Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0233 Onder 16 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - HVV'24 JO16-1

Teamleden

Spelers
Dylan van den Bergen        
Nik Fassaert        
Tijn Fassaert        
Siebe de Kraker        
Sven de Kroon        
Alek Lockefeer        
Stan Mangnus        
Yves Penneman        
Danny Poot        
Teun Van Putte        
Jannick Schelfhaut        
Luuk Seghers        
Bart Verheij        
Dion van Vlierberghe        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 26-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) van de Wiel 34128 Sportpark D'n Donk - -
C 02-11-2019 14:30 RPC JO16-1 HVV'24 JO16-1 34582 Sportpark Aalsterweg - -
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-1 34242 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 HVV'24 JO16-1 34421 - -
C 30-11-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 DVS JO16-1 34205 Sportpark HVV'24 - -
C 07-12-2019 13:00 TVC Breda JO16-1 HVV'24 JO16-1 34666 Sportpark TVC Breda - -
C 14-12-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 34490 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 13:00 TVC Breda JO16-1 RPC JO16-1
C 26-10-2019 13:30 DVS JO16-1 Boeimeer JO16-1
C 26-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1
C 02-11-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 DVS JO16-1
C 02-11-2019 13:45 Boeimeer JO16-1 TVC Breda JO16-1
C 02-11-2019 14:30 RPC JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1
C 09-11-2019 14:30 RPC JO16-1 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1
C 09-11-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Boeimeer JO16-1
C 09-11-2019 13:00 TVC Breda JO16-1 B.V.V. JO16-1
C 16-11-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1
C 16-11-2019 15:00 Boeimeer JO16-1 RPC JO16-1
C 16-11-2019 16:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 DVS JO16-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 19-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) Steensma 92465 0 - 10
V 12-10-2019 11:15 HVV'24 JO16-1 Hontenisse JO17-1
C 05-10-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 TVC Breda JO16-1 E (Ewald) Poot 34617
C 28-09-2019 13:30 DVS JO16-1 HVV'24 JO16-1 L.M.M. (Lambèr) Royakkers 34401 3 - 8
V 18-09-2019 19:15 Patrijzen JO16-1 terrein Clinge HVV'24 JO16-1
B 14-09-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Roosendaal JO16-1 E (Ewald) Poot 8151 3 - 1
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 TVC Breda JO16-1 E (Ewald) Poot 8060 4 - 2
B 31-08-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 HVV'24 JO16-1 A. (Ahmed) Benkaddour 8027 1 - 10
V 28-08-2019 19:00 Zelzate U17 terrein vv Clinge HVV'24 JO16-1
V 24-08-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Luctor/Heinkenszand JO17-1
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 SK Doorslaar PU-17
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 34341 4-2
C 05-10-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 TVC Breda JO16-1 34617 0-0
C 05-10-2019 14:30 RPC JO16-1 DVS JO16-1 34623 1-5
C 28-09-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 TVC Breda JO16-1 34502 3-4
C 28-09-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 Boeimeer JO16-1 34667 0-0
C 28-09-2019 13:30 DVS JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 34401 3-8
C 21-09-2019 11:30 Boeimeer JO16-1 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 34750 0-6
C 21-09-2019 13:00 TVC Breda JO16-1 DVS JO16-1 34098 2-2
C 21-09-2019 14:30 RPC JO16-1 B.V.V. JO16-1 34133 0-11
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2019 19:00 Roosendaal JO16-1 Boeimeer JO16-1 8094 5-1
B 14-09-2019 13:00 TVC Breda JO16-1 Boeimeer JO16-1 8126 3-1
B 14-09-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 Roosendaal JO16-1 8151 3-1
B 07-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 TVC Breda JO16-1 8060 4-2
B 31-08-2019 11:00 TVC Breda JO16-1 Roosendaal JO16-1 8003 9-1
B 31-08-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 8027 1-10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 92465 0-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 B.V.V. JO16-1 2 2 0 0 6 15 2 13 0
2 TVC Breda JO16-1 2 1 1 0 4 6 5 1 0
3 DVS JO16-1 3 1 1 1 4 10 11 -1 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 1 1 0 0 3 8 3 5 0
5 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 3 1 0 2 3 11 8 3 0
6 Boeimeer JO16-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
7 RPC JO16-1 2 0 0 2 0 1 16 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 TVC Breda JO16-1 3 2 0 1 6 14 6 8 0
3 Roosendaal JO16-1 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
4 Boeimeer JO16-1 3 0 0 3 0 3 18 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Patrijzen JO16-1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kogelvangers JO16-1 8 7 0 1 21 34 7 27 0
2 Groen Wit JO16-1 8 7 0 1 20 30 10 20 1
3 ST HVV'24 / Clinge JO16-1 8 4 0 4 12 14 13 1 0
4 Virtus JO16-1 8 2 0 6 5 12 22 -10 1
5 Boeimeer JO16-2 8 0 0 8 0 4 42 -38 0

Training

Berichten



Terug naar boven