Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-3

Teamleden

Spelers
Matthijs van Acker        
Yannick de Badts Villamar        
Sebastiaan Huygens        
Kaylee Johnson        
Nick Kalyviotis        
Maxime van Loon        
Pepijn Snoeck        
Thomas van de Veeken        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-12-2018 10:00 Nieuwland JO11-2 Steen JO11-2 104946 0-0
C 15-12-2018 10:00 Sluiskil JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-3 95888 16-0
C 15-12-2018 09:30 Terneuzen JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 98304 4-1
C 15-12-2018 10:00 Nieuwland JO11-2 ST Groede/Cadzand JO11-2 101744 22-0
C 08-12-2018 10:00 Nieuwland JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 98310 9-3
C 08-12-2018 10:00 Sluiskil JO11-1 RCS JO11-3 50300 10-0
C 08-12-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 Terneuzen JO11-2 49509 1-8
C 08-12-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-3 Steen JO11-2 95893 4-3
C 08-12-2018 09:00 Walcheren JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-5 51502 2-0
C 08-12-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 SSV'65 JO11-3G 101754 2-0
C 01-12-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-5 Nieuwland JO11-2 52059 4-2
C 01-12-2018 10:00 SSV'65 JO11-3G Terneuzense Boys JO11-4 50416 9-1
C 01-12-2018 10:00 Steen JO11-2 Walcheren JO11-2 49672 1-8
C 01-12-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Sluiskil JO11-1 98309 6-10
C 01-12-2018 10:30 RCS JO11-3 ST Groede/Cadzand JO11-2 101753 4-3
C 01-12-2018 10:15 Terneuzen JO11-2 Luctor Heinkenszand JO11-3 95892 12-4
C 24-11-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-5 SSV'65 JO11-3G 52582 8-3
C 24-11-2018 10:00 Walcheren JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 98308 3-1
C 24-11-2018 09:00 Nieuwland JO11-2 Terneuzen JO11-2 51790 6-2
C 24-11-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-3 RCS JO11-3 95891 0-0
C 24-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 ST Groede/Cadzand JO11-2 101752 2-1
C 24-11-2018 10:00 Sluiskil JO11-1 Steen JO11-2 51368 14-0
C 17-11-2018 09:00 Terneuzen JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-5 49390 6-4
C 17-11-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 Walcheren JO11-2 101751 0-14
C 17-11-2018 09:00 RCS JO11-3 Terneuzense Boys JO11-4 51729 1-20
C 17-11-2018 10:00 Steen JO11-2 SSV'65 JO11-3G 50332 0-11
C 17-11-2018 10:00 Sluiskil JO11-1 Nieuwland JO11-2 50186 5-6
C 17-11-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Luctor Heinkenszand JO11-3 98307 11-0
C 10-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 Sluiskil JO11-1 50423 2-17
C 10-11-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-3 ST Groede/Cadzand JO11-2 101750 15-0
C 10-11-2018 10:00 SSV'65 JO11-3G ST HVV'24 / Clinge JO11-3 98306 5-3
C 10-11-2018 09:00 Walcheren JO11-2 Terneuzen JO11-2 49156 2-1
C 10-11-2018 09:00 Nieuwland JO11-2 RCS JO11-3 49585 6-2
C 10-11-2018 10:00 Zeelandia Middelburg JO11-5 Steen JO11-2 50305 14-3
C 03-11-2018 10:00 Sluiskil JO11-1 SSV'65 JO11-3G 52369 3-2
C 03-11-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 Terneuzen JO11-2 101749 1-16
C 03-11-2018 09:00 Nieuwland JO11-2 Walcheren JO11-2 52049 5-2
C 03-11-2018 09:00 RCS JO11-3 Steen JO11-2 50463 4-4
C 03-11-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-3 Zeelandia Middelburg JO11-5 95890 3-9
C 03-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 98305 2-11
C 27-10-2018 08:30 SSV'65 JO11-3G Nieuwland JO11-2 50104 1-16
C 27-10-2018 09:00 Walcheren JO11-2 Luctor Heinkenszand JO11-3 95889 10-1
C 27-10-2018 10:00 Steen JO11-2 Terneuzense Boys JO11-4 50496 3-1
C 27-10-2018 10:00 Terneuzen JO11-2 RCS JO11-3 52465 19-0
C 27-10-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 ST Groede/Cadzand JO11-2 101748 9-3
C 27-10-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-5 Sluiskil JO11-1 50452 1-10
C 20-10-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-5 RCS JO11-3 50021 18-0
C 13-10-2018 09:00 Nieuwland JO11-2 Steen JO11-2 50767 0-0
C 13-10-2018 09:00 RCS JO11-3 SSV'65 JO11-3G 49656 3-8
C 13-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 Walcheren JO11-2 51857 1-5
C 13-10-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-5 101747 2-20
C 06-10-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-5 Terneuzense Boys JO11-4 49675 7-1
C 06-10-2018 08:30 SSV'65 JO11-3G Terneuzen JO11-2 51282 1-2
C 06-10-2018 09:00 Walcheren JO11-2 Sluiskil JO11-1 49353 1-6
C 06-10-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 RCS JO11-3 98303 10-1
C 06-10-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-3 Nieuwland JO11-2 95887 1-10
C 06-10-2018 10:00 Steen JO11-2 ST Groede/Cadzand JO11-2 101746 2-11
C 29-09-2018 08:30 SSV'65 JO11-3G Luctor Heinkenszand JO11-3 95886 10-0
C 29-09-2018 09:00 RCS JO11-3 Walcheren JO11-2 51235 1-3
C 29-09-2018 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 Nieuwland JO11-2 49822 0-12
C 29-09-2018 10:00 Terneuzen JO11-2 Steen JO11-2 50889 10-1
C 29-09-2018 09:45 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Zeelandia Middelburg JO11-5 98302 4-6
C 22-09-2018 10:00 Steen JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 98301 0-10
C 22-09-2018 10:00 Sluiskil JO11-1 Terneuzen JO11-2 51402 11-2
C 22-09-2018 09:00 Luctor Heinkenszand JO11-3 Terneuzense Boys JO11-4 95885 3-3
C 22-09-2018 09:00 Walcheren JO11-2 SSV'65 JO11-3G 51284 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:00 Steen JO11-1 Terneuzense Boys JO11-4 124482 18-1
C 25-05-2019 09:30 Aardenburg JO11-1 SJO HPC'16 JO11-2 125919 5-3
C 25-05-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G Terneuzen JO11-2 122657 3-1
C 25-05-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Breskens JO11-1 122271 5-2
C 23-05-2019 18:30 FC Axel JO11-3 ST Groede/Cadzand JO11-2 124838 14-3
C 22-05-2019 18:45 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Terneuzense Boys JO11-4 124131 5-0
C 21-05-2019 18:30 FC Axel JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-3 122018 2-0
C 18-05-2019 09:00 Terneuzen JO11-2 Steen JO11-1 125852 5-3
C 18-05-2019 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 FC Axel JO11-2G 123378 2-17
C 18-05-2019 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 FC Axel JO11-3 123348 4-5
C 18-05-2019 11:00 Breskens JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 125037 4-1
C 18-05-2019 10:45 ST Groede/Cadzand JO11-2 Aardenburg JO11-1 123121 1-12
C 11-05-2019 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 Terneuzen JO11-2 125959 5-4
C 11-05-2019 10:00 FC Axel JO11-3 Breskens JO11-1 124208 5-5
C 11-05-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G FC Axel JO11-2G 125152 2-4
C 11-05-2019 11:15 Steen JO11-1 SJO HPC'16 JO11-2 124202 10-11
C 04-05-2019 11:00 Breskens JO11-1 Steen JO11-1 124065 0-0
C 04-05-2019 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 ST Groede/Cadzand JO11-2 125622 3-6
C 04-05-2019 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 Aardenburg JO11-1 124294 2-5
C 04-05-2019 09:00 Terneuzen JO11-2 FC Axel JO11-3 124882 3-6
C 13-04-2019 10:00 FC Axel JO11-3 Terneuzense Boys JO11-4 122129 11-0
C 13-04-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-3 124920 2-0
C 13-04-2019 09:30 Aardenburg JO11-1 Terneuzen JO11-2 122174 19-1
C 13-04-2019 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 Breskens JO11-1 124103 3-7
C 13-04-2019 10:00 Steen JO11-1 FC Axel JO11-2G 125499 4-8
C 06-04-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Steen JO11-1 124165 4-2
C 06-04-2019 11:00 Breskens JO11-1 Aardenburg JO11-1 123517 3-4
C 06-04-2019 10:00 FC Axel JO11-2G ST Groede/Cadzand JO11-2 123498 14-0
C 06-04-2019 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 Tern.Boys JO11-2G 123940 0-3
C 06-04-2019 09:00 Terneuzen JO11-2 SJO HPC'16 JO11-2 123156 1-14
C 30-03-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Terneuzen JO11-2 122101 6-2
C 30-03-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST Groede/Cadzand JO11-2 124369 14-0
C 30-03-2019 10:00 FC Axel JO11-2G FC Axel JO11-3 124492 12-2
C 23-03-2019 09:30 Aardenburg JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 122520 3-1
C 23-03-2019 08:45 Terneuzen JO11-2 Breskens JO11-1 123922 6-3
C 23-03-2019 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 Terneuzense Boys JO11-4 121919 3-5
C 23-03-2019 09:30 SJO HPC'16 JO11-2 FC Axel JO11-2G 123377 5-4
C 23-03-2019 09:00 FC Axel JO11-3 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 123686 1-2
C 16-03-2019 11:00 Breskens JO11-1 SJO HPC'16 JO11-2 122931 3-9
C 16-03-2019 11:00 Aardenburg JO11-1 Steen JO11-1 123759 9-2
C 09-03-2019 09:00 FC Axel JO11-3 Aardenburg JO11-1 124355 3-8
C 09-03-2019 09:00 Terneuzen JO11-2 FC Axel JO11-2G 123861 0-16
C 09-03-2019 10:00 ST Groede/Cadzand JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 122626 1-2
C 09-03-2019 09:00 Steen JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 125520 0-7
C 09-03-2019 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 Terneuzense Boys JO11-4 122514 5-5
C 23-02-2019 10:00 FC Axel JO11-3 Steen JO11-1 123663 6-1
C 16-02-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 SJO HPC'16 JO11-2 124313 3-4
C 16-02-2019 09:15 Terneuzense Boys JO11-4 Breskens JO11-1 122348 1-5
C 16-02-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G FC Axel JO11-3 122249 6-1
C 16-02-2019 10:00 FC Axel JO11-2G Aardenburg JO11-1 122217 4-3
C 16-02-2019 10:00 Steen JO11-1 ST Groede/Cadzand JO11-2 123979 10-0
C 09-02-2019 11:00 Breskens JO11-1 FC Axel JO11-2G 122897 1-12
C 09-02-2019 09:30 Aardenburg JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 123401 4-4
C 09-02-2019 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 Tern.Boys JO11-2G 123390 3-2
C 09-02-2019 09:00 Terneuzen JO11-2 Terneuzense Boys JO11-4 122208 1-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 9931 2-12
B 15-09-2018 10:30 Groede JO11-3G Vogelwaarde JO11-1G 10634 0-0
B 08-09-2018 09:30 Vogelwaarde JO11-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 10084 5-4
B 08-09-2018 09:45 Groede JO11-3G ST HVV'24 / Clinge JO11-3 9542 0-0
B 01-09-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Vogelwaarde JO11-1G 10202 1-9
B 01-09-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Groede JO11-3G 11013 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluiskil JO11-1 10 9 0 1 27 102 20 82 0
2 Nieuwland JO11-2 10 9 0 1 27 94 20 74 0
3 Zeelandia Middelburg JO11-5 11 8 0 3 24 91 36 55 0
4 Terneuzen JO11-2 11 8 0 3 24 82 32 50 0
5 Walcheren JO11-2 11 8 0 3 24 52 21 31 0
6 SSV'65 JO11-3G 11 6 0 5 18 54 40 14 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 11 5 0 6 15 69 43 26 0
8 Luctor Heinkenszand JO11-3 10 2 1 7 7 31 84 -53 0
9 Terneuzense Boys JO11-4 11 2 1 8 7 34 77 -43 0
10 ST Groede/Cadzand JO11-2 10 2 0 8 6 23 104 -81 0
11 Steen JO11-2 10 1 1 8 4 17 87 -70 0
12 RCS JO11-3 10 1 1 8 4 16 101 -85 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO11-2G 10 9 0 1 27 93 19 74 0
2 Aardenburg JO11-1 10 8 1 1 25 72 24 48 0
3 SJO HPC'16 JO11-2 10 6 1 3 19 61 44 17 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 10 6 1 3 19 31 20 11 0
5 Tern.Boys JO11-2G 10 6 0 4 18 41 16 25 0
6 FC Axel JO11-3 10 5 1 4 16 54 44 10 0
7 Breskens JO11-1 9 3 1 5 10 33 46 -13 0
8 Terneuzense Boys JO11-4 10 2 1 7 7 22 73 -51 0
9 Steen JO11-1 9 2 0 7 6 50 51 -1 0
10 Terneuzen JO11-2 10 2 0 8 6 24 81 -57 0
11 ST Groede/Cadzand JO11-2 10 2 0 8 6 22 85 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vogelwaarde JO11-1G 2 2 0 0 6 14 5 9 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 2 1 0 1 3 16 7 9 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 2 0 0 2 0 3 21 -18 0

Training

Berichten



Terug naar boven