Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 (D) - HVV'24 JO13-2

Teamleden

Spelers
Stan Buijsse Keeper      
Diego Pfaff Keeper      
Daan Aerts        
Joris van Alphen        
Ingmar Andriessen        
Ditchio Bauwens        
Yelle De Meyer        
Sandy Hermes        
Jens Penneman        
Lukas Rijk        
Tijs Swagemakers        
NathaniĆ«l van Troost        
 
Overige teamleden
Marieke Kwast Trainer
Joris Weemaes Trainer
Patrick van Troost Assistent-trainer
Bas Rijk Ass. scheids.
Jurgen Andriessen Leider
Monique Pfaff Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 26-05-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 FC Axel JO13-2 114705 Sportpark Malpertuus - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 09:30 Zaamslag JO13-1 Corn Boys JO13-1
C 26-05-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 FC Axel JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 22-05-2018 19:30 HVV'24 JO13-2 Corn Boys JO13-1 Afgeschermd 112629 1 - 4
C 12-05-2018 10:00 FC Axel JO13-2 HVV'24 JO13-2 Afgeschermd 113143 1 - 2
C 05-05-2018 11:45 Sluiskil JO13-1G HVV'24 JO13-2 Afgeschermd 115196 17 - 1
C 28-04-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Zaamslag JO13-1 Afgeschermd 115747 2 - 2
C 21-04-2018 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 HVV'24 JO13-2 Afgeschermd 113334 4 - 1
C 14-04-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Sluiskil JO13-1G Afgeschermd 113924 2 - 9
C 07-04-2018 10:00 Zaamslag JO13-1 HVV'24 JO13-2 Afgeschermd 114712 2 - 2
C 24-03-2018 09:15 Corn Boys JO13-1 HVV'24 JO13-2 A. (Angelique) Bevelander 112729 2 - 4
C 10-03-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 113726 2 - 1
C 16-12-2017 11:00 HVV'24 JO13-2 Koewacht JO13-1 Gasse, E. (Erik) van 64806 2 - 2
C 09-12-2017 11:00 HVV'24 JO13-2 ST Groede/Cadzand JO13-1 Pleunis, Jan 64703 0 - 4
C 02-12-2017 11:30 Tern.Boys JO13-2G HVV'24 JO13-2 Adriaanse, Peter 65734 -
C 25-11-2017 11:00 HVV'24 JO13-2 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 Visser, Silvano de 67401 7 - 3
C 18-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-4 HVV'24 JO13-2 Mol, Jesse 65566 5 - 0
C 11-11-2017 11:00 HVV'24 JO13-2 HVV'24 JO13-3 Hoefnagels, Ingemar 65184 1 - 6
C 07-10-2017 09:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 HVV'24 JO13-2 Koning, Bart de 65679 9 - 2
C 30-09-2017 11:15 HVV'24 JO13-2 FC Axel JO13-2 67867 2 - 1
B 24-09-2017 vervallen ST Groede/Cadzand JO13-1 HVV'24 JO13-2 9495
C 23-09-2017 11:00 Graauw JO13-1 HVV'24 JO13-2 65046 11 - 0
B 16-09-2017 11:00 HVV'24 JO13-2 FC Axel JO13-2 9892 3 - 6
B 02-09-2017 11:00 HVV'24 JO13-2 Zaamslag JO13-1 9082
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2018 19:00 Sluiskil JO13-1G Zaamslag JO13-1 114090 0-0
C 22-05-2018 19:30 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Corn Boys JO13-1 112629 1-4
C 19-05-2018 11:45 Sluiskil JO13-1G FC Axel JO13-2 115611 12-0
C 19-05-2018 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 Zaamslag JO13-1 111889 0-8
C 12-05-2018 10:30 Corn Boys JO13-1 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 113231 0-12
C 12-05-2018 10:00 Zaamslag JO13-1 Sluiskil JO13-1G 115968 3-5
C 12-05-2018 10:00 FC Axel JO13-2 ST HVV '24/Clinge JO13-2 113143 1-2
C 09-05-2018 19:00 Corn Boys JO13-1 FC Axel JO13-2 114124 2-5
C 05-05-2018 11:45 Sluiskil JO13-1G ST HVV '24/Clinge JO13-2 115196 17-1
C 05-05-2018 10:00 FC Axel JO13-2 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 112310 0-5
C 28-04-2018 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 Sluiskil JO13-1G 115685 1-1
C 28-04-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Zaamslag JO13-1 115747 2-2
C 21-04-2018 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 ST HVV '24/Clinge JO13-2 113334 4-1
C 21-04-2018 11:45 Sluiskil JO13-1G Corn Boys JO13-1 114719 3-0
C 21-04-2018 10:00 FC Axel JO13-2 Zaamslag JO13-1 113092 2-2
C 14-04-2018 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 FC Axel JO13-2 113918 2-2
C 14-04-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Sluiskil JO13-1G 113924 2-9
C 14-04-2018 11:15 Corn Boys JO13-1 Zaamslag JO13-1 114436 2-8
C 07-04-2018 10:00 Zaamslag JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2 114712 2-2
C 07-04-2018 11:45 Sluiskil JO13-1G ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 112425 6-1
C 07-04-2018 09:45 FC Axel JO13-2 Corn Boys JO13-1 113674 7-0
C 24-03-2018 10:00 FC Axel JO13-2 Sluiskil JO13-1G 115331 2-7
C 24-03-2018 09:15 Corn Boys JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2 112729 2-4
C 24-03-2018 10:00 Zaamslag JO13-1 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 114330 3-2
C 17-03-2018 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 Corn Boys JO13-1 112243 3-0
C 10-03-2018 10:30 Corn Boys JO13-1 Sluiskil JO13-1G 114300 1-10
C 10-03-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 113726 2-1
C 10-03-2018 10:00 Zaamslag JO13-1 FC Axel JO13-2 115964 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluiskil JO13-1G 9 8 1 0 25 70 11 59 0
2 Zaamslag JO13-1 8 4 3 1 15 31 15 16 0
3 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 10 4 2 4 14 31 23 8 0
4 ST HVV '24/Clinge JO13-2 9 3 2 4 11 17 42 -25 0
5 FC Axel JO13-2 9 2 2 5 8 19 35 -16 0
6 Corn Boys JO13-1 9 1 0 8 3 11 53 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Graauw JO13-1 9 9 0 0 27 63 10 53 0
2 Koewacht JO13-1 9 7 1 1 22 32 11 21 0
3 Kloetinge JO13-4 9 6 0 3 18 35 9 26 0
4 Tern.Boys JO13-2G 8 4 0 4 12 21 27 -6 0
5 ST HVV'24/Clinge JO13-3 9 4 0 5 12 20 21 -1 0
6 ST Groede/Cadzand JO13-1 8 3 1 4 10 14 20 -6 0
7 ST Cadzand/Groede JO13-2 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
8 ST HVV '24/Clinge JO13-2 8 2 1 5 7 14 41 -27 0
9 FC Axel JO13-2 9 2 1 6 7 13 37 -24 0
10 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 8 0 1 7 1 22 54 -32 0

Training

Berichten



Terug naar boven