Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - HVV'24 JO9-1

Teamleden

Spelers
Alexander Asrian        
Dijn de Blieck        
Tijmen Buijsrogge        
Daan Colsen        
Roel Everaert        
Xaver de Groot        
Kaeden Marcus        
Roan Vlassenrood        
 
Overige teamleden
Jochem Marcus Trainer
Dennis Vlassenrood Afdeling Coördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 04-05-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 HVV'24 JO9-1 131423 Zuidersportpark - -
C 11-05-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 Aardenburg JO9-1 131046 Sportpark HVV'24 - -
C 18-05-2019 10:00 Oostburg JO9-1G HVV'24 JO9-1 132081 Sportpark Velterspark - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 131828 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-05-2019 19:00 Terneuzense Boys JO9-1 Tern.Boys JO9-2G
C 04-05-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1
C 04-05-2019 09:30 Aardenburg JO9-1 FC Axel JO9-1
C 04-05-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 Terneuzen JO9-2
C 07-05-2019 18:30 Tern.Boys JO9-2G FC Axel JO9-1
C 08-05-2019 19:00 Terneuzense Boys JO9-1 Oostburg JO9-1G
C 11-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Aardenburg JO9-1
C 11-05-2019 09:15 Tern.Boys JO9-2G ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1
C 11-05-2019 09:00 Terneuzen JO9-2 Terneuzense Boys JO9-1
C 11-05-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Oostburg JO9-1G
C 15-05-2019 18:30 Oostburg JO9-1G Tern.Boys JO9-2G
C 18-05-2019 10:05 Terneuzen JO9-2 Tern.Boys JO9-2G
C 18-05-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 FC Axel JO9-1
C 18-05-2019 10:00 Oostburg JO9-1G ST HVV'24 / Clinge JO9-1
C 18-05-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 Aardenburg JO9-1
C 25-05-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Terneuzen JO9-2
C 25-05-2019 09:15 Tern.Boys JO9-2G Terneuzense Boys JO9-1
C 25-05-2019 09:30 Aardenburg JO9-1 Oostburg JO9-1G
C 25-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-04-2019 18:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 HVV'24 JO9-1 130598
C 17-04-2019 18:30 FC Axel JO9-1 HVV'24 JO9-1 129659
C 13-04-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1 131855
C 06-04-2019 vervallen Tern.Boys JO9-2G HVV'24 JO9-1 130813
C 30-03-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Tern.Boys JO9-2G 132233
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzen JO9-2 132143
C 09-03-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Oostburg JO9-1 131508
C 23-02-2019 vervallen Terneuzen JO9-2 HVV'24 JO9-1 131454
C 16-02-2019 10:15 Aardenburg JO9-1 HVV'24 JO9-1 129779
C 09-02-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 130745
V 26-01-2019 10:00 Oostburg JO9-1 HVV'24 JO9-1
V 12-01-2019 10:00 HVV'24 JO9-1 HVV'24 JO10-2
V 22-12-2018 09:30 HVV'24 JO9-1 Vogelwaarde JO9-1
C 08-12-2018 vervallen MOC\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'17 JO9-1 HVV'24 JO9-1 59400
C 01-12-2018 vervallen HVV'24 JO9-1 Kloetinge JO9-1 98450
C 24-11-2018 vervallen Arnemuiden JO9-1 HVV'24 JO9-1 98449
C 17-11-2018 vervallen HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1 98448
C 10-11-2018 vervallen Terneuzen JO9-1 HVV'24 JO9-1 98447
C 03-11-2018 vervallen Zeelandia Middelburg JO9-1 HVV'24 JO9-1 58581
C 03-11-2018 vervallen HVV'24 JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 98446
C 27-10-2018 vervallen Kloetinge JO9-1 HVV'24 JO9-1 98445
B 20-10-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 HVV'24 JO9-1 J.A.Th. (John) vanLoenhout 103183 12 - 3
C 13-10-2018 09:30 HVV'24 JO9-1 Arnemuiden JO9-1 98444
C 06-10-2018 vervallen FC Axel JO9-1 HVV'24 JO9-1 98443
C 29-09-2018 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzen JO9-1 98442
C 22-09-2018 vervallen Unitas'30 JO9-1 HVV'24 JO9-1 59930
C 22-09-2018 vervallen VC Vlissingen JO9-1 HVV'24 JO9-1 98441
B 15-09-2018 09:30 HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1 D. (Dennis) Vlassenrood 13506 8 - 2
B 08-09-2018 08:30 Terneuzen JO9-1 HVV'24 JO9-1 L.D.S. (Lars) Lakerveld 13834 6 - 6
V 25-08-2018 09:30 HVV'24 JO9-1 Steen JO9-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 09:00 Arnemuiden JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 57159 0-0
C 01-12-2018 10:15 Terneuzen JO9-1 FC Axel JO9-1 59415 0-0
C 01-12-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Kloetinge JO9-1 98450 0-0
C 01-12-2018 08:45 VC Vlissingen JO9-1 Arnemuiden JO9-1 58888 0-0
C 24-11-2018 09:00 FC Axel JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 60001 0-0
C 24-11-2018 10:00 Kloetinge JO9-1 Terneuzen JO9-1 58509 0-0
C 24-11-2018 09:00 Arnemuiden JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 98449 0-0
C 17-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 FC Axel JO9-1 98448 0-0
C 17-11-2018 08:45 Kloetinge JO9-1 Arnemuiden JO9-1 60217 0-0
C 17-11-2018 08:45 VC Vlissingen JO9-1 Terneuzen JO9-1 59746 0-0
C 10-11-2018 08:45 VC Vlissingen JO9-1 Kloetinge JO9-1 59197 0-0
C 10-11-2018 10:15 Terneuzen JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 98447 0-0
C 10-11-2018 09:00 FC Axel JO9-1 Arnemuiden JO9-1 56962 0-0
C 03-11-2018 08:45 Kloetinge JO9-1 FC Axel JO9-1 58686 0-0
C 03-11-2018 08:45 Arnemuiden JO9-1 Terneuzen JO9-1 56978 0-0
C 03-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 98446 0-0
C 27-10-2018 09:00 FC Axel JO9-1 Terneuzen JO9-1 59476 0-0
C 27-10-2018 09:45 Kloetinge JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 98445 0-0
C 13-10-2018 09:00 Terneuzen JO9-1 Kloetinge JO9-1 60337 0-0
C 13-10-2018 08:45 VC Vlissingen JO9-1 FC Axel JO9-1 59738 0-0
C 13-10-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Roosendaal JO9-1 56815 0-0
C 13-10-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 RCS JO9-1 59305 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 RBC JO9-1 58253 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Arnemuiden JO9-1 98444 0-0
C 06-10-2018 09:00 FC Axel JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 98443 0-0
C 06-10-2018 09:00 Terneuzen JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 59755 0-0
C 06-10-2018 09:00 Halsteren JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 59295 0-0
C 06-10-2018 08:45 Arnemuiden JO9-1 Kloetinge JO9-1 56229 0-0
C 06-10-2018 09:00 RCS JO9-1 Unitas'30 JO9-1 59204 0-0
C 06-10-2018 09:00 Roosendaal JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 59249 0-0
C 29-09-2018 12:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 Unitas'30 JO9-1 56807 0-0
C 29-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Roosendaal JO9-1 56325 0-0
C 29-09-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 SC Gastel JO9-1 59946 0-0
C 29-09-2018 10:00 Kloetinge JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 60281 0-0
C 29-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Terneuzen JO9-1 98442 0-0
C 29-09-2018 08:30 Arnemuiden JO9-1 FC Axel JO9-1 56271 0-0
C 22-09-2018 10:00 RCS JO9-1 Halsteren JO9-1 60025 0-0
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO9-1 RBC JO9-1 58147 0-0
C 22-09-2018 09:45 Unitas'30 JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 59930 0-0
C 22-09-2018 08:45 VC Vlissingen JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 98441 0-0
C 22-09-2018 09:00 FC Axel JO9-1 Kloetinge JO9-1 57243 0-0
C 22-09-2018 09:00 Terneuzen JO9-1 Arnemuiden JO9-1 58208 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 56301 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-04-2019 19:00 Terneuzen JO9-2 Oostburg JO9-1G 132579 0-0
C 24-04-2019 18:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 130598 0-0
C 17-04-2019 18:30 FC Axel JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 129659 0-0
C 17-04-2019 18:30 Tern.Boys JO9-2G Aardenburg JO9-1 131846 0-0
C 13-04-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 133144 0-0
C 13-04-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 FC Axel JO9-1 131855 0-0
C 13-04-2019 10:00 Oostburg JO9-1G Terneuzen JO9-2 132103 0-0
C 13-04-2019 10:30 Aardenburg JO9-1 Tern.Boys JO9-2G 130319 0-0
C 10-04-2019 18:30 Oostburg JO9-1G Aardenburg JO9-1 133177 0-0
C 10-04-2019 18:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 130882 0-0
C 10-04-2019 18:30 Terneuzen JO9-2 FC Axel JO9-1 131647 0-0
C 06-04-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 130982 0-0
C 06-04-2019 09:00 Terneuzen JO9-2 Aardenburg JO9-1 133165 0-0
C 06-04-2019 09:15 Tern.Boys JO9-2G ST HVV'24 / Clinge JO9-1 130813 0-0
C 06-04-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 Oostburg JO9-1G 133240 0-0
C 30-03-2019 10:30 Aardenburg JO9-1 Terneuzen JO9-2 129457 0-0
C 30-03-2019 10:00 Oostburg JO9-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 132452 0-0
C 30-03-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 FC Axel JO9-1 133795 0-0
C 30-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Tern.Boys JO9-2G 132233 0-0
C 23-03-2019 10:30 Aardenburg JO9-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 131984 0-0
C 23-03-2019 10:00 Oostburg JO9-1G Terneuzense Boys JO9-1 132361 0-0
C 23-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Terneuzen JO9-2 132143 0-0
C 23-03-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Tern.Boys JO9-2G 131516 0-0
C 09-03-2019 09:00 FC Axel JO9-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 131684 0-0
C 09-03-2019 09:15 Aardenburg JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 132902 0-0
C 09-03-2019 09:15 Tern.Boys JO9-2G Terneuzen JO9-2 133327 0-0
C 09-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Oostburg JO9-1 131508 0-0
C 23-02-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 Aardenburg JO9-1 130714 0-0
C 23-02-2019 09:00 Terneuzen JO9-2 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 131454 0-0
C 16-02-2019 10:15 Aardenburg JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 129779 0-0
C 16-02-2019 10:00 Oostburg JO9-1 FC Axel JO9-1 130733 0-0
C 16-02-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 Terneuzen JO9-2 133686 0-0
C 16-02-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 Tern.Boys JO9-2G 133377 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:00 MOC'17 JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 103183 12-3
B 15-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 FC Axel JO9-1 13506 8-2
B 08-09-2018 08:30 Terneuzen JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 13834 6-6
B 01-09-2018 09:00 FC Axel JO9-1 Terneuzen JO9-1 15280 4-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO9-1 1 1 0 0 3 12 3 9 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 1 0 0 1 0 3 12 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven