Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO13-1

Teamleden

Spelers
Mick Hofman Keeper      
Yasin Benkourdel        
Fabio Bernal        
Julius Dhondt        
Rein van der Heijden        
Kestel Herremans        
Sten Hoefnagels        
Dylano Luijcks        
Bjorn van Osselaer        
Yves Penneman        
Tim Rokven        
Joep Seghers        
 
Overige teamleden
Martijn Baart Trainer
Bastiaan van Kemseke Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-06-2018 19:00 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 143059 3-3
C 05-06-2018 19:00 VC Vlissingen JO13-1 GPC Vlissingen JO13-1 111883 7-0
C 31-05-2018 19:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 113895 4-0
C 29-05-2018 19:00 RCS JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 114545 3-2
C 28-05-2018 19:00 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 FC Axel JO13-1 143078 1-2
C 26-05-2018 10:00 Terneuzense Boys JO13-1 RCS JO13-1 114608 3-6
C 26-05-2018 11:15 FC Axel JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 112888 2-4
C 26-05-2018 09:45 Patrijzen JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 115307 4-0
C 26-05-2018 11:30 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 Walcheren JO13-1 112630 5-5
C 26-05-2018 09:45 GPC Vlissingen JO13-1 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 114150 4-4
C 24-05-2018 19:00 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 FC Axel JO13-1 113273 0-2
C 19-05-2018 11:00 FC Dauwendaele JO13-1 FC Axel JO13-1 112786 1-6
C 19-05-2018 10:15 RCS JO13-1 Patrijzen JO13-1 113762 1-2
C 19-05-2018 11:15 Walcheren JO13-1 GPC Vlissingen JO13-1 115057 3-2
C 19-05-2018 11:15 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 115563 0-0
C 19-05-2018 11:15 Luctor Heinkenszand JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 115017 1-0
C 19-05-2018 10:30 VC Vlissingen JO13-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 115694 6-0
C 17-05-2018 19:00 Patrijzen JO13-1 GPC Vlissingen JO13-1 115793 2-3
C 16-05-2018 19:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 115884 1-4
C 15-05-2018 19:00 Terneuzense Boys JO13-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 113082 1-10
C 12-05-2018 11:00 GPC Vlissingen JO13-1 RCS JO13-1 113264 1-10
C 12-05-2018 11:30 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 FC Axel JO13-1 115642 3-3
C 12-05-2018 11:30 Terneuzense Boys JO13-1 Patrijzen JO13-1 113080 0-4
C 12-05-2018 11:45 Luctor Heinkenszand JO13-1 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 112904 2-2
C 12-05-2018 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Walcheren JO13-1 113149 1-4
C 12-05-2018 11:15 VC Vlissingen JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 114381 6-1
C 10-05-2018 11:30 Terneuzense Boys JO13-1 Walcheren JO13-1 112343 0-1
C 05-05-2018 10:15 Luctor Heinkenszand JO13-1 RCS JO13-1 115628 1-5
C 05-05-2018 11:30 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 Patrijzen JO13-1 112738 1-2
C 05-05-2018 09:45 GPC Vlissingen JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 114262 2-1
C 05-05-2018 11:15 VC Vlissingen JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 112618 5-0
C 05-05-2018 11:15 Walcheren JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 114995 3-2
C 03-05-2018 19:00 FC Axel JO13-1 Walcheren JO13-1 113550 5-0
C 28-04-2018 10:15 RCS JO13-1 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 112214 5-1
C 21-04-2018 11:15 Walcheren JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 113775 4-0
C 21-04-2018 11:15 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 115564 0-3
C 21-04-2018 10:15 RCS JO13-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 112475 8-2
C 21-04-2018 10:00 Patrijzen JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 114835 5-1
C 21-04-2018 11:15 FC Axel JO13-1 GPC Vlissingen JO13-1 112937 1-1
C 18-04-2018 19:00 FC Dauwendaele JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 113123 1-2
C 17-04-2018 19:00 Luctor Heinkenszand JO13-1 FC Axel JO13-1 112137 1-6
C 14-04-2018 11:15 Walcheren JO13-1 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 115814 3-1
C 14-04-2018 09:45 GPC Vlissingen JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 114208 1-3
C 14-04-2018 10:15 Patrijzen JO13-1 FC Axel JO13-1 115339 2-4
C 14-04-2018 11:15 VC Vlissingen JO13-1 RCS JO13-1 114271 1-1
C 14-04-2018 11:15 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 111904 1-3
C 14-04-2018 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 114625 1-0
C 07-04-2018 10:00 Terneuzense Boys JO13-1 GPC Vlissingen JO13-1 115909 2-0
C 07-04-2018 11:00 FC Dauwendaele JO13-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 113603 4-1
C 07-04-2018 10:15 RCS JO13-1 Walcheren JO13-1 115650 3-2
C 07-04-2018 10:15 Luctor Heinkenszand JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 112908 1-7
C 07-04-2018 11:15 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 Patrijzen JO13-1 113070 0-2
C 07-04-2018 11:15 FC Axel JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 113861 3-2
C 31-03-2018 11:15 Walcheren JO13-1 Patrijzen JO13-1 115541 1-1
C 24-03-2018 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 RCS JO13-1 114634 1-3
C 24-03-2018 11:30 Terneuzense Boys JO13-1 FC Axel JO13-1 113386 4-1
C 24-03-2018 09:45 GPC Vlissingen JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 113714 0-2
C 24-03-2018 11:15 VC Vlissingen JO13-1 Walcheren JO13-1 113542 9-0
C 24-03-2018 11:30 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 112389 3-2
C 24-03-2018 11:15 Patrijzen JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 114186 0-1
C 20-03-2018 19:00 FC Dauwendaele JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 114630 1-0
C 17-03-2018 11:15 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 113818 1-0
C 10-03-2018 09:45 Patrijzen JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 112992 2-4
C 10-03-2018 09:45 GPC Vlissingen JO13-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 112062 3-4
C 10-03-2018 11:00 FC Dauwendaele JO13-1 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 112757 4-0
C 10-03-2018 10:00 FC Axel JO13-1 RCS JO13-1 113345 2-3
C 10-03-2018 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 112594 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1 Patrijzen JO13-1 66836 0-0
C 09-12-2017 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 65718 1-2
C 09-12-2017 09:45 VC Vlissingen JO13-1 GPC Vlissingen JO13-1 65933 6-1
C 09-12-2017 11:15 FC Axel JO13-1 Patrijzen JO13-1 67966 5-0
C 09-12-2017 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 68475 0-1
C 09-12-2017 10:15 RCS JO13-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 67032 9-1
C 09-12-2017 11:00 FC Dauwendaele JO13-1 Walcheren JO13-1 66810 3-3
C 02-12-2017 11:20 Luctor Heinkenszand JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 65565 2-0
C 02-12-2017 11:15 Walcheren JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1 68116 5-0
C 02-12-2017 10:15 Patrijzen JO13-1 RCS JO13-1 66096 2-1
C 02-12-2017 10:00 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 FC Axel JO13-1 65544 2-7
C 02-12-2017 09:45 GPC Vlissingen JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 65415 2-2
C 25-11-2017 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 GPC Vlissingen JO13-1 68421 4-1
C 25-11-2017 11:15 VC Vlissingen JO13-1 FC Dauwendaele JO13-1 64814 2-0
C 25-11-2017 11:15 Walcheren JO13-1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 65278 6-0
C 25-11-2017 11:15 FC Axel JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 64877 3-0
C 25-11-2017 10:15 RCS JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 65980 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VC Vlissingen JO13-1 11 10 1 0 31 56 8 48 0
2 RCS JO13-1 11 9 1 1 28 48 18 30 0
3 FC Axel JO13-1 11 6 2 3 20 35 22 13 0
4 Walcheren JO13-1 11 6 2 3 20 26 29 -3 0
5 Patrijzen JO13-1 11 6 1 4 19 26 16 10 0
6 FC Dauwendaele JO13-1 11 5 1 5 16 23 25 -2 0
7 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 11 4 2 5 14 34 37 -3 0
8 Luctor Heinkenszand JO13-1 11 3 1 7 10 11 32 -21 0
9 Terneuzense Boys JO13-1 11 3 0 8 9 12 31 -19 0
10 ST HVV'24/Clinge JO13-1 11 2 2 7 8 16 31 -15 0
11 GPC Vlissingen JO13-1 11 2 2 7 8 17 39 -22 0
12 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 11 1 3 7 6 15 31 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RCS JO13-1 11 9 1 1 28 38 9 29 0
2 VC Vlissingen JO13-1 10 8 1 1 25 38 14 24 0
3 FC Axel JO13-1 11 8 1 2 25 48 15 33 0
4 Walcheren JO13-1 11 7 2 2 23 42 17 25 0
5 Luctor Heinkenszand JO13-1 11 4 2 5 14 14 22 -8 0
6 Patrijzen JO13-1 10 4 1 5 13 19 25 -6 0
7 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 9 3 1 5 10 23 40 -17 0
8 GPC Vlissingen JO13-1 10 3 1 6 10 17 39 -22 0
9 Terneuzense Boys JO13-1 10 3 0 7 9 20 27 -7 0
10 ST Oostburg/Ijzendijke JO13-1 10 2 2 6 8 11 31 -20 0
11 ST HVV'24/Clinge JO13-1 11 2 1 8 7 14 33 -19 0
12 FC Dauwendaele JO13-1 10 1 3 6 6 15 27 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-1 3 2 1 0 7 15 9 6 0
2 ST HVV'24/Clinge JO13-1 3 1 2 0 5 12 7 5 0
3 Steen JO13-1 3 1 1 1 4 11 10 1 0
4 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 3 0 0 3 0 8 20 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven