Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-1

Teamleden

Spelers
Niels Blaakman        
Devon de Kroon        
Thijs Rokven        
Boaz Segers        
Ward Seghers        
Jasper Teirbrood        
Lars de Vetter        
Aiden Zwartepoorte        
 
Overige teamleden
Jurgen Segers Trainer
Jorn Knibbeler Hoofd Trainer
Jurgen Segers Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-06-2018 19:00 HVV'24 JO11-1 Alliance JO11-1 139810 3-8
C 05-06-2018 19:15 Alliance JO11-1 Steenbergen JO11-1 117447 8-3
C 02-06-2018 10:00 Virtus JO11-1 Alliance JO11-1 120746 3-5
C 02-06-2018 10:45 Hoeven JO11-1 Zundert JO11-1 117467 3-3
C 26-05-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 De Fendert JO11-1 120192 10-3
C 26-05-2018 09:00 Zundert JO11-1 MOC'17 JO11-2 120851 2-1
C 26-05-2018 11:00 RSV JO11-1 HVV'24 JO11-1 139811 6-4
C 26-05-2018 11:15 Steenbergen JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 121117 1-2
C 26-05-2018 10:15 Alliance JO11-1 SC Gastel JO11-1 117687 3-4
C 26-05-2018 10:45 Hoeven JO11-1 Virtus JO11-1 117866 2-3
C 23-05-2018 19:00 Hoeven JO11-1 Steenbergen JO11-1 117176 4-2
C 19-05-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 Steenbergen JO11-1 118958 1-1
C 19-05-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Zundert JO11-1 122273 1-0
C 19-05-2018 10:00 Virtus JO11-1 Arnemuiden JO11-1 121777 5-4
C 19-05-2018 10:30 SC Gastel JO11-1 RSV JO11-1 122634 1-1
C 19-05-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Hoeven JO11-1 118791 6-1
C 16-05-2018 18:45 Rood-Wit W JO11-1 RSV JO11-1 120715 1-2
C 16-05-2018 19:00 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-2 139804 2-0
C 14-05-2018 19:00 Zundert JO11-1 Virtus JO11-1 121315 2-2
C 14-05-2018 18:45 SC Gastel JO11-1 De Fendert JO11-1 118577 2-1
C 12-05-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 HVV'24 JO11-1 139809 3-1
C 12-05-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 MOC'17 JO11-2 121836 3-1
C 12-05-2018 09:45 Steenbergen JO11-1 Virtus JO11-1 118129 5-2
C 12-05-2018 11:00 RSV JO11-1 Alliance JO11-1 120800 1-4
C 09-05-2018 19:00 Zundert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 121380 2-2
C 08-05-2018 18:30 MOC'17 JO11-2 SC Gastel JO11-1 119397 0-4
C 07-05-2018 19:00 RSV JO11-1 Hoeven JO11-1 117145 2-2
C 05-05-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 Zundert JO11-1 118324 5-3
C 05-05-2018 10:00 Virtus JO11-1 MOC'17 JO11-2 119203 3-4
C 05-05-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Steenbergen JO11-1 119149 5-2
C 05-05-2018 09:00 Hoeven JO11-1 Alliance JO11-1 122360 1-3
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 De Fendert JO11-1 139801 6-1
C 21-04-2018 11:15 Steenbergen JO11-1 Arnemuiden JO11-1 119423 3-3
C 21-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 RSV JO11-1 121623 2-0
C 21-04-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 119588 0-1
C 21-04-2018 10:00 Virtus JO11-1 SC Gastel JO11-1 121472 2-4
C 21-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 Hoeven JO11-1 139808 5-1
C 21-04-2018 10:15 Alliance JO11-1 Zundert JO11-1 117149 8-0
C 19-04-2018 19:00 De Fendert JO11-1 RSV JO11-1 120388 1-9
C 14-04-2018 10:45 Hoeven JO11-1 SC Gastel JO11-1 118836 5-0
C 14-04-2018 10:00 Virtus JO11-1 De Fendert JO11-1 121024 2-1
C 14-04-2018 09:00 Zundert JO11-1 RSV JO11-1 121785 3-2
C 14-04-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 HVV'24 JO11-1 139807 1-8
C 14-04-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 MOC'17 JO11-2 117981 5-2
C 11-04-2018 18:45 Rood-Wit W JO11-1 Arnemuiden JO11-1 118919 0-2
C 09-04-2018 18:30 SC Gastel JO11-1 Steenbergen JO11-1 118550 8-2
C 07-04-2018 09:30 HVV'24 JO11-1 Virtus JO11-1 139806 4-3
C 07-04-2018 11:00 RSV JO11-1 Arnemuiden JO11-1 121854 2-4
C 07-04-2018 10:30 SC Gastel JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 120343 3-2
C 07-04-2018 09:30 De Fendert JO11-1 Alliance JO11-1 118935 0-4
C 07-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 Hoeven JO11-1 120077 4-6
C 07-04-2018 08:30 Steenbergen JO11-1 Zundert JO11-1 118676 4-5
C 31-03-2018 10:30 SC Gastel JO11-1 HVV'24 JO11-1 139802 2-0
C 31-03-2018 10:15 Alliance JO11-1 Arnemuiden JO11-1 120953 4-3
C 24-03-2018 11:00 RSV JO11-1 Steenbergen JO11-1 119656 6-1
C 24-03-2018 10:15 Alliance JO11-1 MOC'17 JO11-2 118367 11-0
C 24-03-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 SC Gastel JO11-1 117309 1-2
C 24-03-2018 12:30 Zundert JO11-1 HVV'24 JO11-1 139805 2-3
C 24-03-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Virtus JO11-1 120145 1-3
C 24-03-2018 10:45 Hoeven JO11-1 De Fendert JO11-1 118318 4-1
C 10-03-2018 09:00 Zundert JO11-1 SC Gastel JO11-1 121021 2-3
C 10-03-2018 11:00 RSV JO11-1 Virtus JO11-1 120877 3-2
C 10-03-2018 11:15 Steenbergen JO11-1 HVV'24 JO11-1 139803 3-1
C 10-03-2018 10:15 Alliance JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 121916 11-2
C 10-03-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1 Hoeven JO11-1 117351 4-0
C 10-03-2018 08:30 MOC'17 JO11-2 De Fendert JO11-1 119750 0-2
C 10-03-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 SJO/HPC'16 JO11-1 121762 0-0
C 03-03-2018 11:15 Oostburg JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 121057 0-0
C 03-03-2018 10:15 Terneuzen JO11-1 IJzendijke JO11-1 121825 0-0
C 03-03-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 SJO/HPC'16 JO11-1 120292 0-0
C 24-02-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO11-1 Oostburg JO11-1 120453 0-0
C 24-02-2018 09:45 IJzendijke JO11-1 Steen JO11-1 121282 0-0
C 17-02-2018 11:00 IJzendijke JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 121012 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 10:00 HVV'24 JO11-1 RCS JO11-1 95565 3-4
C 02-12-2017 10:00 Arnemuiden JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 71544 10-2
C 02-12-2017 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 RCS JO11-1 95567 0-2
C 25-11-2017 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-2 HVV'24 JO11-1 73073 1-8
C 25-11-2017 09:00 RCS JO11-1 Arnemuiden JO11-1 95566 1-0
C 18-11-2017 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 69789 6-1
C 18-11-2017 10:00 HVV'24 JO11-1 Arnemuiden JO11-1 73969 2-4
C 11-11-2017 10:00 Arnemuiden JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 74632 5-0
C 04-11-2017 10:15 RCS JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 95564 0-2
C 04-11-2017 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 HVV'24 JO11-1 73100 3-4
C 01-11-2017 18:30 HVV'24 JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 100149 6-0
C 28-10-2017 08:45 Luctor Heinkenszand JO11-2 Arnemuiden JO11-1 72999 1-3
C 28-10-2017 10:00 RCS JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 95563 3-3
C 21-10-2017 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-2 RCS JO11-1 95560 6-4
C 14-10-2017 10:00 Arnemuiden JO11-1 RCS JO11-1 95562 5-0
C 14-10-2017 10:00 HVV'24 JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 70074 0-0
r 14-10-2017 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 Steen JO11-1 75070 0-0
r 14-10-2017 10:00 Arnemuiden JO11-1 Kapelle JO11-1 74770 0-0
C 07-10-2017 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 72701 1-4
r 07-10-2017 10:00 Steen JO11-1 Kapelle JO11-1 74664 0-0
C 07-10-2017 10:00 Arnemuiden JO11-1 HVV'24 JO11-1 72020 5-0
r 30-09-2017 09:45 Kapelle JO11-1 HVV'24 JO11-1 73324 0-0
r 30-09-2017 10:00 Steen JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-2 72788 0-0
C 30-09-2017 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 Arnemuiden JO11-1 73838 2-5
C 30-09-2017 09:00 RCS JO11-1 HVV'24 JO11-1 95561 3-3
C 23-09-2017 10:00 HVV'24 JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 74758 5-0
r 23-09-2017 10:00 Arnemuiden JO11-1 Steen JO11-1 71704 0-0
r 23-09-2017 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-2 Kapelle JO11-1 73678 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO11-1 11 10 0 1 30 69 20 49 0
2 SC Gastel JO11-1 11 9 1 1 28 33 19 14 0
3 Arnemuiden JO11-1 11 7 1 3 22 44 25 19 0
4 HVV'24 JO11-1 11 6 0 5 18 37 30 7 0
5 RSV JO11-1 11 5 2 4 17 34 25 9 0
6 Hoeven JO11-1 11 4 2 5 14 29 33 -4 0
7 Virtus JO11-1 11 4 1 6 13 30 35 -5 0
8 Rood-Wit W JO11-1 11 4 1 6 13 21 34 -13 0
9 Zundert JO11-1 11 3 3 5 12 24 34 -10 0
10 De Fendert JO11-1 11 3 0 8 9 16 40 -24 0
11 Steenbergen JO11-1 11 2 2 7 8 27 45 -18 0
12 MOC'17 JO11-2 11 2 1 8 7 15 39 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 2 1 1 0 4 12 4 8 0
2 HVV'24 JO11-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
3 Steen JO11-1 2 0 0 2 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Arnemuiden JO11-1 8 7 0 1 21 37 8 29 0
2 HVV'24 JO11-1 8 4 1 3 13 31 20 11 0
3 RCS JO11-1 8 3 2 3 11 17 22 -5 0
4 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 8 2 1 5 7 18 26 -8 0
5 Luctor Heinkenszand JO11-2 8 2 0 6 6 14 41 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
woensdag 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 13-06-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 20-06-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
www.hvv24.nl
Circuittraining JO10 en JO11
22-11-2017

Berichten



Terug naar boven