Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
Onder 13 beker poule

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO13-2

Teamleden

Spelers
Rafael Durinck Keeper      
Zuhair Al-Barram        
Jens Buijsrogge        
Ryan van Dorsselaer        
Soufian Draoui        
Seppe Heyrman        
Persijn Raas        
Manuël de Rijck        
Briam de Roeck        
Laurens Jan Schrage        
Nathaniël van Troost        
Rowan van de Wiele        
 
Overige teamleden
Bram Simpelaar Trainer
Gunther van de Wiele Assistent-trainer
Gunther van de Wiele Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 10:00 FC Axel JO13-2 ST Breskens/Schoondijke JO13-1
C 09-03-2019 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST HVV'24/Clinge JO13-3
C 09-03-2019 11:15 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G
C 16-03-2019 10:00 FC Axel JO13-2 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G
C 16-03-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1
C 16-03-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1 HVV'24 JO13-2 Afgeschermd 117857 6 - 2
C 09-02-2019 11:00 HVV'24 JO13-2 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G G.C.B. (Gunther) van de Wiele 119622 1 - 3
V 18-12-2018 18:15 HVV'24 JO13-2 HVV'24 JO12-1
C 15-12-2018 09:30 Terneuzen JO13-2 HVV'24 JO13-2 A.J. (Bram) Simpelaar sr 78973 2 - 3
C 01-12-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 HVV'24 JO13-2 J. (Joey) Wegman 45145 1 - 6
C 24-11-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Spui JO13-1 A.J. (Bram) Simpelaar sr 45570 4 - 0
C 17-11-2018 10:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G HVV'24 JO13-2 H.H.G. (Henny) vanPamelen 43779 8 - 1
C 10-11-2018 vervallen ST Sluis/Aardenburg JO13-2M HVV'24 JO13-2 46276
C 10-11-2018 vervallen Terneuzen JO13-3 HVV'24 JO13-2 78679
C 03-11-2018 10:30 HVV'24 JO13-2 SJO/HPC'16 JO13-2G A.J. (Bram) Simpelaar sr 46635 5 - 3
C 27-10-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Terneuzense Boys JO13-3 Afgeschermd 44759 4 - 3
C 20-10-2018 10:00 Spui JO13-1 HVV'24 JO13-2 E. (Edgar) Swagers 45103 4 - 7
C 06-10-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Afgeschermd 46530 3 - 4
C 29-09-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Terneuzen JO13-2 A.J. (Bram) Simpelaar sr 78968 10 - 4
C 22-09-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G HVV'24 JO13-2 F. (Frans) Goossens 43922 2 - 5
B 15-09-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Rillandia JO13-1G A.J. (Bram) Simpelaar sr 7312 1 - 3
B 08-09-2018 11:30 DwO'15 JO13-1 HVV'24 JO13-2 M (Martijn) vanHekken 7314 3 - 1
B 01-09-2018 12:30 HVV'24 JO13-2 Arnemuiden JO13-2 J. (Jeroen) Apers 7705 1 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Rillandia JO13-1G 7312 1-3
B 15-09-2018 09:15 DwO'15 JO13-1 Arnemuiden JO13-2 7554 6-1
B 08-09-2018 09:45 Arnemuiden JO13-2 Rillandia JO13-1G 7442 2-4
B 08-09-2018 11:30 DwO'15 JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2 7314 3-1
B 01-09-2018 11:00 Rillandia JO13-1G DwO'15 JO13-1 7175 2-4
B 01-09-2018 12:30 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Arnemuiden JO13-2 7705 1-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Terneuzen JO13-2 ST HVV '24/Clinge JO13-2 78973 2-3
C 01-12-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G Terneuzen JO13-2 78976 2-4
C 01-12-2018 10:00 Spui JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 46827 0-4
C 01-12-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 ST HVV '24/Clinge JO13-2 45145 1-6
C 24-11-2018 11:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G SJO/HPC'16 JO13-2G 45335 6-0
C 24-11-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Spui JO13-1 45570 4-0
C 24-11-2018 09:00 Terneuzen JO13-2 Terneuzense Boys JO13-3 78975 2-1
C 17-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 SJO/HPC'16 JO13-2G 44161 0-6
C 17-11-2018 10:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G ST HVV '24/Clinge JO13-2 43779 8-1
C 17-11-2018 10:00 Spui JO13-1 Terneuzen JO13-2 78974 1-4
C 10-11-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G Spui JO13-1 45769 4-0
C 10-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 45708 2-4
C 03-11-2018 10:00 Spui JO13-1 Terneuzense Boys JO13-3 45633 2-2
C 03-11-2018 10:30 ST HVV '24/Clinge JO13-2 SJO/HPC'16 JO13-2G 46635 5-3
C 03-11-2018 10:00 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Terneuzen JO13-2 78972 6-0
C 27-10-2018 11:45 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Spui JO13-1 43683 17-0
C 27-10-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Terneuzense Boys JO13-3 44759 4-3
C 27-10-2018 08:30 Terneuzen JO13-2 SJO/HPC'16 JO13-2G 78971 1-2
C 24-10-2018 18:30 Terneuzen JO13-2 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 78967 0-10
C 20-10-2018 10:00 Spui JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2 45103 4-7
C 13-10-2018 11:00 SJO/HPC'16 JO13-2G ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 43816 1-4
C 13-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 Terneuzen JO13-2 78970 0-6
C 06-10-2018 08:30 Terneuzen JO13-2 Spui JO13-1 78969 3-1
C 06-10-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G Terneuzense Boys JO13-3 44597 9-0
C 06-10-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 46530 3-4
C 29-09-2018 11:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Terneuzense Boys JO13-3 44973 8-1
C 29-09-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Terneuzen JO13-2 78968 10-4
C 29-09-2018 11:30 Spui JO13-1 SJO/HPC'16 JO13-2G 46134 5-1
C 22-09-2018 10:00 Terneuzen JO13-3 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 78673 0-0
C 22-09-2018 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO13-2M ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 45468 0-0
C 22-09-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G ST HVV '24/Clinge JO13-2 43922 2-5
C 22-09-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 Spui JO13-1 44249 6-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 10:00 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2 117857 6-2
C 16-02-2019 11:00 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G ST Breskens/Schoondijke JO13-1 119078 1-1
C 16-02-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-3 FC Axel JO13-2 118058 2-2
C 09-02-2019 10:00 FC Axel JO13-2 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1 118091 3-1
C 09-02-2019 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 119622 1-3
C 09-02-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-3 119109 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DwO'15 JO13-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 Rillandia JO13-1G 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Arnemuiden JO13-2 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 ST HVV '24/Clinge JO13-2 3 0 0 3 0 3 14 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 10 10 0 0 30 71 8 63 0
2 ST HVV '24/Clinge JO13-2 10 8 0 2 24 48 31 17 0
3 Terneuzen JO13-2 10 5 0 5 15 26 36 -10 0
4 SJO/HPC'16 JO13-2G 10 4 0 6 12 30 30 0 0
5 Terneuzense Boys JO13-3 10 1 1 8 4 16 48 -32 0
6 Spui JO13-1 10 1 1 8 4 14 52 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 2 1 1 0 4 5 2 3 0
2 FC Axel JO13-2 2 1 1 0 4 5 3 2 0
3 ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO13-1G 2 1 1 0 4 4 2 2 0
4 ST Oostburg/IJzendijke JO13-1 2 1 0 1 3 7 5 2 0
5 ST HVV'24/Clinge JO13-3 2 0 1 1 1 3 6 -3 0
6 ST HVV '24/Clinge JO13-2 2 0 0 2 0 3 9 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven