05-2018 19:30 Koewacht 3 Vogelwaarde 3 43833 5-2
C 24-05-2018 19:15 HVV'24 4 Terhole 1 142928 10-1
C 21-05-2018 11:00 Graauw 4 Ria W 3 101121 3-3
C 21-05-2018 11:00 Terhole 1 Corn Boys 3 38968 1-8
C 18-05-2018 19:30 HVV'24 4 Graauw 4 40916 9-1
C 18-05-2018 19:30 Corn Boys 3 Hontenisse 4 46363 6-0
C 17-05-2018 19:15 Vogelwaarde 3 Ria W 3 142849 0-0
C 13-05-2018 12:00 Corn Boys 3 Graauw 4 43940 3-0
C 13-05-2018 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2 41462 0-1
C 13-05-2018 10:30 Hontenisse 4 Vogelwaarde 3 40709 3-4
C 13-05-2018 10:30 Koewacht 3 Hontenisse 5 43974 0-4
C 13-05-2018 11:00 Terhole 1 Ria W 3 47657 4-7
C 10-05-2018 12:30 SDO'63 2 Corn Boys 3 44190 1-1
C 10-05-2018 10:30 Ria W 3 HVV'24 4 39140 2-5
C 10-05-2018 12:15 Hontenisse 5 Terhole 1 37705 3-1
C 06-05-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Ria W 3 48359 0-0
C 06-05-2018 11:00 Terhole 1 Koewacht 3 41272 2-3
C 06-05-2018 12:00 Corn Boys 3 Hontenisse 5 48845 1-4
C 03-05-2018 19:00 Vogelwaarde 3 SDO'63 2 39227 5-2
C 29-04-2018 12:30 Hontenisse 4 Terhole 1 38772 4-4
C 29-04-2018 12:00 Hontenisse 5 SDO'63 2 38217 4-0
C 29-04-2018 11:00 Graauw 4 Vogelwaarde 3 39810 0-8
C 29-04-2018 12:30 Koewacht 3 Corn Boys 3 40494 2-2
C 26-04-2018 18:45 Hontenisse 4 HVV'24 4 47039 1-5
C 22-04-2018 10:30 Hontenisse 5 Hontenisse 4 40414 4-1
C 22-04-2018 10:30 HVV'24 4 Terhole 1 46227 10-0
C 22-04-2018 10:30 Ria W 3 Koewacht 3 44658 7-1
C 22-04-2018 11:00 Graauw 4 SDO'63 2 42082 2-2
C 19-04-2018 18:45 Terhole 1 Graauw 4 48234 4-7
C 15-04-2018 12:30 Hontenisse 4 Koewacht 3 44712 0-2
C 15-04-2018 12:00 Corn Boys 3 Terhole 1 46561 4-0
C 15-04-2018 12:30 SDO'63 2 Ria W 3 47058 3-7
C 15-04-2018 12:00 Hontenisse 5 Graauw 4 41152 7-1
C 15-04-2018 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 39957 3-3
C 12-04-2018 19:00 Ria W 3 Graauw 4 47215 1-3
C 12-04-2018 18:30 Terhole 1 HVV'24 4 41207 0-4
C 12-04-2018 18:30 Corn Boys 3 SDO'63 2 41949 3-1
C 08-04-2018 10:30 Ria W 3 Corn Boys 3 39188 4-1
C 08-04-2018 12:30 Koewacht 3 SDO'63 2 40668 1-0
C 08-04-2018 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 38283 1-4
C 08-04-2018 11:00 Graauw 4 Hontenisse 4 45663 2-1
C 02-04-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Corn Boys 3 42647 4-1
C 25-03-2018 12:00 Corn Boys 3 HVV'24 4 43750 0-0
C 25-03-2018 12:30 SDO'63 2 Hontenisse 4 43549 1-2
C 25-03-2018 10:30 Koewacht 3 Graauw 4 47711 9-1
C 25-03-2018 12:00 Hontenisse 5 Ria W 3 39397 6-0
C 25-03-2018 11:00 Terhole 1 Vogelwaarde 3 41052 0-8
C 21-01-2018 11:00 Ria W 3 Hontenisse 4 38591 3-3
C 17-12-2017 11:00 Graauw 4 Ria W 3 42690 0-0
C 03-12-2017 12:00 SDO'63 2 Vogelwaarde 3 43020 4-4
C 26-11-2017 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 3 37964 1-0
C 26-11-2017 11:00 Graauw 4 Koewacht 3 43155 3-5
C 26-11-2017 10:30 Ria W 3 Hontenisse 5 46912 1-1
C 26-11-2017 11:30 Vogelwaarde 3 Terhole 1 48370 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hontenisse 5 18 16 1 1 49 89 19 70 0
2 Koewacht 3 18 11 1 6 34 50 52 -2 0
3 Vogelwaarde 3 18 10 2 6 32 76 49 27 0
4 Corn Boys 3 18 9 3 6 30 54 33 21 0
5 Ria W 3 18 8 4 6 28 55 48 7 0
6 HVV'24 4 18 9 2 7 27 65 32 33 2
7 SDO'63 2 18 6 4 8 22 35 44 -9 0
8 Graauw 4 18 5 2 11 17 31 87 -56 0
9 Hontenisse 4 18 4 2 12 14 38 70 -32 0
10 Terhole 1 18 1 1 16 2 28 87 -59 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 METO 3 3 2 1 0 7 8 5 3 0
2 HVV'24 4 3 2 0 1 6 16 8 8 0
3 Hansweertse Boys 2 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
4 Corn Boys 2 3 0 0 3 0 3 11 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven