Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - ST HVV'24 / Clinge JO10-2

Teamleden

Spelers
Noud Baart        
Dyon de Backere        
Milan van Daalen        
Luke Dijkstra        
Brent Frankevijle        
Tommie den Hamer        
Siem van der Meer        
Noah van Walle        
luca van de Wiele        
Ties Zuidema        
 
Overige teamleden
Jacco den Hamer Trainer
Davy van Daalen Assistent-trainer
Marco Frankevijle Assistent-trainer
Marco Frankevijle Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 09:00 FC Axel JO10-3 Schoondijke JO10-1
C 27-10-2018 09:30 Hontenisse JO10-2 Sluiskil JO10-1G
C 27-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Breskens JO10-2
C 27-10-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G Groede JO10-1
C 27-10-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Sluis JO10-1
C 03-11-2018 10:15 Sluis JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2
C 03-11-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G FC Axel JO10-3
C 03-11-2018 09:45 Groede JO10-1 Hontenisse JO10-2
C 03-11-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 Aardenburg JO10-1G
C 03-11-2018 09:00 IJzendijke JO10-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1
C 10-11-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 Sluis JO10-1
C 10-11-2018 09:45 Groede JO10-1 IJzendijke JO10-1
C 10-11-2018 10:00 Hontenisse JO10-2 ST HVV'24 / Clinge JO10-2
C 10-11-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1
C 10-11-2018 11:00 Breskens JO10-2 Sluiskil JO10-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 11:00 Breskens JO10-2 Aardenburg JO10-1G 53546 0-0
C 13-10-2018 10:15 Sluis JO10-1 FC Axel JO10-3 53115 0-0
C 13-10-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G Groede JO10-1 77308 0-0
C 13-10-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 55666 0-0
C 13-10-2018 09:00 IJzendijke JO10-1 Hontenisse JO10-2 55271 0-0
C 06-10-2018 09:00 FC Axel JO10-3 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97203 0-0
C 06-10-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G Sluiskil JO10-1G 53210 0-0
C 06-10-2018 11:00 Groede JO10-1 Schoondijke JO10-1 77307 0-0
C 06-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 IJzendijke JO10-1 55032 0-0
C 06-10-2018 09:30 Hontenisse JO10-2 Breskens JO10-2 53391 0-0
C 29-09-2018 11:00 Breskens JO10-2 Schoondijke JO10-1 55555 0-0
C 29-09-2018 10:15 Sluis JO10-1 Aardenburg JO10-1G 53258 0-0
C 29-09-2018 09:00 FC Axel JO10-3 Groede JO10-1 77306 0-0
C 29-09-2018 09:00 IJzendijke JO10-1 Sluiskil JO10-1G 54120 0-0
C 29-09-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 97202 0-0
C 22-09-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97201 0-0
C 22-09-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 IJzendijke JO10-1 55192 0-0
C 22-09-2018 09:30 Groede JO10-1 Breskens JO10-2 77305 0-0
C 22-09-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G FC Axel JO10-3 54014 0-0
C 22-09-2018 10:00 Hontenisse JO10-2 Sluis JO10-1 55489 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Sluis JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 12820 20-4
B 08-09-2018 11:00 Breskens JO10-2 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 12826 10-1
B 01-09-2018 10:15 Sluis JO10-1 Breskens JO10-2 12763 8-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluis JO10-1 2 2 0 0 6 28 10 18 0
2 Breskens JO10-2 2 1 0 1 3 16 9 7 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 2 0 0 2 0 5 30 -25 0

Training

Berichten



Terug naar boven