Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO17-2

Teamleden

Spelers
Joël Boone        
Kez Bouwens        
Kit Bouwens        
David van Boven        
Demiën van den Brande        
Sven van Eck        
Daan Hoefeijzers        
Job Hoefeijzers        
Fernando Kuijpers        
Julian van Loon        
Luuk Peeters        
Pablo Salomon        
Justin Taelman        
Sean van Troost        
Merlijn Veenstra        
Lars Vonck        
Marijn Weernekers        
Branco Wullaert        
 
Overige teamleden
wesley van den Brande Trainer
Christoph de Clippeleir Assistent-trainer
Liesbeth van Loon Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Koewacht JO17-1 32175 Sportpark HVV'24 - -
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 RCS JO17-3 33237 Sportpark HVV'24 - -
C 23-11-2019 10:30 DwO'15 JO17-1 HVV'24 JO17-2 33507 Sportpark De Fazant - -
C 30-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Cadzand/Groede JO17-1 33835 Sportpark HVV'24 - -
C 07-12-2019 14:00 Terneuzen JO17-3 HVV'24 JO17-2 33707 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 14-12-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Steen JO17-2 31594 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 12:45 Steen JO17-2 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2
C 26-10-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Koewacht JO17-1
C 26-10-2019 14:30 Walcheren JO17-4 DwO'15 JO17-1
C 26-10-2019 15:00 Terneuzen JO17-3 RCS JO17-3
C 02-11-2019 14:30 Terneuzen JO17-3 DwO'15 JO17-1
C 02-11-2019 14:30 Koewacht JO17-1 Walcheren JO17-4
C 02-11-2019 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 Kloetinge JO17-4
C 02-11-2019 12:30 RCS JO17-3 Steen JO17-2
C 09-11-2019 11:30 Kloetinge JO17-4 Koewacht JO17-1
C 09-11-2019 12:45 ST Cadzand/Groede JO17-1 Terneuzen JO17-3
C 09-11-2019 12:45 Walcheren JO17-4 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2
C 09-11-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 RCS JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 HVV'24 JO17-2 C. (Caz) Cornelis 32771 2 - 6
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Walcheren JO17-4 W. (Wim) van Schil 32502 10 - 1
C 21-09-2019 13:20 Kloetinge JO17-4 HVV'24 JO17-2 C.J. (Kees) Hollestelle 32021 1 - 2
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 HVV'24 JO17-2 H. (Hidde) Wisselink 7846 4 - 2
B 11-09-2019 18:30 De Noormannen JO17-1 HVV'24 JO17-2 7186
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 W. (Wim) van Schil 7580 1 - 3
V 24-08-2019 11:00 BSC Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-2
V 20-08-2019 19:00 HVV'24 JO17-2 KFC Vrasene U17
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Verbroedering Zwijndrecht
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 11:00 Walcheren JO17-4 Terneuzen JO17-3 90750 2-2
C 12-10-2019 10:30 ST Cadzand/Groede JO17-1 DwO'15 JO17-1 32826 3-3
C 05-10-2019 14:30 Koewacht JO17-1 Steen JO17-2 32419 1-1
C 05-10-2019 10:30 RCS JO17-3 ST Cadzand/Groede JO17-1 32943 6-4
C 05-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 32771 2-6
C 05-10-2019 11:00 DwO'15 JO17-1 Kloetinge JO17-4 31603 0-6
C 28-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 Walcheren JO17-4 32502 10-1
C 28-09-2019 12:45 Steen JO17-2 Kloetinge JO17-4 32615 2-2
C 28-09-2019 12:30 RCS JO17-3 Koewacht JO17-1 31775 7-0
C 21-09-2019 14:30 Walcheren JO17-4 Terneuzen JO17-3 32720 0-0
C 21-09-2019 13:20 Kloetinge JO17-4 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 32021 1-2
C 21-09-2019 12:30 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 ST Cadzand/Groede JO17-1 32279 2-5
C 21-09-2019 11:00 DwO'15 JO17-1 RCS JO17-3 33614 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 7846 4-2
B 14-09-2019 11:00 De Noormannen JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 7750 3-8
B 11-09-2019 18:30 De Noormannen JO17-1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 7186 0-0
B 07-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 De Noormannen JO17-1 7422 3-4
B 07-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 7580 1-3
B 31-08-2019 12:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 7274 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 3 3 0 0 9 18 4 14 0
2 RCS JO17-3 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 Kloetinge JO17-4 3 1 1 1 4 9 4 5 0
4 ST Cadzand/Groede JO17-1 3 1 1 1 4 12 11 1 0
5 DwO'15 JO17-1 3 1 1 1 4 6 10 -4 0
6 Steen JO17-2 2 0 2 0 2 3 3 0 0
7 Terneuzen JO17-3 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 Koewacht JO17-1 2 0 1 1 1 1 8 -7 0
9 Walcheren JO17-4 2 0 1 1 1 3 12 -9 0
10 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 2 0 0 2 0 4 11 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 3 3 0 0 9 17 7 10 0
2 De Noormannen JO17-1 2 1 0 1 3 7 11 -4 0
3 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO17-2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven