Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO17-2

Teamleden

Spelers
petro petrus nelly mentzij Keeper      
Kez Bouwens        
DemiĆ«n van den Brande        
Sven van Eck        
Daan Hoefeijzers        
Stef Hofman        
Thybe d' Hooghe        
Julian van Loon        
Youp Scheerders        
 
Overige teamleden
Liesbeth van Loon Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-01-2019 11:00 Kapelle JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 102202 3-5
C 22-12-2018 12:45 ST Koewacht/Steen JO17-2 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 36001 2-3
C 15-12-2018 11:30 Kloetinge JO17-5 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 37887 0-3
C 15-12-2018 11:15 Bevelanders JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 37175 3-3
C 08-12-2018 11:15 Kloetinge JO17-5 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 35600 0-5
C 08-12-2018 11:15 Bevelanders JO17-1 DwO'15 JO17-1 37156 1-3
C 08-12-2018 10:45 VCK JO17-1 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 36962 4-0
C 08-12-2018 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 SSV'65 JO17-2 37323 2-0
C 08-12-2018 12:45 Kapelle JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-3 37621 0-4
C 01-12-2018 10:45 DwO'15 JO17-1 Kloetinge JO17-5 37128 14-0
C 01-12-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 Kapelle JO17-2 35628 1-3
C 01-12-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-3 Bevelanders JO17-1 36082 3-2
C 01-12-2018 12:45 SSV'65 JO17-2 VCK JO17-1 35982 1-2
C 28-11-2018 19:00 DwO'15 JO17-1 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 35730 5-1
C 24-11-2018 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 36462 2-5
C 24-11-2018 10:30 VCK JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 35530 2-1
C 24-11-2018 11:30 Kloetinge JO17-5 Bevelanders JO17-1 38067 0-12
C 24-11-2018 10:00 SSV'65 JO17-2 DwO'15 JO17-1 35875 0-2
C 24-11-2018 11:15 Kapelle JO17-2 ST Koewacht/Steen JO17-2 37295 1-2
C 17-11-2018 12:45 Kapelle JO17-2 VCK JO17-1 37747 3-1
C 17-11-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-3 Kloetinge JO17-5 35927 11-0
C 17-11-2018 12:05 Bevelanders JO17-1 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 36871 0-0
C 17-11-2018 12:40 ST Koewacht/Steen JO17-2 DwO'15 JO17-1 35540 0-6
C 17-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 SSV'65 JO17-2 36553 4-1
C 10-11-2018 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 36825 3-3
C 10-11-2018 11:30 Kloetinge JO17-5 Kapelle JO17-2 37569 1-4
C 10-11-2018 12:45 SSV'65 JO17-2 ST Koewacht/Steen JO17-2 37429 4-0
C 10-11-2018 12:00 VCK JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-3 37257 1-5
C 03-11-2018 12:45 Kapelle JO17-2 DwO'15 JO17-1 35631 3-7
C 03-11-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-3 ST Koewacht/Steen JO17-2 37454 4-2
C 03-11-2018 11:15 Kloetinge JO17-5 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 36588 0-5
C 03-11-2018 10:15 VCK JO17-1 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 36633 2-1
C 27-10-2018 09:45 DwO'15 JO17-1 VCK JO17-1 35915 6-0
C 27-10-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 Bevelanders JO17-1 37665 2-7
C 27-10-2018 11:15 SSV'65 JO17-2 Kapelle JO17-2 35906 4-0
C 27-10-2018 12:45 ST Koewacht/Steen JO17-2 Kloetinge JO17-5 35670 5-5
C 27-10-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-3 37184 2-1
C 13-10-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 37133 10-0
C 13-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO17-3 DwO'15 JO17-1 35790 3-1
C 13-10-2018 11:15 Bevelanders JO17-1 SSV'65 JO17-2 37174 2-4
C 13-10-2018 10:15 VCK JO17-1 ST Koewacht/Steen JO17-2 37941 5-1
C 06-10-2018 12:00 DwO'15 JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 36636 6-1
C 06-10-2018 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 Kapelle JO17-2 35590 2-0
C 06-10-2018 10:30 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-3 37440 1-3
C 06-10-2018 11:15 SSV'65 JO17-2 Kloetinge JO17-5 36856 4-1
C 06-10-2018 12:45 ST Koewacht/Steen JO17-2 Bevelanders JO17-1 38133 1-8
C 29-09-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 ST Koewacht/Steen JO17-2 36944 12-1
C 29-09-2018 11:15 Bevelanders JO17-1 Kapelle JO17-2 37008 9-1
C 29-09-2018 10:30 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 SSV'65 JO17-2 35983 3-2
C 29-09-2018 11:30 Kloetinge JO17-5 VCK JO17-1 37157 0-6
C 29-09-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO17-3 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 35926 5-1
C 22-09-2018 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 DwO'15 JO17-1 37897 0-4
C 22-09-2018 12:45 Kapelle JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 36999 0-0
C 22-09-2018 11:00 SSV'65 JO17-2 Zeelandia Middelburg JO17-3 36665 1-2
C 22-09-2018 10:15 VCK JO17-1 Bevelanders JO17-1 37010 1-0
C 22-09-2018 12:45 ST Koewacht/Steen JO17-2 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 35815 1-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:15 METO JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 102654 7-3
B 15-09-2018 11:15 ST IJzendijke-Oostburg JO17-2 Kapelle JO17-2 5007 7-3
B 15-09-2018 12:00 Hansweertse Boys JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 5115 0-1
B 08-09-2018 12:00 Hansweertse Boys JO17-1 ST IJzendijke-Oostburg JO17-2 4990 3-3
B 08-09-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Kapelle JO17-2 5334 3-1
B 01-09-2018 11:15 ST IJzendijke-Oostburg JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 5313 5-6
B 01-09-2018 12:45 Kapelle JO17-2 Hansweertse Boys JO17-1 4937 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 13:00 Graauw JO17-1 VCK JO17-1 111469 0-0
C 17-04-2019 18:30 FC Axel JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 110042 0-0
C 13-04-2019 15:00 Terneuzen JO17-2 Graauw JO17-1 110032 0-0
C 13-04-2019 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 Bevelanders JO17-1 144213 0-0
C 13-04-2019 13:30 VCK JO17-1 SSV'65 JO17-2 111877 0-0
C 13-04-2019 12:30 RCS JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 111789 0-0
C 13-04-2019 12:45 FC Axel JO17-2 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 110383 0-0
C 10-04-2019 18:30 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Graauw JO17-1 109577 0-0
C 06-04-2019 11:45 Bevelanders JO17-1 Terneuzen JO17-2 144212 0-0
C 06-04-2019 11:25 SSV'65 JO17-2 FC Axel JO17-2 110642 0-0
C 06-04-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 RCS JO17-2 110335 0-0
C 06-04-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Walcheren JO17-3 110172 0-0
C 30-03-2019 12:45 Walcheren JO17-3 SSV'65 JO17-2 110843 0-0
C 30-03-2019 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 111265 0-0
C 30-03-2019 10:30 VCK JO17-1 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 110493 0-0
C 23-03-2019 15:00 Terneuzen JO17-2 RCS JO17-2 110077 5-1
C 23-03-2019 13:00 Graauw JO17-1 Bevelanders JO17-1 144211 2-1
C 23-03-2019 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 111364 1-0
C 16-03-2019 13:00 Terneuzen JO17-2 Walcheren JO17-3 111642 1-2
C 16-03-2019 10:30 RCS JO17-2 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 110814 2-0
C 16-03-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 SSV'65 JO17-2 111195 0-3
C 16-03-2019 10:30 Bevelanders JO17-1 VCK JO17-1 144210 1-2
C 09-03-2019 12:00 SSV'65 JO17-2 Bevelanders JO17-1 144209 0-1
C 09-03-2019 12:45 Walcheren JO17-3 RCS JO17-2 110132 3-1
C 09-03-2019 11:00 FC Axel JO17-2 Terneuzen JO17-2 109882 1-4
C 16-02-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 Bevelanders JO17-1 144208 0-3
C 16-02-2019 11:15 SSV'65 JO17-2 Graauw JO17-1 111377 2-3
C 16-02-2019 12:45 Walcheren JO17-3 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 110401 7-1
C 16-02-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 VCK JO17-1 111588 0-2
C 16-02-2019 12:30 RCS JO17-2 FC Axel JO17-2 110102 4-1
C 09-02-2019 14:30 Terneuzen JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 110045 4-0
C 09-02-2019 13:00 Graauw JO17-1 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 110001 2-0
C 09-02-2019 12:45 FC Axel JO17-2 Walcheren JO17-3 110724 3-8
C 09-02-2019 11:45 Bevelanders JO17-1 Kloetinge JO17-4 144207 2-1
C 09-02-2019 10:45 VCK JO17-1 RCS JO17-2 109735 1-2
C 09-02-2019 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 SSV'65 JO17-2 111511 0-1
C 09-06-2018 12:45 ST Clinge/HVV '24 JO17-2 SSV'65 JO17-1 108982 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DwO'15 JO17-1 10 9 0 1 27 54 9 45 0
2 Zeelandia Middelburg JO17-3 10 9 0 1 27 41 11 30 0
3 VCK JO17-1 10 7 0 3 21 24 18 6 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 10 6 2 2 20 46 20 26 0
5 Bevelanders JO17-1 9 4 1 4 13 44 18 26 0
6 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 9 4 1 4 13 17 21 -4 0
7 SSV'65 JO17-2 10 4 0 6 12 21 18 3 0
8 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 10 4 0 6 12 24 37 -13 0
9 Kapelle JO17-2 10 3 0 7 9 18 36 -18 0
10 ST Koewacht/Steen JO17-2 10 1 1 8 4 15 54 -39 0
11 Kloetinge JO17-5 10 0 1 9 1 7 69 -62 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 METO JO17-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 1 0 0 1 0 3 7 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Walcheren JO17-3 4 4 0 0 12 20 6 14 0
2 Graauw JO17-1 3 3 0 0 9 7 3 4 0
3 Terneuzen JO17-2 4 3 0 1 9 14 4 10 0
4 RCS JO17-2 5 3 0 2 9 10 10 0 0
5 VCK JO17-1 3 2 0 1 6 5 3 2 0
6 Bevelanders JO17-1 4 2 0 2 6 6 4 2 0
7 SSV'65 JO17-2 4 2 0 2 6 6 4 2 0
8 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 4 1 0 3 3 2 10 -8 0
9 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 2 0 0 2 0 0 6 -6 0
10 FC Axel JO17-2 3 0 0 3 0 5 16 -11 0
11 SJO Serooskerke/Veere JO17-2 4 0 0 4 0 0 9 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven