Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO17-1

Teamleden

Spelers
Andrea Avantaggiato        
Tom Bartz        
Milan Bolssens        
Dieuwe de Bruijn        
Sebastian Delforge        
Tristan Delforge        
Alessio Desogus        
Jari Dhondt        
Mats Hoefnagels        
Jeremy van Kouteren        
Bart Meenderink        
Revi Meijer        
Dawid Szczawinski        
Joris de Volder        
Job van Waesberghe        
Thijs van Waterschoot        
 
Overige teamleden
Jesse de Waal Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
B 19-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 HVV'24 JO17-1 92420 Sportpark Kortendijk - -
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 33324 Sportpark HVV'24 - -
C 09-11-2019 13:00 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 32285 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 23-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Kloetinge JO17-2 33517 Sportpark HVV'24 - -
C 30-11-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 HVV'24 JO17-1 33137 Sportpark Den Hogen Blok - -
C 07-12-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Kapelle JO17-1 32420 Sportpark HVV'24 - -
C 14-12-2019 11:00 Goes JO17-1 HVV'24 JO17-1 33262 Sportpark Het Schenge (Goes) - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Goes JO17-1
C 26-10-2019 11:30 Terneuzense Boys JO17-1 RCS JO17-1
C 26-10-2019 12:45 FC Axel JO17-1 Kapelle JO17-1
C 26-10-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 MZC'11 JO17-1
C 02-11-2019 14:30 ST HVV'24/Clinge JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1
C 02-11-2019 11:00 Goes JO17-1 FC Axel JO17-1
C 02-11-2019 10:30 RCS JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1
C 02-11-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1
C 09-11-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO17-1 Kloetinge JO17-2
C 09-11-2019 11:30 Kapelle JO17-1 MZC'11 JO17-1
C 09-11-2019 13:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 Goes JO17-1
C 09-11-2019 13:00 FC Axel JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 19-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-10-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 R.M. (Richard) de Bree 31676 2 - 1
C 28-09-2019 10:30 RCS JO17-1 HVV'24 JO17-1 F. (Fred) Van Belzen 32136 1 - 3
C 21-09-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 W. (Wim) van Schil 33008 2 - 1
B 14-09-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 HVV'24 JO17-1 H.H.G. (Henny) van Pamelen 7865 0 - 5
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO17-1 Steen JO17-1 Afgeschermd 7581 2 - 2
B 04-09-2019 18:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 J.P. (Jean-Pierre) Nolet 7147 2 - 7
V 20-08-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 St. Gillis Waas U17
V 17-08-2019 13:15 vv Steenbergen JO17-1 HVV'24 JO17-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 14:30 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 31676 2-1
C 05-10-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Terneuzense Boys JO17-1 32201 4-2
C 05-10-2019 09:45 MZC'11 JO17-1 FC Axel JO17-1 32916 5-0
C 05-10-2019 09:25 Kapelle JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 32603 2-4
C 28-09-2019 11:30 Terneuzense Boys JO17-1 Kapelle JO17-1 32430 7-3
C 28-09-2019 11:30 Kloetinge JO17-2 Goes JO17-1 32146 5-3
C 28-09-2019 13:00 Zeelandia Middelburg JO17-1 FC Axel JO17-1 32578 4-1
C 28-09-2019 10:30 RCS JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 32136 1-3
C 21-09-2019 14:30 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 33008 2-1
C 21-09-2019 13:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 31549 3-2
C 21-09-2019 09:30 Kapelle JO17-1 Kloetinge JO17-2 31840 3-2
C 21-09-2019 11:30 Goes JO17-1 RCS JO17-1 31816 1-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 7865 0-5
B 14-09-2019 13:00 FC Axel JO17-1 Steen JO17-1 7709 0-5
B 11-09-2019 19:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 FC Axel JO17-1 7441 6-0
B 07-09-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO17-1 Steen JO17-1 7581 2-2
B 04-09-2019 18:30 FC Axel JO17-1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 7147 2-7
B 31-08-2019 12:45 Steen JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 7347 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24/Clinge JO17-1 3 3 0 0 9 7 3 4 0
2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 2 2 0 0 6 7 4 3 0
3 Kloetinge JO17-2 3 2 0 1 6 11 8 3 0
4 MZC'11 JO17-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
5 Terneuzense Boys JO17-1 3 1 0 2 3 10 9 1 0
6 Zeelandia Middelburg JO17-1 3 1 0 2 3 7 6 1 0
7 Kapelle JO17-1 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
8 Goes JO17-1 2 0 1 1 1 4 6 -2 0
9 RCS JO17-1 2 0 1 1 1 2 4 -2 0
10 FC Axel JO17-1 2 0 0 2 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24/Clinge JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Luctor Heinkenszand JO17-1 11 10 0 1 30 36 7 29 0
2 Arnemuiden JO17-1 11 9 1 1 28 44 15 29 0
3 Roosendaal JO17-2 11 7 2 2 23 27 11 16 0
4 FC Dauwendaele JO17-1 11 6 0 5 18 25 24 1 0
5 Terneuzense Boys JO17-1 11 5 2 4 17 24 22 2 0
6 Zeelandia Middelburg JO17-1 11 5 1 5 16 16 27 -11 0
7 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 10 3 3 4 12 26 30 -4 0
8 HVV'24 JO17-1 11 4 0 7 12 24 28 -4 0
9 FC Axel JO17-1 11 2 1 8 7 12 25 -13 0
10 ST Steen/Koewacht JO17-1 10 2 2 6 5 18 26 -8 3
11 Kloetinge JO17-2 11 1 1 9 4 9 41 -32 0
12 Tholense Boys JO17-1 9 3 1 5 3 15 20 -5 7

Training

Berichten



Terug naar boven