Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - JO15 - HVV'24 JO15-1

Teamleden

Spelers
Sven de Kroon Keeper      
Dylan van den Bergen        
Fabio Bernal        
Britt D'Olieslagers        
Nik Fassaert        
Tijn Fassaert        
Sten Hoefnagels        
Siebe de Kraker        
Stan Mangnus        
Yves Penneman        
Danny Poot        
Jannick Schelfhaut        
Luuk Seghers        
Bart Verheij        
Dion van Vlierberghe        
 
Overige teamleden
Mario Verbraeken Trainer
Marco van Vlierberghe Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-05-2019 19:00 Kloetinge JO15-4 MZC'11 JO15-1 112786 3-4
C 25-05-2019 12:30 RCS JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-1 112420 3-3
C 25-05-2019 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 Walcheren JO15-1 112550 2-2
C 25-05-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1G ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 112521 4-1
C 25-05-2019 12:00 FC Axel JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 112792 7-3
C 25-05-2019 10:00 Arnemuiden JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 112665 4-6
C 18-05-2019 10:00 MZC'11 JO15-1 RCS JO15-1 112693 2-0
C 18-05-2019 09:30 Zeelandia Middelburg JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 112477 5-1
C 18-05-2019 11:15 Walcheren JO15-1 FC Axel JO15-1 112752 3-2
C 18-05-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Arnemuiden JO15-1 112667 1-1
C 18-05-2019 10:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 Kloetinge JO15-4 112433 1-3
C 18-05-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 VC Vlissingen JO15-1G 112606 7-1
C 11-05-2019 10:15 Arnemuiden JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 112561 1-2
C 11-05-2019 10:45 Terneuzense Boys JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 112499 3-3
C 11-05-2019 11:15 Kloetinge JO15-4 Walcheren JO15-1 112542 3-3
C 11-05-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1G MZC'11 JO15-1 112734 0-3
C 11-05-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-1 112552 0-3
C 11-05-2019 12:30 RCS JO15-1 FC Axel JO15-1 112803 4-6
C 09-05-2019 19:15 MZC'11 JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 112622 2-0
C 04-05-2019 09:30 Zeelandia Middelburg JO15-1 VC Vlissingen JO15-1G 112587 2-0
C 04-05-2019 11:15 FC Axel JO15-1 Kloetinge JO15-4 112767 2-3
C 04-05-2019 10:00 Walcheren JO15-1 Arnemuiden JO15-1 112579 0-1
C 04-05-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 RCS JO15-1 112766 2-4
C 04-05-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 112461 6-0
C 13-04-2019 10:15 Arnemuiden JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-1 112637 0-3
C 13-04-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1G Walcheren JO15-1 112543 1-4
C 13-04-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 MZC'11 JO15-1 112779 0-3
C 13-04-2019 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 FC Axel JO15-1 112796 1-1
C 10-04-2019 19:00 RCS JO15-1 Kloetinge JO15-4 112480 6-1
C 06-04-2019 12:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 VC Vlissingen JO15-1G 112583 1-4
C 06-04-2019 11:15 Walcheren JO15-1 RCS JO15-1 112640 1-3
C 06-04-2019 11:15 FC Axel JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 112429 2-1
C 06-04-2019 10:00 Kloetinge JO15-4 Terneuzense Boys JO15-1 112782 4-0
C 06-04-2019 09:30 Zeelandia Middelburg JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 112751 2-1
C 06-04-2019 10:00 MZC'11 JO15-1 Arnemuiden JO15-1 112619 1-0
C 30-03-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 112528 3-2
C 30-03-2019 11:15 FC Axel JO15-1 VC Vlissingen JO15-1G 112620 2-2
C 30-03-2019 10:30 Kloetinge JO15-4 Zeelandia Middelburg JO15-1 112763 0-2
C 23-03-2019 09:30 Zeelandia Middelburg JO15-1 MZC'11 JO15-1 112513 0-2
C 23-03-2019 10:00 Arnemuiden JO15-1 RCS JO15-1 112412 2-2
C 23-03-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1G Kloetinge JO15-4 112715 1-1
C 23-03-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Walcheren JO15-1 112730 0-1
C 23-03-2019 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 112554 5-0
C 23-03-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 FC Axel JO15-1 112628 6-1
C 16-03-2019 10:00 Arnemuiden JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 112450 0-0
C 16-03-2019 10:00 MZC'11 JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 112713 4-1
C 16-03-2019 11:15 Walcheren JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 112424 2-1
C 16-03-2019 12:30 RCS JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 112674 2-2
C 11-03-2019 19:15 Terneuzense Boys JO15-1 RCS JO15-1 112613 1-3
C 09-03-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Walcheren JO15-1 112472 6-1
C 23-02-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Kloetinge JO15-4 112601 1-0
C 23-02-2019 09:30 Zeelandia Middelburg JO15-1 FC Axel JO15-1 112592 4-0
C 23-02-2019 13:00 Luctor Heinkenszand JO15-1 MZC'11 JO15-1 112455 0-3
C 23-02-2019 09:45 VC Vlissingen JO15-1G Arnemuiden JO15-1 112621 5-1
C 16-02-2019 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 112469 11-1
C 16-02-2019 11:15 Walcheren JO15-1 MZC'11 JO15-1 112445 0-2
C 16-02-2019 11:15 Luctor Heinkenszand JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-1 112690 1-1
C 16-02-2019 11:15 FC Axel JO15-1 Arnemuiden JO15-1 112701 2-3
C 16-02-2019 12:30 RCS JO15-1 VC Vlissingen JO15-1G 112679 2-2
C 16-02-2019 09:30 Kloetinge JO15-4 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 112682 0-7
C 09-02-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 RCS JO15-1 112439 6-1
C 09-02-2019 11:30 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 112581 1-3
C 09-02-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1G Terneuzense Boys JO15-1 112535 0-6
C 09-02-2019 10:00 Zeelandia Middelburg JO15-1 Walcheren JO15-1 112589 1-0
C 09-02-2019 10:00 MZC'11 JO15-1 FC Axel JO15-1 112772 7-1
C 09-02-2019 10:00 Arnemuiden JO15-1 Kloetinge JO15-4 112711 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-12-2018 11:15 Steen JO15-1 Patrijzen JO15-1 99830 3-0
C 15-12-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Kapelle JO15-1 99814 4-6
C 15-12-2018 10:45 Patrijzen JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 99824 0-2
C 15-12-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO15-1G 99789 0-2
C 08-12-2018 10:00 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G SJO HPC'16 JO15-1 40646 2-3
C 08-12-2018 10:00 Nieuwland JO15-1 Steen JO15-1 99804 0-3
C 08-12-2018 11:15 Kapelle JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 99818 0-1
C 08-12-2018 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 39922 0-0
C 08-12-2018 11:00 Terneuzen JO14-1 Yerseke JO15-1 99843 5-0
C 08-12-2018 10:15 Patrijzen JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO15-1G 99831 2-4
C 01-12-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Nieuwland JO15-1 40957 3-1
C 01-12-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 40174 1-1
C 01-12-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G 42008 5-0
C 01-12-2018 10:45 Yerseke JO15-1 Kapelle JO15-1 99842 2-5
C 01-12-2018 14:30 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 Terneuzen JO14-1 99803 1-2
C 28-11-2018 19:00 Nieuwland JO15-1 Kapelle JO15-1 99815 0-1
C 24-11-2018 10:00 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G ST Sluis/Aardenburg JO15-1 99802 1-0
C 24-11-2018 10:00 Nieuwland JO15-1 Yerseke JO15-1 99841 2-2
C 24-11-2018 09:30 Kapelle JO15-1 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G 99817 4-1
C 24-11-2018 14:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Steen JO15-1 41396 1-0
C 24-11-2018 12:00 Patrijzen JO15-1 SJO HPC'16 JO15-1 99829 0-1
C 24-11-2018 11:00 Terneuzen JO14-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 41370 0-2
C 17-11-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 99801 1-1
C 17-11-2018 11:15 Steen JO15-1 SJO HPC'16 JO15-1 99800 1-1
C 17-11-2018 12:30 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G Nieuwland JO15-1 99799 12-3
C 17-11-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Patrijzen JO15-1 99828 0-2
C 17-11-2018 09:45 Kapelle JO15-1 Terneuzen JO14-1 99816 3-2
C 17-11-2018 10:45 Yerseke JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 99840 2-4
C 10-11-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Yerseke JO15-1 99839 1-0
C 10-11-2018 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G 99797 1-3
C 10-11-2018 10:00 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G Zeelandia Middelburg JO15-2 99798 0-0
C 10-11-2018 11:15 Terneuzen JO14-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 42102 12-0
C 10-11-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Steen JO15-1 99796 5-1
C 03-11-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 Steen JO15-1 99794 1-0
C 03-11-2018 09:30 Kapelle JO15-1 Patrijzen JO15-1 99826 3-0
C 03-11-2018 12:00 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G SJO HPC'16 JO15-1 99795 2-2
C 03-11-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 99793 0-9
C 03-11-2018 10:00 Nieuwland JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G 41204 1-2
C 27-10-2018 10:00 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G ST Breskens/Schoondijke JO15-1 39451 5-0
C 27-10-2018 11:15 Steen JO15-1 Yerseke JO15-1 99837 3-1
C 27-10-2018 10:30 Terneuzen JO14-1 Nieuwland JO15-1 99792 3-2
C 27-10-2018 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 VCK JO15-1 41025 0-0
C 27-10-2018 09:30 Patrijzen JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 99825 1-1
C 27-10-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G 41830 8-0
C 20-10-2018 10:30 Yerseke JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 99838 2-2
C 13-10-2018 10:30 Nieuwland JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 40265 1-5
C 13-10-2018 11:05 VCK JO15-1 Yerseke JO15-1 99836 0-0
C 13-10-2018 11:10 Steen JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 41725 0-0
C 13-10-2018 11:15 Terneuzen JO14-1 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G 40034 0-0
C 13-10-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 VCK JO15-1 40677 0-0
C 13-10-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 41406 0-0
C 13-10-2018 11:00 Terneuzen JO14-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G 99791 2-5
C 13-10-2018 11:15 Kapelle JO15-1 Steen JO15-1 99813 2-1
C 13-10-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 SJO HPC'16 JO15-1 99790 3-5
C 06-10-2018 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 Nieuwland JO15-1 39688 1-1
C 06-10-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Steen JO15-1 41828 0-0
C 06-10-2018 10:30 VCK JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 41292 0-0
C 06-10-2018 10:30 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G Patrijzen JO15-1 99823 2-2
C 06-10-2018 10:45 Yerseke JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 99835 1-1
C 06-10-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Terneuzen JO14-1 40988 4-2
C 06-10-2018 11:15 Steen JO15-1 VCK JO15-1 99787 0-0
C 06-10-2018 10:00 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G Terneuzen JO14-1 41166 0-0
C 06-10-2018 12:30 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G ST Breskens/Schoondijke JO15-1 99788 2-2
C 06-10-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Kapelle JO15-1 99812 1-0
C 29-09-2018 11:15 VCK JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G 39790 0-0
C 29-09-2018 11:15 Steen JO15-1 Terneuzen JO14-1 41423 0-0
C 29-09-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 SJO HPC'16 JO15-1 40508 0-0
C 29-09-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 40826 0-0
C 29-09-2018 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Nieuwland JO15-1 99785 2-5
C 29-09-2018 10:30 Yerseke JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G 99834 0-1
C 29-09-2018 11:15 Steen JO15-1 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G 99786 6-1
C 29-09-2018 11:00 Kapelle JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 99811 2-2
C 29-09-2018 11:20 VCK JO15-1 SJO HPC'16 JO15-1 99783 2-6
C 29-09-2018 10:15 Patrijzen JO15-1 Terneuzen JO14-1 99822 1-7
C 29-09-2018 11:45 Zeelandia Middelburg JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 99784 0-5
C 22-09-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 40605 0-0
C 22-09-2018 11:15 Terneuzen JO14-1 Graauw JO15-1 40081 0-0
C 22-09-2018 12:00 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G Zeelandia Middelburg JO15-2 41643 0-0
C 22-09-2018 10:00 Nieuwland JO15-1 Patrijzen JO15-1 99821 0-0
C 22-09-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 99780 1-0
C 22-09-2018 12:30 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO15-1G Yerseke JO15-1 99833 5-1
C 22-09-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 VCK JO15-1 99779 13-2
C 22-09-2018 13:15 Terneuzen JO14-1 Steen JO15-1 99782 0-1
C 22-09-2018 13:50 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 99781 5-0
C 22-09-2018 10:30 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G Steen JO15-1 39655 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 23-02-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 148667 1-1
B 02-02-2019 12:30 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO15-1G ST HVV'24 / Clinge JO15-1 105984 2-5
B 17-10-2018 19:30 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Patrijzen JO15-1 102762 3-1
B 15-09-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 6456 2-2
B 08-09-2018 11:15 ST Cadzand/Groede JO15-1G ST HVV'24 / Clinge JO15-1 6222 0-15
B 01-09-2018 13:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 ST Cadzand/Groede JO15-1G 6178 13-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MZC'11 JO15-1 11 11 0 0 33 33 5 28 0
2 Zeelandia Middelburg JO15-1 11 8 2 1 26 26 8 18 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 11 8 1 2 25 52 19 33 0
4 RCS JO15-1 11 4 4 3 16 30 28 2 0
5 Walcheren JO15-1 11 4 2 5 14 17 22 -5 0
6 Terneuzense Boys JO15-1 11 3 4 4 13 30 21 9 0
7 Arnemuiden JO15-1 11 3 3 5 12 16 23 -7 0
8 VC Vlissingen JO15-1G 11 3 3 5 12 20 30 -10 0
9 FC Axel JO15-1 11 3 2 6 11 26 37 -11 0
10 Kloetinge JO15-4 11 3 2 6 11 19 30 -11 0
11 Luctor Heinkenszand JO15-1 11 2 1 8 7 16 34 -18 0
12 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 11 1 2 8 5 8 36 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 9 9 0 0 27 44 4 40 0
2 SJO HPC'16 JO15-1 10 7 2 1 23 25 17 8 0
3 Kapelle JO15-1 10 7 1 2 22 26 14 12 0
4 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1G 9 5 2 2 17 18 13 5 0
5 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO15-1G 10 5 2 3 17 32 29 3 0
6 Steen JO15-1 10 5 1 4 16 19 12 7 0
7 Terneuzen JO14-1 10 5 0 5 15 35 19 16 0
8 Zeelandia Middelburg JO15-2 10 2 5 3 11 6 12 -6 0
9 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 9 2 4 3 10 15 12 3 0
10 Patrijzen JO15-1 9 1 2 6 5 8 23 -15 0
11 Nieuwland JO15-1 10 1 2 7 5 16 34 -18 0
12 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 10 1 2 7 5 9 46 -37 0
13 Yerseke JO15-1 10 0 3 7 3 11 29 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO15-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO15-1 11 9 0 2 27 43 12 31 0
2 Kloetinge JO15-2 11 7 2 2 23 22 15 7 0
3 Terneuzen JO15-1 11 7 1 3 22 48 17 31 0
4 Arnemuiden JO15-1 11 6 4 1 22 34 10 24 0
5 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 11 6 2 3 20 35 17 18 0
6 Walcheren JO15-1 11 6 2 3 20 29 20 9 0
7 WVV'67 JO15-1 11 4 1 6 13 27 36 -9 0
8 Luctor Heinkenszand JO15-1 11 3 1 7 10 11 30 -19 0
9 RCS JO15-1 11 2 3 6 9 18 29 -11 0
10 ST HVV '24/Clinge JO15-1 11 3 0 8 9 15 36 -21 0
11 MZC'11 JO15-1 11 2 2 7 8 8 24 -16 0
12 MOC'17 JO15-2 11 2 0 9 6 12 56 -44 0

Training

Berichten



Terug naar boven