Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO17-2

Teamleden

Spelers
Joël Boone        
Kez Bouwens        
Kit Bouwens        
David van Boven        
Sven van Eck        
Daan Hoefeijzers        
Job Hoefeijzers        
Fernando Kuijpers        
Julian van Loon        
P Mentzij        
Luuk Peeters        
Pablo Salomon        
Justin Taelman        
Sean van Troost        
Merlijn Veenstra        
Lars Vonck        
Marijn Weernekers        
Branco Wullaert        
 
Overige teamleden
wesley van den Brande Trainer
Christoph de Clippeleir Assistent-trainer
Liesbeth van Loon Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 14:30 Koewacht JO17-1 ST Cadzand/Groede JO17-1
C 07-03-2020 11:00 ST Cadzand/Groede JO17-1 Steen JO17-2
C 07-03-2020 12:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 Terneuzen JO17-3
C 07-03-2020 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 Graauw JO17-1
C 07-03-2020 14:30 Koewacht JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2
C 14-03-2020 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 Koewacht JO17-1
C 14-03-2020 12:45 Steen JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2
C 14-03-2020 13:00 Graauw JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2
C 14-03-2020 13:00 Terneuzen JO17-3 ST Cadzand/Groede JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 12:00 HVV'24 JO17-2 ST Cadzand/Groede JO17-1 Afgeschermd 101880 1 - 0
C 08-02-2020 12:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 HVV'24 JO17-2 Afgeschermd 103004 7 - 2
C 01-02-2020 13:00 HVV'24 JO17-2 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 J. (Jeroen) Apers 102611 2 - 3
C 25-01-2020 13:00 HVV'24 JO17-2 Graauw JO17-1 E. (Erik) van Gasse 101505 0 - 11
C 14-12-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Steen JO17-2 E. (Erik) van Gasse 31594 6 - 1
C 07-12-2019 14:00 Terneuzen JO17-3 HVV'24 JO17-2 Afgeschermd 33707 0 - 4
C 30-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Cadzand/Groede JO17-1 P. (Pieter) Brasser 33835 4 - 1
C 23-11-2019 11:00 DwO'15 JO17-1 HVV'24 JO17-2 P.J. (Peter Jan) van Sabben 33507 3 - 2
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 RCS JO17-3 W. (Wim) van Schil 33237 6 - 6
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Koewacht JO17-1 W. (Wim) van Schil 32175 4 - 2
C 05-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 HVV'24 JO17-2 C. (Caz) Cornelis 32771 2 - 6
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Walcheren JO17-4 W. (Wim) van Schil 32502 10 - 1
C 21-09-2019 13:20 Kloetinge JO17-4 HVV'24 JO17-2 C.J. (Kees) Hollestelle 32021 1 - 2
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 HVV'24 JO17-2 H. (Hidde) Wisselink 7846 4 - 2
B 11-09-2019 18:30 De Noormannen JO17-1 HVV'24 JO17-2 7186
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 W. (Wim) van Schil 7580 1 - 3
V 24-08-2019 11:00 BSC Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-2
V 20-08-2019 19:00 HVV'24 JO17-2 KFC Vrasene U17
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Verbroedering Zwijndrecht
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 14:30 Terneuzen JO17-3 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 102418 1-3
C 15-02-2020 12:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 ST Cadzand/Groede JO17-1 101880 1-0
C 15-02-2020 13:00 Graauw JO17-1 Koewacht JO17-1 100552 3-0
C 15-02-2020 12:45 Steen JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 100246 1-0
C 08-02-2020 13:00 Graauw JO17-1 Terneuzen JO17-3 101287 9-1
C 08-02-2020 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 Steen JO17-2 102146 0-4
C 08-02-2020 12:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 103004 7-2
C 01-02-2020 12:30 Terneuzen JO17-3 Koewacht JO17-1 100927 1-3
C 01-02-2020 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 102611 2-3
C 01-02-2020 12:45 Steen JO17-2 Graauw JO17-1 102459 2-7
C 01-02-2020 11:00 ST Cadzand/Groede JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 102528 1-2
C 25-01-2020 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Graauw JO17-1 101505 0-11
C 25-01-2020 12:45 Steen JO17-2 Terneuzen JO17-3 102161 1-0
C 25-01-2020 12:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 Koewacht JO17-1 100955 0-0
C 25-01-2020 11:00 ST Cadzand/Groede JO17-1 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 101129 5-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 14:30 Koewacht JO17-1 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 32087 0-0
C 14-12-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Steen JO17-2 31594 6-1
C 14-12-2019 11:30 Kloetinge JO17-4 Terneuzen JO17-3 31716 0-0
C 14-12-2019 11:00 Walcheren JO17-4 ST Cadzand/Groede JO17-1 33553 0-0
C 07-12-2019 10:30 ST Cadzand/Groede JO17-1 Steen JO17-2 31581 3-7
C 07-12-2019 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 DwO'15 JO17-1 33883 0-0
C 07-12-2019 12:30 RCS JO17-3 Kloetinge JO17-4 32097 2-4
C 07-12-2019 14:00 Terneuzen JO17-3 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 33707 0-4
C 30-11-2019 11:00 DwO'15 JO17-1 Koewacht JO17-1 33938 4-1
C 30-11-2019 11:00 Walcheren JO17-4 Kloetinge JO17-4 33665 0-2
C 30-11-2019 12:30 Steen JO17-2 Terneuzen JO17-3 33156 1-2
C 30-11-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 ST Cadzand/Groede JO17-1 33835 4-1
C 23-11-2019 11:00 DwO'15 JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 33507 3-2
C 23-11-2019 11:25 Kloetinge JO17-4 ST Cadzand/Groede JO17-1 33024 7-3
C 23-11-2019 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 RCS JO17-3 32410 2-2
C 23-11-2019 14:30 Walcheren JO17-4 Steen JO17-2 33191 0-5
C 23-11-2019 14:30 Koewacht JO17-1 Terneuzen JO17-3 33185 2-0
C 16-11-2019 15:00 Terneuzen JO17-3 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 33351 1-0
C 16-11-2019 12:30 RCS JO17-3 Walcheren JO17-4 32132 1-2
C 16-11-2019 10:30 ST Cadzand/Groede JO17-1 Koewacht JO17-1 32496 4-1
C 09-11-2019 12:45 Steen JO17-2 DwO'15 JO17-1 32016 2-3
C 09-11-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 RCS JO17-3 33237 6-6
C 09-11-2019 12:45 Walcheren JO17-4 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 33604 0-2
C 09-11-2019 10:30 ST Cadzand/Groede JO17-1 Terneuzen JO17-3 32705 2-2
C 09-11-2019 11:30 Kloetinge JO17-4 Koewacht JO17-1 33213 5-1
C 02-11-2019 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 Kloetinge JO17-4 31754 0-2
C 02-11-2019 12:30 RCS JO17-3 Steen JO17-2 31869 2-1
C 02-11-2019 14:30 Koewacht JO17-1 Walcheren JO17-4 32192 0-0
C 02-11-2019 14:30 Terneuzen JO17-3 DwO'15 JO17-1 31625 1-2
C 26-10-2019 15:00 Terneuzen JO17-3 RCS JO17-3 33091 2-3
C 26-10-2019 14:30 Walcheren JO17-4 DwO'15 JO17-1 32633 2-2
C 26-10-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Koewacht JO17-1 32175 4-2
C 26-10-2019 12:45 Steen JO17-2 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 33111 3-2
C 12-10-2019 10:30 ST Cadzand/Groede JO17-1 DwO'15 JO17-1 32826 3-3
C 12-10-2019 11:00 Walcheren JO17-4 Terneuzen JO17-3 90750 2-2
C 05-10-2019 11:00 DwO'15 JO17-1 Kloetinge JO17-4 31603 0-6
C 05-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 32771 2-6
C 05-10-2019 14:30 Koewacht JO17-1 Steen JO17-2 32419 1-1
C 05-10-2019 10:30 RCS JO17-3 ST Cadzand/Groede JO17-1 32943 6-4
C 28-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Walcheren JO17-4 32502 10-1
C 28-09-2019 12:45 Steen JO17-2 Kloetinge JO17-4 32615 2-2
C 28-09-2019 12:30 RCS JO17-3 Koewacht JO17-1 31775 7-0
C 21-09-2019 11:00 DwO'15 JO17-1 RCS JO17-3 33614 3-1
C 21-09-2019 14:30 Walcheren JO17-4 Terneuzen JO17-3 32720 0-0
C 21-09-2019 13:20 Kloetinge JO17-4 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 32021 1-2
C 21-09-2019 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 ST Cadzand/Groede JO17-1 32279 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 7846 4-2
B 14-09-2019 11:00 De Noormannen JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 7750 3-8
B 11-09-2019 18:30 De Noormannen JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 7186 0-0
B 07-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 De Noormannen JO17-1 7422 3-4
B 07-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 7580 1-3
B 31-08-2019 12:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 7274 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Graauw JO17-1 4 4 0 0 12 30 3 27 0
2 Steen JO17-2 4 3 0 1 9 8 7 1 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 3 2 0 1 6 9 4 5 0
4 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 4 2 0 2 6 9 12 -3 0
5 Koewacht JO17-1 2 1 0 1 3 3 4 -1 0
6 ST Cadzand/Groede JO17-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 4 1 0 3 3 5 21 -16 0
8 Terneuzen JO17-3 4 0 0 4 0 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 9 7 1 1 22 44 17 27 0
2 Kloetinge JO17-4 8 6 1 1 19 29 10 19 0
3 DwO'15 JO17-1 8 5 2 1 17 20 18 2 0
4 RCS JO17-3 9 4 2 3 14 30 24 6 0
5 Steen JO17-2 9 3 2 4 11 23 21 2 0
6 Terneuzen JO17-3 8 2 2 4 8 10 16 -6 0
7 ST Cadzand/Groede JO17-1 8 2 2 4 8 25 32 -7 0
8 Walcheren JO17-4 7 1 2 4 5 7 24 -17 0
9 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 7 1 1 5 4 10 19 -9 0
10 Koewacht JO17-1 7 1 1 5 4 8 25 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 3 3 0 0 9 17 7 10 0
2 De Noormannen JO17-1 2 1 0 1 3 7 11 -4 0
3 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven