Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-2

Teamleden

Spelers
Daan Hofman Keeper      
Yannick de Badts Villamar        
Kyano Basting        
Niels Compiet        
Jop Ferket        
Stijn van Goethem        
Senna Nafa        
Giovanni Neirinck        
Jordy Sebastiaan de Rijcke        
 
Overige teamleden
Marcellino Neirinck Trainer
Jascha Basting Assistent-trainer
Jeroen Ferket Assistent-trainer
Jascha Basting Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-10-2018 18:30 HVV'24 JO11-2 IJzendijke JO11-1 100440 Sportpark HVV'24 - - 18:00
C 27-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-3 HVV'24 JO11-2 96486 Zuidersportpark - - 08:20
C 03-11-2018 10:00 IJzendijke JO11-1 HVV'24 JO11-2 100445 Sportpark IJzendijke - - 08:50
C 03-11-2018 vervallen ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1 HVV'24 JO11-2 96375 Sportpark Biervliet - - 23:55
C 10-11-2018 11:00 HVV'24 JO11-2 Zaamslag JO11-1 96378 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 17-11-2018 11:00 HVV'24 JO11-2 SJO HPC'16 JO11-1 51301 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 24-11-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 HVV'24 JO11-2 96381 Sportpark 't Sas - - 08:20
C 24-11-2018 vervallen Koewacht JO11-1 HVV'24 JO11-2 52879 Sportpark Berlaere - - 00:15
C 01-12-2018 11:00 HVV'24 JO11-2 Terneuzense Boys JO11-3 96491 Sportpark HVV'24 - - 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-10-2018 18:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 IJzendijke JO11-1
C 27-10-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 SJO HPC'16 JO11-1
C 27-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-3 ST HVV'24 / Clinge JO11-2
C 27-10-2018 09:30 Zaamslag JO11-1 IJzendijke JO11-1
C 31-10-2018 18:30 IJzendijke JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3
C 03-11-2018 10:00 IJzendijke JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2
C 03-11-2018 09:30 Zaamslag JO11-1 Corn Boys JO11-1
C 03-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-3 SJO HPC'16 JO11-1
C 10-11-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3
C 10-11-2018 09:30 SJO HPC'16 JO11-1 IJzendijke JO11-1
C 10-11-2018 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Zaamslag JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Corn Boys JO11-1 49676 7-1
C 13-10-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3 96485 0-0
C 13-10-2018 09:30 SJO HPC'16 JO11-1 Zaamslag JO11-1 50572 2-8
C 06-10-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 IJzendijke JO11-1 100442 5-3
C 06-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-3 Zaamslag JO11-1 96484 7-3
C 06-10-2018 09:30 SJO HPC'16 JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 96373 0-13
C 06-10-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1 Zaamslag JO11-1 50136 0-0
C 06-10-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 Koewacht JO11-1 50377 0-0
C 06-10-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1 52581 0-0
C 29-09-2018 09:45 IJzendijke JO11-1 SJO HPC'16 JO11-1 100441 7-4
C 29-09-2018 10:30 Zaamslag JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 50267 3-13
C 29-09-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-3 Corn Boys JO11-1 96483 7-5
C 29-09-2018 09:30 Zaamslag JO11-1 Koewacht JO11-1 50824 0-0
C 29-09-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1 SJO HPC'16 JO11-1 51911 0-0
C 22-09-2018 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1 49004 0-0
C 22-09-2018 09:30 SJO HPC'16 JO11-1 Terneuzense Boys JO11-3 96482 2-9
C 22-09-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 52046 0-0
C 22-09-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 FC Axel JO11-2G 49150 0-0
C 22-09-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 Zaamslag JO11-1 52406 3-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 Jong Ambon JO11-1 9859 1-12
B 15-09-2018 10:00 Kruiningen JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 9984 2-5
B 08-09-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 Kruiningen JO11-1 9887 2-2
B 08-09-2018 10:30 Jong Ambon JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 11240 4-4
B 06-09-2018 18:00 Kruiningen JO11-1 Jong Ambon JO11-1 9266 2-3
B 01-09-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 ST Cadzand/Groede JO11-1 11084 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 3 3 0 0 9 33 4 29 0
2 Terneuzense Boys JO11-3 3 3 0 0 9 23 10 13 0
3 Zaamslag JO11-1 4 2 0 2 6 18 25 -7 0
4 IJzendijke JO11-1 2 1 0 1 3 10 9 1 0
5 Corn Boys JO11-1 4 1 0 3 3 14 21 -7 0
6 SJO HPC'16 JO11-1 4 0 0 4 0 8 37 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Ambon JO11-1 3 2 1 0 7 19 7 12 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 3 2 1 0 7 17 6 11 0
3 Kruiningen JO11-1 3 0 1 2 1 6 10 -4 0
4 ST Cadzand/Groede JO11-1 3 0 1 2 1 3 22 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Corn Boys JO11-1 8 8 0 0 24 30 10 20 0
2 Tern.Boys JO11-2G 8 6 1 1 19 51 27 24 0
3 Graauw JO11-2G 8 5 1 2 16 30 19 11 0
4 Terneuzen JO11-2 8 4 0 4 12 43 21 22 0
5 HVV'24 JO11-2 8 4 0 4 12 20 25 -5 0
6 Zaamslag JO11-1 8 4 0 4 12 33 39 -6 0
7 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 8 2 1 5 7 30 36 -6 0
8 Schoondijke JO11-1G 8 1 0 7 3 13 49 -36 0
9 ST Cadzand/Groede JO11-1 8 0 1 7 1 10 34 -24 0

Training

Berichten



Terug naar boven