Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 (C) - HVV'24 JO15-1

Teamleden

Spelers
Andrea Avantaggiato        
Tom Bartz        
Wen-Yue Bauwens        
Lisa de Block        
Milan Bolssens        
Dieuwe de Bruijn        
Nicolai De Gols        
Mats Hoefnagels        
Jeremy van Kouteren        
Siebe de Kraker        
Revi Meijer        
Dion van Vlierberghe        
Thijs van Waterschoot        
 
Overige teamleden
Alexander Koopmans Trainer
Marco van Vlierberghe Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 05-05-2018 10:15 RCS JO15-1 HVV'24 JO15-1 102229 Sportpark De Alblas - -
C 12-05-2018 13:30 HVV'24 JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 102488 Sportpark HVV'24 - -
C 19-05-2018 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 HVV'24 JO15-1 104402 Zuidersportpark - -
C 26-05-2018 13:30 HVV'24 JO15-1 MOC'17 JO15-2 102662 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 05-05-2018 10:00 MZC'11 JO15-1 Walcheren JO15-1
C 05-05-2018 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1
C 05-05-2018 09:45 Kloetinge JO15-2 Terneuzen JO15-1
C 05-05-2018 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 MOC'17 JO15-2
C 05-05-2018 10:15 RCS JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1
C 07-05-2018 19:00 Arnemuiden JO15-1 WVV'67 JO15-1
C 09-05-2018 19:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 RCS JO15-1
C 10-05-2018 11:15 Walcheren JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1
C 12-05-2018 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1
C 12-05-2018 11:15 Walcheren JO15-1 WVV'67 JO15-1
C 12-05-2018 11:15 Arnemuiden JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1
C 12-05-2018 11:15 Kloetinge JO15-2 Terneuzense Boys JO15-1
C 12-05-2018 10:15 RCS JO15-1 Terneuzen JO15-1
C 12-05-2018 10:00 MZC'11 JO15-1 MOC'17 JO15-2
C 19-05-2018 09:45 MOC'17 JO15-2 Luctor Heinkenszand JO15-1
C 19-05-2018 09:45 Kloetinge JO15-2 Walcheren JO15-1
C 19-05-2018 10:00 MZC'11 JO15-1 Arnemuiden JO15-1
C 19-05-2018 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 RCS JO15-1
C 19-05-2018 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1
C 19-05-2018 12:15 Terneuzen JO15-1 WVV'67 JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 12:30 WVV'67 JO15-1 HVV'24 JO15-1 Rooij, Peter van 103725 5 - 2
C 14-04-2018 13:30 HVV'24 JO15-1 Walcheren JO15-1 M.J.M. van Elzakker 102144 1 - 4
C 11-04-2018 18:30 Arnemuiden JO15-1 HVV'24 JO15-1 Smit, J.W. (Jan) de 102840 2 - 1
C 07-04-2018 11:30 Luctor Heinkenszand JO15-1 HVV'24 JO15-1 Dries, Wouter vd 104163 2 - 0
C 24-03-2018 13:30 HVV'24 JO15-1 Terneuzen JO15-1 104140 0 - 6
C 10-03-2018 13:30 HVV'24 JO15-1 Kloetinge JO15-2 Pleunis, Jan 102936 0 - 2
C 24-02-2018 13:30 HVV'24 JO15-1 MZC'11 JO15-1 Schil, Wim van 103889 1 - 0
V 17-02-2018 12:30 HVV'24 JO15-1 vv Axel JO15-01
V 20-01-2018 12:30 HVV'24 JO15-1 Hontenisse JO15-1
C 09-12-2017 11:00 HVV'24 JO15-1 RCS JO15-1 61112 3 - 3
C 02-12-2017 10:15 MZC'11 JO15-1 HVV'24 JO15-1 Messemaker, Peter 59577 3 - 0
C 25-11-2017 13:30 HVV'24 JO15-1 Walcheren JO15-1 59948 2 - 4
C 18-11-2017 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 HVV'24 JO15-1 Jonge, Jurgen de 61007 5 - 0
C 11-11-2017 10:00 HVV'24 JO15-1 Kloetinge JO15-2 Visser, Silvano de 60819 1 - 8
C 04-11-2017 13:30 HVV'24 JO15-1 Terneuzen JO15-1 Boogaert, Joost 63236 0 - 1
C 28-10-2017 11:15 Luctor Heinkenszand JO15-1 HVV'24 JO15-1 Dries, Wouter vd 60246 2 - 3
C 14-10-2017 13:30 HVV'24 JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 Nafa, Miguel 59708 0 - 1
C 30-09-2017 11:15 Arnemuiden JO15-1 HVV'24 JO15-1 Geldof, KH 61141 3 - 1
B 16-09-2017 11:15 JVOZ JO15-2 HVV'24 JO15-1 8815 7 - 0
B 09-09-2017 12:30 HVV'24 JO15-1 MOC'17 JO15-2 8344 3 - 0
B 02-09-2017 11:15 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 HVV'24 JO15-1 7742 5 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-04-2018 12:30 WVV'67 JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1 103725 5-2
C 21-04-2018 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 MZC'11 JO15-1 104104 3-0
C 21-04-2018 11:30 Terneuzen JO15-1 Arnemuiden JO15-1 103956 1-1
C 21-04-2018 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Kloetinge JO15-2 104695 0-2
C 21-04-2018 11:15 MOC'17 JO15-2 Walcheren JO15-1 103074 0-9
C 17-04-2018 19:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 102174 1-1
C 14-04-2018 10:00 MZC'11 JO15-1 Terneuzen JO15-1 104918 1-4
C 14-04-2018 10:15 RCS JO15-1 MOC'17 JO15-2 102806 0-3
C 14-04-2018 11:15 Arnemuiden JO15-1 Kloetinge JO15-2 101577 1-1
C 14-04-2018 11:30 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 104028 2-3
C 14-04-2018 12:30 WVV'67 JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 102930 1-2
C 14-04-2018 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 Walcheren JO15-1 102144 1-4
C 11-04-2018 18:30 Arnemuiden JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1 102840 2-1
C 11-04-2018 18:30 Terneuzense Boys JO15-1 Walcheren JO15-1 105041 3-0
C 07-04-2018 13:00 MOC'17 JO15-2 Arnemuiden JO15-1 103557 0-8
C 07-04-2018 11:15 Kloetinge JO15-2 MZC'11 JO15-1 104171 0-2
C 07-04-2018 11:15 Walcheren JO15-1 RCS JO15-1 103450 1-1
C 07-04-2018 11:30 Luctor Heinkenszand JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1 104163 2-0
C 07-04-2018 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 WVV'67 JO15-1 103699 3-1
C 07-04-2018 11:45 Terneuzen JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 102487 3-1
C 31-03-2018 11:15 Kloetinge JO15-2 Luctor Heinkenszand JO15-1 105032 2-0
C 24-03-2018 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 Terneuzen JO15-1 104140 0-6
C 24-03-2018 12:30 WVV'67 JO15-1 MOC'17 JO15-2 105223 2-1
C 24-03-2018 11:15 Arnemuiden JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 103852 1-0
C 24-03-2018 11:15 Walcheren JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 104938 3-1
C 24-03-2018 10:15 RCS JO15-1 Kloetinge JO15-2 102966 0-2
C 24-03-2018 10:00 MZC'11 JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 101741 0-4
C 17-03-2018 10:00 MZC'11 JO15-1 RCS JO15-1 103476 0-0
C 17-03-2018 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 WVV'67 JO15-1 103222 0-0
C 17-03-2018 11:25 Terneuzen JO15-1 MOC'17 JO15-2 103116 10-0
C 10-03-2018 11:15 MOC'17 JO15-2 Terneuzense Boys JO15-1 102731 1-6
C 10-03-2018 10:45 Luctor Heinkenszand JO15-1 Terneuzen JO15-1 104697 0-6
C 10-03-2018 10:15 RCS JO15-1 Arnemuiden JO15-1 102524 3-3
C 10-03-2018 12:30 WVV'67 JO15-1 MZC'11 JO15-1 104315 2-0
C 10-03-2018 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 Kloetinge JO15-2 102936 0-2
C 24-02-2018 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 MZC'11 JO15-1 103889 1-0
C 24-02-2018 12:30 WVV'67 JO15-1 RCS JO15-1 105326 5-3
C 24-02-2018 12:30 Terneuzen JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 103469 1-2
C 24-02-2018 09:45 MOC'17 JO15-2 Kloetinge JO15-2 105071 2-3
C 16-02-2018 19:00 Walcheren JO15-1 Arnemuiden JO15-1 104844 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:15 Luctor Heinkenszand JO15-1 Kloetinge JO15-2 62650 0-0
C 09-12-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO15-1 RCS JO15-1 61112 3-3
C 09-12-2017 11:30 Terneuzen JO15-1 MZC'11 JO15-1 61647 2-0
C 09-12-2017 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 60047 2-1
C 09-12-2017 11:15 Kloetinge JO15-2 Arnemuiden JO15-1 61994 1-0
C 02-12-2017 10:15 MZC'11 JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1 59577 3-0
C 02-12-2017 11:15 Walcheren JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 62533 1-0
C 02-12-2017 10:00 Arnemuiden JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 62764 0-4
C 25-11-2017 10:15 RCS JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 60564 1-4
C 25-11-2017 11:30 Terneuzen JO15-1 Arnemuiden JO15-1 62296 8-0
C 25-11-2017 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 MZC'11 JO15-1 61665 3-0
C 25-11-2017 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 Walcheren JO15-1 59948 2-4
C 18-11-2017 11:45 Luctor Heinkenszand JO15-1 Terneuzen JO15-1 61182 1-5
C 18-11-2017 11:15 Walcheren JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 61718 3-1
C 18-11-2017 11:15 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1 61007 5-0
C 18-11-2017 11:00 MZC'11 JO15-1 Arnemuiden JO15-1 62826 2-3
C 11-11-2017 10:00 ST HVV '24/Clinge JO15-1 Kloetinge JO15-2 60819 1-8
C 11-11-2017 11:15 Arnemuiden JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 62056 3-2
C 11-11-2017 13:00 Terneuzen JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 62668 6-0
C 11-11-2017 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 RCS JO15-1 61170 6-1
C 04-11-2017 11:15 Kloetinge JO15-2 MZC'11 JO15-1 61239 2-2
C 04-11-2017 11:15 Walcheren JO15-1 RCS JO15-1 62816 6-0
C 04-11-2017 11:30 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 Arnemuiden JO15-1 61025 5-1
C 04-11-2017 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 Terneuzen JO15-1 63236 0-1
C 28-10-2017 10:00 Kloetinge JO15-2 RCS JO15-1 61580 1-1
C 28-10-2017 13:00 Terneuzen JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 60015 4-2
C 28-10-2017 10:15 MZC'11 JO15-1 Walcheren JO15-1 61083 3-2
C 28-10-2017 11:15 Luctor Heinkenszand JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1 60246 2-3
C 14-10-2017 13:30 ST HVV '24/Clinge JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 59708 0-1
C 14-10-2017 11:30 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 MZC'11 JO15-1 63429 8-0
C 14-10-2017 11:15 Kloetinge JO15-2 Terneuzen JO15-1 62016 0-4
C 14-10-2017 11:15 Walcheren JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 62660 5-1
C 14-10-2017 10:15 RCS JO15-1 Arnemuiden JO15-1 61321 1-1
C 07-10-2017 10:00 MZC'11 JO15-1 RCS JO15-1 63215 1-5
C 07-10-2017 11:15 Arnemuiden JO15-1 Walcheren JO15-1 62141 3-0
C 07-10-2017 13:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 62450 0-6
C 07-10-2017 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 Kloetinge JO15-2 61609 5-0
C 30-09-2017 10:15 RCS JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 63169 6-3
C 30-09-2017 11:15 Walcheren JO15-1 Terneuzen JO15-1 61810 1-8
C 30-09-2017 11:15 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 Kloetinge JO15-2 62360 2-2
C 30-09-2017 11:15 Arnemuiden JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-1 61141 3-1
C 23-09-2017 11:30 Terneuzen JO15-1 RCS JO15-1 61520 6-0
C 23-09-2017 11:30 Tern.Boys JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-1 60519 1-3
C 23-09-2017 13:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 MZC'11 JO15-1 59872 1-2
C 23-09-2017 10:00 Kloetinge JO15-2 Walcheren JO15-1 60425 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO15-1 7 6 0 1 18 20 6 14 0
2 Terneuzen JO15-1 7 5 1 1 16 31 5 26 0
3 Kloetinge JO15-2 7 5 1 1 16 12 5 7 0
4 Arnemuiden JO15-1 7 4 3 0 15 19 6 13 0
5 WVV'67 JO15-1 6 4 0 2 12 16 11 5 0
6 Walcheren JO15-1 6 3 1 2 10 17 9 8 0
7 Luctor Heinkenszand JO15-1 6 2 1 3 7 6 13 -7 0
8 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 5 1 1 3 4 8 9 -1 0
9 MZC'11 JO15-1 6 1 0 5 3 3 14 -11 0
10 ST HVV '24/Clinge JO15-1 7 1 0 6 3 5 21 -16 0
11 MOC'17 JO15-2 7 1 0 6 3 7 38 -31 0
12 RCS JO15-1 5 0 2 3 2 7 14 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 3 3 0 0 9 20 1 19 0
2 JVOZ JO15-2 3 2 0 1 6 14 4 10 0
3 ST HVV '24/Clinge JO15-1 3 1 0 2 3 3 12 -9 0
4 MOC'17 JO15-2 3 0 0 3 0 0 20 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzen JO15-1 9 9 0 0 27 44 4 40 0
2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 9 6 1 2 19 33 12 21 0
3 Terneuzense Boys JO15-1 9 6 0 3 18 25 12 13 0
4 Walcheren JO15-1 9 5 0 4 15 24 22 2 0
5 Arnemuiden JO15-1 9 4 1 4 13 14 24 -10 0
6 Kloetinge JO15-2 8 3 3 2 12 18 17 1 0
7 MZC'11 JO15-1 9 3 1 5 10 13 26 -13 0
8 RCS JO15-1 9 2 3 4 9 18 31 -13 0
9 ST HVV '24/Clinge JO15-1 9 1 1 7 4 10 30 -20 0
10 Luctor Heinkenszand JO15-1 8 0 0 8 0 11 32 -21 0

Training

Berichten



Terug naar boven