Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - HVV'24 JO8-1

Teamleden

Spelers
Adoney Berhe        
Imraan Boukzir        
Boyd Collet        
Valentino Neirinck        
Floris Picavet        
Nienke Van Sikkelerus        
Ish Voet        
Sam Willaert        
 
Overige teamleden
Davy Voet Trainer

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-1 153016
C 08-02-2020 vervallen HVV'24 JO8-1 HVV'24 JO8-2 153011
C 01-02-2020 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G HVV'24 JO8-1 153004
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Kloetinge JO8-1 58805
C 30-11-2019 10:00 Steen JO8-1G HVV'24 JO8-1 58215
C 23-11-2019 vervallen Terneuzense Boys JO8-1 HVV'24 JO8-1 59677
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 60119
C 09-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 HVV'24 JO8-1 58939
C 02-11-2019 vervallen Kloetinge JO8-1 HVV'24 JO8-1 59812
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Steen JO8-1G 58102
C 05-10-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 57503
C 28-09-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 HVV'24 JO8-1 57612
C 21-09-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-2 59737
B 14-09-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 HVV'24 JO8-1 14737
B 07-09-2019 vervallen Steen JO8-1G HVV'24 JO8-1 14565
B 31-08-2019 09:30 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 14297
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 09:30 Terneuzen JO8-1 Kloetinge JO8-1 59570 0-0
C 14-12-2019 09:00 Kloetinge JO8-1 Terneuzen JO8-2 56966 0-0
C 07-12-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Kloetinge JO8-1 58805 0-0
C 07-12-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Terneuzen JO8-2 59060 0-0
C 07-12-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 Steen JO8-1G 59152 0-0
C 30-11-2019 10:00 Steen JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-1 58215 0-0
C 30-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 Terneuzen JO8-1 57653 0-0
C 30-11-2019 08:30 Kloetinge JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 58951 0-0
C 23-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 59677 0-0
C 23-11-2019 10:00 Steen JO8-1G Terneuzen JO8-2 58221 0-0
C 16-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzen JO8-1 60119 0-0
C 16-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Steen JO8-1G 58076 0-0
C 09-11-2019 10:15 Terneuzen JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 58647 0-0
C 09-11-2019 10:00 Steen JO8-1G Kloetinge JO8-1 57188 0-0
C 09-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 58939 0-0
C 02-11-2019 10:05 Terneuzen JO8-2 Terneuzense Boys JO8-1 59803 0-0
C 02-11-2019 09:00 Steen JO8-1G Terneuzen JO8-1 58417 0-0
C 02-11-2019 09:30 Kloetinge JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 59812 0-0
C 26-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Steen JO8-1G 58102 0-0
C 26-10-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Kloetinge JO8-1 57488 0-0
C 26-10-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 Terneuzen JO8-2 56972 0-0
C 09-10-2019 18:30 Terneuzen JO8-2 Steen JO8-1G 59342 0-0
C 05-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzense Boys JO8-1 57503 0-0
C 05-10-2019 10:00 Kloetinge JO8-1 Terneuzen JO8-1 57705 0-0
C 28-09-2019 10:00 Steen JO8-1G Terneuzense Boys JO8-1 57899 0-0
C 28-09-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 57612 0-0
C 28-09-2019 10:15 Terneuzen JO8-2 Kloetinge JO8-1 59897 0-0
C 21-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzen JO8-2 59737 0-0
C 21-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO8-1 Terneuzen JO8-1 60258 0-0
C 21-09-2019 08:30 Kloetinge JO8-1 Steen JO8-1G 58627 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 Steen JO8-1G 14854 0-0
B 14-09-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 14737 0-0
B 07-09-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 14415 0-0
B 07-09-2019 10:00 Steen JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-1 14565 0-0
B 31-08-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 Steen JO8-1G 14150 0-0
B 31-08-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 Terneuzen JO8-1 14297 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terneuzen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Steen JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Axel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Axel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sluiskil JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO/HPC'16 JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terneuzen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zaamslag JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 HVV'24 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Terneuzense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Steen JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven