Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0636 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde

Junioren - JO19 - ST HHVC JO19-1

Teamleden

Spelers
Tim Dieleman Keeper      
Mick de Bakker        
Marijn Blaeke        
Tibo Bolssens        
Siem de Bruijn        
Mitchell van Cauteren        
Tom van Dijke        
Domenique Eijsackers        
Gerry Ivens        
Ties Kerckhaert        
Stijn de Kock        
Casper Menu        
Tijn de Pooter        
Joël van Selst        
Bodhi van der Sijpt        
Daan Sol        
Fabio Sponselee        
 
Overige teamleden
Gino van den Broecke Trainer
Tom Van Selst Ass. scheids.
Tom Van Selst Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 01-06-2019 14:30 Hardinxveld JO19-1 ST HHVC JO19-1 213220 1-0
n 01-06-2019 14:45 VOAB JO19-1 Alblasserdam JO19-1 213219 7-0
n 01-06-2019 16:00 Zwaluwen JO19-1 VV Papendrecht JO19-1 213222 2-4
n 01-06-2019 16:00 VOC JO19-1 Gilze JO19-1 213221 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 19:00 VOAB JO19-1 MZC'11 JO19-1 152851 2-5
C 25-05-2019 10:00 FC Tilburg JO19-1 Steenbergen JO19-1 32259 2-0
C 25-05-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32147 1-3
C 25-05-2019 14:45 VOAB JO19-1 MZC'11 JO19-1 32036 0-0
C 25-05-2019 14:45 RBC JO19-1 DSE JO19-1 32265 6-3
C 25-05-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 ST HHVC JO19-1 32206 2-5
C 25-05-2019 15:15 Gilze JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32194 5-4
C 23-05-2019 20:00 MZC'11 JO19-1 Gilze JO19-1 152554 1-3
C 18-05-2019 12:00 MZC'11 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31932 1-4
C 18-05-2019 14:30 ST HHVC JO19-1 VOAB JO19-1 32003 8-2
C 18-05-2019 14:30 DSE JO19-1 FC Tilburg JO19-1 31971 0-1
C 18-05-2019 15:15 TSV Gudok JO19-1 Gilze JO19-1 32140 0-3
C 18-05-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 RBC JO19-1 32121 1-3
C 18-05-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Roosendaal JO19-1 32102 6-3
C 11-05-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 ST HHVC JO19-1 32127 0-1
C 11-05-2019 14:30 DSE JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32096 1-5
C 11-05-2019 14:45 RBC JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32027 0-2
C 11-05-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 MZC'11 JO19-1 31911 5-2
C 11-05-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 Steenbergen JO19-1 32213 2-4
C 11-05-2019 15:15 Gilze JO19-1 VOAB JO19-1 32253 0-4
C 04-05-2019 12:00 MZC'11 JO19-1 Gilze JO19-1 32016 0-0
C 04-05-2019 14:30 ST HHVC JO19-1 FC Tilburg JO19-1 31913 2-3
C 04-05-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 Roosendaal JO19-1 32251 1-0
C 04-05-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 DSE JO19-1 31895 8-0
C 04-05-2019 14:00 Unitas'30 JO19-1 RBC JO19-1 32002 4-0
C 04-05-2019 14:45 VOAB JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31897 6-0
C 13-04-2019 14:30 DSE JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32245 4-1
C 13-04-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 MZC'11 JO19-1 32159 9-0
C 13-04-2019 14:45 RBC JO19-1 ST HHVC JO19-1 31994 3-4
C 13-04-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32042 1-5
C 13-04-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 VOAB JO19-1 32219 3-1
C 13-04-2019 15:15 Gilze JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32062 3-1
C 06-04-2019 12:05 MZC'11 JO19-1 RBC JO19-1 31890 1-3
C 06-04-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Roosendaal JO19-1 31955 4-1
C 06-04-2019 14:30 ST HHVC JO19-1 Gilze JO19-1 32178 1-3
C 06-04-2019 14:45 VOAB JO19-1 DSE JO19-1 31939 5-0
C 06-04-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32202 4-1
C 06-04-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Steenbergen JO19-1 32185 2-2
C 30-03-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 151463 4-1
C 30-03-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 Steenbergen JO19-1 31976 3-2
C 23-03-2019 14:30 DSE JO19-1 ST HHVC JO19-1 32115 0-5
C 23-03-2019 14:45 RBC JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32247 2-1
C 23-03-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Gilze JO19-1 32018 2-2
C 23-03-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 MZC'11 JO19-1 32199 2-2
C 23-03-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 VOAB JO19-1 32237 2-2
C 23-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 TSV Gudok JO19-1 31882 5-2
C 16-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32020 1-3
C 16-03-2019 14:30 ST HHVC JO19-1 MZC'11 JO19-1 32000 2-0
C 16-03-2019 14:45 VOAB JO19-1 RBC JO19-1 32246 0-2
C 16-03-2019 15:30 FC Tilburg JO19-1 Roosendaal JO19-1 32150 1-3
C 16-03-2019 15:15 Gilze JO19-1 DSE JO19-1 31899 10-1
C 09-03-2019 12:00 MZC'11 JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32001 0-3
C 09-03-2019 14:30 DSE JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32201 0-3
C 09-03-2019 14:45 RBC JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32023 1-0
C 09-03-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 Gilze JO19-1 31977 1-3
C 09-03-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 VOAB JO19-1 31975 3-1
C 23-02-2019 14:30 Steenbergen JO19-1 ST HHVC JO19-1 32084 3-3
C 16-02-2019 12:00 MZC'11 JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32024 1-9
C 16-02-2019 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Steenbergen JO19-1 32154 3-3
C 16-02-2019 14:30 ST HHVC JO19-1 TSV Gudok JO19-1 31883 6-2
C 16-02-2019 14:45 VOAB JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32142 0-3
C 16-02-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 DSE JO19-1 32059 7-4
C 16-02-2019 15:15 Gilze JO19-1 RBC JO19-1 32070 0-3
C 09-02-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 ST HHVC JO19-1 32080 6-2
C 09-02-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 Gilze JO19-1 32089 0-1
C 09-02-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 VOAB JO19-1 31972 2-7
C 09-02-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32128 1-1
C 09-02-2019 14:45 RBC JO19-1 Roosendaal JO19-1 31891 1-1
C 09-02-2019 14:30 DSE JO19-1 MZC'11 JO19-1 31898 2-4
C 15-12-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 RBC JO19-1 106606 1-2
C 08-12-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Steenbergen JO19-1 32101 0-4
C 08-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 Gilze JO19-1 31893 3-0
C 08-12-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 RBC JO19-1 32187 0-0
C 08-12-2018 14:45 VOAB JO19-1 Roosendaal JO19-1 31983 4-2
C 08-12-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 DSE JO19-1 31957 3-1
C 08-12-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32026 4-0
C 01-12-2018 14:30 DSE JO19-1 VOAB JO19-1 32180 2-6
C 01-12-2018 14:45 RBC JO19-1 MZC'11 JO19-1 32069 7-2
C 01-12-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 TSV Gudok JO19-1 31940 3-2
C 01-12-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31888 1-3
C 01-12-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32132 2-8
C 01-12-2018 15:15 Gilze JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32081 4-0
C 24-11-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 Roosendaal JO19-1 32108 2-3
C 24-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 RBC JO19-1 32129 3-1
C 24-11-2018 14:45 VOAB JO19-1 Steenbergen JO19-1 32249 4-0
C 24-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 DSE JO19-1 32032 5-0
C 24-11-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32119 4-4
C 24-11-2018 15:15 Gilze JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32076 8-3
C 17-11-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32083 3-3
C 17-11-2018 14:45 RBC JO19-1 VOAB JO19-1 32166 2-4
C 17-11-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32123 7-2
C 17-11-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32124 5-4
C 17-11-2018 15:45 DSE JO19-1 Gilze JO19-1 32168 3-2
C 17-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32250 5-1
C 10-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 DSE JO19-1 31876 6-2
C 10-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Steenbergen JO19-1 32244 5-2
C 10-11-2018 14:45 VOAB JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32050 1-4
C 10-11-2018 15:00 FC Tilburg JO19-1 RBC JO19-1 32091 4-1
C 10-11-2018 15:15 Gilze JO19-1 Roosendaal JO19-1 31993 2-0
C 10-11-2018 16:15 TSV Gudok JO19-1 MZC'11 JO19-1 31884 6-3
C 03-11-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 Roosendaal JO19-1 32109 1-5
C 03-11-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32110 2-5
C 03-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 32158 6-1
C 03-11-2018 14:45 VOAB JO19-1 Gilze JO19-1 32205 7-1
C 03-11-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 RBC JO19-1 32065 3-1
C 03-11-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 DSE JO19-1 32025 8-0
C 27-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 VOAB JO19-1 32183 0-5
C 27-10-2018 14:30 DSE JO19-1 Steenbergen JO19-1 32066 3-2
C 27-10-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32162 2-3
C 27-10-2018 14:45 RBC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 31907 2-2
C 27-10-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32189 3-2
C 27-10-2018 15:15 Gilze JO19-1 MZC'11 JO19-1 31900 5-1
C 13-10-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 VOAB JO19-1 32262 0-18
C 13-10-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Roosendaal JO19-1 32141 2-2
C 13-10-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31935 2-3
C 13-10-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 FC Tilburg JO19-1 31962 5-4
C 13-10-2018 15:00 DSE JO19-1 RBC JO19-1 32179 5-1
C 13-10-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 32218 8-0
C 06-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 MZC'11 JO19-1 31948 10-2
C 06-10-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32134 2-4
C 06-10-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 DSE JO19-1 31997 2-3
C 06-10-2018 14:45 VOAB JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 31896 5-2
C 06-10-2018 14:45 RBC JO19-1 Steenbergen JO19-1 31974 5-4
C 06-10-2018 15:15 Gilze JO19-1 TSV Gudok JO19-1 32266 2-5
C 29-09-2018 14:45 RBC JO19-1 Gilze JO19-1 31880 0-6
C 29-09-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 VOAB JO19-1 32037 5-6
C 29-09-2018 15:00 TSV Gudok JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 32151 0-2
C 29-09-2018 15:45 DSE JO19-1 Roosendaal JO19-1 31944 1-1
C 29-09-2018 16:30 Unitas'30 JO19-1 MZC'11 JO19-1 32225 6-0
C 29-09-2018 15:15 Steenbergen JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 31879 9-0
C 22-09-2018 12:00 MZC'11 JO19-1 DSE JO19-1 31903 3-5
C 22-09-2018 15:15 Gilze JO19-1 Steenbergen JO19-1 32184 5-8
C 22-09-2018 15:00 Roosendaal JO19-1 RBC JO19-1 32254 3-2
C 22-09-2018 14:45 VOAB JO19-1 TSV Gudok JO19-1 31886 3-3
C 22-09-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Unitas'30 JO19-1 32227 0-3
C 22-09-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 FC Tilburg JO19-1 32078 1-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 ST Oostkapelle/Domburg JO19-1 102548 2-2
B 15-09-2018 13:00 MOC'17 JO19-2 Arnemuiden JO19-1 3934 2-3
B 15-09-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 Terneuzen JO19-1 3880 7-5
B 08-09-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 MOC'17 JO19-2 3963 2-1
B 08-09-2018 16:15 Terneuzen JO19-1 Arnemuiden JO19-1 4284 5-1
B 01-09-2018 12:45 Arnemuiden JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-1 4023 3-6
B 01-09-2018 15:00 MOC'17 JO19-2 Terneuzen JO19-1 3925 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO19-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 VV Papendrecht JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Gilze JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Hardinxveld JO19-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 ST HHVC JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
6 Zwaluwen JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 VOC JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 Alblasserdam JO19-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO19-1 22 18 3 1 57 108 31 77 0
2 VOAB JO19-1 22 13 2 7 41 93 49 44 0
3 Gilze JO19-1 22 13 1 8 40 68 56 12 0
4 ST HHVC JO19-1 22 12 3 7 39 68 48 20 0
5 TSV Gudok JO19-1 22 10 2 10 32 57 59 -2 0
6 RBC JO19-1 22 10 2 10 31 48 54 -6 1
7 Steenbergen JO19-1 22 8 4 10 28 76 64 12 0
8 FC Tilburg JO19-1 22 10 1 11 28 59 62 -3 3
9 Roosendaal JO19-1 22 8 4 10 28 54 57 -3 0
10 Zeelandia Middelburg JO19-1 22 9 1 12 28 50 66 -16 0
11 DSE JO19-1 22 6 1 15 19 40 94 -54 0
12 MZC'11 JO19-1 22 2 2 18 1 35 116 -81 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Oostkapelle/Domburg JO19-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 ST HHVC JO19-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven