Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 (D) - HVV'24 JO13-3

Teamleden

Spelers
Ryan van Dorsselaer Keeper      
Mees Baart        
Jelmer Bisschop        
Erik Broeckaert        
Sem Coenen        
Jarno Compiet        
Jaro van Daalen        
Mees Ernst        
Tim Geubels        
Jari van Huffel        
Getoar Krasniqi        
Marro de Kroon        
Olivier Nuijten        
 
Overige teamleden
Norbert Baart Trainer
Stefan Burbach Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 03-03-2018 13:00 HVV'24 JO13-3 Koewacht JO13-1 115770 Sportpark HVV'24 - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Koewacht JO13-1 64806 2-2
C 16-12-2017 12:30 ST Groede/Cadzand JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 65810 0-0
C 09-12-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST Groede/Cadzand JO13-1 64703 0-4
C 09-12-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 Koewacht JO13-1 66672 1-5
C 09-12-2017 09:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 68111 3-2
C 09-12-2017 11:00 Graauw JO13-1 Tern.Boys JO13-2G 66622 10-1
C 02-12-2017 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 Graauw JO13-1 66306 1-3
C 02-12-2017 12:45 Koewacht JO13-1 ST Cadzand/Groede JO13-2 65146 4-1
C 02-12-2017 11:30 Tern.Boys JO13-2G ST HVV '24/Clinge JO13-2 65734 0-0
C 25-11-2017 10:00 FC Axel JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 67169 2-1
C 25-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-4 Tern.Boys JO13-2G 64588 3-0
C 25-11-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 67401 7-3
C 25-11-2017 11:00 Graauw JO13-1 ST Groede/Cadzand JO13-1 66550 5-1
C 18-11-2017 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 Graauw JO13-1 65473 2-10
C 18-11-2017 10:00 Tern.Boys JO13-2G Koewacht JO13-1 68286 2-5
C 18-11-2017 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 FC Axel JO13-2 66216 0-0
C 18-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-4 ST HVV '24/Clinge JO13-2 65566 5-0
C 11-11-2017 12:45 Koewacht JO13-1 ST Groede/Cadzand JO13-1 66443 5-0
C 11-11-2017 11:00 Graauw JO13-1 Kloetinge JO13-4 64613 4-3
C 11-11-2017 10:00 FC Axel JO13-2 Tern.Boys JO13-2G 68543 1-3
C 11-11-2017 09:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 65563 5-5
C 11-11-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 65184 1-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Graauw JO13-1 9 9 0 0 27 63 10 53 0
2 Koewacht JO13-1 9 7 1 1 22 32 11 21 0
3 Kloetinge JO13-4 9 6 0 3 18 35 9 26 0
4 Tern.Boys JO13-2G 8 4 0 4 12 21 27 -6 0
5 ST HVV'24/Clinge JO13-3 9 4 0 5 12 20 21 -1 0
6 ST Groede/Cadzand JO13-1 8 3 1 4 10 14 20 -6 0
7 ST Cadzand/Groede JO13-2 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
8 ST HVV '24/Clinge JO13-2 8 2 1 5 7 14 41 -27 0
9 FC Axel JO13-2 9 2 1 6 7 13 37 -24 0
10 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 8 0 1 7 1 22 54 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Graauw JO13-1 9 9 0 0 27 63 10 53 0
2 Koewacht JO13-1 9 7 1 1 22 32 11 21 0
3 Kloetinge JO13-4 9 6 0 3 18 35 9 26 0
4 Tern.Boys JO13-2G 8 4 0 4 12 21 27 -6 0
5 ST HVV'24/Clinge JO13-3 9 4 0 5 12 20 21 -1 0
6 ST Groede/Cadzand JO13-1 8 3 1 4 10 14 20 -6 0
7 ST Cadzand/Groede JO13-2 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
8 ST HVV '24/Clinge JO13-2 8 2 1 5 7 14 41 -27 0
9 FC Axel JO13-2 9 2 1 6 7 13 37 -24 0
10 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 8 0 1 7 1 22 54 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wemeldinge JO13-1 3 3 0 0 9 21 2 19 0
2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 3 2 0 1 6 13 5 8 0
3 Kloetinge JO13-3G 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
4 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-3G 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Training

Berichten



Terug naar boven