Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - HVV'24 JO8-1

Teamleden

Spelers
Wout van Boven        
Boyd Collet        
Robert De Groot        
Yafit Haile Yemane        
Jasper den Hamer        
Daan Hoogstrate        
Mathis Scheerders        
Floris De Vries        
Julius De Vries        
 
Overige teamleden
John van Boven Trainer
Jan Hoogstrate Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 61361 0-0
C 15-12-2018 10:00 IJzendijke JO8-1 Terneuzen JO8-2 61720 0-0
C 08-12-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G Terneuzen JO8-2 60829 0-0
C 01-12-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G 62723 0-0
C 01-12-2018 09:00 Terneuzen JO8-2 IJzendijke JO8-1 61652 0-0
C 01-12-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 SJO HPC'16 JO8-1 61081 0-0
C 24-11-2018 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 60457 0-0
C 17-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-2G 60470 0-0
C 17-11-2018 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 IJzendijke JO8-1 61345 0-0
C 17-11-2018 09:00 Terneuzen JO8-2 Terneuzense Boys JO8-2 60936 0-0
C 10-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 61175 0-0
C 10-11-2018 09:00 Terneuzen JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 61838 0-0
C 10-11-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G IJzendijke JO8-1 61159 0-0
C 03-11-2018 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-2G 63064 0-0
C 03-11-2018 09:00 IJzendijke JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 61129 0-0
C 03-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzen JO8-2 62485 0-0
C 27-10-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G Terneuzense Boys JO8-2 60805 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 IJzendijke JO8-1 61975 0-0
C 13-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 62584 0-0
C 13-10-2018 09:00 Terneuzen JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G 62541 0-0
C 06-10-2018 10:00 IJzendijke JO8-1 SJO HPC'16 JO8-1 61191 0-0
C 06-10-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G ST HVV'24 / Clinge JO8-1 62176 0-0
C 06-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 Terneuzen JO8-2 61371 0-0
C 29-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzense Boys JO8-2 61896 0-0
C 29-09-2018 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 Terneuzen JO8-2 62251 0-0
C 29-09-2018 09:00 IJzendijke JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-2G 61892 0-0
C 22-09-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G SJO HPC'16 JO8-1 61933 0-0
C 22-09-2018 09:15 Terneuzense Boys JO8-2 IJzendijke JO8-1 61969 0-0
C 22-09-2018 09:00 Terneuzen JO8-2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 60601 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzen JO8-1 148569 0-0
C 25-05-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 RCS JO8-2 147158 0-0
C 25-05-2019 09:00 Arnemuiden JO8-1G Yerseke JO8-1 137180 0-0
C 25-05-2019 08:45 SSV'65 JO8-1G VC Vlissingen JO8-1 134896 0-0
C 18-05-2019 08:45 VC Vlissingen JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 147157 0-0
C 18-05-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 SSV'65 JO8-1G 148568 0-0
C 18-05-2019 09:00 RCS JO8-2 Arnemuiden JO8-1G 148567 0-0
C 18-05-2019 10:45 Yerseke JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 136253 0-0
C 15-05-2019 18:30 Terneuzen JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 135321 0-0
C 11-05-2019 10:00 SSV'65 JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-1 137032 0-0
C 11-05-2019 09:00 Arnemuiden JO8-1G VC Vlissingen JO8-1 137168 0-0
C 11-05-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Terneuzen JO8-1 147156 0-0
C 11-05-2019 09:00 RCS JO8-2 Yerseke JO8-1 135830 0-0
C 08-05-2019 17:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 RCS JO8-2 135886 0-0
C 04-05-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 Arnemuiden JO8-1G 148564 0-0
C 04-05-2019 08:45 VC Vlissingen JO8-1 RCS JO8-2 148566 0-0
C 04-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 148565 0-0
C 04-05-2019 09:30 Yerseke JO8-1 SSV'65 JO8-1G 148563 0-0
C 02-05-2019 18:45 Arnemuiden JO8-1G Terneuzense Boys JO8-1 148571 0-0
C 25-04-2019 18:45 Yerseke JO8-1 Terneuzen JO8-1 134807 0-0
C 20-04-2019 10:15 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Yerseke JO8-1 148552 0-0
C 20-04-2019 10:30 Terneuzense Boys JO8-1 VC Vlissingen JO8-1 148553 0-0
C 17-04-2019 18:30 VC Vlissingen JO8-1 SSV'65 JO8-1G 148556 0-0
C 13-04-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 RCS JO8-2 134446 0-0
C 13-04-2019 10:00 SSV'65 JO8-1G Terneuzense Boys JO8-1 147153 0-0
C 13-04-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Arnemuiden JO8-1G 137093 0-0
C 13-04-2019 09:30 Yerseke JO8-1 VC Vlissingen JO8-1 135306 0-0
C 10-04-2019 18:30 Terneuzen JO8-1 VC Vlissingen JO8-1 134919 0-0
C 10-04-2019 18:30 Yerseke JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 147159 0-0
C 08-04-2019 18:30 SSV'65 JO8-1G Arnemuiden JO8-1G 148574 0-0
C 06-04-2019 08:45 VC Vlissingen JO8-1 Terneuzen JO8-1 148560 0-0
C 06-04-2019 09:00 Arnemuiden JO8-1G SSV'65 JO8-1G 134960 0-0
C 06-04-2019 09:00 RCS JO8-2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 148562 0-0
C 06-04-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Yerseke JO8-1 148561 0-0
C 30-03-2019 10:00 Arnemuiden JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-1 148572 0-0
C 30-03-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 SSV'65 JO8-1G 148570 0-0
C 30-03-2019 09:00 RCS JO8-2 Terneuzen JO8-1 148573 0-0
C 30-03-2019 08:45 VC Vlissingen JO8-1 Yerseke JO8-1 148575 0-0
C 23-03-2019 08:45 SSV'65 JO8-1G RCS JO8-2 148557 0-0
C 23-03-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 Yerseke JO8-1 148559 0-0
C 23-03-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Arnemuiden JO8-1G 147160 0-0
C 23-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 VC Vlissingen JO8-1 148558 0-0
C 18-03-2019 18:30 Arnemuiden JO8-1G RCS JO8-2 136825 0-0
C 16-03-2019 09:00 RCS JO8-2 Terneuzense Boys JO8-1 148555 0-0
C 16-03-2019 09:30 Yerseke JO8-1 Arnemuiden JO8-1G 148554 0-0
C 09-03-2019 08:45 SSV'65 JO8-1G Terneuzen JO8-1 135993 0-0
C 23-02-2019 09:00 RCS JO8-2 SSV'65 JO8-1G 136655 0-0
C 23-02-2019 10:00 VC Vlissingen JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 135026 0-0
C 16-02-2019 08:45 VC Vlissingen JO8-1 Arnemuiden JO8-1G 148548 0-0
C 16-02-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 SSV'65 JO8-1G 148551 0-0
C 16-02-2019 09:30 Yerseke JO8-1 RCS JO8-2 148549 0-0
C 16-02-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 148550 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Vogelwaarde JO8-1 15879 5-3
B 15-09-2018 10:00 Steen JO8-1G FC Axel JO8-1G 16075 2-9
B 08-09-2018 09:30 Vogelwaarde JO8-1 FC Axel JO8-1G 15366 1-12
B 08-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Steen JO8-1G 16394 6-2
B 01-09-2018 09:00 FC Axel JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-1 16574 15-0
B 01-09-2018 10:00 Steen JO8-1G Vogelwaarde JO8-1 16796 5-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO8-1G 3 3 0 0 9 36 3 33 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 3 2 0 1 6 11 20 -9 0
3 Vogelwaarde JO8-1 3 1 0 2 3 11 22 -11 0
4 Steen JO8-1G 3 0 0 3 0 9 22 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen JO8-1 1 1 0 0 3 15 3 12 0
2 HVV'24 JO8-1 1 0 0 1 0 3 15 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven