Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - JO15 - HVV'24 JO15-2

Teamleden

Spelers
Pablo Salomon Keeper      
David van Boven        
Leonit Brahimi        
Kim 'd Haens        
Job Hoefeijzers        
Alek Lockefeer        
Luuk Peeters        
Justin Taelman        
Sean van Troost        
Merlijn Veenstra        
Lars Vonck        
Marijn Weernekers        
Branco Wullaert        
 
Overige teamleden
Christoph de Clippeleir Assistent-trainer
Patrick Taelman Assistent-trainer
Arnold Veenstra Ass. scheids.
Sandra d' Haens-Kerckhaert Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Walcheren JO15-2 39654 1-1
C 15-12-2018 11:15 Goes JO15-1 Terneuzen JO15-2 39518 7-5
C 15-12-2018 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 RCS JO15-2 41515 9-0
C 08-12-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G 96144 5-2
C 08-12-2018 10:00 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Walcheren JO15-2 72582 1-1
C 08-12-2018 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 Graauw JO15-1 78643 6-2
C 08-12-2018 10:00 De Noormannen JO15-1 Terneuzen JO15-2 40024 1-1
C 08-12-2018 11:30 Kruiningen JO15-1 RCS JO15-2 96153 5-2
C 08-12-2018 12:30 Krabbendijke JO15-1 Goes JO15-1 96164 0-2
C 01-12-2018 11:30 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G De Noormannen JO15-1 96143 3-2
C 01-12-2018 10:30 RCS JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 41511 2-3
C 01-12-2018 11:15 Goes JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 72581 2-1
C 01-12-2018 11:00 Terneuzen JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 40720 2-3
C 01-12-2018 11:15 Walcheren JO15-2 Kruiningen JO15-1 96152 3-2
C 01-12-2018 13:00 Graauw JO15-1 Krabbendijke JO15-1 96163 1-3
C 24-11-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Terneuzen JO15-2 72580 3-0
C 24-11-2018 10:30 RCS JO15-2 Graauw JO15-1 78641 6-3
C 24-11-2018 11:00 De Noormannen JO15-1 Walcheren JO15-2 41653 4-0
C 24-11-2018 11:00 Kruiningen JO15-1 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G 96154 1-2
C 24-11-2018 12:30 Krabbendijke JO15-1 Terneuzense Boys JO15-2 96162 4-3
C 24-11-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Goes JO15-1 41237 2-3
C 17-11-2018 12:30 Walcheren JO15-2 Graauw JO15-1 78640 7-0
C 17-11-2018 10:40 Terneuzense Boys JO15-2 Kruiningen JO15-1 96151 6-3
C 17-11-2018 09:30 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G SJO Serooskerke/Veere JO15-1 96142 4-2
C 17-11-2018 10:30 De Noormannen JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 39502 5-2
C 17-11-2018 11:15 Goes JO15-1 RCS JO15-2 40025 7-0
C 17-11-2018 11:15 Terneuzen JO15-2 Krabbendijke JO15-1 96161 2-0
C 10-11-2018 10:30 RCS JO15-2 Walcheren JO15-2 40571 2-5
C 10-11-2018 11:00 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Terneuzense Boys JO15-2 72578 4-1
C 10-11-2018 11:30 Kruiningen JO15-1 Goes JO15-1 96150 0-8
C 10-11-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Terneuzen JO15-2 40694 5-2
C 10-11-2018 12:30 Krabbendijke JO15-1 De Noormannen JO15-1 96160 1-5
C 10-11-2018 13:00 Graauw JO15-1 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G 96141 1-3
C 03-11-2018 12:30 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Kruiningen JO15-1 96149 3-0
C 03-11-2018 11:15 Krabbendijke JO15-1 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G 96165 2-2
C 03-11-2018 11:00 De Noormannen JO15-1 Graauw JO15-1 78638 8-0
C 03-11-2018 10:30 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 RCS JO15-2 72577 4-2
C 03-11-2018 10:00 Terneuzen JO15-2 Walcheren JO15-2 41695 5-3
C 03-11-2018 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 Goes JO15-1 41608 4-4
C 27-10-2018 10:00 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G Terneuzense Boys JO15-2 96140 4-0
C 27-10-2018 10:30 RCS JO15-2 De Noormannen JO15-1 41580 1-9
C 27-10-2018 11:15 Walcheren JO15-2 Krabbendijke JO15-1 96159 2-1
C 27-10-2018 11:30 Kruiningen JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 96148 0-4
C 27-10-2018 11:45 Graauw JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 78637 2-2
C 24-10-2018 19:00 Krabbendijke JO15-1 Kruiningen JO15-1 96158 4-2
C 24-10-2018 19:00 De Noormannen JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 72576 1-1
C 20-10-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Krabbendijke JO15-1 96155 1-1
C 20-10-2018 11:15 Walcheren JO15-2 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G 96136 3-3
C 13-10-2018 09:30 Goes JO15-1 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G 96139 3-5
C 13-10-2018 11:15 Terneuzen JO15-2 Graauw JO15-1 78636 6-1
C 06-10-2018 10:30 RCS JO15-2 Krabbendijke JO15-1 96157 1-6
C 06-10-2018 10:00 ST Cadzand/Groede JO15-1G Terneuzen JO15-2 41696 0-0
C 06-10-2018 10:30 RCS JO15-2 Terneuzense Boys JO15-3 40495 0-0
C 06-10-2018 11:15 Walcheren JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 39758 5-3
C 06-10-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 72575 4-2
C 06-10-2018 13:00 Graauw JO15-1 Goes JO15-1 78635 1-3
C 06-10-2018 11:30 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G Terneuzen JO15-2 96138 4-1
C 06-10-2018 11:30 Kruiningen JO15-1 De Noormannen JO15-1 96147 0-7
C 29-09-2018 10:00 ST Cadzand/Groede JO15-1G RCS JO15-2 41379 0-0
C 29-09-2018 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 De Noormannen JO15-1 41897 0-4
C 29-09-2018 11:15 Goes JO15-1 Walcheren JO15-2 40516 4-3
C 29-09-2018 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 41196 0-0
C 29-09-2018 10:15 Krabbendijke JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 96156 3-3
C 29-09-2018 11:00 Graauw JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 78634 1-4
C 29-09-2018 11:00 Terneuzen JO15-2 Kruiningen JO15-1 96146 2-1
C 29-09-2018 11:30 ST Apollo'69 / Kwadendamme JO15-1G RCS JO15-2 96137 4-2
C 22-09-2018 11:15 Walcheren JO15-2 ST Cadzand/Groede JO15-1G 41233 0-0
C 22-09-2018 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 39821 1-1
C 22-09-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Terneuzense Boys JO15-3 72574 0-0
C 22-09-2018 10:15 RCS JO15-2 Terneuzen JO15-2 41798 3-1
C 22-09-2018 11:30 Kruiningen JO15-1 Graauw JO15-1 96145 2-2
C 22-09-2018 11:15 De Noormannen JO15-1 Goes JO15-1 40771 5-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 152263 5-1
C 18-05-2019 12:15 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 Terneuzen JO15-2 114612 2-1
C 18-05-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 115029 0-13
C 18-05-2019 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 114540 2-3
C 16-05-2019 19:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 113805 0-1
C 11-05-2019 10:45 Terneuzen JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 112895 5-0
C 11-05-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 115049 5-0
C 09-05-2019 18:45 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Terneuzense Boys JO15-2 114155 3-2
C 07-05-2019 19:00 Terneuzense Boys JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 115357 8-1
C 04-05-2019 11:00 Terneuzen JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 112932 1-1
C 16-04-2019 19:00 Terneuzense Boys JO15-2 Terneuzen JO15-2 113035 5-2
C 13-04-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 113442 3-0
C 13-04-2019 10:45 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 114806 2-3
C 06-04-2019 13:15 Terneuzen JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 113072 1-2
C 06-04-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 113331 0-0
C 06-04-2019 12:15 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 Terneuzense Boys JO15-2 115244 4-6
C 30-03-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 Terneuzen JO15-2 113797 2-1
C 30-03-2019 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 113604 1-1
C 30-03-2019 12:15 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 113048 0-4
C 23-03-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 113139 1-2
C 23-03-2019 10:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 114048 10-0
C 23-03-2019 12:45 Terneuzen JO15-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 114285 1-3
C 09-03-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Terneuzen JO15-2 112983 0-1
C 09-03-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 113652 2-9
C 23-02-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 113388 1-0
C 16-02-2019 12:15 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 114448 5-0
C 16-02-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 113060 0-1
C 16-02-2019 10:30 Terneuzen JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 113599 1-4
C 09-02-2019 10:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Terneuzen JO15-2 115212 4-1
C 09-02-2019 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 113037 3-2
C 09-02-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 113717 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Terneuzense Boys JO15-3 6220 0-0
B 15-09-2018 11:15 Steen JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 6475 3-0
B 12-09-2018 19:30 Steen JO15-1 SJO HPC'16 JO15-1 5943 3-0
B 08-09-2018 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Terneuzense Boys JO15-3 6214 0-0
B 01-09-2018 12:30 SJO HPC'16 JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 5929 4-3
B 01-09-2018 10:00 Terneuzense Boys JO15-3 Steen JO15-1 5676 0-27

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Noormannen JO15-1 11 8 2 1 26 51 12 39 0
2 ST Kwadendamme/Apollo'69 JO15-1G 11 8 2 1 26 36 22 14 0
3 Goes JO15-1 11 8 1 2 25 46 26 20 0
4 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 11 6 3 2 21 29 15 14 0
5 Walcheren JO15-2 11 5 3 3 18 33 26 7 0
6 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 11 4 4 3 16 29 25 4 0
7 Krabbendijke JO15-1 11 4 3 4 15 25 24 1 0
8 Terneuzense Boys JO15-2 11 4 2 5 14 36 33 3 0
9 Terneuzen JO15-2 11 4 1 6 13 27 31 -4 0
10 RCS JO15-2 11 2 0 9 6 21 56 -35 0
11 Kruiningen JO15-1 11 1 1 9 4 16 43 -27 0
12 Graauw JO15-1 11 0 2 9 2 14 50 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 10 8 1 1 25 38 8 30 0
2 Terneuzense Boys JO15-2 10 7 1 2 22 42 20 22 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 10 6 1 3 19 25 11 14 0
4 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 10 3 0 7 9 16 25 -9 0
5 Terneuzen JO15-2 10 2 1 7 7 15 23 -8 0
6 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 10 2 0 8 6 10 59 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steen JO15-1 2 2 0 0 6 6 0 6 0
2 SJO HPC'16 JO15-1 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven