Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - JO19 - HVV'24 JO19-2

Teamleden

Spelers
Jarne Blommaert        
Cas de Bruijn        
Tim Brunsting        
Koen Colleman        
Bas Coone        
Mick D'Olieslagers        
Merlijn Diehl        
Antoine Hol        
Thybe d' Hooghe        
Marc Mannaert        
Jordy Nafa        
Jasper van Schil        
Nino Sigtermans        
Gianni Verbraeken        
Serge Vermorken        
 
Overige teamleden
Yannick Brasser Trainer
willem ruitenbeek Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 19-02-2020 19:00 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 METO JO19-1
C 07-03-2020 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 SJO Serooskerke/Veere JO19-1
C 07-03-2020 12:45 ST WVV '67/Vivoo JO19-1 METO JO19-1
C 07-03-2020 12:00 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme JO19-1 WHS JO19-1
C 07-03-2020 12:00 's Heer Arendskerke JO19-2 Zaamslag JO19-1
C 07-03-2020 11:15 SKNWK JO19-1 FC Bergen JO19-1
C 07-03-2020 11:15 GPC Vlissingen JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1
C 14-03-2020 10:45 WHS JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2
C 14-03-2020 12:00 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-2
C 14-03-2020 12:45 ST WVV '67/Vivoo JO19-1 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme JO19-1
C 14-03-2020 14:30 FC Bergen JO19-1 Zaamslag JO19-1
C 14-03-2020 14:45 Zeelandia Middelburg JO19-1 SKNWK JO19-1
C 14-03-2020 15:00 METO JO19-1 GPC Vlissingen JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 11:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 SEOLTO JO19-1 30235 5-3
C 11-01-2020 13:00 SEOLTO JO19-1 Cluzona JO19-1 30598 2-1
C 21-12-2019 12:00 SEOLTO JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 87348 2-12
C 14-12-2019 14:30 Wernhout JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 29352 0-0
C 14-12-2019 10:30 DBGC JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 29893 0-0
C 14-12-2019 13:00 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 87352 3-1
C 14-12-2019 11:45 Duiveland JO19-1 Cluzona JO19-1 30708 4-2
C 14-12-2019 13:30 Yerseke JO19-1 SEOLTO JO19-1 30212 5-1
C 07-12-2019 14:30 Kloetinge JO19-2 DBGC JO19-1 30502 1-0
C 07-12-2019 11:30 's Heer Arendskerke JO19-1 Duiveland JO19-1 87351 3-5
C 07-12-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 Yerseke JO19-1 29656 0-7
C 30-11-2019 11:45 Duiveland JO19-1 SEOLTO JO19-1 29642 6-1
C 30-11-2019 12:00 Yerseke JO19-1 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 29538 1-3
C 30-11-2019 13:30 Cluzona JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 87350 5-2
C 30-11-2019 14:30 Wernhout JO19-1 Kloetinge JO19-2 29322 0-3
C 30-11-2019 15:00 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 SJO HPC'16 JO19-1 29510 0-3
C 26-11-2019 20:00 Duiveland JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 30678 0-0
C 23-11-2019 14:30 Kloetinge JO19-2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 28777 3-2
C 23-11-2019 14:30 Wernhout JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 28992 4-0
C 23-11-2019 12:00 Yerseke JO19-1 Cluzona JO19-1 29948 4-5
C 23-11-2019 10:30 DBGC JO19-1 Duiveland JO19-1 28893 1-5
C 16-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 29593 2-3
C 16-11-2019 11:30 's Heer Arendskerke JO19-1 Kloetinge JO19-2 87349 2-4
C 16-11-2019 13:30 Cluzona JO19-1 DBGC JO19-1 30413 3-2
C 16-11-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Yerseke JO19-1 30316 6-2
C 16-11-2019 11:45 Duiveland JO19-1 Wernhout JO19-1 28786 2-1
C 09-11-2019 10:30 DBGC JO19-1 Wernhout JO19-1 30511 2-1
C 09-11-2019 12:00 Yerseke JO19-1 Kloetinge JO19-2 29407 4-2
C 09-11-2019 13:30 Cluzona JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 30655 0-0
C 02-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 Duiveland JO19-1 29940 2-0
C 02-11-2019 11:30 's Heer Arendskerke JO19-1 DBGC JO19-1 87347 0-0
C 02-11-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Cluzona JO19-1 29545 1-3
C 02-11-2019 14:30 Wernhout JO19-1 SEOLTO JO19-1 29526 3-1
C 02-11-2019 13:15 Kloetinge JO19-2 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 29664 1-1
C 26-10-2019 11:15 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 Wernhout JO19-1 29041 9-0
C 26-10-2019 12:00 Yerseke JO19-1 DBGC JO19-1 29424 3-3
C 26-10-2019 12:15 SEOLTO JO19-1 SJO HPC'16 JO19-1 29058 3-0
C 26-10-2019 13:30 Cluzona JO19-1 Kloetinge JO19-2 29170 9-0
C 26-10-2019 14:45 's Heer Arendskerke JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 87346 6-5
C 12-10-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 29013 1-4
C 05-10-2019 11:00 DBGC JO19-1 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 29618 3-2
C 05-10-2019 14:30 Wernhout JO19-1 Yerseke JO19-1 30002 5-3
C 05-10-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 SEOLTO JO19-1 29801 8-1
C 05-10-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 Duiveland JO19-1 28865 2-7
C 05-10-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 87345 2-1
C 28-09-2019 10:45 Duiveland JO19-1 Yerseke JO19-1 28970 2-2
C 28-09-2019 10:15 SEOLTO JO19-1 DBGC JO19-1 28911 2-2
C 28-09-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 Kloetinge JO19-2 29476 2-0
C 28-09-2019 13:30 Cluzona JO19-1 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 29607 1-5
C 28-09-2019 10:00 's Heer Arendskerke JO19-1 Wernhout JO19-1 87344 4-4
C 21-09-2019 10:30 DBGC JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 29219 6-4
C 21-09-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 SEOLTO JO19-1 30081 2-2
C 21-09-2019 14:30 Wernhout JO19-1 Cluzona JO19-1 30189 3-1
C 21-09-2019 12:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 Duiveland JO19-1 29705 7-2
C 21-09-2019 10:00 Yerseke JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1 87343 1-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 15:00 METO JO19-1 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme JO19-1 156314 2-3
C 15-02-2020 15:00 METO JO19-1 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme/ JO19-1 95154 0-0
C 15-02-2020 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 94612 6-4
C 15-02-2020 14:30 FC Bergen JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-2 95809 5-0
C 15-02-2020 12:00 Zaamslag JO19-1 SKNWK JO19-1 96027 3-7
C 15-02-2020 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 GPC Vlissingen JO19-1 97521 1-0
C 15-02-2020 10:45 WHS JO19-1 ST WVV '67/Vivoo JO19-1 98095 2-2
C 08-02-2020 12:00 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme JO19-1 Zaamslag JO19-1 156313 7-0
C 08-02-2020 13:00 ST WVV '67/Vivoo JO19-1 FC Bergen JO19-1 96847 0-2
C 08-02-2020 12:00 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme/ JO19-1 Zaamslag JO19-1 97518 0-0
C 08-02-2020 11:15 SKNWK JO19-1 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 96838 0-5
C 08-02-2020 11:15 GPC Vlissingen JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-2 97335 1-4
C 08-02-2020 11:00 WHS JO19-1 Zeelandia Middelburg JO19-1 95012 1-3
C 01-02-2020 12:00 's Heer Arendskerke JO19-2 SKNWK JO19-1 98166 3-1
C 01-02-2020 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme JO19-1 156312 1-2
C 01-02-2020 12:00 Zaamslag JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 95339 1-5
C 01-02-2020 14:30 FC Bergen JO19-1 GPC Vlissingen JO19-1 95341 4-0
C 01-02-2020 15:00 Zeelandia Middelburg JO19-1 ST WVV '67/Vivoo JO19-1 96335 2-3
C 01-02-2020 13:15 METO JO19-1 WHS JO19-1 97694 3-0
C 01-02-2020 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme/ JO19-1 95455 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2019 19:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Steen JO19-1 6915 9-3
B 14-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 FC Axel JO19-1 7055 1-6
B 11-09-2019 18:30 FC Axel JO19-1 Steen JO19-1 6784 3-1
B 07-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 6678 4-1
B 31-08-2019 14:30 Steen JO19-1 Terneuzense Boys JO19-1 6584 0-4
B 31-08-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 FC Axel JO19-1 6415 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 10 8 1 1 25 42 15 27 0
2 Duiveland JO19-1 9 6 1 2 19 33 21 12 0
3 Cluzona JO19-1 9 5 0 4 15 30 23 7 0
4 Kloetinge JO19-2 10 4 2 4 14 18 29 -11 0
5 Wernhout JO19-1 9 4 1 4 13 21 25 -4 0
6 SJO HPC'16 JO19-1 8 4 0 4 12 11 18 -7 0
7 DBGC JO19-1 8 3 2 3 11 19 21 -2 0
8 Yerseke JO19-1 10 3 2 5 11 32 34 -2 0
9 's Heer Arendskerke JO19-1 9 3 1 5 10 38 31 7 0
10 SEOLTO JO19-1 10 2 2 6 8 18 44 -26 0
11 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 8 2 0 6 6 27 28 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen JO19-1 3 3 0 0 9 11 0 11 0
2 ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme JO19-1 3 3 0 0 9 12 3 9 0
3 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 3 2 0 1 6 7 2 5 0
4 Zeelandia Middelburg JO19-1 3 2 0 1 6 11 8 3 0
5 's Heer Arendskerke JO19-2 3 2 0 1 6 7 7 0 0
6 ST WVV '67/Vivoo JO19-1 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 2 1 0 1 3 9 7 2 0
8 METO JO19-1 2 1 0 1 3 5 3 2 0
9 SKNWK JO19-1 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
10 WHS JO19-1 3 0 1 2 1 3 8 -5 0
11 GPC Vlissingen JO19-1 3 0 0 3 0 1 9 -8 0
12 Zaamslag JO19-1 3 0 0 3 0 4 19 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO19-1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 Terneuzense Boys JO19-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
4 Steen JO19-1 3 0 0 3 0 4 16 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven