Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - ST HVV'24 / Clinge JO10-2

Teamleden

Spelers
Dyon de Backere        
Milan van Daalen        
Luke Dijkstra        
Brent Frankevijle        
Tommie den Hamer        
Siem van der Meer        
 
Overige teamleden
Jacco den Hamer Trainer
Davy van Daalen Assistent-trainer
Marco Frankevijle Assistent-trainer
Marco Frankevijle Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:00 Steen JO10-2 Graauw JO10-1G 127329 0-0
C 25-05-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 127446 0-0
C 25-05-2019 09:45 Sluis JO10-1 FC Axel JO10-1 145138 0-0
C 25-05-2019 09:00 Corn Boys JO10-1 Breskens JO10-2 129439 0-0
C 21-05-2019 18:30 Graauw JO10-1G FC Axel JO10-1 144452 0-0
C 18-05-2019 08:45 Graauw JO10-1G Sluis JO10-1 145137 0-0
C 18-05-2019 08:45 FC Axel JO10-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 144453 0-0
C 18-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Corn Boys JO10-1 128207 0-0
C 18-05-2019 11:00 Breskens JO10-2 Steen JO10-2 128983 0-0
C 15-05-2019 19:00 Corn Boys JO10-1 Sluis JO10-1 145141 0-0
C 11-05-2019 10:00 Steen JO10-2 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 128071 0-0
C 11-05-2019 10:15 Sluis JO10-1 Breskens JO10-2 145136 0-0
C 11-05-2019 09:00 Corn Boys JO10-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 129294 0-0
C 08-05-2019 19:00 FC Axel JO10-1 Sluis JO10-1 145131 0-0
C 04-05-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Sluis JO10-1 145135 0-0
C 04-05-2019 11:00 Breskens JO10-2 Graauw JO10-1G 127587 0-0
C 04-05-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Steen JO10-2 126996 0-0
C 04-05-2019 10:00 FC Axel JO10-1 Corn Boys JO10-1 144451 0-0
C 24-04-2019 18:45 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 126129 0-0
C 20-04-2019 10:45 Sluis JO10-1 Graauw JO10-1G 145130 0-0
C 17-04-2019 18:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Graauw JO10-1G 128878 0-0
C 15-04-2019 19:00 Steen JO10-2 FC Axel JO10-1 144449 0-0
C 13-04-2019 10:00 FC Axel JO10-1 Breskens JO10-2 144450 0-0
C 13-04-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Graauw JO10-1G 126649 0-0
C 13-04-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Sluis JO10-1 145134 0-0
C 13-04-2019 09:00 Corn Boys JO10-1 Steen JO10-2 129021 0-0
C 10-04-2019 18:30 FC Axel JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 144454 0-0
C 10-04-2019 18:30 Breskens JO10-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 126230 0-0
C 10-04-2019 18:30 Sluis JO10-1 Steen JO10-2 145139 0-0
C 06-04-2019 11:00 Breskens JO10-2 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 127848 0-0
C 06-04-2019 09:30 Graauw JO10-1G ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 128129 0-0
C 06-04-2019 10:45 Sluis JO10-1 Corn Boys JO10-1 145133 0-0
C 30-03-2019 09:30 Graauw JO10-1G ST HVV'24 / Clinge JO10-2 128933 0-0
C 30-03-2019 11:00 Sluis JO10-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 145140 0-0
C 30-03-2019 11:00 Breskens JO10-2 FC Axel JO10-1 144456 0-0
C 30-03-2019 10:00 Steen JO10-2 Corn Boys JO10-1 129262 0-0
C 23-03-2019 10:00 Steen JO10-2 Sluis JO10-1 145132 0-0
C 23-03-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Breskens JO10-2 128460 0-0
C 23-03-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 FC Axel JO10-1 144448 0-0
C 23-03-2019 09:00 Corn Boys JO10-1 Graauw JO10-1G 127384 0-0
C 16-03-2019 08:45 Graauw JO10-1G Steen JO10-2 128606 0-0
C 16-03-2019 11:00 Breskens JO10-2 Corn Boys JO10-1 128740 0-0
C 09-03-2019 09:00 Corn Boys JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 128846 0-0
C 09-03-2019 10:00 Steen JO10-2 Breskens JO10-2 126018 0-0
C 09-03-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 FC Axel JO10-1 144447 0-0
C 23-02-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Breskens JO10-2 128928 0-0
C 23-02-2019 10:00 FC Axel JO10-1 Steen JO10-2 144455 0-0
C 23-02-2019 08:45 Graauw JO10-1G Corn Boys JO10-1 126392 0-0
C 16-02-2019 10:00 FC Axel JO10-1 Graauw JO10-1G 144446 0-0
C 16-02-2019 11:00 Breskens JO10-2 Sluis JO10-1 145129 0-0
C 16-02-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Steen JO10-2 127354 0-0
C 16-02-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Corn Boys JO10-1 127593 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Sluis JO10-1 97204 0-0
C 15-12-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G Hontenisse JO10-2 53537 0-0
C 15-12-2018 11:00 Breskens JO10-2 IJzendijke JO10-1 53672 0-0
C 08-12-2018 11:00 Breskens JO10-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97210 0-0
C 08-12-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G Sluis JO10-1 53996 0-0
C 08-12-2018 09:30 Groede JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 77313 0-0
C 08-12-2018 09:00 IJzendijke JO10-1 FC Axel JO10-3 55094 0-0
C 01-12-2018 09:00 FC Axel JO10-3 Breskens JO10-2 53416 0-0
C 01-12-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Aardenburg JO10-1G 55596 0-0
C 01-12-2018 10:15 Sluis JO10-1 IJzendijke JO10-1 53110 0-0
C 01-12-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Groede JO10-1 97209 0-0
C 01-12-2018 10:15 Hontenisse JO10-2 Schoondijke JO10-1 53576 0-0
C 24-11-2018 09:30 Hontenisse JO10-2 FC Axel JO10-3 54093 0-0
C 24-11-2018 09:30 Groede JO10-1 Sluis JO10-1 77312 0-0
C 24-11-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97208 0-0
C 24-11-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G ST HVV'24 / Clinge JO10-2 55941 0-0
C 17-11-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 Hontenisse JO10-2 97207 0-0
C 17-11-2018 10:15 Sluis JO10-1 Breskens JO10-2 55692 0-0
C 17-11-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G Schoondijke JO10-1 53246 0-0
C 17-11-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 FC Axel JO10-3 53096 0-0
C 17-11-2018 09:00 IJzendijke JO10-1 Aardenburg JO10-1G 54701 0-0
C 10-11-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 Sluis JO10-1 54881 0-0
C 10-11-2018 09:45 Groede JO10-1 IJzendijke JO10-1 77311 0-0
C 10-11-2018 10:00 Hontenisse JO10-2 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 55699 0-0
C 10-11-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97206 0-0
C 10-11-2018 11:00 Breskens JO10-2 Sluiskil JO10-1G 53205 0-0
C 03-11-2018 10:15 Sluis JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 54201 0-0
C 03-11-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G FC Axel JO10-3 55372 0-0
C 03-11-2018 09:45 Groede JO10-1 Hontenisse JO10-2 77310 0-0
C 03-11-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 Aardenburg JO10-1G 53321 0-0
C 03-11-2018 10:00 IJzendijke JO10-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97205 0-0
C 27-10-2018 09:00 FC Axel JO10-3 Schoondijke JO10-1 54867 0-0
C 27-10-2018 09:30 Hontenisse JO10-2 Sluiskil JO10-1G 54586 0-0
C 27-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 Breskens JO10-2 55675 0-0
C 27-10-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G Groede JO10-1 77309 0-0
C 13-10-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 55666 0-0
C 13-10-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G Groede JO10-1 77308 0-0
C 13-10-2018 10:15 Sluis JO10-1 FC Axel JO10-3 53115 0-0
C 13-10-2018 11:00 Breskens JO10-2 Aardenburg JO10-1G 53546 0-0
C 13-10-2018 09:00 IJzendijke JO10-1 Hontenisse JO10-2 55271 0-0
C 06-10-2018 09:00 FC Axel JO10-3 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97203 0-0
C 06-10-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G Sluiskil JO10-1G 53210 0-0
C 06-10-2018 11:00 Groede JO10-1 Schoondijke JO10-1 77307 0-0
C 06-10-2018 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 IJzendijke JO10-1 55032 0-0
C 06-10-2018 09:30 Hontenisse JO10-2 Breskens JO10-2 53391 0-0
C 29-09-2018 09:00 IJzendijke JO10-1 Sluiskil JO10-1G 54120 0-0
C 29-09-2018 09:00 FC Axel JO10-3 Groede JO10-1 77306 0-0
C 29-09-2018 10:15 Sluis JO10-1 Aardenburg JO10-1G 53258 0-0
C 29-09-2018 11:00 Breskens JO10-2 Schoondijke JO10-1 55555 0-0
C 29-09-2018 10:30 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 97202 0-0
C 22-09-2018 10:00 Hontenisse JO10-2 Sluis JO10-1 55489 0-0
C 22-09-2018 10:30 Aardenburg JO10-1G FC Axel JO10-3 54014 0-0
C 22-09-2018 09:30 Groede JO10-1 Breskens JO10-2 77305 0-0
C 22-09-2018 09:30 Schoondijke JO10-1 IJzendijke JO10-1 55192 0-0
C 22-09-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 97201 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Sluis JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 12820 20-4
B 08-09-2018 11:00 Breskens JO10-2 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 12826 10-1
B 01-09-2018 10:15 Sluis JO10-1 Breskens JO10-2 12763 8-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluis JO10-1 2 2 0 0 6 28 10 18 0
2 Breskens JO10-2 2 1 0 1 3 16 9 7 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 2 0 0 2 0 5 30 -25 0

Training

Berichten



Terug naar boven