Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - HVV'24 4

Teamleden

Spelers
Martijn Baart        
Roland Bakker        
Stefan Burbach        
Jeroen van Damme        
Thom Elegeert        
Bruno Everaert        
Ed van Goethem        
Kenneth Hamelijnck        
Martin Hollestelle        
Job Inghels        
Alexander Koopmans        
Peter van Kouteren        
Jimmy van Laere        
Peter Mc Taggart        
Geert-Jan Mechelinck        
Roel Mechelinck        
Miguel Nafa        
Jamie Pantophlet        
Merijn de Ridder        
Reggy Schelfhaut        
Mitchell Schot        
Erwin Schuerman        
Kevin Vlassenrood        
Paul Warrens        
 
Overige teamleden
Igno Dalmijn Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-04-2019 10:30 HVV'24 4 Koewacht 3 84184 Sportpark HVV'24 - -
C 09-05-2019 19:15 SDO'63 2 HVV'24 4 85270 Sportpark SDO'63 - -
C 12-05-2019 11:00 Graauw 3 HVV'24 4 88691 Sportpark De Boomwai - -
C 17-05-2019 19:00 HVV'24 4 Graauw 4 80423 Sportpark HVV'24 - -
C 19-05-2019 11:00 Graauw 4 HVV'24 4 84332 Sportpark De Boomwai - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2019 10:30 Clinge 3 Graauw 3
C 28-04-2019 10:30 HVV'24 4 Koewacht 3
C 28-04-2019 12:30 Hontenisse 5 Graauw 4
C 05-05-2019 12:30 SDO'63 2 Vogelwaarde 3
C 05-05-2019 11:00 Graauw 4 Hontenisse 5
C 05-05-2019 11:00 Graauw 3 Clinge 3
C 09-05-2019 19:15 SDO'63 2 HVV'24 4
C 12-05-2019 11:00 Graauw 3 HVV'24 4
C 12-05-2019 10:30 Clinge 3 Graauw 4
C 12-05-2019 11:30 Vogelwaarde 3 Koewacht 3
C 12-05-2019 12:30 SDO'63 2 Hontenisse 5
C 17-05-2019 19:00 HVV'24 4 Graauw 4
C 19-05-2019 11:00 Graauw 4 HVV'24 4
C 19-05-2019 11:00 Graauw 3 Vogelwaarde 3
C 19-05-2019 12:30 Koewacht 3 SDO'63 2
C 19-05-2019 12:30 Hontenisse 5 Clinge 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 3 Afgeschermd 84397 4 - 0
C 18-04-2019 19:30 HVV'24 4 Clinge 3 M. (Miguel) Nafa 81227 5 - 1
C 14-04-2019 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2 Afgeschermd 91672 3 - 0
C 07-04-2019 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 S. (Sjarco) van den Bergen 85806 3 - 2
C 31-03-2019 12:30 Koewacht 3 HVV'24 4 Afgeschermd 81487 0 - 1
C 24-03-2019 12:30 Hontenisse 5 HVV'24 4 J (Jacqo) Neve 80071 2 - 1
C 24-02-2019 10:30 Clinge 3 HVV'24 4 Afgeschermd 91005 4 - 9
C 03-02-2019 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 H.H.G. (Henny) vanPamelen 84175 1 - 4
C 02-12-2018 10:30 HVV'24 4 Vogelwaarde 3 Afgeschermd 80765 2 - 0
C 11-11-2018 11:00 Graauw 4 HVV'24 4 Afgeschermd 91304 3 - 4
C 04-11-2018 10:30 HVV'24 4 Graauw 3 Afgeschermd 85518 1 - 0
C 28-10-2018 12:30 Koewacht 3 HVV'24 4 Afgeschermd 91283 2 - 0
C 14-10-2018 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2 Afgeschermd 83181 2 - 2
C 07-10-2018 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 Afgeschermd 86236 2 - 1
C 30-09-2018 11:00 Hontenisse 5 HVV'24 4 HP (Herman) vanKerckhoven 84170 6 - 1
C 23-09-2018 10:30 HVV'24 4 Clinge 3 Afgeschermd 89341 5 - 2
B 16-09-2018 12:30 Corn Boys 2 HVV'24 4 M. (Miguel) Nafa 20224 3 - 6
B 09-09-2018 10:30 Zeelandia Middelburg 6 HVV'24 4 Afgeschermd 19078 6 - 0
B 02-09-2018 10:30 HVV'24 4 Jong Ambon 2 Afgeschermd 19560 7 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-04-2019 19:30 Koewacht 3 Hontenisse 5 151817 0-0
C 21-04-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 3 84397 4-0
C 18-04-2019 19:30 HVV'24 4 Clinge 3 81227 5-1
C 18-04-2019 18:45 SDO'63 2 Hontenisse 5 80437 3-1
C 14-04-2019 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2 91672 3-0
C 14-04-2019 10:30 Clinge 3 Koewacht 3 80712 1-6
C 14-04-2019 09:30 Hontenisse 5 Vogelwaarde 3 84091 2-2
C 12-04-2019 19:30 Vogelwaarde 3 Hontenisse 5 85756 2-1
C 11-04-2019 20:00 Clinge 3 SDO'63 2 86515 4-5
C 07-04-2019 10:30 Koewacht 3 Graauw 4 82494 4-0
C 07-04-2019 11:00 Graauw 3 Hontenisse 5 82434 0-1
C 07-04-2019 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 85806 3-2
C 07-04-2019 12:30 SDO'63 2 Clinge 3 81854 2-1
C 31-03-2019 12:30 Koewacht 3 HVV'24 4 81487 0-1
C 31-03-2019 10:30 Clinge 3 Hontenisse 5 88769 2-0
C 31-03-2019 11:00 Graauw 3 Graauw 4 84674 3-6
C 31-03-2019 11:30 Vogelwaarde 3 SDO'63 2 87182 2-0
C 24-03-2019 10:30 Clinge 3 Vogelwaarde 3 87605 1-5
C 24-03-2019 11:00 Graauw 3 Koewacht 3 81143 1-5
C 24-03-2019 11:00 Graauw 4 SDO'63 2 82362 1-2
C 24-03-2019 12:30 Hontenisse 5 HVV'24 4 80071 2-1
C 17-03-2019 11:30 Vogelwaarde 3 Graauw 4 81366 8-0
C 17-03-2019 11:00 Graauw 3 SDO'63 2 86776 1-5
C 17-03-2019 10:30 Koewacht 3 Hontenisse 5 90651 0-0
C 10-03-2019 10:30 Vogelwaarde 3 Graauw 3 81489 1-0
C 10-03-2019 12:30 SDO'63 2 Koewacht 3 81836 0-1
C 24-02-2019 11:00 SDO'63 2 Graauw 4 87210 3-0
C 24-02-2019 10:30 Clinge 3 HVV'24 4 91005 4-9
C 24-02-2019 12:30 Hontenisse 5 Koewacht 3 106438 0-2
C 17-02-2019 10:00 Graauw 4 Clinge 3 90491 2-3
C 17-02-2019 12:30 Hontenisse 5 SDO'63 2 91696 0-3
C 03-02-2019 12:30 Koewacht 3 Vogelwaarde 3 81762 4-1
C 03-02-2019 11:00 Graauw 4 Graauw 3 83647 0-1
C 03-02-2019 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 84175 1-4
C 09-12-2018 10:30 Koewacht 3 Clinge 3 90952 4-2
C 02-12-2018 12:30 Koewacht 3 Graauw 4 80525 6-2
C 02-12-2018 10:30 HVV'24 4 Vogelwaarde 3 80765 2-0
C 02-12-2018 10:30 Hontenisse 5 Graauw 3 89321 2-1
C 25-11-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Clinge 3 83941 1-1
C 25-11-2018 11:00 Koewacht 3 Graauw 3 85383 2-1
C 18-11-2018 12:30 SDO'63 2 Graauw 3 82519 3-0
C 18-11-2018 12:30 Hontenisse 5 Koewacht 3 91123 0-0
C 18-11-2018 11:00 Graauw 4 Vogelwaarde 3 83777 0-1
C 11-11-2018 11:00 Graauw 3 Vogelwaarde 3 87883 0-7
C 11-11-2018 12:30 Hontenisse 5 Clinge 3 88459 1-5
C 11-11-2018 12:30 Koewacht 3 SDO'63 2 84866 3-0
C 11-11-2018 11:00 Graauw 4 HVV'24 4 91304 3-4
C 04-11-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Koewacht 3 85707 3-3
C 04-11-2018 10:30 HVV'24 4 Graauw 3 85518 1-0
C 04-11-2018 10:30 Clinge 3 Graauw 4 89132 6-1
C 28-10-2018 11:00 Graauw 3 Clinge 3 80679 1-7
C 28-10-2018 12:30 SDO'63 2 Vogelwaarde 3 88871 0-1
C 28-10-2018 12:30 Koewacht 3 HVV'24 4 91283 2-0
C 28-10-2018 11:00 Graauw 4 Hontenisse 5 84096 1-4
C 21-10-2018 12:00 Hontenisse 5 Vogelwaarde 3 84970 0-3
C 14-10-2018 11:00 Graauw 4 Graauw 3 88883 1-4
C 14-10-2018 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2 83181 2-2
C 14-10-2018 10:30 Clinge 3 Koewacht 3 85101 3-1
C 07-10-2018 11:00 Graauw 4 Koewacht 3 85027 1-2
C 07-10-2018 12:30 SDO'63 2 Clinge 3 86465 5-0
C 07-10-2018 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 86236 2-1
C 07-10-2018 10:30 Graauw 3 Hontenisse 5 88090 1-0
C 30-09-2018 10:30 Clinge 3 Vogelwaarde 3 82852 3-3
C 30-09-2018 11:00 Graauw 4 SDO'63 2 82040 0-7
C 30-09-2018 11:00 Graauw 3 Koewacht 3 87547 0-0
C 30-09-2018 11:00 Hontenisse 5 HVV'24 4 84170 6-1
C 23-09-2018 11:00 SDO'63 2 Graauw 3 82005 2-2
C 23-09-2018 11:30 Vogelwaarde 3 Graauw 4 88953 12-0
C 23-09-2018 10:30 HVV'24 4 Clinge 3 89341 5-2
C 23-09-2018 10:30 Koewacht 3 Hontenisse 5 86366 2-1
C 08-06-2018 19:00 SDO'63 2 HVV'24 4 46446 4-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 12:30 Corn Boys 2 HVV'24 4 20224 3-6
B 15-09-2018 19:00 Jong Ambon 2 Zeelandia Middelburg 6 19973 5-3
B 09-09-2018 10:30 Jong Ambon 2 Corn Boys 2 19752 1-2
B 09-09-2018 10:30 Zeelandia Middelburg 6 HVV'24 4 19078 6-0
B 02-09-2018 10:30 HVV'24 4 Jong Ambon 2 19560 7-3
B 02-09-2018 12:30 Corn Boys 2 Zeelandia Middelburg 6 20350 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Koewacht 3 17 13 2 2 41 47 17 30 0
2 Vogelwaarde 3 18 12 4 2 40 57 20 37 0
3 SDO'63 2 17 10 2 5 32 42 22 20 0
4 HVV'24 4 16 9 1 6 28 42 31 11 0
5 Clinge 3 17 6 2 9 20 46 56 -10 0
6 Hontenisse 5 16 6 1 9 19 25 30 -5 0
7 Graauw 3 17 3 2 12 11 16 47 -31 0
8 Graauw 4 16 1 0 15 3 18 70 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zeelandia Middelburg 6 3 2 0 1 6 14 5 9 0
2 HVV'24 4 3 2 0 1 6 13 12 1 0
3 Jong Ambon 2 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
4 Corn Boys 2 3 1 0 2 3 5 12 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven