Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-1

Teamleden

Spelers
Kian Kints Keeper      
Mauro Desogus        
Leroy van Dorsselaer        
Nubian Saerens        
C├ędric Scheerders        
Ward Seghers        
Raf Verdurmen        
Jelte Verlinden        
Tjeerd Verstraeten        
Rens Vlassenrood        
 
Overige teamleden
Randolf Kints Trainer
Erwin Verstraeten Trainer
Maarten Scheerders Assistent-trainer
Percy Verlinden Assistent-trainer
Percy Verlinden Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 27-10-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 HVV'24 JO11-1 51246 Sportpark Irislaan - -
C 03-11-2018 vervallen HVV'24 JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3 94992 Sportpark HVV'24 - -
C 10-11-2018 10:30 RCS JO11-1 HVV'24 JO11-1 51972 Sportpark De Alblas - -
C 24-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 HVV'24 JO11-1 51629 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 01-12-2018 09:30 HVV'24 JO11-1 VCK JO11-1 100409 Sportpark HVV'24 - -
C 08-12-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 HVV'24 JO11-1 50971 Sportpark Veerse Poort - -
C 15-12-2018 09:30 HVV'24 JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 52467 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 VC Vlissingen JO11-1
C 27-10-2018 10:00 Kapelle JO11-2 FC Axel JO11-1
C 27-10-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 RCS JO11-1
C 27-10-2018 09:45 Oostburg JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2
C 27-10-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1
C 27-10-2018 09:45 Arnemuiden JO11-1G VCK JO11-1
C 03-11-2018 10:30 RCS JO11-1 Kapelle JO11-2
C 03-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 Oostburg JO11-1
C 03-11-2018 08:30 VCK JO11-1 VC Vlissingen JO11-1
C 03-11-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 Luctor Heinkenszand JO11-1
C 10-11-2018 08:30 Kapelle JO11-2 VC Vlissingen JO11-1
C 10-11-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 Arnemuiden JO11-1G
C 10-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 VCK JO11-1
C 10-11-2018 10:30 RCS JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2018 09:30 HVV'24 JO11-1 Kapelle JO11-2 J. (Jeroen) Apers 51706 7 - 2
C 06-10-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G HVV'24 JO11-1 Afgeschermd 50935 2 - 6
C 22-09-2018 09:45 Oostburg JO11-1 HVV'24 JO11-1 G. (Ger) v.d.Voorde 49644 4 - 13
B 15-09-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 HVV'24 JO11-1 P (Piet) Maas 10869 5 - 2
B 08-09-2018 09:30 HVV'24 JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 J. (Julian) vanLoon 10409 3 - 2
B 01-09-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G HVV'24 JO11-1 Afgeschermd 11177 4 - 3
V 25-08-2018 09:30 HVV'24 JO11-1 Axel JO11-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Kapelle JO11-2 51706 7-2
C 13-10-2018 10:30 RCS JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3 94991 0-0
C 13-10-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 50438 5-3
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 52467 0-0
C 13-10-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 FC Axel JO11-1 52934 0-0
C 06-10-2018 10:00 Kapelle JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-2 49613 4-2
C 06-10-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G ST HVV'24 / Clinge JO11-1 50935 2-6
C 06-10-2018 10:00 FC Axel JO11-1 RCS JO11-1 50541 5-4
C 06-10-2018 10:15 VCK JO11-1 Oostburg JO11-1 100404 4-2
C 06-10-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G Kapelle JO11-1 52336 0-0
C 06-10-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 52229 2-4
C 29-09-2018 11:00 VCK JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 100403 2-7
C 29-09-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 FC Axel JO11-1 52028 3-9
C 29-09-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3 94990 0-0
C 29-09-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 52114 0-0
C 29-09-2018 09:30 Arnemuiden JO11-1G Oostburg JO11-1 50492 3-4
C 29-09-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 51757 0-0
C 22-09-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-3 Arnemuiden JO11-1G 94989 0-0
C 22-09-2018 12:30 RCS JO11-1 Kapelle JO11-1 50854 0-0
C 22-09-2018 09:45 Oostburg JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 49644 4-13
C 22-09-2018 09:45 Kapelle JO11-2 Luctor Heinkenszand JO11-1 51302 3-2
C 22-09-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G Arnemuiden JO11-1G 52903 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G Terneuzense Boys JO11-1 10142 1-5
B 15-09-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 10869 5-2
B 08-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 10409 3-2
B 08-09-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 11114 7-2
B 01-09-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G ST HVV'24 / Clinge JO11-1 11177 4-3
B 01-09-2018 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 10794 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 2 2 0 0 6 13 4 9 0
2 FC Axel JO11-1 2 2 0 0 6 14 7 7 0
3 VC Vlissingen JO11-1 2 2 0 0 6 8 4 4 0
4 Kapelle JO11-2 3 2 0 1 6 9 11 -2 0
5 Zeelandia Middelburg JO11-2 2 1 0 1 3 9 6 3 0
6 RCS JO11-1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
7 VCK JO11-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
8 Arnemuiden JO11-1G 2 0 0 2 0 4 10 -6 0
9 Luctor Heinkenszand JO11-1 3 0 0 3 0 7 16 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 3 3 0 0 9 16 4 12 0
2 Terneuzense Boys JO11-1 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
4 Arnemuiden JO11-1G 3 1 0 2 3 7 15 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO11-1 11 10 0 1 30 69 20 49 0
2 SC Gastel JO11-1 11 9 1 1 28 33 19 14 0
3 Arnemuiden JO11-1 11 7 1 3 22 44 25 19 0
4 HVV'24 JO11-1 11 6 0 5 18 37 30 7 0
5 RSV JO11-1 11 5 2 4 17 34 25 9 0
6 Hoeven JO11-1 11 4 2 5 14 29 33 -4 0
7 Virtus JO11-1 11 4 1 6 13 30 35 -5 0
8 Rood-Wit W JO11-1 11 4 1 6 13 21 34 -13 0
9 Zundert JO11-1 11 3 3 5 12 24 34 -10 0
10 De Fendert JO11-1 11 3 0 8 9 16 40 -24 0
11 Steenbergen JO11-1 11 2 2 7 8 27 45 -18 0
12 MOC'17 JO11-2 11 2 1 8 7 15 39 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 16-07-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 23-07-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 30-07-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 06-08-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 13-08-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 20-08-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 27-08-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 03-09-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 10-09-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 17-09-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 24-09-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 01-10-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 08-10-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 15-10-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 22-10-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 29-10-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 05-11-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 12-11-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 19-11-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 26-11-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 03-12-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 10-12-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 17-12-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 24-12-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 31-12-18 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 07-01-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 14-01-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 21-01-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 28-01-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 04-02-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 11-02-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 18-02-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 25-02-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 04-03-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 11-03-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 18-03-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 25-03-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 01-04-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 08-04-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 15-04-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 22-04-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 29-04-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 06-05-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 13-05-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 20-05-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 27-05-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 03-06-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 10-06-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
ma 17-06-19 18:15 - 19:30 Kunstgras B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
woensdag 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 18-07-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 25-07-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 01-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 08-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 15-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 22-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 29-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 05-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 12-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 19-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 26-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 03-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 10-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 17-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 24-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 31-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 07-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 14-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 21-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 28-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 05-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 12-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 19-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 26-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 02-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 09-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 16-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 23-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 30-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 06-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 13-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 20-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 27-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 06-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 13-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 20-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 27-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 03-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 10-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 17-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 24-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 01-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 08-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 15-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 22-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 29-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 05-06-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 12-06-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1
wo 19-06-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training HVV'24 JO11-1

Berichten



Terug naar boven