Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - HVV'24 JO15-1

Teamleden

Spelers
Daan Aerts        
Mees Baart        
Yasin Benkourdel        
Fabio Bernal        
Erik Broeckaert        
Sem Coenen        
Julius Dhondt        
Tim Geubels        
Rein van der Heijden        
Kestel Herremans        
Sten Hoefnagels        
Mick Hofman        
Marro de Kroon        
Bjorn van Osselaer        
Jens Penneman        
Tim Rokven        
 
Overige teamleden
Ingmar Hoefnagels Trainer
Miguel Nafa Trainer
Manuel Dhondt Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1
C 07-03-2020 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 VCK JO15-1
C 07-03-2020 12:45 Walcheren JO15-2 Graauw JO15-1
C 07-03-2020 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Terneuzen JO15-2
C 07-03-2020 10:45 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G Terneuzense Boys JO15-2
C 07-03-2020 11:15 SSV'65 JO15-1 Jong Ambon JO15-1
C 07-03-2020 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2
C 14-03-2020 10:00 Graauw JO15-1 SSV'65 JO15-1
C 14-03-2020 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-1
C 14-03-2020 10:30 VCK JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1
C 14-03-2020 11:00 Jong Ambon JO15-1 RCS JO15-2
C 14-03-2020 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 Walcheren JO15-2
C 14-03-2020 12:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:30 RCS JO15-2 HVV'24 JO15-1 Afgeschermd 104380 1 - 1
C 08-02-2020 11:30 HVV'24 JO15-1 Terneuzen JO15-2 W. (Wim) van Schil 105338 6 - 0
V 25-01-2020 11:00 HVV'24 JO15-1 HPC JO15-1
V 18-01-2020 11:15 HVV'24 JO15-1 Terneuzen JO15-2
C 14-12-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 HVV'24 JO15-1 87547
C 14-12-2019 vervallen RCS JO15-1 HVV'24 JO15-1 37755
C 07-12-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 E. (Erik) van Gasse 87546 2 - 4
C 05-12-2019 18:30 HVV'24 JO15-1 GPC Vlissingen JO15-1 Afgeschermd 87544 2 - 2
C 30-11-2019 11:15 Kapelle JO15-1 HVV'24 JO15-1 C.M. (Kees) Mulder 87545 7 - 1
C 23-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO15-1 HVV'24 JO15-1 36780
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 35498
C 16-11-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 94273 1 - 0
C 09-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 87542 1 - 2
C 02-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 W. (Wim) van Schil 87541 0 - 3
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 36908
C 26-10-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 HVV'24 JO15-1 Afgeschermd 87540 1 - 0
C 05-10-2019 vervallen FC Axel JO15-1 HVV'24 JO15-1 36966
C 05-10-2019 11:00 HVV'24 JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 T. (Tim) de Feijter 87539 2 - 2
C 28-09-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 MZC'11 JO15-1 37884
C 28-09-2019 12:30 Terneuzen JO15-2 HVV'24 JO15-1 MJ Septer 87538 2 - 4
C 21-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 E. (Erik) van Gasse 87537 0 - 2
B 14-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 FC Axel JO15-1 Afgeschermd 8751 1 - 4
B 07-09-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 HVV'24 JO15-1 J.J.I. (Jordi) Rietjens 8520 2 - 0
B 31-08-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 8181 1 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 13:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 105351 1-8
C 15-02-2020 12:00 Terneuzen JO15-2 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G 108712 5-3
C 15-02-2020 10:30 VCK JO15-1 ST Steen / Koewacht JO15-1 107338 0-2
C 15-02-2020 11:00 Jong Ambon JO15-1 Graauw JO15-1 108683 3-2
C 15-02-2020 11:30 RCS JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 104380 1-1
C 15-02-2020 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 SSV'65 JO15-1 106040 3-3
C 08-02-2020 11:30 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Terneuzen JO15-2 105338 6-0
C 08-02-2020 10:00 Graauw JO15-1 Terneuzense Boys JO15-2 104950 4-0
C 08-02-2020 12:45 Walcheren JO15-2 VCK JO15-1 107600 0-10
C 08-02-2020 11:15 SSV'65 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 103907 4-0
C 08-02-2020 11:30 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G RCS JO15-2 104488 1-1
C 01-02-2020 13:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 Walcheren JO15-2 105936 4-2
C 01-02-2020 12:00 Terneuzen JO15-2 SSV'65 JO15-1 106798 4-0
C 01-02-2020 10:30 RCS JO15-2 Graauw JO15-1 107053 1-2
C 01-02-2020 10:00 VCK JO15-1 Jong Ambon JO15-1 107348 3-1
C 01-02-2020 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 ST Steen / Koewacht JO15-1 104023 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 11:00 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 35915 2-2
C 21-12-2019 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 37251 2-4
C 18-12-2019 19:30 GPC Vlissingen JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 35516 0-3
C 14-12-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 87547 0-0
C 14-12-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 35832 5-1
C 14-12-2019 12:30 Zeelandia Middelburg JO15-2 Terneuzen JO15-2 36289 0-0
C 14-12-2019 11:15 Kapelle JO15-1 GPC Vlissingen JO15-1 37625 5-3
C 11-12-2019 19:00 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 36751 5-0
C 09-12-2019 19:00 ST Steen / Koewacht JO15-1 JVOZ JO15-2G 37605 0-0
C 07-12-2019 11:00 Terneuzen JO15-2 JVOZ JO15-2G 36413 3-5
C 07-12-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 36904 1-1
C 07-12-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 87546 2-4
C 07-12-2019 12:30 ST Steen / Koewacht JO15-1 Kapelle JO15-1 37434 1-6
C 05-12-2019 18:30 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 GPC Vlissingen JO15-1 87544 2-2
C 30-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G VC Vlissingen JO15-1 36635 0-1
C 30-11-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO15-2 ST Steen / Koewacht JO15-1 36568 3-1
C 30-11-2019 11:15 Kapelle JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 87545 7-1
C 30-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO15-1 Terneuzen JO15-2 36630 10-1
C 30-11-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 36307 2-1
C 25-11-2019 19:30 JVOZ JO15-2G ST Aardenburg/Sluis JO15-1 37738 1-5
C 23-11-2019 11:15 Kapelle JO15-1 Terneuzen JO15-2 35493 7-5
C 23-11-2019 09:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 36274 0-4
C 23-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G SJO Serooskerke/Veere JO15-1 36973 1-4
C 23-11-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 36534 8-1
C 23-11-2019 12:30 ST Steen / Koewacht JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 36348 2-3
C 16-11-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 37877 4-0
C 16-11-2019 11:15 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 ST Steen / Koewacht JO15-1 36928 3-6
C 16-11-2019 10:30 Terneuzen JO15-2 VC Vlissingen JO15-1 38016 1-10
C 16-11-2019 10:15 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 Kapelle JO15-1 36377 2-4
C 16-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO15-1 JVOZ JO15-2G 35882 4-2
C 16-11-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 87543 1-0
C 09-11-2019 10:00 Zeelandia Middelburg JO15-2 Kapelle JO15-1 37595 1-2
C 09-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G ST HVV'24 / Clinge JO15-1 87542 1-2
C 09-11-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1 ST Steen / Koewacht JO15-1 38049 6-0
C 09-11-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 Terneuzen JO15-2 37942 9-0
C 09-11-2019 10:15 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 GPC Vlissingen JO15-1 35776 1-2
C 06-11-2019 19:30 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 36466 2-1
C 02-11-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 87541 0-3
C 02-11-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 36427 2-3
C 02-11-2019 11:15 Kapelle JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 36426 4-5
C 02-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 37145 3-3
C 02-11-2019 09:00 Terneuzen JO15-2 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 36065 0-10
C 30-10-2019 19:00 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 35886 2-3
C 26-10-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1 Kapelle JO15-1 36023 5-0
C 26-10-2019 10:15 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 ST Steen / Koewacht JO15-1 37613 3-1
C 26-10-2019 11:15 JVOZ JO15-2G Zeelandia Middelburg JO15-2 37860 2-1
C 26-10-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 87540 1-0
C 26-10-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 GPC Vlissingen JO15-1 36500 1-3
C 26-10-2019 11:15 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 Terneuzen JO15-2 36313 11-1
C 05-10-2019 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 RCS JO15-1 36010 0-0
C 05-10-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 Walcheren JO15-1 37398 0-0
C 05-10-2019 11:15 FC Axel JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 36966 0-0
C 05-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Arnemuiden JO15-1 36833 0-0
C 05-10-2019 12:15 Terneuzen JO15-2 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 37361 0-0
C 05-10-2019 09:45 GPC Vlissingen JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 36788 2-3
C 05-10-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 87539 2-2
C 05-10-2019 12:30 ST Steen / Koewacht JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 35810 3-3
C 05-10-2019 11:15 Kapelle JO15-1 JVOZ JO15-2G 37112 2-0
C 05-10-2019 09:45 Zeelandia Middelburg JO15-2 VC Vlissingen JO15-1 36299 3-3
C 28-09-2019 11:15 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-2 36162 5-2
C 28-09-2019 10:00 FC Axel JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 36726 0-0
C 28-09-2019 12:30 Terneuzen JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 87538 2-4
C 28-09-2019 11:15 Walcheren JO15-1 Terneuzense Boys JO15-1 35859 0-0
C 28-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 MZC'11 JO15-1 37884 0-0
C 28-09-2019 14:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 Kapelle JO15-1 36176 0-4
C 28-09-2019 09:45 GPC Vlissingen JO15-1 ST Steen / Koewacht JO15-1 36889 4-3
C 28-09-2019 10:15 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 JVOZ JO15-2G 37843 3-2
C 28-09-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 FC Dauwendaele JO15-1 37257 0-0
C 21-09-2019 10:30 FC Dauwendaele JO15-1 FC Axel JO15-1 35537 0-0
C 21-09-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 Walcheren JO15-1 36400 0-0
C 21-09-2019 11:30 Terneuzense Boys JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 37707 0-0
C 21-09-2019 10:30 RCS JO15-1 Arnemuiden JO15-1 35642 0-0
C 21-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 87537 0-2
C 21-09-2019 11:15 VC Vlissingen JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 36979 0-1
C 21-09-2019 11:15 JVOZ JO15-2G ST Breskens/Schoondijke JO15-1 37513 5-3
C 21-09-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 Terneuzen JO15-2 35684 5-2
C 21-09-2019 11:15 Kapelle JO15-1 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 36707 4-2
C 21-09-2019 09:45 Zeelandia Middelburg JO15-2 GPC Vlissingen JO15-1 37332 7-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2019 19:00 ST Steen / Koewacht JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 8948 3-5
B 14-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 FC Axel JO15-1 8751 1-4
B 09-09-2019 18:30 FC Axel JO15-1 ST Steen / Koewacht JO15-1 8306 2-3
B 07-09-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 FC Axel JO15-1 8601 4-1
B 07-09-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 8520 2-0
B 31-08-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 8181 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCK JO15-1 3 2 0 1 6 13 3 10 0
2 Graauw JO15-1 3 2 0 1 6 8 4 4 0
3 Terneuzen JO15-2 3 2 0 1 6 9 9 0 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 2 1 1 0 4 7 1 6 0
5 SSV'65 JO15-1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
6 Terneuzense Boys JO15-2 3 1 1 1 4 6 9 -3 0
7 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
8 ST Steen / Koewacht JO15-1 2 1 0 1 3 4 3 1 0
9 Jong Ambon JO15-1 2 1 0 1 3 4 5 -1 0
10 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 3 1 0 2 3 5 14 -9 0
11 RCS JO15-2 3 0 2 1 2 3 4 -1 0
12 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G 2 0 1 1 1 4 6 -2 0
13 Walcheren JO15-2 2 0 0 2 0 2 14 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VC Vlissingen JO15-1 11 9 1 1 28 47 9 38 0
2 Kapelle JO15-1 11 9 0 2 27 45 25 20 0
3 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 11 7 1 3 22 41 31 10 0
4 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 11 6 3 2 21 34 14 20 0
5 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 11 6 2 3 20 34 22 12 0
6 GPC Vlissingen JO15-1 11 5 2 4 17 34 31 3 0
7 Zeelandia Middelburg JO15-2 10 4 1 5 13 24 26 -2 0
8 JVOZ JO15-2G 10 3 0 7 9 19 28 -9 0
9 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 11 2 2 7 8 14 27 -13 0
10 ST Steen / Koewacht JO15-1 9 2 1 6 7 22 33 -11 0
11 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 10 2 2 6 6 13 25 -12 2
12 Terneuzen JO15-2 10 0 1 9 1 15 71 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 3 3 0 0 9 17 5 12 0
2 ST Steen / Koewacht JO15-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 FC Axel JO15-1 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 ST HVV'24 / Clinge JO15-1 3 0 0 3 0 2 14 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven