Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO17-1

Teamleden

Spelers
Andrea Avantaggiato        
Tom Bartz        
Milan Bolssens        
Dieuwe de Bruijn        
Sebastian Delforge        
Tristan Delforge        
Alessio Desogus        
Jari Dhondt        
Mats Hoefnagels        
Bart Meenderink        
Revi Meijer        
Dawid Szczawinski        
Job van Waesberghe        
Thijs van Waterschoot        
 
Overige teamleden
Jesse de Waal Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 14:30 HVV'24 JO17-1 MZC'11 JO17-1 M. (Misha) Mes 98577
C 16-05-2020 13:00 HVV'24 JO17-3 HVV'24 JO17-1 101084
C 09-05-2020 10:30 Patrijzen JO17-1 HVV'24 JO17-1 I (Sjaak) Roose 101288
C 18-04-2020 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 100100
C 04-04-2020 11:30 Terneuzense Boys JO17-1 HVV'24 JO17-1 154126
C 28-03-2020 14:30 HVV'24 JO17-1 Goes JO17-1 98541
C 21-03-2020 10:30 RCS JO17-1 HVV'24 JO17-1 101571
C 14-03-2020 11:30 Kloetinge JO17-2 HVV'24 JO17-1 J.C. (Johan) van der Ploeg 101951
C 29-02-2020 14:30 HVV'24 JO17-1 ST IJzendijke/Oostburg JO17-1 D. (Davy) Boodts 100652 4 - 1
C 15-02-2020 14:30 HVV'24 JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 W. (Wim) van Schil 100864 0 - 3
C 08-02-2020 09:45 Kapelle JO17-1 HVV'24 JO17-1 J.A. (Johan) de Jong 102951 3 - 8
B 28-01-2020 19:15 HVV'24 JO17-1 RCS JO17-1 D. (Davy) Boodts 93939 2 - 4
V 18-01-2020 12:30 HVV'24 JO17-1 RKVV Roosendaal JO17-2
C 14-12-2019 11:00 Goes JO17-1 HVV'24 JO17-1 J.J. (Jaimy) IJzer 33262 4 - 0
C 07-12-2019 12:45 HVV'24 JO17-1 Kapelle JO17-1 J. (Jasper) Sponselee 32420 3 - 2
C 30-11-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 HVV'24 JO17-1 M. (Misha) Mes 33137 2 - 1
C 23-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Kloetinge JO17-2 J. (Jesse) de Waal 33517 4 - 1
C 09-11-2019 12:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 M. (Martijn) van Loon 32285 1 - 6
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 J. (Jesse) de Waal 33324 1 - 2
B 19-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 HVV'24 JO17-1 E. (Erradi) Azaoum 92420 1 - 2
C 05-10-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 R.M. (Richard) de Bree 31676 2 - 1
C 28-09-2019 10:30 RCS JO17-1 HVV'24 JO17-1 F. (Fred) Van Belzen 32136 1 - 3
C 21-09-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 W. (Wim) van Schil 33008 2 - 1
B 14-09-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 HVV'24 JO17-1 H.H.G. (Henny) van Pamelen 7865 0 - 5
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO17-1 Steen JO17-1 Afgeschermd 7581 2 - 2
B 04-09-2019 18:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 J.P. (Jean-Pierre) Nolet 7147 2 - 7
V 20-08-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 St. Gillis Waas U17
V 17-08-2019 13:15 vv Steenbergen JO17-1 HVV'24 JO17-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 13:00 FC Axel JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 32412 1-4
C 18-01-2020 10:45 Goes JO17-1 MZC'11 JO17-1 33204 1-1
C 18-01-2020 11:15 Kloetinge JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 33154 1-3
C 21-12-2019 13:00 Terneuzense Boys JO17-1 Goes JO17-1 32004 2-2
C 14-12-2019 09:15 MZC'11 JO17-1 Kloetinge JO17-2 33293 3-2
C 14-12-2019 09:30 Kapelle JO17-1 RCS JO17-1 33138 0-4
C 14-12-2019 11:00 Goes JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 33262 4-0
C 07-12-2019 12:45 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Kapelle JO17-1 32420 3-2
C 07-12-2019 10:30 RCS JO17-1 FC Axel JO17-1 33752 6-1
C 30-11-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 33137 2-1
C 30-11-2019 12:30 FC Axel JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 31829 0-9
C 30-11-2019 09:30 Kapelle JO17-1 Goes JO17-1 31605 4-3
C 30-11-2019 13:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 31792 5-0
C 30-11-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 RCS JO17-1 32003 1-4
C 23-11-2019 14:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 33152 6-0
C 23-11-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 RCS JO17-1 33234 0-2
C 23-11-2019 09:30 Kapelle JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 32163 2-2
C 23-11-2019 14:30 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Kloetinge JO17-2 33517 4-1
C 16-11-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 FC Axel JO17-1 33098 4-0
C 16-11-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 MZC'11 JO17-1 31536 2-1
C 16-11-2019 11:00 RCS JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 32670 5-3
C 09-11-2019 12:30 FC Axel JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 32285 1-6
C 09-11-2019 13:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 Goes JO17-1 31711 3-1
C 09-11-2019 09:30 Kapelle JO17-1 MZC'11 JO17-1 34012 1-2
C 09-11-2019 12:30 Zeelandia Middelburg JO17-1 Kloetinge JO17-2 33106 3-1
C 02-11-2019 14:30 ST HVV'24/Clinge JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 33324 1-2
C 02-11-2019 11:00 Goes JO17-1 FC Axel JO17-1 31579 8-0
C 02-11-2019 10:30 RCS JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 33220 3-1
C 02-11-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 33725 3-2
C 26-10-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Goes JO17-1 33660 1-1
C 26-10-2019 11:30 Terneuzense Boys JO17-1 RCS JO17-1 32871 1-4
