Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO17-2

Teamleden

Spelers
Joël Boone        
Kez Bouwens        
Kit Bouwens        
David van Boven        
Demiën van den Brande        
Sven van Eck        
Daan Hoefeijzers        
Job Hoefeijzers        
Thybe d' Hooghe        
Fernando Kuijpers        
Julian van Loon        
Luuk Peeters        
Pablo Salomon        
Justin Taelman        
Sean van Troost        
Merlijn Veenstra        
Lars Vonck        
Marijn Weernekers        
Branco Wullaert        
 
Overige teamleden
wesley van den Brande Trainer
Christoph de Clippeleir Assistent-trainer
Liesbeth van Loon Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
V 24-08-2019 11:00 BSC Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-2 - -
B 31-08-2019 11:00 De Noormannen JO17-1 HVV'24 JO17-2 7186 Sportpark de Prelaat - -
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 7580 Sportpark HVV'24 - -
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 HVV'24 JO17-2 7846 Sportpark Wolfaartsdijk - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 11:00 De Noormannen JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2
B 31-08-2019 12:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1
B 07-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 De Noormannen JO17-1
B 07-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2
B 14-09-2019 11:00 De Noormannen JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 20-08-2019 19:00 HVV'24 JO17-2 KFC Vrasene U17
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Verbroedering Zwijndrecht

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DwO'15 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Cadzand/Groede JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kloetinge JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Koewacht JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RCS JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Steen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Terneuzen JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Walcheren JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Noormannen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven