Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO9 (F) - HVV'24 JO8-1

Teamleden

Spelers
Alexander Asrian        
Tijmen Buijsrogge        
Daan Colsen        
Xaver de Groot        
Kaeden Marcus        
Luuk Schilders        
Matties Verdurmen        
Roan Vlassenrood        
 
Overige teamleden
Jochem Marcus Trainer
Dennis Vlassenrood Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2018 10:15 Terneuzen JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 133089 0-0
C 19-05-2018 10:00 Oostburg JO8-1 HVV'24 JO8-1 132695 0-0
C 19-05-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 Terneuzense Boys JO8-1 132339 0-0
C 16-05-2018 18:30 SJO/HPC'16 JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 130414 0-0
C 12-05-2018 10:00 HVV'24 JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 131198 0-0
C 12-05-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO8-1 Oostburg JO8-1 132399 0-0
C 12-05-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Terneuzen JO8-1 131491 0-0
C 09-05-2018 18:30 Terneuzense Boys JO8-1 HVV'24 JO8-1 133008 0-0
C 05-05-2018 09:00 Terneuzen JO8-1 Oostburg JO8-1 130838 0-0
C 28-04-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 Terneuzen JO8-1 130426 0-0
C 28-04-2018 10:00 Oostburg JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 130374 0-0
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 130535 0-0
C 25-04-2018 18:15 SJO/HPC'16 JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 131382 0-0
C 21-04-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 Oostburg JO8-1 132725 0-0
C 21-04-2018 09:00 Terneuzen JO8-1 HVV'24 JO8-1 131696 0-0
C 14-04-2018 10:00 HVV'24 JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 131463 0-0
C 14-04-2018 10:00 Oostburg JO8-1 Terneuzen JO8-1 130875 0-0
C 14-04-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-1 131924 0-0
C 11-04-2018 18:30 Terneuzen JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 131262 0-0
C 07-04-2018 09:15 SJO/HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-1 130298 0-0
C 07-04-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Oostburg JO8-1 130985 0-0
C 31-03-2018 10:00 Oostburg JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 133010 0-0
C 24-03-2018 10:00 HVV'24 JO8-1 Oostburg JO8-1 132263 0-0
C 24-03-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO8-1 Terneuzen JO8-1 130152 0-0
C 24-03-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 132026 0-0
C 17-03-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 HVV'24 JO8-1 132899 0-0
C 17-03-2018 09:05 Terneuzen JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 131525 0-0
C 10-03-2018 10:00 Oostburg JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 130915 0-0
C 10-03-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 132230 0-0
C 10-03-2018 10:00 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 132761 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 FC Bergen JO8-1 99034 3-15
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-12-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 Tern.Boys JO8-3 90426 0-0
C 02-12-2017 10:00 HVV'24 JO8-2 Terneuzen JO8-1 93559 0-0
C 02-12-2017 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 Terneuzen JO8-2 90430 0-0
C 25-11-2017 09:00 Terneuzen JO8-1 HVV'24 JO8-1 90438 0-0
C 25-11-2017 09:00 Tern.Boys JO8-3 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 90434 0-0
C 25-11-2017 09:00 Terneuzen JO8-2 HVV'24 JO8-2 93558 0-0
C 18-11-2017 09:00 Terneuzen JO8-2 Tern.Boys JO8-3 90442 0-0
C 18-11-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 HVV'24 JO8-2 93557 0-0
C 18-11-2017 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 Terneuzen JO8-1 90429 0-0
C 11-11-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-2 90425 0-0
C 11-11-2017 10:00 HVV'24 JO8-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 93556 0-0
C 11-11-2017 09:00 Terneuzen JO8-1 Terneuzense Boys JO8-3 90437 0-0
C 04-11-2017 09:00 Terneuzense Boys JO8-3 HVV'24 JO8-2 93555 0-0
C 04-11-2017 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 HVV'24 JO8-1 90428 0-0
C 04-11-2017 09:00 Terneuzen JO8-2 Terneuzen JO8-1 90441 0-0
C 28-10-2017 09:00 Terneuzen JO8-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 90440 0-0
C 28-10-2017 09:00 Terneuzense Boys JO8-3 HVV'24 JO8-1 90433 0-0
C 28-10-2017 09:00 Terneuzen JO8-1 HVV'24 JO8-2 93554 0-0
C 14-10-2017 10:00 HVV'24 JO8-2 Terneuzen JO8-2 93553 0-0
C 14-10-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 90424 0-0
C 14-10-2017 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 Tern.Boys JO8-3 90427 0-0
C 07-10-2017 09:00 Terneuzen JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 90436 3-3
C 07-10-2017 10:00 HVV'24 JO8-2 HVV'24 JO8-1 93552 2-22
C 07-10-2017 09:00 Tern.Boys JO8-3 Terneuzen JO8-2 90432 6-2
C 07-10-2017 09:00 IJzendijke JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 82565 0-0
C 07-10-2017 09:00 FC Axel JO8-1 Breskens JO8-1 83418 0-0
C 07-10-2017 09:15 Tern.Boys JO8-1 HVV'24 JO8-1 83080 0-0
C 07-10-2017 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 Aardenburg JO8-1 84122 0-0
C 07-10-2017 10:00 Oostburg JO8-1 ST Groede/Cadzand JO8-1 82464 0-0
C 07-10-2017 09:30 Sluis JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 82984 0-0
C 07-10-2017 10:00 Zaamslag JO8-1 Tern.Boys JO8-2 84393 0-0
C 30-09-2017 09:30 ST Groede/Cadzand JO8-1 IJzendijke JO8-1 83176 0-0
C 30-09-2017 09:30 SJO/HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-1 83400 0-0
C 30-09-2017 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 Oostburg JO8-1 83563 0-0
C 30-09-2017 09:15 Aardenburg JO8-1 Zaamslag JO8-1 84293 0-0
C 30-09-2017 09:00 Tern.Boys JO8-2 Tern.Boys JO8-1 82869 0-0
C 30-09-2017 09:00 Terneuzen JO8-2 HVV'24 JO8-1 90439 0-11
C 30-09-2017 10:00 Breskens JO8-1 Sluis JO8-1 84714 0-0
C 30-09-2017 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 FC Axel JO8-1 83911 0-0
C 30-09-2017 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 HVV'24 JO8-2 93551 5-5
C 30-09-2017 09:00 Tern.Boys JO8-3 Terneuzen JO8-1 90431 4-5
C 23-09-2017 09:00 FC Axel JO8-1 Tern.Boys JO8-2 83588 0-0
C 23-09-2017 09:15 Tern.Boys JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 83935 0-0
C 23-09-2017 09:30 Sluis JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 84502 0-0
C 23-09-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 Breskens JO8-1 83880 0-0
C 23-09-2017 10:00 Oostburg JO8-1 Aardenburg JO8-1 84413 0-0
C 23-09-2017 10:00 Zaamslag JO8-1 ST Groede/Cadzand JO8-1 84009 0-0
C 23-09-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 90423 11-1
C 23-09-2017 09:00 Terneuzen JO8-1 Terneuzen JO8-2 90435 12-3
C 23-09-2017 10:00 HVV'24 JO8-2 Tern.Boys JO8-3 93550 9-2
C 23-09-2017 10:00 IJzendijke JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 83817 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 09:30 Sluis JO8-1 Tern.Boys JO8-2 14630 0-0
B 16-09-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 Oostburg JO8-1 14685 9-4
b 09-09-2017 10:00 HVV'24 JO8-1 Sluis JO8-1 14401 15-0
B 09-09-2017 10:00 Oostburg JO8-1 Tern.Boys JO8-2 14547 0-0
B 02-09-2017 09:30 Sluis JO8-1 Oostburg JO8-1 14256 0-20
B 02-09-2017 09:15 Tern.Boys JO8-2 HVV'24 JO8-1 14344 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HVV'24 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oostburg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SJO/HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terneuzense Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terneuzense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen JO8-1 1 1 0 0 3 15 3 12 0
2 HVV'24 JO8-1 1 0 0 1 0 3 15 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HVV'24 JO8-1 3 3 0 0 9 44 3 41 0
2 Terneuzen JO8-1 3 2 1 0 7 20 10 10 0
3 HVV'24 JO8-2 3 1 1 1 4 16 29 -13 0
4 Tern.Boys JO8-3 3 1 0 2 3 12 16 -4 0
5 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 3 0 2 1 2 9 19 -10 0
6 Terneuzen JO8-2 3 0 0 3 0 5 29 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HVV'24 JO8-1 2 2 0 0 6 24 4 20 0
2 Oostburg JO8-1 2 1 0 1 3 24 9 15 0
3 Sluis JO8-1 2 0 0 2 0 0 35 -35 0

Training

Berichten



Terug naar boven