Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - HVV'24 JO15-4

Teamleden

Spelers
Demiën van den Brande        
Sven van Eck        
Kim 'd Haens        
Daan Hoefeijzers        
Job Hoefeijzers        
Wouter Loof        
Julian van Loon        
Nigel Reijns        
Pablo Salomon        
Youp Scheerders        
Luca Soeters        
Dawid Szczawinski        
Colin de Witte        
Branco Wullaert        
 
Overige teamleden
Wesley van den Brande Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 11:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 138614 0-0
C 02-06-2018 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 104117 9-0
C 31-05-2018 19:30 Koewacht JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 105035 3-4
C 26-05-2018 10:30 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G Koewacht JO15-1 103035 3-3
C 26-05-2018 11:30 ST HVV '24/Clinge JO15-4 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 138613 7-0
C 26-05-2018 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST HVV'24/Clinge JO15-3 102520 2-3
C 26-05-2018 12:30 Graauw JO15-1 FC Axel JO15-3 104914 5-3
C 21-05-2018 10:30 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 Graauw JO15-1 102369 0-1
C 19-05-2018 11:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 138619 2-0
C 19-05-2018 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 ST HVV '24/Clinge JO15-4 104621 1-2
C 19-05-2018 09:45 FC Axel JO15-3 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 103586 7-2
C 19-05-2018 11:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Graauw JO15-1 104794 1-9
C 17-05-2018 19:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G FC Axel JO15-3 138617 2-7
C 17-05-2018 19:30 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 105187 1-2
C 14-05-2018 19:30 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 104150 7-0
C 12-05-2018 11:15 FC Axel JO15-3 ST HVV'24/Clinge JO15-3 102814 6-4
C 12-05-2018 12:45 Koewacht JO15-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 138616 2-0
C 10-05-2018 09:45 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 103278 4-4
C 05-05-2018 11:15 FC Axel JO15-3 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 102646 11-1
C 05-05-2018 12:45 Koewacht JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 103164 15-2
C 05-05-2018 11:00 ST HVV'24/Clinge JO15-3 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 102094 1-4
C 02-05-2018 19:00 Graauw JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-4 101514 2-4
C 30-04-2018 19:00 ST HVV '24/Clinge JO15-4 Koewacht JO15-1 104722 3-2
C 28-04-2018 11:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST HVV'24/Clinge JO15-3 102145 1-7
C 21-04-2018 11:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 138612 6-0
C 21-04-2018 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 Koewacht JO15-1 103241 3-5
C 19-04-2018 19:00 Graauw JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 103856 4-1
C 14-04-2018 11:30 ST HVV '24/Clinge JO15-4 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 101487 9-1
C 14-04-2018 12:30 Graauw JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 101735 7-1
C 14-04-2018 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 138611 1-3
C 14-04-2018 12:45 Koewacht JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 101515 7-2
C 11-04-2018 19:30 FC Axel JO15-3 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 103051 4-0
C 07-04-2018 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 Graauw JO15-1 103670 0-9
C 07-04-2018 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 102629 2-1
C 07-04-2018 10:30 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G ST HVV '24/Clinge JO15-4 105294 1-3
C 07-04-2018 10:00 FC Axel JO15-3 Koewacht JO15-1 102046 1-2
C 31-03-2018 11:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST HVV '24/Clinge JO15-4 102717 2-0
C 24-03-2018 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 102117 0-5
C 24-03-2018 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 FC Axel JO15-3 103728 4-1
C 24-03-2018 11:30 ST HVV '24/Clinge JO15-4 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 103897 9-0
C 24-03-2018 12:30 Graauw JO15-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 138615 6-1
C 10-03-2018 12:30 Graauw JO15-1 Koewacht JO15-1 105354 6-0
C 10-03-2018 11:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G ST HVV'24/Clinge JO15-3 138618 2-0
C 10-03-2018 11:30 ST HVV '24/Clinge JO15-4 FC Axel JO15-3 101543 1-1
C 10-03-2018 10:30 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G ST Breskens/Schoondijke JO15-1 102675 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 02-06-2018 11:00 Internos JO15-3 ST HVV '24/Clinge JO15-4 142958 4-0
B 03-02-2018 11:30 ST HVV '24/Clinge JO15-4 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 100538 6-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 10:00 FC Axel JO15-3 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 94380 6-1
C 20-01-2018 12:30 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 ST HVV'24/Clinge JO15-3 94386 1-2
C 16-12-2017 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 Koewacht JO15-1 96857 3-3
C 16-12-2017 11:15 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 94385 0-0
C 13-12-2017 19:00 Koewacht JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 96853 0-0
C 09-12-2017 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 FC Axel JO15-3 59492 4-2
C 09-12-2017 13:00 Terneuzen JO15-3 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 91785 4-5
C 09-12-2017 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 ST Cadzand/Groede JO15-2G 62128 10-0
C 09-12-2017 11:15 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G ST HVV '24/Clinge JO15-4 62701 2-2
C 06-12-2017 19:15 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 Koewacht JO15-1 96859 3-3
C 02-12-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO15-4 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 61232 3-0
C 02-12-2017 10:30 ST Cadzand/Groede JO15-2G Koewacht JO15-1 96862 0-0
C 02-12-2017 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 90707 1-2
C 02-12-2017 10:00 FC Axel JO15-3 Terneuzen JO15-3 91784 0-0
C 25-11-2017 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 ST HVV '24/Clinge JO15-4 62581 3-0
C 25-11-2017 11:00 Koewacht JO15-1 FC Axel JO15-3 96861 3-6
C 25-11-2017 12:00 ST HVV'24/Clinge JO15-3 ST Cadzand/Groede JO15-2G 90706 4-0
C 25-11-2017 11:00 Terneuzen JO15-3 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 94384 6-1
C 25-11-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 61540 2-1
C 18-11-2017 10:00 ST Cadzand/Groede JO15-2G ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 60492 1-5
C 18-11-2017 09:45 FC Axel JO15-3 ST HVV'24/Clinge JO15-3 90705 7-3
C 18-11-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 Terneuzense Boys JO15-3 62440 1-7
C 18-11-2017 12:45 Koewacht JO15-1 Terneuzen JO15-3 96860 6-3
C 18-11-2017 13:00 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 94383 2-1
C 11-11-2017 12:30 Terneuzen JO15-3 ST HVV '24/Clinge JO15-4 91783 0-3
C 11-11-2017 12:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G ST Schoondijke/Breskens JO15-1 94382 2-2
C 11-11-2017 11:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 90704 1-3
C 11-11-2017 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 FC Axel JO15-3 61097 4-2
C 09-11-2017 18:30 Terneuzen JO15-3 ST Cadzand/Groede JO15-2G 91782 0-7
C 04-11-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 62751 2-2
C 04-11-2017 12:45 Koewacht JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-4 96858 3-3
C 04-11-2017 12:30 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 Terneuzen JO15-4 94381 0-0
C 04-11-2017 11:15 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 FC Axel JO15-3 60623 1-4
C 04-11-2017 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 ST HVV'24/Clinge JO15-3 90703 12-1
C 30-10-2017 19:00 ST Cadzand/Groede JO15-2G ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 63042 0-6
C 28-10-2017 09:00 Terneuzen JO15-4 Terneuzen JO15-3 91781 0-0
C 28-10-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO15-4 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 63176 4-0
C 28-10-2017 11:45 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G Terneuzense Boys JO15-3 61471 1-5
C 21-10-2017 12:30 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 Koewacht JO15-1 96854 2-3
C 14-10-2017 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 63030 0-0
C 14-10-2017 11:15 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 Terneuzense Boys JO15-3 62818 4-3
C 14-10-2017 09:00 RCS JO15-3 ST HVV '24/Clinge JO15-4 59593 0-0
C 14-10-2017 12:30 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 ST HVV '24/Clinge JO15-4 94379 1-3
C 14-10-2017 14:30 Terneuzen JO15-3 ST HVV'24/Clinge JO15-3 91780 2-3
C 14-10-2017 09:45 FC Axel JO15-3 Terneuzen JO15-4 90716 0-0
C 14-10-2017 12:45 Koewacht JO15-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 96856 0-0
C 14-10-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 ST Cadzand/Groede JO15-2G 61451 2-1
C 07-10-2017 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 90701 0-2
C 07-10-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO15-4 FC Axel JO15-3 61253 1-6
C 07-10-2017 12:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G Terneuzen JO15-3 91779 3-3
C 07-10-2017 13:00 Tern.Boys JO15-3 SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1 60776 0-0
C 07-10-2017 11:00 Terneuzen JO15-4 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 90709 0-0
C 07-10-2017 12:00 ST Cadzand/Groede JO15-2G ST Schoondijke/Breskens JO15-1 94378 3-4
C 07-10-2017 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 Koewacht JO15-1 96855 3-2
C 07-10-2017 12:00 ST Cadzand/Groede JO15-2G RCS JO15-3 60266 0-0
C 30-09-2017 11:15 Terneuzen JO15-4 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 62377 3-2
C 30-09-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 60936 1-0
C 30-09-2017 09:00 RCS JO15-3 SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1 62106 0-0
C 30-09-2017 10:00 FC Axel JO15-3 ST Cadzand/Groede JO15-2G 60753 9-0
C 30-09-2017 11:00 Terneuzen JO15-3 Terneuzense Boys JO15-3 91778 0-4
C 30-09-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO15-4 ST HVV'24/Clinge JO15-3 90700 2-4
C 23-09-2017 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1 ST Oostburg/IJzendijke JO15-3 63085 0-0
C 23-09-2017 11:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G FC Axel JO15-3 59807 0-4
C 23-09-2017 12:00 ST Cadzand/Groede JO15-2G ST HVV '24/Clinge JO15-4 59511 2-7
C 23-09-2017 13:00 Tern.Boys JO15-3 RCS JO15-3 62992 0-0
C 23-09-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO15-2 Terneuzen JO15-3 91777 7-0
C 23-09-2017 11:00 Tern.Boys JO15-3 ST Schoondijke/Breskens JO15-1 94377 6-1
r 23-09-2017 13:30 ST HVV'24/Clinge JO15-3 Terneuzen JO15-4 90699 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Graauw JO15-1 9 8 0 1 24 49 11 38 0
2 ST HVV '24/Clinge JO15-4 9 7 1 1 22 38 10 28 0
3 FC Axel JO15-3 9 5 1 3 16 41 21 20 0
4 Koewacht JO15-1 9 5 1 3 16 39 24 15 0
5 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 9 5 0 4 15 24 17 7 0
6 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 8 4 0 4 12 16 23 -7 0
7 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 9 3 1 5 10 17 22 -5 0
8 ST HVV'24/Clinge JO15-3 9 3 0 6 9 28 31 -3 0
9 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 9 1 1 7 4 11 57 -46 0
10 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 8 0 1 7 1 9 56 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO15-3 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 ST HVV '24/Clinge JO15-4 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO15-3 10 9 0 1 27 57 12 45 0
2 FC Axel JO15-3 9 7 0 2 21 46 17 29 0
3 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 10 6 2 2 20 31 16 15 0
4 ST HVV '24/Clinge JO15-4 10 5 2 3 17 28 21 7 0
5 ST HVV'24/Clinge JO15-3 10 4 1 5 13 22 34 -12 0
6 ST IJzendijke/Oostburg JO15-3 8 4 0 4 12 14 23 -9 0
7 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO15-2G 9 2 4 3 10 17 21 -4 0
8 Koewacht JO15-1 7 2 3 2 9 23 23 0 0
9 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 9 2 1 6 7 15 32 -17 0
10 Terneuzen JO15-3 9 1 1 7 4 18 39 -21 0
11 ST Cadzand/Groede JO15-2G 9 1 0 8 3 14 47 -33 0

Training

Berichten



Terug naar boven