Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-1

Teamleden

Spelers
Kian Kints Keeper      
Mauro Desogus        
Leroy van Dorsselaer        
C├ędric Scheerders        
Ward Seghers        
Raf Verdurmen        
Jelte Verlinden        
Tjeerd Verstraeten        
Rens Vlassenrood        
 
Overige teamleden
Randolf Kints Trainer
Erwin Verstraeten Trainer
Maarten Scheerders Assistent-trainer
Percy Verlinden Assistent-trainer
Percy Verlinden Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 RCS JO11-1 VCK JO11-1 100402 6-1
C 15-12-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO11-2 FC Axel JO11-1 52934 4-3
C 08-12-2018 10:30 RCS JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 51527 10-1
C 08-12-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 50971 1-7
C 08-12-2018 08:30 VCK JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 100410 5-1
C 01-12-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 VCK JO11-1 100409 2-1
C 01-12-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 FC Axel JO11-1 49546 1-1
C 01-12-2018 09:45 Arnemuiden JO11-1G Zeelandia Middelburg JO11-2 49122 4-3
C 24-11-2018 10:30 RCS JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 49256 5-7
C 24-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 51629 2-3
C 24-11-2018 08:30 Kapelle JO11-2 Arnemuiden JO11-1G 51557 1-4
C 17-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 52467 2-4
C 17-11-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 RCS JO11-1 49448 3-5
C 17-11-2018 09:00 VCK JO11-1 Kapelle JO11-2 100408 4-3
C 17-11-2018 09:45 Arnemuiden JO11-1G FC Axel JO11-1 50091 2-1
C 10-11-2018 10:30 RCS JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 51972 6-0
C 10-11-2018 10:00 Kapelle JO11-2 VC Vlissingen JO11-1 49960 3-2
C 10-11-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 49926 3-2
C 10-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 VCK JO11-1 100407 6-1
C 03-11-2018 10:30 RCS JO11-1 Kapelle JO11-2 52203 6-1
C 03-11-2018 09:00 VCK JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 100406 3-3
C 03-11-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 Luctor Heinkenszand JO11-1 52207 3-3
C 03-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 Oostburg JO11-1 52155 0-0
C 27-10-2018 10:00 Kapelle JO11-2 FC Axel JO11-1 50032 2-6
C 27-10-2018 09:45 Oostburg JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 49301 0-0
C 27-10-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 51246 1-2
C 27-10-2018 10:00 Arnemuiden JO11-1G VCK JO11-1 100405 0-10
C 27-10-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 RCS JO11-1 52370 6-5
C 20-10-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO11-2 VC Vlissingen JO11-1 49610 11-1
C 13-10-2018 10:30 RCS JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3 94991 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Kapelle JO11-2 51706 7-2
C 13-10-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 50438 4-2
C 06-10-2018 10:00 Kapelle JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-2 49613 4-2
C 06-10-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 52229 2-4
C 06-10-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G Kapelle JO11-1 52336 0-0
C 06-10-2018 10:15 VCK JO11-1 Oostburg JO11-1 100404 4-2
C 06-10-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G ST HVV'24 / Clinge JO11-1 50935 2-6
C 06-10-2018 10:00 FC Axel JO11-1 RCS JO11-1 50541 5-4
C 29-09-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 FC Axel JO11-1 52028 3-9
C 29-09-2018 11:00 VCK JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 100403 2-7
C 29-09-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 52114 0-0
C 29-09-2018 09:30 Arnemuiden JO11-1G Oostburg JO11-1 50492 3-4
C 29-09-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3 94990 0-0
C 29-09-2018 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 51757 0-0
C 22-09-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-3 Arnemuiden JO11-1G 94989 0-0
C 22-09-2018 12:30 RCS JO11-1 Kapelle JO11-1 50854 0-0
C 22-09-2018 09:45 Oostburg JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 49644 4-13
C 22-09-2018 09:45 Kapelle JO11-2 Luctor Heinkenszand JO11-1 51302 3-2
C 22-09-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G Arnemuiden JO11-1G 52903 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 19:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 152866 0-0
C 25-05-2019 10:00 Zeelandia Middelburg JO11-2 VCK JO11-1 144879 7-5
C 25-05-2019 09:30 Terneuzense Boys JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 124015 7-3
C 25-05-2019 09:45 Arnemuiden JO11-1G FC Axel JO11-1 125462 2-4
C 25-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 123232 0-0
C 18-05-2019 09:00 VCK JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 122134 4-5
C 18-05-2019 11:30 Wemeldinge JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 125054 2-3
C 18-05-2019 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 122278 1-3
C 18-05-2019 08:45 FC Axel JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 144878 4-2
C 11-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 VCK JO11-1 124404 5-2
C 11-05-2019 10:00 FC Axel JO11-1 Wemeldinge JO11-1 125132 9-1
C 11-05-2019 08:30 Arnemuiden JO11-1G Kapelle JO11-2 122878 1-1
C 11-05-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 Luctor Heinkenszand JO11-1 144877 10-4
C 08-05-2019 18:30 VC Vlissingen JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 122334 2-5
C 04-05-2019 11:00 Wemeldinge JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 124170 1-2
C 04-05-2019 10:15 VCK JO11-1 FC Axel JO11-1 124497 2-7
C 04-05-2019 09:45 Kapelle JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 124575 6-4
C 20-04-2019 10:00 Wemeldinge JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 123809 3-4
C 20-04-2019 10:00 Zeelandia Middelburg JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 144872 8-1
C 13-04-2019 10:00 FC Axel JO11-1 Kapelle JO11-2 124728 3-1
C 13-04-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 123008 2-6
C 13-04-2019 09:00 VCK JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 123093 2-6
C 13-04-2019 08:45 Arnemuiden JO11-1G VC Vlissingen JO11-1 122618 10-1
C 13-04-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-2 Wemeldinge JO11-1 144875 6-4
C 06-04-2019 10:00 Wemeldinge JO11-1 VCK JO11-1 125856 1-6
C 06-04-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 FC Axel JO11-1 122498 2-2
C 06-04-2019 09:45 Kapelle JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-2 144874 5-2
C 06-04-2019 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 121924 2-2
C 30-03-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 121864 3-2
C 30-03-2019 09:45 Kapelle JO11-2 VCK JO11-1 122137 5-2
C 30-03-2019 10:00 FC Axel JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 124347 4-0
C 30-03-2019 09:45 VC Vlissingen JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 144876 1-12
C 23-03-2019 09:45 Arnemuiden JO11-1G RCS JO11-1 123783 0-0
C 23-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 125599 3-5
C 23-03-2019 10:15 VCK JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 124010 0-6
C 23-03-2019 10:00 FC Axel JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 125623 11-0
C 23-03-2019 10:00 Wemeldinge JO11-1 Kapelle JO11-2 122423 3-2
C 16-03-2019 09:00 RCS JO11-1 Wemeldinge JO11-1 123801 0-0
C 09-03-2019 10:00 FC Axel JO11-1 RCS JO11-1 124098 0-0
C 09-03-2019 10:00 Wemeldinge JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 123664 1-4
C 02-03-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 RCS JO11-1 124455 2-3
C 23-02-2019 09:00 VCK JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 122275 5-3
C 23-02-2019 08:45 Arnemuiden JO11-1G Zeelandia Middelburg JO11-2 144871 6-3
C 23-02-2019 10:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 Kapelle JO11-2 122149 0-6
C 16-02-2019 10:30 RCS JO11-1 VCK JO11-1 124702 12-1
C 16-02-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-2 144870 1-7
C 16-02-2019 08:30 Luctor Heinkenszand JO11-1 Wemeldinge JO11-1 123234 5-3
C 16-02-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 FC Axel JO11-1 122782 5-3
C 15-02-2019 18:30 VC Vlissingen JO11-1 Kapelle JO11-2 123869 2-3
C 09-02-2019 09:00 Zeelandia Middelburg JO11-2 RCS JO11-1 144869 2-7
C 09-02-2019 09:45 Arnemuiden JO11-1G ST HVV'24 / Clinge JO11-1 124311 3-2
C 09-02-2019 08:30 Kapelle JO11-2 Terneuzense Boys JO11-1 123870 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G Terneuzense Boys JO11-1 10142 1-5
B 15-09-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 10869 5-2
B 08-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 10409 3-2
B 08-09-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 Arnemuiden JO11-1G 11114 7-2
B 01-09-2018 08:30 Arnemuiden JO11-1G ST HVV'24 / Clinge JO11-1 11177 4-3
B 01-09-2018 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 10794 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 8 6 0 2 18 29 19 10 0
2 RCS JO11-1 8 5 0 3 15 47 24 23 0
3 FC Axel JO11-1 8 4 1 3 13 33 20 13 0
4 VC Vlissingen JO11-1 8 3 2 3 11 23 29 -6 0
5 Zeelandia Middelburg JO11-2 8 3 1 4 10 34 29 5 0
6 VCK JO11-1 8 3 1 4 10 27 28 -1 0
7 Luctor Heinkenszand JO11-1 8 3 1 4 10 24 33 -9 0
8 Kapelle JO11-2 8 3 0 5 9 19 33 -14 0
9 Arnemuiden JO11-1G 8 3 0 5 9 17 38 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO11-1 9 7 1 1 22 47 15 32 0
2 Kapelle JO11-2 9 6 1 2 19 33 18 15 0
3 Terneuzense Boys JO11-1 9 6 1 2 19 33 22 11 0
4 Zeelandia Middelburg JO11-2 9 6 0 3 18 57 31 26 0
5 Arnemuiden JO11-1G 9 5 2 2 17 33 21 12 0
6 Luctor Heinkenszand JO11-1 9 4 1 4 13 30 39 -9 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 8 3 0 5 9 25 35 -10 0
8 VCK JO11-1 9 2 0 7 6 28 45 -17 0
9 VC Vlissingen JO11-1 8 1 0 7 3 14 52 -38 0
10 Wemeldinge JO11-1 9 1 0 8 3 19 41 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 3 3 0 0 9 16 4 12 0
2 Terneuzense Boys JO11-1 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
4 Arnemuiden JO11-1G 3 1 0 2 3 7 15 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 16-07-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 23-07-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 30-07-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 06-08-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 13-08-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 18-07-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 25-07-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 01-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 08-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 15-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven