Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - HVV'24 1

Teamleden

Spelers
Nick Rijckaert Keeper      
Bowy v.d. Bergen        
Joris Blommaert        
Joëll Bogaert        
Joost Boogaert        
Niels Breijaert        
Sinan Coban        
Niels Dalmijn        
Roy van Dorsselaer        
Rick Everaard        
Joshua Geertsen        
Marnicq de Regt        
Matts de Rijcke        
Bram Simpelaar        
Jasper Sponselee        
Mouhamadou Lamine TEW        
Jozue Kashif Weever        
 
Overige teamleden
Pieter Ongena Hoofd Trainer
Angelo Verbraeken Assistent-trainer
Ludo Eijsackers Keeperstrainer
Frank van Pottelberghe Verzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-02-2019 14:30 HVV'24 1 Terneuzen 1 W.A.L. (Wim) Broekhoven 72492 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 10-03-2019 14:30 HVV'24 1 Virtus 1 71584 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 17-03-2019 14:30 Victoria'03 1 HVV'24 1 71750 Sportpark Albano - - 13:05
C 24-03-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 69766 Sportpark De Laguiten - - 12:55
C 07-04-2019 14:30 HVV'24 1 Philippine 1 69541 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 14-04-2019 14:30 MOC'17 1 HVV'24 1 72010 Sportpark Rozenoord - - 13:20
C 20-04-2019 14:30 HVV'24 1 Clinge 1 70593 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 12-05-2019 14:30 Roosendaal 1 HVV'24 1 69675 Sportpark Hulsdonk - - 13:05
C 19-05-2019 14:30 HVV'24 1 SAB 1 70857 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 26-05-2019 14:30 Steenbergen 1 HVV'24 1 72305 Sportpark Seringenlaan - - 13:10
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2019 14:30 Philippine 1 HVV'24 1
C 24-02-2019 14:30 Roosendaal 1 RBC 1
C 24-02-2019 14:30 Steenbergen 1 SAB 1
C 24-02-2019 14:30 Clinge 1 Virtus 1
C 24-02-2019 14:30 VVR 1 SC Gastel 1
C 24-02-2019 14:30 MOC'17 1 Schijf 1
C 24-02-2019 14:30 Philippine 1 Victoria'03 1
C 24-02-2019 14:30 HVV'24 1 Terneuzen 1
C 10-03-2019 14:30 Philippine 1 RBC 1
C 10-03-2019 14:30 MOC'17 1 Victoria'03 1
C 10-03-2019 14:30 Clinge 1 Steenbergen 1
C 10-03-2019 14:30 Roosendaal 1 SAB 1
C 10-03-2019 14:30 HVV'24 1 Virtus 1
C 10-03-2019 14:30 VVR 1 Schijf 1
C 10-03-2019 14:30 Terneuzen 1 SC Gastel 1
C 17-03-2019 14:30 Virtus 1 Roosendaal 1
C 17-03-2019 14:30 Victoria'03 1 HVV'24 1
C 17-03-2019 14:30 Steenbergen 1 MOC'17 1
C 17-03-2019 14:30 SAB 1 VVR 1
C 17-03-2019 14:30 Schijf 1 Terneuzen 1
C 17-03-2019 14:30 SC Gastel 1 Philippine 1
C 17-03-2019 14:30 RBC 1 Clinge 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-02-2019 14:30 RBC 1 HVV'24 1 R. (Rick) Nelemans 70060 5 - 2
C 10-02-2019 14:30 HVV'24 1 Schijf 1 T. (Tim) Visser 71452 1 - 1
V 05-02-2019 20:00 HVV'24 1 Terneuzense Boys 1
C 03-02-2019 14:30 SC Gastel 1 HVV'24 1 J.W.C. (Nick) Hupkes 72322 0 - 2
C 20-01-2019 afgelast HVV'24 1 VVR 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 71305
B 11-12-2018 20:00 Victoria\'03 1 HVV'24 1 C.J.A. (Corné) vanHulten 106475 1 - 0
C 09-12-2018 14:30 HVV'24 1 MOC\'17 1 J.M.E.M. (Jan) Verpaalen 69606 4 - 2
C 02-12-2018 14:30 Clinge 1 HVV'24 1 R. (Raymon) Schoonen 71098 3 - 1
C 25-11-2018 14:30 HVV'24 1 Roosendaal 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 69905 5 - 2
C 18-11-2018 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 M. (Mark) van denBrink 71459 2 - 2
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 M. (Mathias) Caluwe 101388 4 - 0
C 04-11-2018 14:30 Terneuzen 1 HVV'24 1 F. (Freddy) Lauret 71309 0 - 2
C 28-10-2018 14:30 HVV'24 1 Victoria'03 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 70099 3 - 1
C 21-10-2018 14:30 Virtus 1 HVV'24 1 J.W. (Jack) Brummer 72389 2 - 3
C 14-10-2018 14:30 HVV'24 1 Steenbergen 1 G. (Gerard) deHeer 69886 3 - 1
C 07-10-2018 14:30 SAB 1 HVV'24 1 W.A.L. (Wim) Broekhoven 71771 1 - 4
C 30-09-2018 14:30 HVV'24 1 RBC 1 H.A. (Erik) vanBenthem 69891 3 - 3
C 23-09-2018 14:30 Schijf 1 HVV'24 1 R. (Rick) Nelemans 70629 2 - 3
B 15-09-2018 17:00 Spui 1 HVV'24 1 E. (Edgar) Swagers 2389 0 - 9
B 09-09-2018 14:30 Steen 1 HVV'24 1 Afgeschermd 2395 1 - 5
B 02-09-2018 14:30 HVV'24 1 SDO'63 1 Afgeschermd 2640 11 - 0
V 18-08-2018 13:30 HVV'24 1 Serooskerke 1
V 11-08-2018 14:00 HVV'24 1 VCK 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-02-2019 14:30 SAB 1 MOC'17 1 70085 2-2
C 17-02-2019 14:30 Terneuzen 1 VVR 1 70348 2-1
C 17-02-2019 14:30 Virtus 1 Philippine 1 70206 3-1
C 17-02-2019 14:30 Roosendaal 1 Steenbergen 1 69350 3-3
C 17-02-2019 14:30 SC Gastel 1 Victoria'03 1 70992 3-1
C 17-02-2019 14:30 RBC 1 HVV'24 1 70060 5-2
C 17-02-2019 14:30 Schijf 1 Clinge 1 69622 6-1
C 10-02-2019 14:30 Victoria'03 1 Terneuzen 1 70664 0-2
C 10-02-2019 14:30 VVR 1 RBC 1 71516 0-0
C 10-02-2019 14:30 HVV'24 1 Schijf 1 71452 1-1
C 10-02-2019 14:30 Steenbergen 1 SC Gastel 1 70746 1-0
C 10-02-2019 14:30 Philippine 1 SAB 1 70148 3-2
C 10-02-2019 14:30 MOC'17 1 Virtus 1 69482 1-1
C 10-02-2019 14:30 Clinge 1 Roosendaal 1 71315 0-2
C 03-02-2019 14:30 SC Gastel 1 HVV'24 1 72322 0-2
C 03-02-2019 14:30 Virtus 1 Steenbergen 1 71026 1-2
C 03-02-2019 14:30 Schijf 1 Philippine 1 70238 1-1
C 03-02-2019 14:30 Terneuzen 1 Roosendaal 1 71204 3-1
C 03-02-2019 14:30 RBC 1 MOC'17 1 72100 2-2
C 03-02-2019 14:30 SAB 1 Clinge 1 72007 0-2
C 03-02-2019 14:30 Victoria'03 1 VVR 1 69635 1-3
C 20-01-2019 14:30 Victoria'03 1 Clinge 1 72353 0-0
C 20-01-2019 14:30 SC Gastel 1 MOC'17 1 69706 2-3
C 20-01-2019 14:30 RBC 1 Steenbergen 1 71629 0-2
C 20-01-2019 14:30 Schijf 1 Roosendaal 1 69955 0-0
C 20-01-2019 14:30 Virtus 1 SAB 1 71951 0-0
C 20-01-2019 14:30 HVV'24 1 VVR 1 71305 0-0
C 19-01-2019 19:30 Terneuzen 1 Philippine 1 72270 2-0
C 20-12-2018 20:00 Victoria'03 1 Virtus 1 106527 4-2
C 16-12-2018 14:15 SAB 1 Victoria'03 1 72526 2-1
C 16-12-2018 14:15 Clinge 1 VVR 1 70059 1-2
C 16-12-2018 14:15 Virtus 1 RBC 1 71828 1-3
C 16-12-2018 14:15 Steenbergen 1 Schijf 1 69592 1-1
C 16-12-2018 14:30 MOC'17 1 Terneuzen 1 69605 2-4
C 16-12-2018 14:30 Roosendaal 1 SC Gastel 1 72487 3-1
C 09-12-2018 14:30 Victoria'03 1 Roosendaal 1 71529 0-3
C 09-12-2018 14:30 SC Gastel 1 Clinge 1 70774 6-1
C 09-12-2018 14:30 VVR 1 Philippine 1 70030 3-1
C 09-12-2018 14:30 RBC 1 SAB 1 71823 2-2
C 09-12-2018 14:30 Terneuzen 1 Steenbergen 1 72058 3-0
C 09-12-2018 14:30 Schijf 1 Virtus 1 72183 1-2
C 09-12-2018 14:30 HVV'24 1 MOC'17 1 69606 4-2
C 02-12-2018 14:30 Roosendaal 1 Philippine 1 70144 3-1
C 02-12-2018 14:30 RBC 1 SC Gastel 1 70306 1-0
C 02-12-2018 14:30 SAB 1 Schijf 1 71271 2-3
C 02-12-2018 14:30 Virtus 1 Terneuzen 1 69546 3-2
C 02-12-2018 14:30 Steenbergen 1 Victoria'03 1 72226 1-2
C 02-12-2018 14:30 MOC'17 1 VVR 1 70526 3-3
C 02-12-2018 14:30 Clinge 1 HVV'24 1 71098 3-1
C 25-11-2018 14:30 HVV'24 1 Roosendaal 1 69905 5-2
C 25-11-2018 14:30 Schijf 1 RBC 1 71840 1-4
C 25-11-2018 14:30 Terneuzen 1 Clinge 1 70223 1-3
C 25-11-2018 14:30 SC Gastel 1 SAB 1 72150 1-4
C 25-11-2018 14:30 Philippine 1 MOC'17 1 72180 1-6
C 25-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Virtus 1 69653 0-0
C 25-11-2018 14:30 VVR 1 Steenbergen 1 71555 0-0
C 18-11-2018 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 71459 2-2
C 18-11-2018 14:30 MOC'17 1 RBC 1 69927 1-6
C 18-11-2018 14:30 Clinge 1 SAB 1 69464 5-1
C 18-11-2018 14:30 Philippine 1 Schijf 1 70024 2-0
C 18-11-2018 14:30 Steenbergen 1 Virtus 1 72428 2-0
C 18-11-2018 14:30 VVR 1 Victoria'03 1 71664 3-1
C 18-11-2018 14:30 Roosendaal 1 Terneuzen 1 70243 5-2
C 04-11-2018 14:30 SAB 1 Steenbergen 1 71843 1-1
C 04-11-2018 14:30 Virtus 1 Clinge 1 70420 2-0
C 04-11-2018 14:30 Terneuzen 1 HVV'24 1 71309 0-2
C 04-11-2018 14:30 Schijf 1 MOC'17 1 71679 1-0
C 04-11-2018 14:30 SC Gastel 1 VVR 1 71670 2-1
C 04-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Philippine 1 71547 2-4
C 04-11-2018 14:30 RBC 1 Roosendaal 1 72186 3-0
C 28-10-2018 14:30 MOC'17 1 Steenbergen 1 72052 3-6
C 28-10-2018 14:30 Clinge 1 RBC 1 71574 1-2
C 28-10-2018 14:30 Philippine 1 SC Gastel 1 70912 3-1
C 28-10-2018 14:30 Terneuzen 1 Schijf 1 69660 2-2
C 28-10-2018 14:30 VVR 1 SAB 1 71665 5-2
C 28-10-2018 14:30 HVV'24 1 Victoria'03 1 70099 3-1
C 28-10-2018 14:30 Roosendaal 1 Virtus 1 69428 6-1
C 21-10-2018 14:30 Virtus 1 HVV'24 1 72389 2-3
C 21-10-2018 14:30 SAB 1 Roosendaal 1 72104 2-3
C 21-10-2018 14:30 Schijf 1 VVR 1 71197 0-0
C 21-10-2018 14:30 Steenbergen 1 Clinge 1 72046 1-0
C 21-10-2018 14:30 SC Gastel 1 Terneuzen 1 71824 2-1
C 21-10-2018 14:30 Victoria'03 1 MOC'17 1 69416 3-2
C 21-10-2018 14:30 RBC 1 Philippine 1 69700 4-2
C 14-10-2018 14:30 Victoria'03 1 RBC 1 69741 1-1
C 14-10-2018 14:30 MOC'17 1 Roosendaal 1 71521 4-1
C 14-10-2018 14:30 HVV'24 1 Steenbergen 1 69886 3-1
C 14-10-2018 14:30 VVR 1 Virtus 1 69511 1-1
C 14-10-2018 14:30 SC Gastel 1 Schijf 1 71372 2-2
C 14-10-2018 14:30 Philippine 1 Clinge 1 71484 1-0
C 14-10-2018 14:30 Terneuzen 1 SAB 1 71477 1-0
C 07-10-2018 14:30 SAB 1 HVV'24 1 71771 1-4
C 07-10-2018 14:30 Virtus 1 SC Gastel 1 71404 1-0
C 07-10-2018 14:30 Clinge 1 MOC'17 1 70358 0-0
C 07-10-2018 14:30 Schijf 1 Victoria'03 1 70898 0-3
C 07-10-2018 14:30 Steenbergen 1 Philippine 1 72289 0-2
C 07-10-2018 14:30 RBC 1 Terneuzen 1 69854 3-2
C 07-10-2018 14:30 Roosendaal 1 VVR 1 70915 4-1
C 30-09-2018 14:30 Clinge 1 Schijf 1 71194 1-0
C 30-09-2018 14:30 Philippine 1 Virtus 1 70502 3-0
C 30-09-2018 14:30 Steenbergen 1 Roosendaal 1 71134 1-2
C 30-09-2018 14:30 VVR 1 Terneuzen 1 69417 7-4
C 30-09-2018 14:30 MOC'17 1 SAB 1 71881 2-2
C 30-09-2018 14:30 HVV'24 1 RBC 1 69891 3-3
C 30-09-2018 14:30 Victoria'03 1 SC Gastel 1 70941 0-1
C 23-09-2018 14:30 SAB 1 Philippine 1 69459 1-0
C 23-09-2018 14:30 Virtus 1 MOC'17 1 71962 2-2
C 23-09-2018 14:30 Terneuzen 1 Victoria'03 1 71602 1-2
C 23-09-2018 14:30 Roosendaal 1 Clinge 1 71222 6-1
C 23-09-2018 14:30 Schijf 1 HVV'24 1 70629 2-3
C 23-09-2018 14:30 RBC 1 VVR 1 70460 1-0
C 23-09-2018 14:30 SC Gastel 1 Steenbergen 1 71805 1-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 23-12-2018 14:00 VCB 1 Waspik 1 106489 2-3
B 22-12-2018 14:00 Kloetinge 1 Kruiningen 1 106472 8-1
B 22-12-2018 13:00 Alblasserdam 1 Oranje Wit 1 106464 4-1
B 22-12-2018 14:00 Philippine 1 Groot-Ammers 1 106469 4-1
B 22-12-2018 13:30 LRC 1 Bergeijk 1 106476 7-0
B 19-12-2018 20:00 Steenbergen 1 Sliedrecht 1 106478 1-2
B 18-12-2018 20:15 EFC 1 Achilles Veen 106481 0-2
B 18-12-2018 20:00 RKSV Heeze 1 Wilhelmina 1 106485 5-1
B 18-12-2018 19:30 Arnemuiden 1 Serooskerke 1 106465 2-2
B 13-12-2018 20:00 RKSV Nuenen 2 Tivoli 1 106483 1-2
B 11-12-2018 20:00 Victoria'03 1 HVV'24 1 106475 1-0
B 11-12-2018 20:00 VVGZ 1 METO 1 106474 1-0
B 11-12-2018 20:30 Unitas PSV 1 106477 6-0
B 11-12-2018 20:00 Rijsoord 1 Halsteren 1 106471 2-3
B 11-12-2018 20:00 MOC'17 1 VC Vlissingen 106468 3-2
B 11-12-2018 20:00 Haaften 1 GJS 1 106470 2-4
B 11-12-2018 20:00 BMC 1 FC Tilburg 1 106466 3-7
B 11-12-2018 20:00 Bruse Boys 1 Dongen 2 106467 2-2
B 11-12-2018 20:00 JEKA 1 De Noormannen 1 106473 3-0
B 11-12-2018 20:00 SSV'65 1 IFC 106490 2-1
B 11-12-2018 20:00 RCS 1 RBC 1 106493 3-4
B 11-12-2018 20:00 Theole 1 Gilze 1 106492 1-3
B 11-12-2018 20:00 Roosendaal 1 SC Gastel 1 106491 2-0
B 11-12-2018 20:00 Beek Vooruit 1 Terneuzense Boys 1 106488 2-5
B 11-12-2018 20:00 SCG'18 1 Geldrop 1 106495 0-0
B 11-12-2018 20:00 Were Di 1 Roda Boys/Bommelerwaard 1 106487 3-2
B 11-12-2018 20:00 Real Lunet 1 SVW 1 106480 2-2
B 11-12-2018 20:00 Taxandria 1 Reusel Sport/CoTrans 1 106484 0-1
B 11-12-2018 20:00 Oirschot Vooruit 1 Wilhelmina'26 1 106479 6-2
B 11-12-2018 20:00 Nuenen ZIGO 1 106482 8-0
B 11-12-2018 20:00 VOAB 1 Arkel 1 106486 0-1
B 11-12-2018 20:00 Prinsenland 1 Baronie 106494 1-4
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1 101363 1-5
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 101380 2-4
B 13-11-2018 20:00 Bavel 1 Baronie 101376 1-4
B 13-11-2018 20:30 TSC 1 Unitas 101366 0-2
B 13-11-2018 20:00 Madese Boys 1 IFC 101384 2-6
B 13-11-2018 20:00 Unitas 1 GJS 1 101371 2-5
B 13-11-2018 20:00 HSSC'61 1 SVW 1 101356 1-2
B 13-11-2018 20:00 Peursum 1 Arkel 1 101349 2-3
B 13-11-2018 20:00 Tivoli 1 ODC 1 101361 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKSV Heeze 1 Geldrop 2 101382 3-2
B 11-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Halsteren 101364 1-0
B 11-11-2018 14:30 Theole 1 SCR 1 101391 3-0
B 11-11-2018 14:30 Nuenen Brabantia 1 101379 3-1
B 11-11-2018 14:30 EFC 1 UNA 2 101378 4-0
B 11-11-2018 14:30 SVSSS 1 FC Tilburg 1 101389 1-3
B 11-11-2018 14:30 Roosendaal 1 WDS'19 1 101390 5-2
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 101388 4-0
B 11-11-2018 14:30 VCB 1 Nemelaer 1 101387 3-2
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 105749 2-0
B 11-11-2018 14:30 WVV'67 1 Philippine 1 101377 2-3
B 11-11-2018 14:30 Geldrop 1 RPC 1 101365 4-2
B 11-11-2018 14:30 TSV Gudok 1 Taxandria 1 101369 1-1
B 11-11-2018 14:30 Right'Oh 1 Waspik 1 101343 1-1
B 11-11-2018 14:30 Riel 1 Were Di 1 101341 0-1
B 11-11-2018 14:30 Bergeijk 1 Hapert 1 101340 3-1
B 11-11-2018 14:30 FC Cranendonck 1 Reusel Sport/CoTrans 1 101337 1-4
B 11-11-2018 14:30 MOC'17 1 Unitas'30 1 101345 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 101333 1-3
B 11-11-2018 13:30 SAB 1 JEKA 1 101353 1-4
B 11-11-2018 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 101360 2-0
B 11-11-2018 14:30 METO 1 Clinge 1 101351 3-0
B 11-11-2018 14:30 Terneuzen 1 VC Vlissingen 101346 2-2
B 11-11-2018 14:30 Rood Wit V 1 RKSV Nuenen 2 101334 1-2
B 11-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Dongen 2 101385 2-3
B 11-11-2018 14:30 ZIGO 1 FC Engelen 1 101383 6-1
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 101370 2-2
B 10-11-2018 14:30 Prinsenland 1 ASWH 2 101395 3-2
B 10-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Sleeuwijk 1 101354 8-0
B 10-11-2018 14:30 ZSC'62 1 De Noormannen 1 101352 4-5
B 10-11-2018 14:30 Zaamslag 1 Terneuzense Boys 1 101347 1-2
B 10-11-2018 14:30 NOAD'67 1 Kruiningen 1 101358 1-2
B 10-11-2018 14:30 Halsteren 1 SPS 1 101375 8-0
B 10-11-2018 14:30 Nivo Sparta 1 LRC 1 101357 3-3
B 10-11-2018 14:30 Rijsoord 1 Nieuw Lekkerland 1 101355 3-0
B 10-11-2018 14:30 Wilhelmina'26 1 GDC 1 101367 4-3
B 10-11-2018 14:30 's Heer Arendskerke 1 Kloetinge 1 101344 2-2
B 10-11-2018 14:30 Haaften 1 Heukelum 1 101350 2-2
B 10-11-2018 14:30 Walcheren 1 Serooskerke 1 101392 1-3
B 10-11-2018 14:30 GPC Vlissingen 1 SSV'65 1 101342 1-7
B 10-11-2018 15:00 Ameide 1 Groot-Ammers 1 101359 1-3
B 10-11-2018 14:30 VCK 1 Arnemuiden 1 101348 1-3
B 10-11-2018 19:30 PSV 1 TGG 1 101381 3-2
B 10-11-2018 19:30 RBC 1 Zundert 1 101393 5-1
B 10-11-2018 20:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 101386 1-6
B 10-11-2018 15:00 Wilhelmina 1 BVV/Timmermans Infra 1 101373 1-1
B 10-11-2018 14:30 FC Dauwendaele 1 Bruse Boys 1 101335 4-7
B 10-11-2018 14:30 Klundert 1 Oranje Wit 1 101368 1-3
B 10-11-2018 14:30 Alblasserdam 1 DHV 1 101336 4-1
B 10-11-2018 14:30 RCS 1 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 101394 5-0
B 10-11-2018 14:30 De Zwerver 1 Sliedrecht 1 101372 0-10
B 10-11-2018 14:30 Almkerk 1 Achilles Veen 101339 0-1
B 10-11-2018 14:30 VVGZ 1 De Alblas 1 101362 4-0
B 08-11-2018 20:00 BMC 1 SBC 1 101338 2-0
B 08-11-2018 20:00 Steenbergen 1 Moerse Boys 1 101374 4-0
B 16-09-2018 14:30 SDO'63 1 Steen 1 2364 0-5
B 15-09-2018 17:00 Spui 1 HVV'24 1 2389 0-9
B 09-09-2018 14:30 Steen 1 HVV'24 1 2395 1-5
B 08-09-2018 17:00 SDO'63 1 Spui 1 2363 2-0
B 02-09-2018 14:30 HVV'24 1 SDO'63 1 2640 11-0
B 31-08-2018 19:30 Spui 1 Steen 1 2388 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC 1 15 10 4 1 34 40 20 20 0
2 Roosendaal 1 15 10 1 4 31 44 28 16 0
3 HVV'24 1 14 9 3 2 30 38 25 13 0
4 VVR 1 14 6 4 4 22 30 23 7 0
5 Philippine 1 15 7 1 7 22 25 28 -3 0
6 Steenbergen 1 16 6 4 6 22 22 22 0 0
7 Terneuzen 1 16 7 1 8 22 32 33 -1 0
8 SC Gastel 1 16 6 2 8 20 24 26 -2 0
9 Virtus 1 15 5 3 7 18 22 31 -9 0
10 Victoria'03 1 15 5 1 9 16 22 31 -9 0
11 Clinge 1 15 5 1 9 16 19 31 -12 0
12 MOC'17 1 16 3 7 6 16 35 40 -5 0
13 Schijf 1 15 3 6 6 15 21 25 -4 0
14 SAB 1 15 3 4 8 13 24 35 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nuenen 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Kloetinge 1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
3 LRC 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 Unitas 1 1 0 0 3 6 0 6 0
5 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
6 Oirschot Vooruit 1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
7 RKSV Heeze 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
8 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
9 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Philippine 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
12 JEKA 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
13 GJS 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
14 Gilze 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 Achilles Veen 1 1 0 0 3 2 0 2 0
16 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
17 RBC 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
18 Halsteren 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
19 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
20 Waspik 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
21 Were Di 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
22 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 SSV'65 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
24 Tivoli 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
25 Arkel 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
26 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
27 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
28 VVGZ 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
29 SVW 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
30 Dongen 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
31 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
32 SCG'18 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
33 Real Lunet 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
34 Arnemuiden 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
35 Bruse Boys 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
36 Geldrop 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
37 RCS 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
38 Rijsoord 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
39 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
40 VCB 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
41 VC Vlissingen 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
42 IFC 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
43 RKSV Nuenen 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
44 Steenbergen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
45 HVV'24 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
46 METO 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
47 Taxandria 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
48 VOAB 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
49 Haaften 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
50 Theole 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
51 EFC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
52 SC Gastel 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
53 Beek Vooruit 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
54 Groot-Ammers 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
55 Oranje Wit 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
56 Prinsenland 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
57 De Noormannen 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
58 BMC 1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
59 Wilhelmina'26 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
60 Wilhelmina 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
61 PSV 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
62 Kruiningen 1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
63 Bergeijk 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
64 ZIGO 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven