Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - JO19 - HVV’24 JO19-1

Teamleden

Spelers
Tim Dieleman Keeper      
Mick de Bakker        
Andreas Becker        
Mahmoud Benkourdel        
Tibo Bolssens        
Milan Bolssens        
Siem de Bruijn        
Bram den Exter        
Joris Fassaert        
Jens Hoefnagels        
Gerry Ivens        
Mathieu Muller        
Jordy Pardon        
Dries van Putte        
Lucas Schelfhaut        
 
Overige teamleden
Martijn Baart Trainer
Alexander Koopmans Trainer
Jeroen Fassaert Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 14:30 HVV’24 JO19-1 VV Papendrecht JO19-1 94542 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
C 14-03-2020 14:30 HVV’24 JO19-1 VVGZ JO19-1 94590 Sportpark HVV'24 Veld 5 - -
C 28-03-2020 15:15 Beek Vooruit JO19-1 HVV’24 JO19-1 94560 Sportpark De Heikant - -
C 04-04-2020 14:30 HVV’24 JO19-1 SC Gastel JO19-1 94581 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 18-04-2020 12:45 Goes JO19-1 HVV’24 JO19-1 94433 Sportpark Het Schenge (Goes) - -
C 09-05-2020 14:30 HVV’24 JO19-1 Oranje Wit JO19-2 94458 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
C 16-05-2020 14:30 HVV’24 JO19-1 Steenbergen JO19-1 94516 Sportpark HVV'24 Veld 5 - -
C 23-05-2020 13:00 Halsteren JO19-1 HVV’24 JO19-1 94600 Sportpark De beek - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 12:30 Goes JO19-1 SC Gastel JO19-1
C 07-03-2020 12:30 Oranje Wit JO19-2 Halsteren JO19-1
C 07-03-2020 14:30 ST HVV '24/Clinge JO19-1 VV Papendrecht JO19-1
C 07-03-2020 15:00 VVGZ JO19-1 ASWH JO19-1
C 07-03-2020 15:15 Steenbergen JO19-1 Roosendaal JO19-1
C 07-03-2020 15:30 Beek Vooruit JO19-1 GSC/ODS JO19-1
C 14-03-2020 14:30 ST HVV '24/Clinge JO19-1 VVGZ JO19-1
C 14-03-2020 14:30 ASWH JO19-1 Oranje Wit JO19-2
C 14-03-2020 13:15 Halsteren JO19-1 Goes JO19-1
C 14-03-2020 12:30 VV Papendrecht JO19-1 Beek Vooruit JO19-1
C 14-03-2020 10:00 GSC/ODS JO19-1 Steenbergen JO19-1
C 14-03-2020 15:30 Roosendaal JO19-1 SC Gastel JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 15:30 Roosendaal JO19-1 Goes JO19-1 94415 4-0
C 15-02-2020 15:00 ASWH JO19-1 ST HVV '24/Clinge JO19-1 94494 5-0
C 15-02-2020 14:45 SC Gastel JO19-1 Steenbergen JO19-1 94592 4-0
C 15-02-2020 12:30 VV Papendrecht JO19-1 VVGZ JO19-1 94571 0-0
C 15-02-2020 13:15 Halsteren JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 94501 2-0
C 15-02-2020 10:00 GSC/ODS JO19-1 Oranje Wit JO19-2 94504 2-2
C 08-02-2020 15:15 Steenbergen JO19-1 Halsteren JO19-1 94427 0-4
C 08-02-2020 15:15 Beek Vooruit JO19-1 Goes JO19-1 94512 2-5
C 08-02-2020 15:00 ASWH JO19-1 GSC/ODS JO19-1 94477 4-1
C 08-02-2020 14:30 ST HVV '24/Clinge JO19-1 Roosendaal JO19-1 94463 3-5
C 08-02-2020 14:30 VVGZ JO19-1 SC Gastel JO19-1 94437 3-1
C 08-02-2020 12:30 Oranje Wit JO19-2 VV Papendrecht JO19-1 94472 1-3
C 01-02-2020 15:30 Roosendaal JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 94567 4-1
C 01-02-2020 14:45 SC Gastel JO19-1 Oranje Wit JO19-2 94551 0-0
C 01-02-2020 12:30 VV Papendrecht JO19-1 ASWH JO19-1 94578 2-6
C 01-02-2020 13:15 Halsteren JO19-1 VVGZ JO19-1 94525 4-1
C 01-02-2020 15:00 Goes JO19-1 Steenbergen JO19-1 94572 0-1
C 01-02-2020 12:00 GSC/ODS JO19-1 ST HVV '24/Clinge JO19-1 94557 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 15:30 Roosendaal JO19-1 Internos JO19-1 28413 7-2
C 14-12-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 Virtus JO19-1 28484 6-3
C 14-12-2019 14:30 ST HVV '24/Clinge JO19-1 Hoeven JO19-1 28537 2-1
C 14-12-2019 14:30 SC Gastel JO19-1 Goes JO19-1 28516 1-3
C 14-12-2019 13:15 Halsteren JO19-1 DSE JO19-1 28397 6-3
C 07-12-2019 11:45 Goes JO19-1 DSE JO19-1 28577 0-5
C 07-12-2019 13:30 Internos JO19-1 ST HVV '24/Clinge JO19-1 28508 2-5
C 07-12-2019 14:45 RBC JO19-1 Roosendaal JO19-1 28712 1-1
C 07-12-2019 14:45 Virtus JO19-1 SC Gastel JO19-1 28529 2-4
C 07-12-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Halsteren JO19-1 28631 1-2
C 30-11-2019 13:15 Halsteren JO19-1 Goes JO19-1 28494 2-0
C 30-11-2019 13:30 Internos JO19-1 Virtus JO19-1 28509 2-8
C 30-11-2019 14:30 SC Gastel JO19-1 ST HVV '24/Clinge JO19-1 28723 6-1
C 30-11-2019 14:30 DSE JO19-1 Hoeven JO19-1 28758 2-1
C 30-11-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 RBC JO19-1 28444 1-1
C 23-11-2019 15:30 Roosendaal JO19-1 Virtus JO19-1 28619 3-2
C 23-11-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 Halsteren JO19-1 28487 2-1
C 23-11-2019 12:30 RBC JO19-1 Hoeven JO19-1 28555 0-3
C 23-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-1 Goes JO19-1 28434 1-3
C 23-11-2019 14:30 SC Gastel JO19-1 DSE JO19-1 28491 2-0
C 16-11-2019 12:45 Goes JO19-1 RBC JO19-1 28544 2-1
C 16-11-2019 13:15 Halsteren JO19-1 Roosendaal JO19-1 28443 0-3
C 16-11-2019 13:30 Internos JO19-1 SC Gastel JO19-1 28557 0-4
C 16-11-2019 14:45 Virtus JO19-1 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 28542 3-0
C 16-11-2019 14:30 DSE JO19-1 Steenbergen JO19-1 28718 0-2
C 09-11-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 Roosendaal JO19-1 28674 2-9
C 09-11-2019 14:30 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 RBC JO19-1 28504 4-3
C 09-11-2019 14:30 DSE JO19-1 Virtus JO19-1 28756 2-2
C 09-11-2019 13:15 Halsteren JO19-1 Internos JO19-1 28607 3-2
C 09-11-2019 15:00 Goes JO19-1 Hoeven JO19-1 28578 5-1
C 02-11-2019 12:30 RBC JO19-1 SC Gastel JO19-1 28699 2-0
C 02-11-2019 13:30 Internos JO19-1 DSE JO19-1 28759 0-5
C 02-11-2019 14:45 Virtus JO19-1 Halsteren JO19-1 28476 4-3
C 02-11-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Steenbergen JO19-1 28510 2-4
C 02-11-2019 15:30 Roosendaal JO19-1 Goes JO19-1 28419 3-2
C 26-10-2019 12:45 Goes JO19-1 Virtus JO19-1 93773 6-1
C 26-10-2019 13:15 Halsteren JO19-1 RBC JO19-1 28693 1-0
C 26-10-2019 14:30 SC Gastel JO19-1 Steenbergen JO19-1 28533 3-3
C 26-10-2019 14:30 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 Roosendaal JO19-1 28642 1-8
C 26-10-2019 15:00 Goes JO19-1 Virtus JO19-1 28613 6-1
C 26-10-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Internos JO19-1 28417 1-3
C 12-10-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 Internos JO19-1 90751 4-5
C 12-10-2019 14:45 Virtus JO19-1 Hoeven JO19-1 28503 1-5
C 05-10-2019 13:30 Internos JO19-1 Goes JO19-1 28667 3-8
C 05-10-2019 14:45 RBC JO19-1 DSE JO19-1 28511 5-2
C 05-10-2019 15:30 Roosendaal JO19-1 SC Gastel JO19-1 28587 5-1
C 05-10-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 28746 3-0
C 28-09-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Roosendaal JO19-1 28700 0-6
C 28-09-2019 15:00 Goes JO19-1 Steenbergen JO19-1 28492 6-1
C 28-09-2019 13:30 Internos JO19-1 RBC JO19-1 28680 2-1
C 28-09-2019 13:15 Halsteren JO19-1 SC Gastel JO19-1 28499 7-1
C 28-09-2019 14:30 DSE JO19-1 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 28740 1-2
C 21-09-2019 15:30 Roosendaal JO19-1 DSE JO19-1 28401 10-1
C 21-09-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 Internos JO19-1 28632 0-0
C 21-09-2019 14:45 RBC JO19-1 Virtus JO19-1 28635 5-1
C 21-09-2019 14:30 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 Halsteren JO19-1 28714 4-1
C 21-09-2019 14:30 SC Gastel JO19-1 Hoeven JO19-1 28707 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 Goes JO19-1 6916 1-2
B 07-09-2019 15:00 Kloetinge JO19-1 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 6696 9-0
B 31-08-2019 17:00 Goes JO19-1 Kloetinge JO19-1 6557 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ASWH JO19-1 3 3 0 0 9 15 3 12 0
2 Roosendaal JO19-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
3 Halsteren JO19-1 3 3 0 0 9 10 1 9 0
4 SC Gastel JO19-1 3 1 1 1 4 5 3 2 0
5 GSC/ODS JO19-1 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
6 VVGZ JO19-1 2 1 0 1 3 4 5 -1 0
7 VV Papendrecht JO19-1 2 1 0 1 3 5 7 -2 0
8 Goes JO19-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
9 Steenbergen JO19-1 3 1 0 2 3 1 8 -7 0
10 Oranje Wit JO19-2 3 0 2 1 2 3 5 -2 0
11 Beek Vooruit JO19-1 3 0 0 3 0 3 11 -8 0
12 ST HVV '24/Clinge JO19-1 3 0 0 3 0 3 12 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO19-1 9 9 0 0 27 54 11 43 0
2 Goes JO19-1 10 7 0 3 21 35 19 16 0
3 Halsteren JO19-1 10 6 0 4 18 26 20 6 0
4 Steenbergen JO19-1 10 5 2 3 17 28 30 -2 0
5 SC Gastel JO19-1 10 5 1 4 16 24 24 0 0
6 ST HVV '24/Clinge JO19-1 10 5 0 5 15 20 31 -11 0
7 RBC JO19-1 9 3 1 5 10 18 16 2 0
8 Virtus JO19-1 10 3 1 6 10 27 36 -9 0
9 DSE JO19-1 10 3 1 6 10 21 30 -9 0
10 Hoeven JO19-1 10 2 0 8 6 16 27 -11 0
11 Internos JO19-1 10 3 0 7 6 21 46 -25 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO19-1 2 2 0 0 6 14 0 14 0
2 Goes JO19-1 2 1 0 1 3 2 6 -4 0
3 ST HVV '24/Clinge JO19-1 2 0 0 2 0 1 11 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO19-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 VV Papendrecht JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Gilze JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Hardinxveld JO19-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 ST HHVC JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
6 Zwaluwen JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 VOC JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 Alblasserdam JO19-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven