Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - HVV'24 JO9-1

Teamleden

Spelers
Wout van Boven        
Robert De Groot        
Yafit Haile Yemane        
Jasper den Hamer        
Daan Hoogstrate        
Robin Nielsen        
Mathis Scheerders        
Floris De Vries        
Julius De Vries        
 
Overige teamleden
John van Boven Trainer
Jan Hoogstrate Trainer
Maarten Scheerders Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 10:00 Halsteren JO9-1 HVV'24 JO9-1 134882 Sportpark De beek - -
C 14-03-2020 09:30 HVV'24 JO9-1 MOC'17 JO9-2 135989 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 28-03-2020 09:30 HVV'24 JO9-1 Walcheren JO9-1 136590 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
C 04-04-2020 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 HVV'24 JO9-1 134665 Zuidersportpark - -
C 18-04-2020 09:30 HVV'24 JO9-1 Kloetinge JO9-1 134704 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 09-05-2020 09:30 HVV'24 JO9-1 Halsteren JO9-1 134393 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 16-05-2020 08:30 MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1 137400 Sportpark Rozenoord - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 MOC'17 JO9-2 Kloetinge JO9-1
C 07-03-2020 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 Walcheren JO9-1
C 07-03-2020 10:00 Halsteren JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1
C 14-03-2020 08:30 Kloetinge JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1
C 14-03-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 MOC'17 JO9-2
C 14-03-2020 10:00 Walcheren JO9-1 Halsteren JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen Kloetinge JO9-1 HVV'24 JO9-1 135275
C 08-02-2020 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 136158
C 01-02-2020 vervallen Walcheren JO9-1 HVV'24 JO9-1 136303
C 25-01-2020 vervallen Kloetinge JO9-1 HVV'24 JO9-1 54856
V 18-01-2020 10:00 HVV'24 JO9-1 Axel JO9-1
C 14-12-2019 afgelast Roosendaal JO9-2 HVV'24 JO9-1 54324
C 30-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Roosendaal JO9-2 53737
C 23-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 89045
C 16-11-2019 vervallen MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1 55716
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1 56689
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Kloetinge JO9-1 55393
C 05-10-2019 vervallen Terneuzense Boys JO9-1 HVV'24 JO9-1 89040
C 05-10-2019 vervallen Terneuzen JO9-1 HVV'24 JO9-1 56379
C 28-09-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 MOC'17 JO9-2 52876
C 21-09-2019 09:00 FC Axel JO9-1 HVV'24 JO9-1 55338
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 13926
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1 13375
B 31-08-2019 vervallen Terneuzen JO9-1 HVV'24 JO9-1 13324
V 24-08-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 Hontenisse JO9-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 10:00 Kloetinge JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 54856 0-0
C 18-01-2020 12:00 Terneuzense Boys JO9-1 MOC'17 JO9-2 89042 0-0
C 14-12-2019 10:15 Roosendaal JO9-2 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 54324 0-0
C 07-12-2019 13:00 MOC'17 JO9-2 Terneuzense Boys JO9-1 89047 0-0
C 07-12-2019 10:15 Roosendaal JO9-2 FC Axel JO9-1 54118 0-0
C 30-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 Kloetinge JO9-1 89046 0-0
C 30-11-2019 09:00 FC Axel JO9-1 MOC'17 JO9-2 54646 0-0
C 30-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Roosendaal JO9-2 53737 0-0
C 23-11-2019 08:30 MOC'17 JO9-2 Roosendaal JO9-2 55429 0-0
C 23-11-2019 08:30 Kloetinge JO9-1 FC Axel JO9-1 53244 0-0
C 23-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 89045 0-0
C 16-11-2019 08:30 MOC'17 JO9-2 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 55716 0-0
C 16-11-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 89044 0-0
C 16-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-2 Kloetinge JO9-1 54754 0-0
C 09-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 FC Axel JO9-1 56689 0-0
C 09-11-2019 08:30 Kloetinge JO9-1 MOC'17 JO9-2 54338 0-0
C 09-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 Roosendaal JO9-2 89043 0-0
C 02-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Kloetinge JO9-1 55393 0-0
C 02-11-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Roosendaal JO9-2 56357 0-0
C 26-10-2019 08:30 Kloetinge JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 89041 0-0
C 26-10-2019 09:45 MOC'17 JO9-2 FC Axel JO9-1 54717 0-0
C 05-10-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 89040 0-0
C 05-10-2019 09:00 Terneuzen JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 56379 0-0
C 05-10-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Kloetinge JO9-1 53923 0-0
C 03-10-2019 18:30 Roosendaal JO9-2 MOC'17 JO9-2 54873 0-0
C 28-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 MOC'17 JO9-2 52876 0-0
C 28-09-2019 08:30 Kloetinge JO9-1 Roosendaal JO9-2 53394 0-0
C 28-09-2019 09:00 Terneuzen JO9-1 FC Axel JO9-1 55868 0-0
C 28-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 FC Axel JO9-1 89039 0-0
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO9-2 Terneuzense Boys JO9-1 89038 0-0
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO9-2 Terneuzen JO9-1 53527 0-0
C 21-09-2019 09:00 FC Axel JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 55338 0-0
C 21-09-2019 08:30 MOC'17 JO9-2 Kloetinge JO9-1 56757 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:30 Kloetinge JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 135275 0-0
C 15-02-2020 08:30 Halsteren JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 137506 0-0
C 15-02-2020 10:00 Walcheren JO9-1 MOC'17 JO9-2 134876 0-0
C 08-02-2020 08:30 MOC'17 JO9-2 Halsteren JO9-1 134439 0-0
C 08-02-2020 08:30 Kloetinge JO9-1 Walcheren JO9-1 136394 0-0
C 08-02-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1 136158 0-0
C 01-02-2020 08:30 Halsteren JO9-1 Kloetinge JO9-1 135900 0-0
C 01-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO9-1 MOC'17 JO9-2 137196 0-0
C 01-02-2020 10:00 Walcheren JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 136303 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Terneuzen JO9-1 13725 0-0
B 14-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 13926 0-0
B 07-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 FC Axel JO9-1 13375 0-0
B 07-09-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO9-1 Terneuzen JO9-1 13561 0-0
B 31-08-2019 09:00 FC Axel JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 12995 0-0
B 31-08-2019 09:00 Terneuzen JO9-1 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 13324 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOC'17 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kloetinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terneuzense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Walcheren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Halsteren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kloetinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terneuzen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zeelandia Middelburg JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven