Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - JO19 - HVV'24 JO19-2

Teamleden

Spelers
Jarne Blommaert        
Cas de Bruijn        
Koen Colleman        
Bas Coone        
Mick D'Olieslagers        
Merlijn Diehl        
Antoine Hol        
Thybe d' Hooghe        
Jordy Nafa        
Jasper van Schil        
Nino Sigtermans        
Gianni Verbraeken        
 
Overige teamleden
Yannick Brasser Trainer
willem ruitenbeek Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 10:30 DBGC JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2
C 21-09-2019 12:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 Duiveland JO19-1
C 21-09-2019 14:30 Wernhout JO19-1 Cluzona JO19-1
C 21-09-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 SEOLTO JO19-1
C 21-09-2019 10:00 Yerseke JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1
C 28-09-2019 10:00 's Heer Arendskerke JO19-1 Wernhout JO19-1
C 28-09-2019 13:30 Cluzona JO19-1 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1
C 28-09-2019 11:45 Duiveland JO19-1 Yerseke JO19-1
C 28-09-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 Kloetinge JO19-2
C 28-09-2019 10:15 SEOLTO JO19-1 DBGC JO19-1
C 05-10-2019 11:00 DBGC JO19-1 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1
C 05-10-2019 14:30 Wernhout JO19-1 Yerseke JO19-1
C 05-10-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 SEOLTO JO19-1
C 05-10-2019 15:00 Kloetinge JO19-2 Duiveland JO19-1
C 05-10-2019 11:00 SJO HPC'16 JO19-1 's Heer Arendskerke JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 16-09-2019 19:30 HVV'24 JO19-2 Steen JO19-1 W. (Wim) van Schil 6915 9 - 3
B 07-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 HVV'24 JO19-2 E. (Edwin) van de Velde 6678 4 - 1
B 31-08-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 FC Axel JO19-1 W. (Wim) van Schil 6415 0 - 4
V 24-08-2019 11:00 Spui/Vogelwaarde JO19-1 HVV'24 JO19-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2019 19:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 Steen JO19-1 6915 9-3
B 14-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 FC Axel JO19-1 7055 1-6
B 11-09-2019 18:30 FC Axel JO19-1 Steen JO19-1 6784 3-1
B 07-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 6678 4-1
B 31-08-2019 14:30 Steen JO19-1 Terneuzense Boys JO19-1 6584 0-4
B 31-08-2019 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 FC Axel JO19-1 6415 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 's Heer Arendskerke JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cluzona JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBGC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Duiveland JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kloetinge JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SEOLTO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SJO HPC'16 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wernhout JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Yerseke JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO19-1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 Terneuzense Boys JO19-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
4 Steen JO19-1 3 0 0 3 0 4 16 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwland JO19-1 8 7 1 0 22 31 2 29 0
2 De Meeuwen JO19-1 8 6 2 0 20 37 7 30 0
3 's Heer Arendskerke JO19-2 8 5 0 3 15 26 26 0 0
4 SKNWK JO19-1 8 4 0 4 12 21 20 1 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 8 4 0 4 12 27 31 -4 0
6 Bruse Boys JO19-1 8 3 0 5 9 23 27 -4 0
7 SJO Serooskerke/Veere JO19-1 8 2 2 4 8 14 19 -5 0
8 ST Breskens/Cadzand/Groede JO19-1 8 2 1 5 7 10 22 -12 0
9 Terneuzense Boys JO19-2 8 0 0 8 0 8 43 -35 0

Training

Berichten



Terug naar boven