Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
B3565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 1/4 finales

Junioren - JO17 - HVV'24 JO16-1

Teamleden

Spelers
Thijs van Waterschoot Keeper      
Andrea Avantaggiato        
Tom Bartz        
Dieuwe de Bruijn        
Sebastian Delforge        
Alessio Desogus        
Jari Dhondt        
Mats Hoefnagels        
Jeremy van Kouteren        
Bart Meenderink        
Revi Meijer        
Dawid Szczawinski        
Joris de Volder        
Job van Waesberghe        
 
Overige teamleden
Henk de Bruijn Trainer
Miguel Nafa Trainer
Adri Meijer Ass. scheids.
Peter Mc Taggart Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 23-03-2019 13:00 Virtus JO16-1 HVV'24 JO16-1 B. (B.) v.d. Berg 111994 Sportpark De Meeren - -
C 30-03-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Groen Wit JO16-1 112151 Sportpark HVV'24 - -
C 06-04-2019 vervallen WHS JO16-1 HVV'24 JO16-1 112263 Sportpark De Waaje - -
C 13-04-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Kogelvangers JO16-1 112256 Sportpark HVV'24 - -
C 04-05-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-2 112343 Sportpark HVV'24 - -
C 11-05-2019 14:15 Groen Wit JO16-1 HVV'24 JO16-1 112128 Sportpark Haags - -
C 18-05-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Virtus JO16-1 112035 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 13:00 Virtus JO16-1 Kogelvangers JO16-1
C 30-03-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Groen Wit JO16-1
C 06-04-2019 11:00 Kogelvangers JO16-1 Groen Wit JO16-1
C 06-04-2019 13:00 Virtus JO16-1 Boeimeer JO16-2
C 10-04-2019 18:30 Boeimeer JO16-2 Kogelvangers JO16-1
C 10-04-2019 18:30 Virtus JO16-1 Groen Wit JO16-1
C 13-04-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Kogelvangers JO16-1
C 13-04-2019 13:00 Groen Wit JO16-1 Virtus JO16-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 13:00 Virtus JO16-1 HVV'24 JO16-1 B. (B.) v.d. Berg 111994
C 09-03-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 HVV'24 JO16-1 Afgeschermd 112004 0 - 2
B 23-02-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Kogelvangers JO16-1 P. (Peter) Ekelmans 149054 1 - 3
C 16-02-2019 11:00 Kogelvangers JO16-1 HVV'24 JO16-1 P. (Peter) Ekelmans 112336 3 - 1
C 09-02-2019 vervallen HVV'24 JO16-1 WHS JO16-1 112197
C 22-12-2018 10:00 HVV'24 JO16-1 Duiveland JO16-1 E. (Erik) vanGasse 95164 15 - 0
C 15-12-2018 11:15 GPC Vlissingen JO16-1 HVV'24 JO16-1 J. (Jeroen) Bakker 38310 1 - 4
C 08-12-2018 11:00 DVO\'60 JO16-1 HVV'24 JO16-1 M. (Marco) Albers 95138 0 - 10
C 08-12-2018 vervallen Smerdiek JO16-1 HVV'24 JO16-1 38478
C 01-12-2018 13:00 HVV'24 JO16-1 Corn Boys JO16-1 J.T.R. (Johan) Neve 38236 1 - 0
C 24-11-2018 12:00 DOSKO JO16-1 HVV'24 JO16-1 J. (Joey) Snepvangers 95132 0 - 8
C 24-11-2018 vervallen Duiveland JO16-1 HVV'24 JO16-1 38266
C 10-11-2018 11:00 WHS JO16-1 HVV'24 JO16-1 R.W.H. (Rene) van deSant 38320 1 - 5
C 03-11-2018 11:00 WIK'57 JO16-1G HVV'24 JO16-1 I. (Ingemar) Hoefnagels 38482 1 - 13
B 31-10-2018 19:30 GPC Vlissingen JO16-1 HVV'24 JO16-1 I. (Ingemar) Hoefnagels 105187 0 - 4
C 27-10-2018 13:00 HVV'24 JO16-1 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 S. (Sebastian) deRijcke 38475 2 - 1
B 13-10-2018 10:30 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 HVV'24 JO16-1 I. (Ingemar) Hoefnagels 5649 1 - 2
C 06-10-2018 11:00 WVV'67 JO16-1 HVV'24 JO16-1 P. (Peter) Kempen 100138 0 - 11
C 29-09-2018 13:00 HVV'24 JO16-1 Roosendaal JO16-1 B. (Bram) Simpelaar jr 95140 5 - 1
B 15-09-2018 13:00 HVV'24 JO16-1 Corn Boys JO16-1 I. (Ingemar) Hoefnagels 5624 2 - 2
V 23-08-2018 19:30 HVV'24 JO16-1 Zwijndrecht JO16-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 23-02-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Kogelvangers JO16-1 149054 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 31-10-2018 19:30 GPC Vlissingen JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 105187 0-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 13-10-2018 10:30 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 5649 1-2
B 19-09-2018 19:00 Corn Boys JO16-1 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 5619 0-3
B 15-09-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Corn Boys JO16-1 5624 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-12-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Duiveland JO16-1 95164 15-0
C 15-12-2018 10:15 Duiveland JO16-1 Roosendaal JO16-1 95163 0-5
C 15-12-2018 11:15 GPC Vlissingen JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 38310 1-4
C 15-12-2018 11:00 WHS JO16-1 Corn Boys JO16-1 38243 0-0
C 15-12-2018 10:30 VVC'68 JO16-1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO16-1 95149 0-0
C 12-12-2018 19:30 DVO'60 JO16-1 DOSKO JO16-1 95139 0-1
C 08-12-2018 10:45 Corn Boys JO16-1 Roosendaal JO16-1 95145 2-2
C 08-12-2018 11:00 WIK'57 JO16-1G WVV'67 JO16-1 100146 2-4
C 08-12-2018 11:00 WHS JO16-1 Duiveland JO16-1 95166 4-0
C 08-12-2018 11:00 DVO'60 JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 95138 0-10
C 08-12-2018 11:15 GPC Vlissingen JO16-1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO16-1 38534 2-2
C 08-12-2018 11:30 DOSKO JO16-1 VVC'68 JO16-1 95156 1-10
C 01-12-2018 10:30 VVC'68 JO16-1 GPC Vlissingen JO16-1 95155 3-6
C 01-12-2018 11:00 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO16-1 WIK'57 JO16-1G 38312 0-0
C 01-12-2018 11:00 WVV'67 JO16-1 DVO'60 JO16-1 100145 5-1
C 01-12-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Corn Boys JO16-1 38236 1-0
C 01-12-2018 12:15 Duiveland JO16-1 DOSKO JO16-1 95165 2-1
C 01-12-2018 13:15 Roosendaal JO16-1 WHS JO16-1 95144 4-5
C 24-11-2018 11:15 GPC Vlissingen JO16-1 Roosendaal JO16-1 95143 1-6
C 24-11-2018 10:45 Corn Boys JO16-1 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 38148 0-7
C 24-11-2018 09:15 Duiveland JO16-1 WVV'67 JO16-1 100144 2-4
C 24-11-2018 10:45 WHS JO16-1 VVC'68 JO16-1 95154 4-2
C 24-11-2018 11:00 DVO'60 JO16-1 WIK'57 JO16-1G 95137 6-3
C 24-11-2018 12:00 DOSKO JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 95132 0-8
C 17-11-2018 11:15 GPC Vlissingen JO16-1 DOSKO JO16-1 95131 8-2
C 17-11-2018 10:30 VVC'68 JO16-1 Corn Boys JO16-1 95153 4-6
C 17-11-2018 11:00 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 DVO'60 JO16-1 95136 9-1
C 17-11-2018 13:15 Roosendaal JO16-1 WVV'67 JO16-1 100143 5-2
C 10-11-2018 10:30 Corn Boys JO16-1 WIK'57 JO16-1G 38279 7-0
C 10-11-2018 11:00 WHS JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 38320 1-5
C 10-11-2018 11:00 WVV'67 JO16-1 VVC'68 JO16-1 100142 1-13
C 10-11-2018 11:30 DOSKO JO16-1 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 95130 0-4
C 10-11-2018 11:00 DVO'60 JO16-1 GPC Vlissingen JO16-1 95135 4-4
C 07-11-2018 19:00 VVC'68 JO16-1 Duiveland JO16-1 95158 9-1
C 03-11-2018 14:15 GPC Vlissingen JO16-1 WVV'67 JO16-1 100141 4-1
C 03-11-2018 12:30 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 Roosendaal JO16-1 95142 0-0
C 03-11-2018 12:00 DOSKO JO16-1 WHS JO16-1 95129 1-7
C 03-11-2018 11:00 DVO'60 JO16-1 VVC'68 JO16-1 95152 2-12
C 03-11-2018 11:00 WIK'57 JO16-1G ST HVV'24 / Clinge JO16-1 38482 1-13
C 03-11-2018 10:30 Corn Boys JO16-1 Duiveland JO16-1 95162 10-0
C 27-10-2018 12:30 Duiveland JO16-1 GPC Vlissingen JO16-1 95161 2-7
C 27-10-2018 10:30 VVC'68 JO16-1 WIK'57 JO16-1G 95151 13-3
C 27-10-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 38475 2-1
C 27-10-2018 13:15 Roosendaal JO16-1 DVO'60 JO16-1 95146 14-3
C 27-10-2018 11:00 WVV'67 JO16-1 DOSKO JO16-1 100140 0-4
C 20-10-2018 11:00 WIK'57 JO16-1G WHS JO16-1 38332 0-11
C 20-10-2018 12:30 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 WVV'67 JO16-1 100139 0-0
C 13-10-2018 11:15 GPC Vlissingen JO16-1 Corn Boys JO16-1 38190 2-4
C 13-10-2018 09:00 DVO'60 JO16-1 WHS JO16-1 95134 1-5
C 13-10-2018 11:30 WIK'57 JO16-1G Duiveland JO16-1 95160 4-2
C 13-10-2018 12:00 DOSKO JO16-1 Roosendaal JO16-1 95147 0-0
C 06-10-2018 10:30 Corn Boys JO16-1 Duiveland JO16-1 38432 0-0
C 06-10-2018 11:00 WHS JO16-1 GPC Vlissingen JO16-1 38424 6-0
C 06-10-2018 12:15 Duiveland JO16-1 DVO'60 JO16-1 95159 2-3
C 06-10-2018 10:30 Corn Boys JO16-1 DOSKO JO16-1 95128 7-1
C 06-10-2018 13:15 Roosendaal JO16-1 WIK'57 JO16-1G 95141 8-0
C 06-10-2018 11:00 WVV'67 JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 100138 0-11
C 29-09-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Roosendaal JO16-1 95140 5-1
C 29-09-2018 11:00 WIK'57 JO16-1G GPC Vlissingen JO16-1 38214 2-6
C 29-09-2018 11:00 Smerdiek JO16-1 Duiveland JO16-1 38342 0-0
C 29-09-2018 12:30 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 WHS JO16-1 38533 11-3
C 29-09-2018 11:00 WVV'67 JO16-1 Corn Boys JO16-1 100137 1-5
C 22-09-2018 13:15 Roosendaal JO16-1 VVC'68 JO16-1 95148 2-3
C 22-09-2018 10:30 Corn Boys JO16-1 DVO'60 JO16-1 95133 2-0
C 22-09-2018 10:30 Duiveland JO16-1 WIK'57 JO16-1G 38375 0-0
C 22-09-2018 10:30 Duiveland JO16-1 ST Vogelwaarde / Hontenisse / SDO'63 JO16-1 95157 0-11
C 22-09-2018 10:30 Corn Boys JO16-1 Smerdiek JO16-1 38374 0-0
C 22-09-2018 12:00 DOSKO JO16-1 WIK'57 JO16-1G 95127 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 12:00 Groen Wit JO16-1 Boeimeer JO16-2 112238 0-0
C 23-03-2019 13:00 Virtus JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 111994 0-0
C 09-03-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 112004 0-2
C 16-02-2019 11:00 Kogelvangers JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 112336 3-1
C 16-02-2019 13:00 Virtus JO16-1 Groen Wit JO16-1 112228 1-1
C 09-02-2019 12:30 Groen Wit JO16-1 Kogelvangers JO16-1 112046 2-1
C 09-02-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Virtus JO16-1 112333 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kogelvangers JO16-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 GPC Vlissingen JO16-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
2 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO16-1 2 1 0 1 3 4 2 2 0
3 Corn Boys JO16-1 2 0 1 1 1 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 10 10 0 0 30 74 5 69 0
2 Corn Boys JO16-1 10 7 1 2 22 43 18 25 0
3 WHS JO16-1 9 7 0 2 21 46 24 22 0
4 VVC'68 JO16-1 9 6 0 3 18 69 26 43 0
5 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO16-1 8 5 2 1 17 45 8 37 0
6 Roosendaal JO16-1 10 5 2 3 17 47 21 26 0
7 GPC Vlissingen JO16-1 11 5 2 4 17 41 36 5 0
8 WVV'67 JO16-1 9 3 0 6 9 18 47 -29 0
9 DOSKO JO16-1 10 3 0 7 9 15 48 -33 0
10 DVO'60 JO16-1 11 2 1 8 7 21 67 -46 0
11 WIK'57 JO16-1G 10 1 0 9 3 17 74 -57 0
12 Duiveland JO16-1 11 1 0 10 3 11 73 -62 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO16-1 2 2 0 0 5 6 1 5 1
2 Kogelvangers JO16-1 2 1 0 1 3 4 3 1 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
4 Virtus JO16-1 1 1 0 0 2 5 2 3 1
5 Boeimeer JO16-2 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO17-1 3 3 0 0 9 36 1 35 0
2 HVV'24 JO16-1 2 1 0 1 3 7 8 -1 0
3 Jong Ambon JO17-1 2 0 1 1 1 0 15 -15 0
4 Terneuzense Boys JO17-2 3 0 1 2 1 3 22 -19 0

Training

Berichten



Terug naar boven