Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-4

Teamleden

Spelers
Said Al-Haji        
Salim el Amrani        
Ilse van den Brande        
Shota Garibashvili        
Sebastiaan Huygens        
Nick Kalyviotis        
Maxime van Loon        
Levi Mutsaers        
Pepijn Snoeck        
Fabian Vervaet        
 
Overige teamleden
Jeffrey de de Kerf Assistent-trainer
Jeffrey de de Kerf Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 20-10-2018 10:00 FC Axel JO11-2G HVV'24 JO11-4 74729 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - - 09:15
C 27-10-2018 09:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G HVV'24 JO11-4 49203 Sportpark 't Prinsebos - - 09:00
C 03-11-2018 11:00 HVV'24 JO11-4 Vogelwaarde JO11-1G 49844 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 10-11-2018 vervallen HVV'24 JO11-4 HVV'24 JO11-3 52669 Sportpark HVV'24 - - 00:30
C 17-11-2018 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 HVV'24 JO11-4 50034 Sportpark Denoek - - 10:00
C 24-11-2018 11:00 HVV'24 JO11-4 Aardenburg JO11-1 49648 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 01-12-2018 09:30 Koewacht JO11-1 HVV'24 JO11-4 93855 Sportpark Berlaere - - 08:45
C 08-12-2018 11:00 HVV'24 JO11-4 Breskens JO11-1 50249 Sportpark HVV'24 - - 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2018 10:00 FC Axel JO11-2G ST HVV'24/Clinge JO11-4
C 27-10-2018 09:00 ST Groede/Cadzand JO11-2 ST Cadzand/Groede JO11-1
C 27-10-2018 09:30 Vogelwaarde JO11-1G FC Axel JO11-2G
C 27-10-2018 09:30 Koewacht JO11-1 Aardenburg JO11-1
C 27-10-2018 09:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G ST HVV'24/Clinge JO11-4
C 27-10-2018 11:00 Breskens JO11-1 Tern.Boys JO11-2G
C 03-11-2018 11:00 ST HVV'24/Clinge JO11-4 Vogelwaarde JO11-1G
C 03-11-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G
C 03-11-2018 09:30 Aardenburg JO11-1 Breskens JO11-1
C 03-11-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G SJO HPC'16 JO11-2
C 10-11-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G FC Axel JO11-2G
C 10-11-2018 09:30 Vogelwaarde JO11-1G Breskens JO11-1
C 10-11-2018 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Koewacht JO11-1
C 10-11-2018 11:00 ST Cadzand/Groede JO11-1 Aardenburg JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 06-10-2018 11:15 HVV'24 JO11-4 ST Cadzand/Groede JO11-1 Afgeschermd 94102 3 - 1
C 29-09-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 HVV'24 JO11-4 Afgeschermd 79134 1 - 19
C 22-09-2018 11:00 HVV'24 JO11-4 Tern.Boys JO11-2G Afgeschermd 94978 13 - 1
B 15-09-2018 11:00 HVV'24 JO11-4 Apollo'69 JO11-1G Afgeschermd 9318 2 - 4
B 08-09-2018 vervallen Zeelandia Middelburg JO11-4 HVV'24 JO11-4 10228
B 01-09-2018 09:30 HVV'24 JO11-4 SJO HPC'16 JO11-2 D.J.W. (Demi├źn) van denBrande 10551 11 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 Vogelwaarde JO11-1G 49541 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 Breskens JO11-1 94103 9-0
C 13-10-2018 09:30 Koewacht JO11-1 SJO HPC'16 JO11-2 93850 5-5
C 13-10-2018 09:30 Aardenburg JO11-1 ST Groede/Cadzand JO11-2 79135 0-0
C 13-10-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 94981 2-0
C 06-10-2018 11:00 Breskens JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 49271 0-0
C 06-10-2018 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 Aardenburg JO11-1 52567 5-6
C 06-10-2018 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G FC Axel JO11-2G 74728 9-1
C 06-10-2018 11:15 ST HVV'24/Clinge JO11-4 ST Cadzand/Groede JO11-1 94102 3-1
C 06-10-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 Koewacht JO11-1 93849 0-0
C 06-10-2018 09:30 Vogelwaarde JO11-1G Tern.Boys JO11-2G 94980 14-0
C 29-09-2018 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST Cadzand/Groede JO11-1 94979 1-3
C 29-09-2018 09:30 Koewacht JO11-1 Breskens JO11-1 93848 4-1
C 29-09-2018 09:30 ST Groede/Cadzand JO11-2 ST HVV'24/Clinge JO11-4 79134 1-19
C 29-09-2018 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 Vogelwaarde JO11-1G 52422 0-10
C 29-09-2018 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 FC Axel JO11-2G 74727 0-0
C 29-09-2018 10:00 Aardenburg JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 51373 2-3
C 22-09-2018 10:45 Groede JO11-3G ST HVV'24 / Clinge JO11-3 49661 0-0
C 22-09-2018 11:00 Breskens JO11-1 SJO HPC'16 JO11-2 49237 6-14
C 22-09-2018 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G ST Groede/Cadzand JO11-2 79133 16-0
C 22-09-2018 09:00 FC Axel JO11-2G Koewacht JO11-1 93847 3-3
C 22-09-2018 11:00 ST HVV'24/Clinge JO11-4 Tern.Boys JO11-2G 94978 13-1
C 22-09-2018 09:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-3 94101 0-0
C 22-09-2018 09:30 Vogelwaarde JO11-1G Aardenburg JO11-1 52078 10-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-4 SJO/HPC'16 JO11-2 9934 0-0
B 15-09-2018 11:00 ST HVV'24/Clinge JO11-4 Apollo'69 JO11-1G 9318 2-4
B 08-09-2018 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-4 ST HVV'24/Clinge JO11-4 10228 0-0
B 08-09-2018 11:00 SJO HPC'16 JO11-2 Apollo'69 JO11-1G 9272 3-13
B 01-09-2018 09:15 Apollo'69 JO11-1G Zeelandia Middelburg JO11-4 10459 0-0
B 01-09-2018 09:30 ST HVV'24/Clinge JO11-4 SJO HPC'16 JO11-2 10551 11-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-06-2018 10:00 IJzendijke JO11-3 ST HVV'24/Clinge JO11-4 121851 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vogelwaarde JO11-1G 3 3 0 0 9 34 2 32 0
2 ST HVV'24/Clinge JO11-4 2 2 0 0 6 16 2 14 0
3 ST Cadzand/Groede JO11-1 3 2 0 1 6 13 4 9 0
4 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 3 2 0 1 6 12 5 7 0
5 Koewacht JO11-1 3 1 2 0 5 12 9 3 0
6 SJO HPC'16 JO11-2 4 1 1 2 4 24 27 -3 0
7 Aardenburg JO11-1 3 1 0 2 3 10 18 -8 0
8 Tern.Boys JO11-2G 4 1 0 3 3 4 30 -26 0
9 FC Axel JO11-2G 2 0 1 1 1 4 12 -8 0
10 Breskens JO11-1 3 0 0 3 0 7 27 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Apollo'69 JO11-1G 2 2 0 0 6 17 5 12 0
2 ST HVV'24/Clinge JO11-4 2 1 0 1 3 13 4 9 0
3 SJO HPC'16 JO11-2 2 0 0 2 0 3 24 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Clinge/HVV'24 JO11-3 9 7 1 1 22 36 14 22 0
2 Sluiskil JO11-1 9 6 2 1 20 47 19 28 0
3 IJzendijke JO11-3 9 5 2 2 17 42 17 25 0
4 FC Axel JO11-3 9 5 1 3 16 43 21 22 0
5 Spui JO11-1 9 4 2 3 14 37 22 15 0
6 ST HVV'24/Clinge JO11-4 9 4 1 4 13 29 27 2 0
7 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-3G 9 3 0 6 9 29 41 -12 0
8 SJO/HPC'16 JO11-3 9 3 0 6 9 23 35 -12 0
9 Breskens JO11-2 9 2 0 7 6 25 81 -56 0
10 Vogelwaarde JO11-2 9 1 1 7 4 19 53 -34 0

Training

Berichten



Terug naar boven