Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - ST HVV'24 / Clinge JO19-2

Teamleden

Spelers
Wouter Apers        
Jarne Blommaert        
Koen Colleman        
Bas Coone        
Mick D'Olieslagers        
Merlijn Diehl        
Antoine Hol        
Sven Josten        
Andrey Kirillov        
Jordy Nafa        
Nino Sigtermans        
Gianni Verbraeken        
Jelle de Waal        
 
Overige teamleden
Yannick Brasser Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-05-2019 19:30 De Meeuwen JO19-1 Yerseke JO19-1 107296 0-0
C 25-05-2019 12:00 Yerseke JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 107421 0-0
C 25-05-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-2 108920 3-5
C 25-05-2019 12:00 Bruse Boys JO19-1 De Meeuwen JO19-1 107319 1-4
C 25-05-2019 12:00 Nieuwland JO19-1 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 108411 4-0
C 18-05-2019 14:35 Terneuzense Boys JO19-2 Nieuwland JO19-1 107377 0-6
C 18-05-2019 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 Bruse Boys JO19-1 107170 3-0
C 18-05-2019 11:00 's Heer Arendskerke JO19-2 SKNWK JO19-1 107612 4-1
C 15-05-2019 19:00 's Heer Arendskerke JO19-2 Terneuzense Boys JO19-2 108386 6-1
C 11-05-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 107607 4-3
C 11-05-2019 11:15 SKNWK JO19-1 De Meeuwen JO19-1 108100 1-2
C 11-05-2019 12:00 Yerseke JO19-1 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 108310 4-2
C 04-05-2019 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 SKNWK JO19-1 107687 0-3
C 04-05-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-2 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 108269 0-1
C 04-05-2019 12:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Nieuwland JO19-1 108252 0-5
C 04-05-2019 12:00 Bruse Boys JO19-1 Yerseke JO19-1 107779 4-0
C 02-05-2019 19:00 SKNWK JO19-1 Nieuwland JO19-1 107702 1-6
C 17-04-2019 19:00 Yerseke JO19-1 Nieuwland JO19-1 107884 1-4
C 13-04-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 107553 1-1
C 13-04-2019 12:30 Nieuwland JO19-1 Bruse Boys JO19-1 107905 2-1
C 13-04-2019 11:30 SKNWK JO19-1 Terneuzense Boys JO19-2 107999 7-0
C 13-04-2019 12:30 's Heer Arendskerke JO19-2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 108164 4-5
C 06-04-2019 12:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 SKNWK JO19-1 108586 3-1
C 06-04-2019 12:00 De Meeuwen JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 108251 2-2
C 06-04-2019 12:00 Bruse Boys JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-2 108237 3-4
C 03-04-2019 19:30 De Meeuwen JO19-1 Terneuzense Boys JO19-2 107185 9-1
C 30-03-2019 13:15 Nieuwland JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-2 107564 6-0
C 23-03-2019 12:00 Nieuwland JO19-1 De Meeuwen JO19-1 107334 0-0
C 23-03-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 107194 2-5
C 23-03-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 Yerseke JO19-1 107221 0-3
C 23-03-2019 12:45 's Heer Arendskerke JO19-2 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 108007 2-0
C 16-03-2019 12:00 Bruse Boys JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 107643 4-2
C 16-03-2019 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 De Meeuwen JO19-1 108605 0-5
C 09-03-2019 12:00 De Meeuwen JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 107827 8-1
C 09-03-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-2 Bruse Boys JO19-1 107681 2-3
C 09-03-2019 12:15 's Heer Arendskerke JO19-2 Yerseke JO19-1 108114 0-6
C 09-03-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 SKNWK JO19-1 109023 1-2
C 23-02-2019 10:30 Yerseke JO19-1 Terneuzense Boys JO19-2 108760 6-1
C 23-02-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 Nieuwland JO19-1 108408 0-2
C 16-02-2019 12:00 Bruse Boys JO19-1 SKNWK JO19-1 108864 4-5
C 16-02-2019 10:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 107577 0-5
C 09-02-2019 11:15 SKNWK JO19-1 Yerseke JO19-1 107691 3-5
C 09-02-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-2 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 108356 2-6
C 09-02-2019 12:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Bruse Boys JO19-1 108279 5-7
C 09-02-2019 10:30 's Heer Arendskerke JO19-2 De Meeuwen JO19-1 107630 1-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 ST IJzendijke/Oostburg JO19-1 95283 0-0
C 15-12-2018 11:00 ODIO JO19-1 WIK'57 JO19-1 97127 7-2
C 15-12-2018 11:00 FC Dauwendaele JO19-2 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 106046 1-4
C 08-12-2018 13:00 ST IJzendijke/Oostburg JO19-1 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 95285 2-3
C 08-12-2018 12:45 FC Dauwendaele JO19-2 WIK'57 JO19-1 32830 5-1
C 08-12-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 SKNWK JO19-1 33264 4-2
C 08-12-2018 11:45 Patrijzen JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 79393 2-1
C 08-12-2018 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 ODIO JO19-1 97136 0-2
C 01-12-2018 11:15 SKNWK JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 33952 5-2
C 01-12-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 FC Dauwendaele JO19-2 79398 2-0
C 01-12-2018 11:30 WIK'57 JO19-1 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 95284 0-0
C 01-12-2018 13:30 ODIO JO19-1 Patrijzen JO19-1 97135 1-4
C 01-12-2018 12:45 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 33735 0-14
C 24-11-2018 12:00 ODIO JO19-1 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 97134 1-2
C 24-11-2018 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 WIK'57 JO19-1 32802 5-1
C 24-11-2018 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 79390 3-2
C 24-11-2018 12:00 Patrijzen JO19-1 SKNWK JO19-1 33967 4-2
C 17-11-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 79397 2-3
C 17-11-2018 11:15 SKNWK JO19-1 ODIO JO19-1 97133 2-3
C 17-11-2018 11:30 WIK'57 JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 33789 0-4
C 17-11-2018 12:45 FC Dauwendaele JO19-2 Patrijzen JO19-1 33329 0-2
C 17-11-2018 13:00 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 95282 1-10
C 10-11-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 FC Dauwendaele JO19-2 33811 5-1
C 10-11-2018 12:00 Patrijzen JO19-1 WIK'57 JO19-1 34153 6-2
C 10-11-2018 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 SKNWK JO19-1 32923 0-3
C 10-11-2018 12:45 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 79394 0-4
C 10-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 95281 4-4
C 08-11-2018 19:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 95279 3-4
C 03-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 ODIO JO19-1 97132 1-1
C 03-11-2018 12:00 Patrijzen JO19-1 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 33165 4-0
C 03-11-2018 13:00 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 SKNWK JO19-1 95280 1-9
C 03-11-2018 12:45 FC Dauwendaele JO19-2 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 34449 0-0
C 03-11-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 79389 5-2
C 27-10-2018 13:30 ODIO JO19-1 FC Dauwendaele JO19-2 97131 2-0
C 27-10-2018 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 32925 3-5
C 27-10-2018 12:45 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 Patrijzen JO19-1 33961 1-4
C 27-10-2018 11:15 SKNWK JO19-1 WIK'57 JO19-1 33859 4-1
C 15-10-2018 19:45 FC Dauwendaele JO19-2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 34172 2-3
C 13-10-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 32918 2-1
C 13-10-2018 11:30 WIK'57 JO19-1 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 33132 4-5
C 13-10-2018 11:15 SKNWK JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 79391 1-4
C 13-10-2018 13:00 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 ODIO JO19-1 97130 3-7
C 06-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-2 Kloetinge JO19-3 33646 0-0
C 06-10-2018 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 FC Dauwendaele JO19-2 32741 3-3
C 06-10-2018 12:30 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 WIK'57 JO19-1 79395 6-2
C 06-10-2018 11:00 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 SKNWK JO19-1 34436 3-4
C 06-10-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Patrijzen JO19-1 33833 0-5
C 06-10-2018 13:30 ODIO JO19-1 SJO FC De Westhoek JO19-1 97129 1-1
C 29-09-2018 11:15 SKNWK JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-2 33627 0-0
C 29-09-2018 11:00 SJO FC De Westhoek JO19-1 Patrijzen JO19-1 34100 1-4
C 29-09-2018 12:45 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 33750 2-3
C 29-09-2018 11:30 WIK'57 JO19-1 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 32883 1-4
C 29-09-2018 13:15 Kloetinge JO19-3 FC Dauwendaele JO19-2 34500 0-0
C 29-09-2018 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 ODIO JO19-1 97128 3-0
C 29-09-2018 13:00 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 FC Dauwendaele JO19-2 95278 2-8
C 22-09-2018 13:30 Patrijzen JO19-1 Kloetinge JO19-3 34156 0-0
C 22-09-2018 14:00 Zeelandia Middelburg JO19-2 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 79392 0-0
C 22-09-2018 14:30 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 33847 1-1
C 22-09-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 SJO FC De Westhoek JO19-1 33091 1-6
C 22-09-2018 11:00 Patrijzen JO19-1 ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 95277 9-1
C 22-09-2018 12:00 FC Dauwendaele JO19-2 SKNWK JO19-1 34178 5-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 13:00 Grenswachters JO19-1G ST Steen / Koewacht JO19-2 4220 1-12
B 15-09-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 MOC'17 JO19-6 3872 0-4
B 08-09-2018 12:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Grenswachters JO19-1G 4465 2-1
B 08-09-2018 13:00 MOC'17 JO19-6 ST Steen / Koewacht JO19-2 3974 8-0
B 01-09-2018 11:00 ST Steen / Koewacht JO19-2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 3929 2-7
B 01-09-2018 13:00 Grenswachters JO19-1G MOC'17 JO19-6 3961 0-16

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwland JO19-1 8 7 1 0 22 31 2 29 0
2 De Meeuwen JO19-1 8 6 2 0 20 37 7 30 0
3 's Heer Arendskerke JO19-2 8 5 0 3 15 26 26 0 0
4 SKNWK JO19-1 8 4 0 4 12 21 20 1 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 8 4 0 4 12 27 31 -4 0
6 Bruse Boys JO19-1 8 3 0 5 9 23 27 -4 0
7 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 8 2 2 4 8 14 19 -5 0
8 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 8 2 1 5 7 10 22 -12 0
9 Terneuzense Boys JO19-2 8 0 0 8 0 8 43 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Patrijzen JO19-1 10 10 0 0 30 44 9 35 0
2 SJO FC De Westhoek JO19-1 9 7 1 1 22 42 12 30 0
3 ODIO JO19-1 10 5 2 3 17 25 18 7 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 10 5 2 3 17 27 31 -4 0
5 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 10 5 0 5 15 29 20 9 0
6 SKNWK JO19-1 10 5 0 5 15 35 27 8 0
7 ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO19-1 10 4 1 5 13 21 38 -17 0
8 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 10 3 2 5 11 25 24 1 0
9 FC Dauwendaele JO19-2 10 3 1 6 10 25 27 -2 0
10 ST IJzendijke/Oostburg JO19-1 8 1 1 6 4 18 53 -35 0
11 WIK'57 JO19-1 9 0 0 9 0 14 46 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 2 2 0 0 6 9 3 6 0
2 ST Steen / Koewacht JO19-2 2 1 0 1 3 14 8 6 0
3 Grenswachters JO19-1G 2 0 0 2 0 2 14 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven