Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - JO15 - HVV'24 JO15-2

Teamleden

Spelers
Zuhair Al Barram        
Stan Buijsse        
benjamin burbach        
Jaro van Daalen        
Soufian Draoui        
Mees Ernst        
Jari van Huffel        
Olivier Nuijten        
Persijn Raas        
ManuĂ«l de Rijck        
Lukas Rijk        
Briam de Roeck        
Martinus Rugtier        
Rowan van de Wiele        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 14-12-2019 vervallen Terneuzense Boys JO15-2 HVV'24 JO15-2 36093 Zuidersportpark - -
C 14-12-2019 10:30 Spui JO15-1 HVV'24 JO15-2 93470 Sportpark Spui - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 10:15 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 Terneuzense Boys JO15-3
C 14-12-2019 10:30 Spui JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2
C 14-12-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2
C 14-12-2019 12:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 SJO HPC'16 JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 93469 3-3
C 07-12-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 36672 0-0
C 05-12-2019 19:30 ST Steen / Koewacht JO15-2 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 37001 1-6
C 30-11-2019 10:30 Spui JO15-1 Terneuzense Boys JO15-3 87078 7-3
C 30-11-2019 12:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 36013 6-0
C 30-11-2019 12:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 ST Steen / Koewacht JO15-2 35867 7-2
C 23-11-2019 10:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 Spui JO15-1 87077 3-1
C 23-11-2019 10:45 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 93468 3-1
C 23-11-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 SJO HPC'16 JO15-2 35956 0-7
C 23-11-2019 13:15 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 Terneuzense Boys JO15-3 36239 8-2
C 20-11-2019 19:00 SJO HPC'16 JO15-2 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 35947 4-1
C 16-11-2019 10:30 Spui JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 87076 1-8
C 16-11-2019 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 ST Steen / Koewacht JO15-2 36690 0-16
C 16-11-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 93467 0-6
C 09-11-2019 11:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 35586 2-1
C 09-11-2019 12:00 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 36321 8-0
C 09-11-2019 10:30 Spui JO15-1 SJO HPC'16 JO15-2 87075 4-3
C 02-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 93466 2-1
C 02-11-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 Spui JO15-1 87073 5-4
C 02-11-2019 11:00 ST Steen / Koewacht JO15-2 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 37664 12-0
C 26-10-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-2 Terneuzense Boys JO15-3 35649 10-0
C 26-10-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 93465 4-1
C 26-10-2019 10:15 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 37372 0-4
C 26-10-2019 10:00 Spui JO15-1 ST Steen / Koewacht JO15-2 87074 1-9
C 26-10-2019 11:00 VCK JO15-1 FC Axel JO15-2 37770 0-0
C 26-10-2019 11:00 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G ST HVV'24 / Clinge JO15-2 37184 0-0
C 26-10-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Terneuzense Boys JO15-2 37847 0-0
C 26-10-2019 12:45 Walcheren JO15-2 Jong Ambon JO15-1 35959 0-0
C 26-10-2019 10:30 RCS JO15-2 's Heer Arendskerke JO15-1 36323 0-0
C 19-10-2019 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 93463 5-3
C 05-10-2019 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 RCS JO15-2 36222 0-0
C 05-10-2019 10:10 's Heer Arendskerke JO15-1 SJO HPC'16 JO15-1 38021 0-0
C 05-10-2019 11:00 Jong Ambon JO15-1 VCK JO15-1 35501 0-0
C 05-10-2019 11:30 FC Axel JO15-2 Walcheren JO15-2 36986 0-0
C 05-10-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-2 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 93464 8-1
C 05-10-2019 10:30 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 35734 4-5
C 28-09-2019 10:00 Spui JO15-1 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 87072 2-7
C 28-09-2019 10:30 VCK JO15-1 SJO HPC'16 JO15-1 37519 0-5
C 28-09-2019 10:00 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G Terneuzense Boys JO15-2 37413 2-0
C 28-09-2019 12:45 Walcheren JO15-2 RCS JO15-2 38120 3-2
C 28-09-2019 13:00 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 Jong Ambon JO15-1 35919 0-7
C 28-09-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-2 ST Steen / Koewacht JO15-2 38010 2-6
C 28-09-2019 13:00 Terneuzense Boys JO15-3 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 38029 0-7
C 28-09-2019 10:00 Graauw JO15-1 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 35721 10-1
C 21-09-2019 10:15 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 Graauw JO15-1 37299 0-4
C 21-09-2019 10:00 Terneuzense Boys JO15-2 VCK JO15-1 35969 4-5
C 21-09-2019 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 Terneuzense Boys JO15-3 36385 9-2
C 21-09-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-1 Walcheren JO15-2 36530 5-1
C 21-09-2019 10:30 RCS JO15-2 ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G 36192 5-0
C 21-09-2019 10:10 's Heer Arendskerke JO15-1 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 36115 4-2
C 21-09-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 SJO HPC'16 JO15-2 35538 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 7 6 1 0 19 31 6 25 0
2 ST Steen / Koewacht JO15-2 7 5 0 2 15 54 17 37 0
3 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 7 5 0 2 15 38 14 24 0
4 SJO HPC'16 JO15-2 7 4 1 2 13 30 14 16 0
5 ST Vogelwaarde / Zaamslag JO15-1 7 4 0 3 12 24 27 -3 0
6 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 6 2 0 4 6 15 31 -16 0
7 Spui JO15-1 7 2 0 5 6 20 38 -18 0
8 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 7 1 1 5 4 13 28 -15 0
9 Terneuzense Boys JO15-3 7 0 1 6 1 10 60 -50 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 10 8 1 1 25 38 8 30 0
2 Terneuzense Boys JO15-2 10 7 1 2 22 42 20 22 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 10 6 1 3 19 25 11 14 0
4 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 10 3 0 7 9 16 25 -9 0
5 Terneuzen JO15-2 10 2 1 7 7 15 23 -8 0
6 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 10 2 0 8 6 10 59 -49 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steen JO15-1 2 2 0 0 6 6 0 6 0
2 SJO HPC'16 JO15-1 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO15-2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven