Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Zondag - HVV'24 2

Teamleden

Spelers
Jeroen Apers Keeper      
Joris Blommaert        
JoĆ«ll Bogaert        
Joost Peter Bouman        
Christoph de Clippeleir        
Lucas Courtin        
Martin Hollestelle        
Delano van Huffel        
Fabien Lacor        
Taha Mahgoub        
Stijn van Schil        
Bram Simpelaar        
Christepher-Andrew Anthon Sintjacoba        
Kevin Smet        
 
Overige teamleden
Arno Zwegers Hoofd Trainer
Fons Cornelis Assistent-trainer
Wim van Schil Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 20:00 RSV 2 Rood-Wit W 2 73764 1-3
C 26-05-2019 12:00 Sprundel 2 Moerse Boys 3 73992 4-2
C 26-05-2019 12:00 Schijf 2 DSE 2 74505 3-3
C 26-05-2019 12:00 Wernhout 2 HVV'24 2 72697 14-0
C 26-05-2019 12:00 Zundert 3 Unitas'30 3 73267 5-1
C 26-05-2019 12:00 Roosendaal 3 Victoria'03 2 72840 5-4
C 19-05-2019 11:30 Victoria'03 2 Zundert 3 73716 3-0
C 19-05-2019 10:30 Unitas'30 3 Sprundel 2 74368 1-7
C 19-05-2019 11:00 DSE 2 Roosendaal 3 74206 4-2
C 19-05-2019 11:30 HVV'24 2 RSV 2 73452 0-5
C 19-05-2019 12:00 Rood-Wit W 2 Wernhout 2 73192 2-2
C 19-05-2019 12:00 Moerse Boys 3 Schijf 2 74296 1-0
C 12-05-2019 09:30 Roosendaal 3 Moerse Boys 3 74125 5-0
C 12-05-2019 11:45 Sprundel 2 HVV'24 2 74587 11-1
C 12-05-2019 12:00 Zundert 3 Schijf 2 73039 3-1
C 12-05-2019 12:00 Rood-Wit W 2 Unitas'30 3 73148 7-1
C 12-05-2019 10:30 RSV 2 Victoria'03 2 73704 3-2
C 12-05-2019 12:00 Wernhout 2 DSE 2 72688 6-2
C 05-05-2019 10:30 Unitas'30 3 RSV 2 74502 1-4
C 05-05-2019 11:00 DSE 2 Zundert 3 73387 5-1
C 05-05-2019 11:30 HVV'24 2 Rood-Wit W 2 73061 2-13
C 05-05-2019 12:00 Victoria'03 2 Sprundel 2 73394 1-2
C 05-05-2019 10:00 Moerse Boys 3 Wernhout 2 72717 1-0
C 05-05-2019 12:45 Schijf 2 Roosendaal 3 73235 0-6
C 14-04-2019 09:45 RSV 2 Moerse Boys 3 72979 1-2
C 14-04-2019 11:30 HVV'24 2 DSE 2 73988 4-4
C 14-04-2019 11:45 Sprundel 2 Schijf 2 73428 2-1
C 14-04-2019 12:00 Wernhout 2 Unitas'30 3 73109 2-0
C 14-04-2019 12:00 Rood-Wit W 2 Victoria'03 2 73292 5-1
C 14-04-2019 12:00 Zundert 3 Roosendaal 3 74493 1-3
C 11-04-2019 19:30 Unitas'30 3 HVV'24 2 152253 2-1
C 11-04-2019 18:45 RSV 2 DSE 2 150811 3-3
C 07-04-2019 09:30 Roosendaal 3 Sprundel 2 74197 6-1
C 07-04-2019 10:30 Unitas'30 3 HVV'24 2 72636 0-0
C 07-04-2019 11:00 DSE 2 RSV 2 73077 2-3
C 07-04-2019 12:00 Moerse Boys 3 Zundert 3 74475 2-1
C 07-04-2019 12:30 Victoria'03 2 Wernhout 2 73279 0-4
C 07-04-2019 12:45 Schijf 2 Rood-Wit W 2 73620 1-1
C 24-03-2019 10:30 Unitas'30 3 Victoria'03 2 74353 5-3
C 24-03-2019 11:30 HVV'24 2 Schijf 2 72660 4-4
C 24-03-2019 11:45 Sprundel 2 DSE 2 72681 2-1
C 24-03-2019 12:00 Wernhout 2 Zundert 3 74083 2-2
C 24-03-2019 12:00 Rood-Wit W 2 Moerse Boys 3 73604 2-3
C 24-03-2019 12:00 RSV 2 Roosendaal 3 74629 1-4
C 17-03-2019 09:30 Roosendaal 3 Unitas'30 3 74695 8-1
C 17-03-2019 12:00 Wernhout 2 Sprundel 2 74056 2-1
C 17-03-2019 12:00 Zundert 3 Rood-Wit W 2 74014 1-0
C 17-03-2019 12:00 Moerse Boys 3 DSE 2 74689 2-0
C 17-03-2019 11:45 Victoria'03 2 HVV'24 2 72801 0-4
C 17-03-2019 12:45 Schijf 2 RSV 2 73114 1-4
C 10-03-2019 10:30 Unitas'30 3 Schijf 2 73458 1-1
C 10-03-2019 10:30 RSV 2 Wernhout 2 73476 2-2
C 10-03-2019 11:00 DSE 2 Victoria'03 2 73667 0-4
C 10-03-2019 11:30 HVV'24 2 Moerse Boys 3 73064 1-7
C 10-03-2019 12:00 Rood-Wit W 2 Roosendaal 3 74434 0-1
C 10-03-2019 11:45 Sprundel 2 Zundert 3 73219 2-0
C 07-03-2019 19:30 Moerse Boys 3 RSV 2 72890 2-3
C 17-02-2019 11:00 DSE 2 Unitas'30 3 73367 3-4
C 17-02-2019 11:45 Sprundel 2 Rood-Wit W 2 74501 1-0
C 17-02-2019 12:00 Zundert 3 RSV 2 74148 1-0
C 17-02-2019 12:00 Moerse Boys 3 Victoria'03 2 74720 5-1
C 17-02-2019 12:45 Schijf 2 Wernhout 2 73316 0-1
C 16-02-2019 18:00 Roosendaal 3 HVV'24 2 72674 8-0
C 10-02-2019 12:15 Victoria'03 2 Schijf 2 74214 1-3
C 10-02-2019 12:00 Wernhout 2 Roosendaal 3 72939 2-1
C 10-02-2019 11:30 HVV'24 2 Zundert 3 74494 0-3
C 10-02-2019 10:30 RSV 2 Sprundel 2 73483 3-1
C 10-02-2019 10:30 Unitas'30 3 Moerse Boys 3 73223 2-2
C 09-02-2019 16:00 Rood-Wit W 2 DSE 2 73194 1-1
C 03-02-2019 10:30 RSV 2 DSE 2 74632 1-1
C 03-02-2019 12:00 Zundert 3 Moerse Boys 3 72642 1-3
C 03-02-2019 11:00 Schijf 2 Sprundel 2 73626 2-2
C 09-12-2018 11:00 DSE 2 HVV'24 2 74716 3-2
C 09-12-2018 10:30 Unitas'30 3 Wernhout 2 73322 3-5
C 09-12-2018 09:30 Roosendaal 3 Zundert 3 74306 5-0
C 09-12-2018 12:00 Victoria'03 2 Rood-Wit W 2 72914 2-3
C 02-12-2018 11:30 HVV'24 2 Unitas'30 3 72806 2-3
C 02-12-2018 11:45 Sprundel 2 Roosendaal 3 72678 2-3
C 02-12-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Schijf 2 73722 4-0
C 25-11-2018 12:00 Zundert 3 Wernhout 2 73478 3-0
C 25-11-2018 11:00 DSE 2 Sprundel 2 74652 0-2
C 25-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 Rood-Wit W 2 73898 1-2
C 25-11-2018 12:30 Victoria'03 2 Unitas'30 3 74437 2-0
C 25-11-2018 12:00 Schijf 2 HVV'24 2 72809 2-0
C 22-11-2018 20:00 Roosendaal 3 RSV 2 74024 4-0
C 18-11-2018 10:30 RSV 2 Schijf 2 74604 3-0
C 18-11-2018 10:30 Unitas'30 3 Roosendaal 3 72864 0-6
C 18-11-2018 11:30 HVV'24 2 Victoria'03 2 72829 2-6
C 18-11-2018 11:45 Sprundel 2 Wernhout 2 72869 1-0
C 18-11-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Zundert 3 72715 0-1
C 11-11-2018 09:30 Roosendaal 3 Rood-Wit W 2 74723 4-3
C 11-11-2018 12:30 Victoria'03 2 DSE 2 72699 6-4
C 11-11-2018 12:00 Wernhout 2 RSV 2 73186 2-1
C 11-11-2018 12:00 Zundert 3 Sprundel 2 73276 1-4
C 11-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 HVV'24 2 73758 4-1
C 11-11-2018 12:45 Schijf 2 Unitas'30 3 72671 2-1
C 04-11-2018 10:30 Unitas'30 3 Rood-Wit W 2 74066 3-1
C 04-11-2018 11:00 DSE 2 Wernhout 2 74124 1-1
C 04-11-2018 11:30 HVV'24 2 Sprundel 2 73610 0-7
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys 3 Roosendaal 3 73105 1-1
C 04-11-2018 12:00 Victoria'03 2 RSV 2 74432 5-2
C 04-11-2018 12:45 Schijf 2 Zundert 3 74433 2-1
C 28-10-2018 09:30 Roosendaal 3 Schijf 2 74435 3-1
C 28-10-2018 10:00 RSV 2 Unitas'30 3 73202 3-2
C 28-10-2018 11:45 Sprundel 2 Victoria'03 2 72705 1-2
C 28-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 HVV'24 2 74018 6-1
C 28-10-2018 12:00 Wernhout 2 Moerse Boys 3 74301 6-1
C 28-10-2018 12:00 Zundert 3 DSE 2 73972 2-1
C 21-10-2018 09:30 DSE 2 Moerse Boys 3 72719 5-1
C 21-10-2018 12:00 Wernhout 2 Victoria'03 2 72793 5-4
C 14-10-2018 10:30 Unitas'30 3 Zundert 3 74001 4-1
C 14-10-2018 11:00 DSE 2 Schijf 2 73187 2-4
C 14-10-2018 12:15 Victoria'03 2 Roosendaal 3 74581 1-3
C 14-10-2018 11:30 HVV'24 2 Wernhout 2 74009 0-4
C 14-10-2018 12:00 Rood-Wit W 2 RSV 2 74463 4-0
C 14-10-2018 12:00 Moerse Boys 3 Sprundel 2 73308 3-4
C 07-10-2018 09:30 Roosendaal 3 DSE 2 73636 7-1
C 07-10-2018 12:00 Zundert 3 Victoria'03 2 73076 2-3
C 07-10-2018 10:30 RSV 2 HVV'24 2 73638 1-1
C 07-10-2018 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 3 72947 5-2
C 07-10-2018 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 73083 3-2
C 07-10-2018 12:45 Schijf 2 Moerse Boys 3 73812 1-5
C 30-09-2018 10:00 RSV 2 Zundert 3 74153 0-0
C 30-09-2018 10:30 Unitas'30 3 DSE 2 74297 3-4
C 30-09-2018 11:30 HVV'24 2 Roosendaal 3 72629 0-6
C 30-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 74540 3-0
C 30-09-2018 12:00 Wernhout 2 Schijf 2 73016 4-1
C 30-09-2018 11:30 Victoria'03 2 Moerse Boys 3 72683 4-2
C 23-09-2018 09:30 Roosendaal 3 Wernhout 2 74181 2-3
C 23-09-2018 12:45 Schijf 2 Victoria'03 2 74266 3-3
C 23-09-2018 12:00 Moerse Boys 3 Unitas'30 3 73842 1-4
C 23-09-2018 12:00 Zundert 3 HVV'24 2 72741 3-1
C 23-09-2018 11:45 Sprundel 2 RSV 2 74443 0-1
C 23-09-2018 11:00 DSE 2 Rood-Wit W 2 74633 2-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 12:00 MOC'17 2 Steen 2 19729 3-0
B 16-09-2018 12:30 Hontenisse 2 HVV'24 2 19950 0-2
B 09-09-2018 11:30 HVV'24 2 Steen 2 20026 0-2
B 09-09-2018 12:30 Hontenisse 2 MOC'17 2 19937 2-3
B 02-09-2018 12:00 MOC'17 2 HVV'24 2 19453 9-0
B 02-09-2018 12:30 Steen 2 Hontenisse 2 18932 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal 3 22 18 1 3 55 93 26 67 0
2 Wernhout 2 22 15 4 3 49 70 30 40 0
3 Sprundel 2 22 14 1 7 43 62 35 27 0
4 Rood-Wit W 2 22 11 3 8 36 69 32 37 0
5 Moerse Boys 3 22 11 2 9 35 51 49 2 0
6 RSV 2 22 10 4 8 34 44 42 2 0
7 Zundert 3 22 9 2 11 29 33 42 -9 0
8 Victoria'03 2 22 9 1 12 28 58 63 -5 0
9 Unitas'30 3 22 7 2 13 23 44 75 -31 0
10 Schijf 2 22 5 6 11 21 33 55 -22 0
11 DSE 2 22 5 5 12 20 51 70 -19 0
12 HVV'24 2 22 1 3 18 3 27 116 -89 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 2 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 Steen 2 3 2 0 1 6 9 3 6 0
3 HVV'24 2 3 1 0 2 3 2 11 -9 0
4 Hontenisse 2 3 0 0 3 0 2 12 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 17-07-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 24-07-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 31-07-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 07-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 14-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 21-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 28-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 04-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 11-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
di 18-06-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vrijdag 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 13-07-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 20-07-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 27-07-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 03-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 10-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 17-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 24-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 31-08-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 07-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 14-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 21-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 28-09-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 05-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 12-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 19-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 26-10-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 02-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 09-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 16-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 23-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 30-11-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 07-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 14-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 21-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 28-12-18 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 04-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 11-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 18-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 25-01-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 01-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 08-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 15-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 22-02-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 01-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 08-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 15-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 22-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 29-03-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 05-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 12-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 19-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 26-04-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 03-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 10-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 17-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 24-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 31-05-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 07-06-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door
vr 14-06-19 20:00 - 21:30 Kleedkamer Gasten(hfd) Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven