Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO17-1

Teamleden

Spelers
Jasper van Schil Keeper      
Mahmoud Benkourdel        
Milan Bolssens        
Cas de Bruijn        
Tristan Delforge        
Bram den Exter        
Joris Fassaert        
Daniel Fermont        
Jorrit van Gasse        
Jens Hoefnagels        
Ziggy Kroonen        
Mathieu Muller        
Jordy Pardon        
Dries van Putte        
Lucas Schelfhaut        
Jentl Vereecken        
 
Overige teamleden
Martijn Baart Trainer
Alexander Koopmans Trainer
Jeroen Fassaert Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 FC Axel JO17-1 109118 3-1
C 25-05-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 HVV'24 JO17-1 109353 3-2
C 25-05-2019 11:15 Kloetinge JO17-2 Arnemuiden JO17-1 109290 0-14
C 25-05-2019 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109238 3-1
C 25-05-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109101 0-0
C 25-05-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109217 0-4
C 22-05-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 Kloetinge JO17-2 109180 2-0
C 18-05-2019 10:15 Arnemuiden JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109104 6-3
C 18-05-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109116 5-2
C 18-05-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Roosendaal JO17-2 109054 2-2
C 18-05-2019 12:15 FC Axel JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109286 0-1
C 18-05-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109051 1-4
C 11-05-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109176 3-2
C 11-05-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Tholense Boys JO17-1 109370 2-3
C 11-05-2019 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109080 1-4
C 11-05-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 FC Axel JO17-1 109265 5-1
C 11-05-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109369 1-2
C 11-05-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-1 109224 4-0
C 04-05-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109066 3-3
C 04-05-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109355 5-0
C 04-05-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Kloetinge JO17-2 109253 2-1
C 04-05-2019 13:00 FC Axel JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109222 4-1
C 04-05-2019 13:00 HVV'24 JO17-1 Arnemuiden JO17-1 109358 1-2
C 04-05-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 Roosendaal JO17-2 109295 1-1
C 17-04-2019 19:00 ST Steen/Koewacht JO17-1 HVV'24 JO17-1 152300 1-4
C 17-04-2019 19:00 Terneuzense Boys JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109059 1-1
C 13-04-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109053 2-1
C 13-04-2019 13:15 Kloetinge JO17-2 FC Axel JO17-1 109162 2-2
C 13-04-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109072 0-3
C 13-04-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109122 2-1
C 13-04-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-1 109160 7-0
C 06-04-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109320 2-0
C 06-04-2019 12:50 FC Axel JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109170 1-2
C 06-04-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 HVV'24 JO17-1 109426 0-0
C 06-04-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 Roosendaal JO17-2 109093 0-3
C 06-04-2019 11:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Kloetinge JO17-2 109423 4-0
C 06-04-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Arnemuiden JO17-1 109164 0-3
C 30-03-2019 12:00 FC Axel JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109039 0-1
C 30-03-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109205 4-4
C 30-03-2019 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 Arnemuiden JO17-1 109333 3-3
C 23-03-2019 14:30 ST Steen/Koewacht JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109050 0-0
C 23-03-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109102 0-3
C 23-03-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 FC Axel JO17-1 109213 2-0
C 23-03-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 Luctor Heinkenszand JO17-1 109097 1-0
C 23-03-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109132 3-0
C 23-03-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109287 6-2
C 16-03-2019 10:30 Tholense Boys JO17-1 HVV'24 JO17-1 109339 2-4
C 16-03-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Kloetinge JO17-2 109375 1-0
C 16-03-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Roosendaal JO17-2 109189 3-2
C 09-03-2019 10:00 Arnemuiden JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109091 5-2
C 09-03-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 FC Dauwendaele JO17-1 109140 3-1
C 09-03-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109069 4-1
C 09-03-2019 15:15 Roosendaal JO17-2 Terneuzense Boys JO17-1 109076 1-0
C 23-02-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109094 0-2
C 23-02-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 FC Axel JO17-1 109064 1-2
C 16-02-2019 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 HVV'24 JO17-1 109327 5-2
C 16-02-2019 12:45 FC Axel JO17-1 Tholense Boys JO17-1 109193 1-3
C 16-02-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 109221 5-1
C 16-02-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 109199 1-2
C 16-02-2019 15:00 Roosendaal JO17-2 Arnemuiden JO17-1 109330 0-3
C 16-02-2019 11:30 Terneuzense Boys JO17-1 Kloetinge JO17-2 109166 6-0
C 09-02-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 109183 6-1
C 09-02-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 109147 2-4
C 09-02-2019 14:30 Tholense Boys JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109082 1-2
C 09-02-2019 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 FC Axel JO17-1 109227 4-0
C 09-02-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Roosendaal JO17-2 109197 1-3
C 09-02-2019 11:15 Arnemuiden JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 109357 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 FC Dauwendaele JO17-1 Goes JO17-1 35149 4-0
C 08-12-2018 12:30 FC Axel JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 35126 2-1
C 08-12-2018 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 35417 2-2
C 08-12-2018 12:45 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 Arnemuiden JO17-1 35162 3-2
C 08-12-2018 09:30 Goes JO17-1 Kloetinge JO17-2 35402 0-2
C 08-12-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 35446 1-0
C 01-12-2018 11:15 Arnemuiden JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 35427 4-3
C 01-12-2018 11:30 Kloetinge JO17-2 HVV'24 JO17-1 35275 0-0
C 01-12-2018 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 FC Axel JO17-1 35419 0-1
C 01-12-2018 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 35514 1-2
C 01-12-2018 11:30 Luctor Heinkenszand JO17-1 Goes JO17-1 35110 3-1
C 27-11-2018 19:00 Terneuzense Boys JO17-1 Kloetinge JO17-2 35462 1-1
C 24-11-2018 12:30 FC Axel JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 35448 0-2
C 24-11-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Kloetinge JO17-2 35405 1-2
C 24-11-2018 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 35502 4-0
C 24-11-2018 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 Arnemuiden JO17-1 35354 1-4
C 24-11-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 35212 3-3
C 17-11-2018 12:45 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 HVV'24 JO17-1 35389 3-2
C 17-11-2018 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 35438 0-0
C 17-11-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 FC Axel JO17-1 35199 1-2
C 17-11-2018 11:30 Kloetinge JO17-2 Arnemuiden JO17-1 35434 6-4
C 10-11-2018 11:00 Goes JO17-1 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 35163 4-2
C 10-11-2018 11:15 Arnemuiden JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 35231 1-0
C 10-11-2018 13:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 35173 5-0
C 10-11-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 35403 0-5
C 03-11-2018 13:00 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 35151 2-4
C 03-11-2018 12:50 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 35444 3-2
C 03-11-2018 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 35300 10-0
C 03-11-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Arnemuiden JO17-1 35205 0-2
C 03-11-2018 09:30 Goes JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 35314 0-6
C 27-10-2018 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 35242 3-0
C 27-10-2018 14:30 Terneuzense Boys JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 35368 0-3
C 27-10-2018 13:15 Kloetinge JO17-2 ST Steen/Koewacht JO17-1 35433 1-3
C 27-10-2018 10:00 Arnemuiden JO17-1 FC Axel JO17-1 35155 3-0
C 24-10-2018 19:30 HVV'24 JO17-1 Goes JO17-1 35298 3-2
C 20-10-2018 11:15 FC Axel JO17-1 Kloetinge JO17-2 35311 1-0
C 13-10-2018 12:55 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 35241 3-0
C 13-10-2018 14:30 ST Steen/Koewacht JO17-1 HVV'24 JO17-1 35486 3-2
C 13-10-2018 11:45 Luctor Heinkenszand JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 35288 4-1
C 13-10-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Goes JO17-1 35359 5-0
C 06-10-2018 09:30 Goes JO17-1 FC Axel JO17-1 35509 1-6
C 06-10-2018 10:00 Arnemuiden JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 35109 3-1
C 06-10-2018 11:30 Kloetinge JO17-2 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 35305 1-3
C 06-10-2018 14:00 Terneuzense Boys JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 35464 2-2
C 06-10-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 35284 2-1
C 29-09-2018 11:00 Arnemuiden JO17-1 Goes JO17-1 35118 4-2
C 29-09-2018 12:00 Luctor Heinkenszand JO17-1 Kloetinge JO17-2 35452 3-4
C 29-09-2018 12:45 ST Steen/Koewacht JO17-1 FC Axel JO17-1 35465 5-2
C 29-09-2018 12:45 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 35344 2-3
C 29-09-2018 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 35228 0-3
C 22-09-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 Arnemuiden JO17-1 35480 0-4
C 22-09-2018 11:30 FC Axel JO17-1 ST IJzendijke-Oostburg JO17-1 35447 2-1
C 22-09-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-1 Luctor Heinkenszand JO17-1 35294 1-2
C 22-09-2018 11:30 Kloetinge JO17-2 FC Dauwendaele JO17-1 35396 2-2
C 22-09-2018 09:30 Goes JO17-1 ST Steen/Koewacht JO17-1 35114 1-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Arnemuiden JO17-1 HVV'24 JO17-1 4916 1-3
B 15-09-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 SC Gastel JO17-1 5123 3-0
B 08-09-2018 13:00 Steenbergen JO17-1 Arnemuiden JO17-1 4887 4-2
B 08-09-2018 14:30 SC Gastel JO17-1 HVV'24 JO17-1 4621 1-2
B 01-09-2018 11:10 Arnemuiden JO17-1 SC Gastel JO17-1 5453 3-2
B 01-09-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 Steenbergen JO17-1 5555 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Luctor Heinkenszand JO17-1 11 10 0 1 30 36 7 29 0
2 Arnemuiden JO17-1 11 9 1 1 28 44 15 29 0
3 Roosendaal JO17-2 11 7 2 2 23 27 11 16 0
4 FC Dauwendaele JO17-1 11 6 0 5 18 25 24 1 0
5 Terneuzense Boys JO17-1 11 5 2 4 17 24 22 2 0
6 Zeelandia Middelburg JO17-1 11 5 1 5 16 16 27 -11 0
7 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 10 3 3 4 12 26 30 -4 0
8 HVV'24 JO17-1 11 4 0 7 12 24 28 -4 0
9 FC Axel JO17-1 11 2 1 8 7 12 25 -13 0
10 ST Steen/Koewacht JO17-1 10 2 2 6 5 18 26 -8 3
11 Kloetinge JO17-2 11 1 1 9 4 9 41 -32 0
12 Tholense Boys JO17-1 9 3 1 5 3 15 20 -5 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Steen/Koewacht JO17-1 10 7 2 1 23 45 14 31 0
2 Arnemuiden JO17-1 9 7 0 2 21 27 16 11 0
3 FC Axel JO17-1 10 6 0 4 18 18 18 0 0
4 Luctor Heinkenszand JO17-1 10 5 2 3 17 24 15 9 0
5 Kloetinge JO17-2 10 4 3 3 15 19 18 1 0
6 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 10 5 0 5 15 20 23 -3 0
7 HVV'24 JO17-1 9 4 2 3 14 17 19 -2 0
8 Zeelandia Middelburg JO17-1 10 4 0 6 12 17 18 -1 0
9 Terneuzense Boys JO17-1 10 2 3 5 9 13 15 -2 0
10 FC Dauwendaele JO17-1 10 2 2 6 8 15 27 -12 0
11 Goes JO17-1 10 1 0 9 3 11 43 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen JO17-1 3 3 0 0 9 11 5 6 0
2 HVV'24 JO17-1 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Arnemuiden JO17-1 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 SC Gastel JO17-1 3 0 0 3 0 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO17-2 9 6 0 3 18 18 17 1 0
2 ST HHVC JO17-1 9 5 2 2 17 22 15 7 0
3 VCK JO17-1 9 5 0 4 15 24 21 3 0
4 FC Axel JO17-1 9 4 2 3 14 22 20 2 0
5 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 9 4 2 3 14 23 22 1 0
6 Terneuzense Boys JO17-1 8 4 0 4 12 20 18 2 0
7 SJO/HPC'16 JO17-1 9 3 2 4 11 17 15 2 0
8 FC Dauwendaele JO17-1 9 3 1 5 10 16 18 -2 0
9 Terneuzen JO17-1 9 3 1 5 10 21 25 -4 0
10 ST Steen/Koewacht JO17-1 8 1 2 5 5 12 24 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzen JO17-1 11 9 1 1 28 65 18 47 0
2 Halsteren JO17-1 11 8 2 1 26 44 16 28 0
3 VCK JO17-1 11 8 1 2 25 41 21 20 0
4 Terneuzense Boys JO17-1 11 7 2 2 23 32 17 15 0
5 Roosendaal JO17-2 11 6 0 5 18 26 28 -2 0
6 FC Dauwendaele JO17-1 11 6 0 5 18 17 22 -5 0
7 SJO/HPC'16 JO17-1 11 4 2 5 14 27 19 8 0
8 FC Axel JO17-1 11 4 2 5 14 23 32 -9 0
9 ST Steen/Koewacht JO17-1 10 2 0 8 6 13 34 -21 0
10 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 11 2 1 8 6 18 46 -28 1
11 ST HHVC JO17-1 10 1 2 7 5 12 33 -21 0
12 Kloetinge JO17-2 11 1 1 9 4 13 45 -32 0

Training

Berichten



Terug naar boven