Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
B4335 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 3e ronde

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO10-1

Teamleden

Spelers
Amanuel Berhe        
Ivar Laurijs        
Jesse Maes        
Luca Rottier        
Daan Schilders        
Emily Verdurmen        
Daan Verstraeten        
Wout van Waterschoot        
 
Overige teamleden
Bart Verstraeten Trainer
Benny Maes Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 MOC'17 JO10-1 105870 4-12
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Terneuzen JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 103132 3-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 09:30 Vogelwaarde JO10-1 RCS JO10-1 55413 0-0
C 15-12-2018 09:30 Kloetinge JO10-1 FC Axel JO10-1 54069 0-0
C 08-12-2018 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 RCS JO10-1 53384 0-0
C 08-12-2018 09:00 MZC'11 JO10-1G Kloetinge JO10-1 54809 0-0
C 08-12-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Vogelwaarde JO10-1 55060 0-0
C 01-12-2018 10:30 RCS JO10-1 MZC'11 JO10-1G 55899 0-0
C 01-12-2018 09:30 Vogelwaarde JO10-1 FC Axel JO10-1 53023 0-0
C 01-12-2018 08:45 Kloetinge JO10-1 Terneuzen JO10-1 54942 0-0
C 24-11-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Kloetinge JO10-1 54594 0-0
C 24-11-2018 10:00 MZC'11 JO10-1G Vogelwaarde JO10-1 56143 0-0
C 24-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Krabbendijke JO10-1 55511 0-0
C 17-11-2018 09:45 Krabbendijke JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 53109 0-0
C 17-11-2018 10:00 Terneuzen JO10-1 MZC'11 JO10-1G 54822 0-0
C 10-11-2018 10:00 FC Axel JO10-1 Krabbendijke JO10-1 54178 0-0
C 10-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Terneuzen JO10-1 54691 0-0
C 03-11-2018 10:00 MZC'11 JO10-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 54231 0-0
C 03-11-2018 10:00 FC Axel JO10-1 RCS JO10-1 53473 0-0
C 03-11-2018 09:45 Krabbendijke JO10-1 Vogelwaarde JO10-1 56034 0-0
C 03-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Kloetinge JO10-1 53016 0-0
C 27-10-2018 10:30 RCS JO10-1 Terneuzen JO10-1 55048 0-0
C 27-10-2018 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 FC Axel JO10-1 55835 0-0
C 27-10-2018 08:45 Kloetinge JO10-1 Krabbendijke JO10-1 53540 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 53715 0-0
C 13-10-2018 09:30 Vogelwaarde JO10-1 Kloetinge JO10-1 55702 0-0
C 13-10-2018 09:45 Krabbendijke JO10-1 RCS JO10-1 54507 0-0
C 13-10-2018 10:00 Terneuzen JO10-1 FC Axel JO10-1 54051 0-0
C 06-10-2018 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Terneuzen JO10-1 55545 0-0
C 06-10-2018 10:30 RCS JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 55674 0-0
C 06-10-2018 11:15 FC Axel JO10-1 MZC'11 JO10-1G 56025 0-0
C 29-09-2018 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Vogelwaarde JO10-1 54635 0-0
C 29-09-2018 09:00 Krabbendijke JO10-1 Terneuzen JO10-1 55615 0-0
C 29-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 MZC'11 JO10-1G 56066 0-0
C 29-09-2018 08:45 Kloetinge JO10-1 RCS JO10-1 55815 0-0
C 22-09-2018 10:00 Terneuzen JO10-1 Vogelwaarde JO10-1 54739 0-0
C 22-09-2018 10:00 FC Axel JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 53660 0-0
C 22-09-2018 09:00 MZC'11 JO10-1G Krabbendijke JO10-1 53740 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-06-2019 10:30 Terneuzen JO10-1 MOC'17 JO10-1 144376 0-0
C 25-05-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 RBC JO10-1 129285 0-0
C 25-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Halsteren JO10-1 128746 0-0
C 25-05-2019 08:30 Kloetinge JO10-1 Steen JO10-1 128749 0-0
C 18-05-2019 11:15 Terneuzen JO10-1 Kloetinge JO10-1 144378 0-0
C 18-05-2019 10:00 Steen JO10-1 MOC'17 JO10-1 129351 0-0
C 18-05-2019 09:00 RBC JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 126918 0-0
C 14-05-2019 18:30 RBC JO10-1 Kloetinge JO10-1 127182 0-0
C 11-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Steen JO10-1 128312 0-0
C 11-05-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 Kloetinge JO10-1 126005 0-0
C 11-05-2019 10:15 Halsteren JO10-1 Terneuzen JO10-1 144377 0-0
C 04-05-2019 09:00 RBC JO10-1 Halsteren JO10-1 127202 0-0
C 04-05-2019 10:00 Kloetinge JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 129321 0-0
C 20-04-2019 12:00 Halsteren JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 128237 0-0
C 13-04-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 127793 0-0
C 13-04-2019 10:00 Steen JO10-1 Halsteren JO10-1 127509 0-0
C 13-04-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 RBC JO10-1 144375 0-0
C 11-04-2019 18:45 Steen JO10-1 Kloetinge JO10-1 127378 0-0
C 10-04-2019 19:00 Halsteren JO10-1 MOC'17 JO10-1 127953 0-0
C 06-04-2019 10:15 Halsteren JO10-1 Kloetinge JO10-1 126796 0-0
C 06-04-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Terneuzen JO10-1 144374 0-0
C 06-04-2019 09:00 RBC JO10-1 Steen JO10-1 126997 0-0
C 30-03-2019 10:15 Halsteren JO10-1 Steen JO10-1 128090 0-0
C 30-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 MOC'17 JO10-1 128625 0-0
C 30-03-2019 09:00 RBC JO10-1 Terneuzen JO10-1 144379 0-0
C 23-03-2019 08:45 Kloetinge JO10-1 RBC JO10-1 127763 0-0
C 23-03-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 Halsteren JO10-1 126020 0-0
C 23-03-2019 10:00 Steen JO10-1 Terneuzen JO10-1 144373 0-0
C 16-03-2019 09:00 RBC JO10-1 MOC'17 JO10-1 126030 0-0
C 09-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 RBC JO10-1 129349 0-0
C 09-03-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 Steen JO10-1 127708 0-0
C 25-02-2019 19:00 Kloetinge JO10-1 Terneuzen JO10-1 144372 0-0
C 23-02-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 144381 0-0
C 23-02-2019 10:00 Steen JO10-1 RBC JO10-1 128893 0-0
C 23-02-2019 08:45 Kloetinge JO10-1 Halsteren JO10-1 126982 0-0
C 16-02-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 Halsteren JO10-1 144371 0-0
C 16-02-2019 09:00 Steen JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 126644 0-0
C 16-02-2019 08:45 Kloetinge JO10-1 MOC'17 JO10-1 126422 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 Vogelwaarde JO10-1 FC Axel JO10-1 12327 4-8
B 15-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 11767 6-5
B 08-09-2018 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 FC Axel JO10-1 11511 5-4
B 08-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Vogelwaarde JO10-1 12734 6-4
B 01-09-2018 09:30 Vogelwaarde JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 11603 0-3
B 01-09-2018 10:00 FC Axel JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 12008 5-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO10-1 1 1 0 0 3 12 4 8 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 1 0 0 1 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
2 Terneuzen JO10-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 3 2 1 0 7 17 14 3 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 3 2 0 1 6 13 10 3 0
3 FC Axel JO10-1 3 1 1 1 4 17 14 3 0
4 Vogelwaarde JO10-1 3 0 0 3 0 8 17 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven