Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 (D) - HVV'24 JO13-3

Teamleden

Spelers
Ryan van Dorsselaer Keeper      
Mees Baart        
Jelmer Bisschop        
Erik Broeckaert        
Sem Coenen        
Jarno Compiet        
Jaro van Daalen        
Mees Ernst        
Tim Geubels        
Jari van Huffel        
Getoar Krasniqi        
Marro de Kroon        
Olivier Nuijten        
 
Overige teamleden
Norbert Baart Trainer
Stefan Burbach Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 23-05-2018 19:30 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 HVV'24 JO13-3 112395 Sportpark 't Oostpoortpark - -
C 26-05-2018 12:00 HVV'24 JO13-3 Tern.Boys JO13-2G 113544 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 12:30 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 ST Cadzand/Groede JO13-2
C 26-05-2018 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 Koewacht JO13-1
C 26-05-2018 12:15 Terneuzen JO13-2 ST Breskens/Schoondijke JO13-1
C 26-05-2018 12:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 Tern.Boys JO13-2G
C 30-05-2018 19:30 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 Koewacht JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2018 19:30 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 HVV'24 JO13-3 112395
C 19-05-2018 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 HVV'24 JO13-3 S. (Stephan) Hoogstad 140787 5 - 2
C 12-05-2018 13:00 HVV'24 JO13-3 ST Cadzand/Groede JO13-2 J. (Julian) vanLoon 140784 1 - 0
C 10-05-2018 10:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 HVV'24 JO13-3 A. (Angelo) Martle 115256 0 - 7
C 05-05-2018 13:00 HVV'24 JO13-3 ST Groede/Cadzand JO13-1 Afgeschermd 140782 1 - 5
C 21-04-2018 12:45 Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-3 P. (Peter) deCaluwe 140777 4 - 2
C 14-04-2018 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 HVV'24 JO13-3 Afgeschermd 114324 3 - 0
C 07-04-2018 13:00 HVV'24 JO13-3 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 Afgeschermd 140773 2 - 4
C 04-04-2018 18:30 HVV'24 JO13-3 Koewacht JO13-1 J. (Julian) vanLoon 115770 1 - 3
C 31-03-2018 13:00 HVV'24 JO13-3 Terneuzen JO13-2 Afgeschermd 140771 3 - 4
C 24-03-2018 11:30 Terneuzen JO13-2 HVV'24 JO13-3 P. (Pawel) Zur 113247 9 - 1
C 17-03-2018 10:30 Tern.Boys JO13-2G HVV'24 JO13-3 Velde, Edwin van de 140768 -
C 10-03-2018 12:00 HVV'24 JO13-3 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 Schil, Wim van 114858 2 - 2
C 09-12-2017 09:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 HVV'24 JO13-3 68111 3 - 2
C 02-12-2017 13:00 HVV'24 JO13-3 Graauw JO13-1 Visser, Jaimy de 66306 1 - 3
C 25-11-2017 10:00 FC Axel JO13-2 HVV'24 JO13-3 Loon, Martijn van 67169 2 - 1
C 11-11-2017 11:00 HVV'24 JO13-2 HVV'24 JO13-3 Hoefnagels, Ingemar 65184 1 - 6
C 04-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-4 HVV'24 JO13-3 Mol, Jesse 65431 0 - 1
C 28-10-2017 13:00 HVV'24 JO13-3 ST Groede/Cadzand JO13-1 Vermeulen, Ashwin 66831 0 - 2
C 14-10-2017 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 HVV'24 JO13-3 Poppe, Carl 68257 3 - 7
C 07-10-2017 13:00 HVV'24 JO13-3 Tern.Boys JO13-2G Clippeleir, C. (Christoph) de 65992 2 - 1
C 30-09-2017 13:00 HVV'24 JO13-3 Koewacht JO13-1 67931 0 - 6
C 23-09-2017 vervallen Krabbendijke JO13-2 HVV'24 JO13-3 66045
B 16-09-2017 13:00 HVV'24 JO13-3 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-3G 10094 9 - 0
B 09-09-2017 13:00 HVV'24 JO13-3 Kloetinge JO13-3G 9487 4 - 1
B 02-09-2017 10:00 Wemeldinge JO13-1 HVV'24 JO13-3 9269 4 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2018 19:30 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-3 112395 0-0
C 19-05-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO13-2 Terneuzen JO13-2 140789 3-8
C 19-05-2018 12:45 Koewacht JO13-1 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 140786 3-4
C 19-05-2018 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-3 140787 5-2
C 19-05-2018 10:30 Tern.Boys JO13-2G ST Groede/Cadzand JO13-1 140788 2-3
C 17-05-2018 19:00 Tern.Boys JO13-2G Terneuzen JO13-2 140781 1-2
C 15-05-2018 19:00 Koewacht JO13-1 Terneuzen JO13-2 112843 3-4
C 14-05-2018 19:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 112390 0-1
C 12-05-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 Tern.Boys JO13-2G 115974 4-2
C 12-05-2018 13:15 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 ST Groede/Cadzand JO13-1 115084 2-0
C 12-05-2018 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 ST Cadzand/Groede JO13-2 140784 1-0
C 12-05-2018 11:15 Terneuzen JO13-2 Koewacht JO13-1 140785 3-1
C 10-05-2018 10:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 115256 0-7
C 10-05-2018 11:30 Tern.Boys JO13-2G ST Breskens/Schoondijke JO13-1 140765 1-1
C 07-05-2018 19:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 140764 0-2
C 05-05-2018 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 ST Groede/Cadzand JO13-1 140782 1-5
C 05-05-2018 09:30 Terneuzen JO13-2 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 115961 2-2
C 05-05-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO13-2 Tern.Boys JO13-2G 140783 4-3
C 28-04-2018 11:00 Koewacht JO13-1 ST Cadzand/Groede JO13-2 140780 1-2
C 21-04-2018 09:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 140779 2-2
C 21-04-2018 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 Terneuzen JO13-2 140778 1-1
C 21-04-2018 11:30 Tern.Boys JO13-2G ST Aardenburg/Sluis JO13-1 113201 4-1
C 21-04-2018 12:45 Koewacht JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-3 140777 4-2
C 18-04-2018 19:30 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 Tern.Boys JO13-2G 140763 3-1
C 14-04-2018 12:45 Koewacht JO13-1 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 140775 0-3
C 14-04-2018 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-3 114324 3-0
C 14-04-2018 10:00 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 Terneuzen JO13-2 140776 2-1
C 14-04-2018 10:00 Tern.Boys JO13-2G ST Cadzand/Groede JO13-2 115233 3-2
C 11-04-2018 18:30 Terneuzen JO13-2 ST Groede/Cadzand JO13-1 115385 2-0
C 07-04-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO13-2 Koewacht JO13-1 115169 3-4
C 07-04-2018 09:00 Terneuzen JO13-2 Tern.Boys JO13-2G 112452 7-1
C 07-04-2018 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 140773 2-4
C 07-04-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 ST Groede/Cadzand JO13-1 140774 2-0
C 04-04-2018 18:30 ST HVV'24/Clinge JO13-3 Koewacht JO13-1 115770 1-3
C 04-04-2018 18:30 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 ST Cadzand/Groede JO13-2 115911 6-0
C 31-03-2018 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 Terneuzen JO13-2 140771 3-4
C 31-03-2018 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 114215 1-4
C 31-03-2018 11:30 Tern.Boys JO13-2G Koewacht JO13-1 140772 3-1
C 31-03-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST Groede/Cadzand JO13-1 140770 1-3
C 24-03-2018 11:45 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 140769 2-1
C 24-03-2018 10:30 ST Groede/Cadzand JO13-1 ST Cadzand/Groede JO13-2 115674 2-3
C 24-03-2018 11:30 Terneuzen JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 113247 9-1
C 24-03-2018 11:00 Koewacht JO13-1 Tern.Boys JO13-2G 114688 2-0
C 17-03-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 Terneuzen JO13-2 115348 0-0
C 17-03-2018 10:30 Tern.Boys JO13-2G ST HVV'24/Clinge JO13-3 140768 0-0
C 17-03-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 140767 2-7
C 17-03-2018 12:45 Koewacht JO13-1 ST Groede/Cadzand JO13-1 140766 0-0
C 10-03-2018 11:00 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 Koewacht JO13-1 114282 3-1
C 10-03-2018 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 Tern.Boys JO13-2G 113949 2-0
C 10-03-2018 12:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 114858 2-2
C 10-03-2018 11:00 Terneuzen JO13-2 ST Cadzand/Groede JO13-2 113161 8-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Koewacht JO13-1 64806 2-2
C 16-12-2017 12:30 ST Groede/Cadzand JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 65810 0-0
C 09-12-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST Groede/Cadzand JO13-1 64703 0-4
C 09-12-2017 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 Koewacht JO13-1 66672 1-5
C 09-12-2017 09:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 68111 3-2
C 09-12-2017 11:00 Graauw JO13-1 Tern.Boys JO13-2G 66622 10-1
C 02-12-2017 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 Graauw JO13-1 66306 1-3
C 02-12-2017 12:45 Koewacht JO13-1 ST Cadzand/Groede JO13-2 65146 4-1
C 02-12-2017 11:30 Tern.Boys JO13-2G ST HVV '24/Clinge JO13-2 65734 0-0
C 25-11-2017 10:00 FC Axel JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 67169 2-1
C 25-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-4 Tern.Boys JO13-2G 64588 3-0
C 25-11-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 67401 7-3
C 25-11-2017 11:00 Graauw JO13-1 ST Groede/Cadzand JO13-1 66550 5-1
C 18-11-2017 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 Graauw JO13-1 65473 2-10
C 18-11-2017 10:00 Tern.Boys JO13-2G Koewacht JO13-1 68286 2-5
C 18-11-2017 11:00 ST Groede/Cadzand JO13-1 FC Axel JO13-2 66216 0-0
C 18-11-2017 10:00 Kloetinge JO13-4 ST HVV '24/Clinge JO13-2 65566 5-0
C 11-11-2017 12:45 Koewacht JO13-1 ST Groede/Cadzand JO13-1 66443 5-0
C 11-11-2017 11:00 Graauw JO13-1 Kloetinge JO13-4 64613 4-3
C 11-11-2017 10:00 FC Axel JO13-2 Tern.Boys JO13-2G 68543 1-3
C 11-11-2017 09:00 ST Cadzand/Groede JO13-2 ST IJzendijke/Oostburg JO13-2 65563 5-5
C 11-11-2017 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 65184 1-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 12 10 1 1 31 36 18 18 0
2 Terneuzen JO13-2 12 9 2 1 29 51 19 32 0
3 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 11 6 3 2 21 28 15 13 0
4 ST Groede/Cadzand JO13-1 12 5 1 6 16 19 17 2 0
5 Koewacht JO13-1 11 4 0 7 12 23 28 -5 0
6 Tern.Boys JO13-2G 12 3 1 8 10 21 32 -11 0
7 ST Cadzand/Groede JO13-2 13 3 1 9 10 23 55 -32 0
8 ST HVV'24/Clinge JO13-3 11 2 1 8 7 22 39 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Graauw JO13-1 9 9 0 0 27 63 10 53 0
2 Koewacht JO13-1 9 7 1 1 22 32 11 21 0
3 Kloetinge JO13-4 9 6 0 3 18 35 9 26 0
4 Tern.Boys JO13-2G 8 4 0 4 12 21 27 -6 0
5 ST HVV'24/Clinge JO13-3 9 4 0 5 12 20 21 -1 0
6 ST Groede/Cadzand JO13-1 8 3 1 4 10 14 20 -6 0
7 ST Cadzand/Groede JO13-2 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
8 ST HVV '24/Clinge JO13-2 8 2 1 5 7 14 41 -27 0
9 FC Axel JO13-2 9 2 1 6 7 13 37 -24 0
10 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 8 0 1 7 1 22 54 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wemeldinge JO13-1 3 3 0 0 9 21 2 19 0
2 ST HVV'24/Clinge JO13-3 3 2 0 1 6 13 5 8 0
3 Kloetinge JO13-3G 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
4 ST. Hontenisse/S.D.O.’63 /Vogelwaarde JO13-3G 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Training

Berichten



Terug naar boven