Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
Onder 13 beker poule

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO13-2

Teamleden

Spelers
Rafael Durinck Keeper      
Akram el Amrani        
Imraan Bouykhef        
Jens Buijsrogge        
Ryan van Dorsselaer        
Soufian Draoui        
Persijn Raas        
Manuël de Rijck        
Briam de Roeck        
Laurens Jan Schrage        
Nathaniël van Troost        
Rowan van de Wiele        
 
Overige teamleden
Bram Simpelaar Trainer
Gunther van de Wiele Assistent-trainer
Gunther van de Wiele Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 15-12-2018 09:30 Terneuzen JO13-2 HVV'24 JO13-2 M. (Meggy) Martens 78973 Sportpark De Vliegende Hollander - -
V 18-12-2018 18:15 HVV'24 JO13-2 HVV'24 JO12-1 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 09:30 Terneuzen JO13-2 ST HVV '24/Clinge JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Rillandia JO13-1G 7312 1-3
B 15-09-2018 09:15 DwO'15 JO13-1 Arnemuiden JO13-2 7554 6-1
B 08-09-2018 09:45 Arnemuiden JO13-2 Rillandia JO13-1G 7442 2-4
B 08-09-2018 11:30 DwO'15 JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2 7314 3-1
B 01-09-2018 11:00 Rillandia JO13-1G DwO'15 JO13-1 7175 2-4
B 01-09-2018 12:30 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Arnemuiden JO13-2 7705 1-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-12-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G Terneuzen JO13-2 78976 2-4
C 01-12-2018 10:00 Spui JO13-1 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 46827 0-4
C 01-12-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 ST HVV '24/Clinge JO13-2 45145 1-6
C 24-11-2018 11:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G SJO/HPC'16 JO13-2G 45335 6-0
C 24-11-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Spui JO13-1 45570 4-0
C 24-11-2018 09:00 Terneuzen JO13-2 Terneuzense Boys JO13-3 78975 2-1
C 17-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 SJO/HPC'16 JO13-2G 44161 0-6
C 17-11-2018 10:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G ST HVV '24/Clinge JO13-2 43779 8-1
C 17-11-2018 10:00 Spui JO13-1 Terneuzen JO13-2 78974 1-4
C 10-11-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G Spui JO13-1 45769 4-0
C 10-11-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 45708 2-4
C 03-11-2018 10:00 Spui JO13-1 Terneuzense Boys JO13-3 45633 2-2
C 03-11-2018 10:30 ST HVV '24/Clinge JO13-2 SJO/HPC'16 JO13-2G 46635 5-3
C 03-11-2018 10:00 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Terneuzen JO13-2 78972 6-0
C 27-10-2018 11:45 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Spui JO13-1 43683 17-0
C 27-10-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Terneuzense Boys JO13-3 44759 4-3
C 27-10-2018 08:30 Terneuzen JO13-2 SJO/HPC'16 JO13-2G 78971 1-2
C 24-10-2018 18:30 Terneuzen JO13-2 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 78967 0-10
C 20-10-2018 10:00 Spui JO13-1 ST HVV '24/Clinge JO13-2 45103 4-7
C 13-10-2018 11:00 SJO/HPC'16 JO13-2G ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 43816 1-4
C 13-10-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 Terneuzen JO13-2 78970 0-6
C 06-10-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 46530 3-4
C 06-10-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G Terneuzense Boys JO13-3 44597 9-0
C 06-10-2018 08:30 Terneuzen JO13-2 Spui JO13-1 78969 3-1
C 29-09-2018 11:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Terneuzense Boys JO13-3 44973 8-1
C 29-09-2018 11:00 ST HVV '24/Clinge JO13-2 Terneuzen JO13-2 78968 10-4
C 29-09-2018 11:30 Spui JO13-1 SJO/HPC'16 JO13-2G 46134 5-1
C 22-09-2018 10:00 Terneuzen JO13-3 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 78673 0-0
C 22-09-2018 11:00 ST Sluis/Aardenburg JO13-2M ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 45468 0-0
C 22-09-2018 09:30 SJO/HPC'16 JO13-2G ST HVV '24/Clinge JO13-2 43922 2-5
C 22-09-2018 09:15 Terneuzense Boys JO13-3 Spui JO13-1 44249 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DwO'15 JO13-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 Rillandia JO13-1G 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Arnemuiden JO13-2 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 ST HVV '24/Clinge JO13-2 3 0 0 3 0 3 14 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G 10 10 0 0 30 71 8 63 0
2 ST HVV '24/Clinge JO13-2 9 7 0 2 21 45 29 16 0
3 Terneuzen JO13-2 9 5 0 4 15 24 33 -9 0
4 SJO/HPC'16 JO13-2G 10 4 0 6 12 30 30 0 0
5 Terneuzense Boys JO13-3 10 1 1 8 4 16 48 -32 0
6 Spui JO13-1 10 1 1 8 4 14 52 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluiskil JO13-1G 10 9 1 0 28 77 13 64 0
2 Zaamslag JO13-1 10 5 3 2 18 37 22 15 0
3 ST Oostburg/IJzendijke JO13-2 10 4 2 4 14 31 23 8 0
4 FC Axel JO13-2 10 3 2 5 11 24 39 -15 0
5 ST HVV '24/Clinge JO13-2 10 3 2 5 11 21 47 -26 0
6 Corn Boys JO13-1 10 1 0 9 3 11 57 -46 0

Training

Berichten



Terug naar boven