C 26-10-2019 12:45 FC Axel JO17-1 Kapelle JO17-1 31931 1-6
C 26-10-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 MZC'11 JO17-1 33229 3-0
C 05-10-2019 09:25 Kapelle JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 32603 2-4
C 05-10-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 FC Axel JO17-1 32916 5-0
C 05-10-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Terneuzense Boys JO17-1 32201 4-2
C 05-10-2019 14:30 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 31676 2-1
C 28-09-2019 10:30 RCS JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 32136 1-3
C 28-09-2019 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 FC Axel JO17-1 32578 4-1
C 28-09-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Goes JO17-1 32146 5-3
C 28-09-2019 11:30 Terneuzense Boys JO17-1 Kapelle JO17-1 32430 7-3
C 21-09-2019 14:30 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 33008 2-1
C 21-09-2019 13:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 31549 3-2
C 21-09-2019 09:30 Kapelle JO17-1 Kloetinge JO17-2 31840 3-2
C 21-09-2019 11:30 Goes JO17-1 RCS JO17-1 31816 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 28-01-2020 19:15 ST HVV'24/Clinge JO17-1 RCS JO17-1 93939 2-4
B 25-01-2020 15:00 Boxtel JO17-1 RKTVC JO17-1 93936 8-0
B 25-01-2020 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 Rood Wit'67/Plus JO17-1 93934 4-2
B 25-01-2020 12:45 Acht JO17-1 Braakhuizen JO17-1 93937 1-1
B 25-01-2020 12:00 Drechtstreek JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 93932 4-1
B 25-01-2020 12:00 Were Di JO17-1 Gloria UC JO17-1 93933 4-1
B 25-01-2020 12:00 RFC JO17-1 FC Tilburg JO17-1 93938 3-2
B 25-01-2020 15:00 The Gunners JO17-1 Hoeven JO17-1 94113 2-0
B 25-01-2020 10:30 Patrijzen JO17-1 SC Gastel JO17-1 93935 0-4
B 19-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 92420 1-2
B 14-09-2019 13:00 FC Axel JO17-1 Steen JO17-1 7709 0-5
B 14-09-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 7865 0-5
B 11-09-2019 19:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 FC Axel JO17-1 7441 6-0
B 07-09-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Steen JO17-1 7581 2-2
B 04-09-2019 18:30 FC Axel JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 7147 2-7
B 31-08-2019 12:45 Steen JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 7347 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Goes JO17-1 4 2 1 1 7 7 7 0 0
2 RCS JO17-1 2 2 0 0 6 4 1 3 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 3 2 0 1 6 11 2 9 0
4 ST HVV'24/Clinge JO17-1 3 2 0 1 6 12 7 5 0
5 ST IJzendijke/Oostburg JO17-1 3 2 0 1 6 6 6 0 0
6 Zeelandia Middelburg JO17-1 2 1 1 0 4 7 3 4 0
7 Patrijzen JO17-1 2 1 1 0 4 5 4 1 0
8 ST HVV'24/Clinge JO17-3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
9 Terneuzense Boys JO17-1 3 1 0 2 3 7 6 1 0
10 MZC'11 JO17-1 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
11 Kapelle JO17-1 4 0 2 2 2 7 16 -9 0
12 Kloetinge JO17-2 4 0 0 4 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 9 8 0 1 24 36 12 24 0
2 RCS JO17-1 9 7 1 1 22 30 11 19 0
3 ST HVV'24/Clinge JO17-1 9 6 0 3 18 22 15 7 0
4 MZC'11 JO17-1 9 5 1 3 16 17 14 3 0
5 Zeelandia Middelburg JO17-1 9 4 2 3 14 21 14 7 0
6 Goes JO17-1 9 2 4 3 10 24 17 7 0
7 Kapelle JO17-1 9 3 1 5 10 23 28 -5 0
8 Kloetinge JO17-2 9 3 0 6 9 21 25 -4 0
9 Terneuzense Boys JO17-1 9 2 1 6 7 19 30 -11 0
10 FC Axel JO17-1 9 0 0 9 0 5 52 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO17-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 SC Gastel JO17-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 Drechtstreek JO17-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 Were Di JO17-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 RCS JO17-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
7 The Gunners JO17-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
8 RFC JO17-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
9 Braakhuizen JO17-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
10 Acht JO17-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
11 FC Tilburg JO17-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
12 ST HVV'24/Clinge JO17-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
13 Rood Wit'67/Plus JO17-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
14 Hoeven JO17-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
15 Gloria UC JO17-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
16 VV Papendrecht JO17-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
17 Patrijzen JO17-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
18 RKTVC JO17-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Luctor Heinkenszand JO17-1 11 10 0 1 30 36 7 29 0
2 Arnemuiden JO17-1 11 9 1 1 28 44 15 29 0
3 Roosendaal JO17-2 11 7 2 2 23 27 11 16 0
4 FC Dauwendaele JO17-1 11 6 0 5 18 25 24 1 0
5 Terneuzense Boys JO17-1 11 5 2 4 17 24 22 2 0
6 Zeelandia Middelburg JO17-1 11 5 1 5 16 16 27 -11 0
7 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 10 3 3 4 12 26 30 -4 0
8 HVV'24 JO17-1 11 4 0 7 12 24 28 -4 0
9 FC Axel JO17-1 11 2 1 8 7 12 25 -13 0
10 ST Steen/Koewacht JO17-1 10 2 2 6 5 18 26 -8 3
11 Kloetinge JO17-2 11 1 1 9 4 9 41 -32 0
12 Tholense Boys JO17-1 9 3 1 5 3 15 20 -5 7

Training

Berichten



Terug naar boven