Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Pupillen - JO9 - HVV'24 JO8-2

Teamleden

Spelers
Tuur van der Meer        
Xavi Pardon        
Thor Pypers        
Faylinn van de Rijt        
Benjamin Snoeck        
Sam Sponselee        
Dythe Verbruggen        
Valentijn De Waal        
 
Overige teamleden
Jordy Pardon Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 HVV'24 JO8-2 153021 Sportpark 't Prinsebos - - 08:15
C 14-03-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 Sluiskil JO8-1G 153025 Sportpark HVV'24 Veld 3 - - 09:00
C 21-03-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 HVV'24 JO8-2 153031 Sportpark SDO'63 - - 08:45
C 28-03-2020 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G HVV'24 JO8-2 153040 Sportpark Biervliet - - 08:55
C 04-04-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 153042 Sportpark HVV'24 Veld 3 - - 09:00
C 11-04-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 Terneuzense Boys JO8-3 153843 Sportpark HVV'24 - - 09:00
C 18-04-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 Clinge JO8-1 153053 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 09-05-2020 09:00 Zaamslag JO8-1 HVV'24 JO8-2 153056 Sportpark 't Durp - - 08:15
C 16-05-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 Terneuzen JO8-1 153065 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 23-05-2020 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G HVV'24 JO8-2 153067 Sportpark Bermpje - - 08:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:00 FC Axel JO8-1G Clinge JO8-1
C 07-03-2020 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-1
C 07-03-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G
C 07-03-2020 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 07-03-2020 09:00 Sluiskil JO8-1G Terneuzense Boys JO8-3
C 07-03-2020 09:00 Zaamslag JO8-1 Terneuzen JO8-1
C 07-03-2020 09:00 FC Axel JO8-2 Clinge JO8-1
C 07-03-2020 09:00 FC Axel JO8-1G SJO HPC'16 JO8-1
C 14-03-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 Sluiskil JO8-1G
C 14-03-2020 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-2G
C 14-03-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 FC Axel JO8-1G
C 14-03-2020 09:15 Terneuzense Boys JO8-3 Zaamslag JO8-1
C 14-03-2020 09:00 Terneuzen JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2
C 14-03-2020 09:00 FC Axel JO8-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G
C 14-03-2020 10:00 Clinge JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G 153014
C 08-02-2020 vervallen HVV'24 JO8-1 HVV'24 JO8-2 153011
C 01-02-2020 vervallen HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-2 153000
C 21-12-2019 10:00 Aardenburg JO8-1 HVV'24 JO8-2 57883
C 14-12-2019 afgelast Breskens JO8-1 HVV'24 JO8-2 57411
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Breskens JO8-2 59070
C 30-11-2019 vervallen Zaamslag JO8-1 HVV'24 JO8-2 59201
C 23-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 Schoondijke JO8-1 59638
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G 57274
C 09-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-2 60186
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Sluis JO8-1 57305
C 26-10-2019 09:00 FC Axel JO8-2 HVV'24 JO8-2 57664
C 19-10-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Aardenburg JO8-2G 57155
C 05-10-2019 09:00 FC Axel JO8-1G HVV'24 JO8-2 58183
C 28-09-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 57576
C 21-09-2019 vervallen Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2 59894
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G 14720
B 07-09-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2 14392
B 31-08-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 14135
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G SJO HPC'16 JO8-1 14832 0-0
B 14-09-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G 14720 0-0
B 07-09-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2 14392 0-0
B 07-09-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 FC Axel JO8-1G 14597 0-0
B 31-08-2019 09:00 FC Axel JO8-1G Sluiskil JO8-1G 14348 0-0
B 31-08-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 14135 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 09:00 Sluiskil JO8-1G Schoondijke JO8-1 58083 0-0
C 11-01-2020 10:00 Sluiskil JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-3 59693 0-0
C 21-12-2019 10:30 Aardenburg JO8-2G FC Axel JO8-1G 59138 0-0
C 21-12-2019 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G Sluis JO8-1 59937 0-0
C 21-12-2019 10:00 Aardenburg JO8-1 HVV'24 JO8-2 57883 0-0
C 21-12-2019 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 Breskens JO8-1 58494 0-0
C 21-12-2019 11:00 Breskens JO8-2 Zaamslag JO8-1 59319 0-0
C 21-12-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 FC Axel JO8-2 57764 0-0
C 14-12-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G SJO/HPC'16 JO8-2G 57203 0-0
C 14-12-2019 09:45 Breskens JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 57363 0-0
C 14-12-2019 09:45 Breskens JO8-1 HVV'24 JO8-2 57411 0-0
C 14-12-2019 10:15 Aardenburg JO8-1 FC Axel JO8-1G 58082 0-0
C 14-12-2019 10:30 Aardenburg JO8-2G Zaamslag JO8-1 59026 0-0
C 14-12-2019 11:00 Schoondijke JO8-1 Sluis JO8-1 60412 0-0
C 14-12-2019 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 FC Axel JO8-2 57464 0-0
C 07-12-2019 10:00 FC Axel JO8-1G Breskens JO8-1 58328 0-0
C 07-12-2019 10:00 FC Axel JO8-2 Schoondijke JO8-1 57927 0-0
C 07-12-2019 09:15 Sluis JO8-1 Zaamslag JO8-1 58321 0-0
C 07-12-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 Aardenburg JO8-2G 59082 0-0
C 07-12-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 Breskens JO8-2 59070 0-0
C 07-12-2019 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G ST HVV'24 / Clinge JO8-3 60023 0-0
C 07-12-2019 10:15 Aardenburg JO8-1 Sluiskil JO8-1G 58835 0-0
C 30-11-2019 09:00 Zaamslag JO8-1 HVV'24 JO8-2 59201 0-0
C 30-11-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G Sluis JO8-1 59920 0-0
C 30-11-2019 09:45 Breskens JO8-1 FC Axel JO8-2 57209 0-0
C 30-11-2019 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 SJO HPC'16 JO8-1 60441 0-0
C 30-11-2019 09:45 Breskens JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G 58000 0-0
C 30-11-2019 11:00 Schoondijke JO8-1 FC Axel JO8-1G 60128 0-0
C 30-11-2019 10:30 Aardenburg JO8-2G Aardenburg JO8-1 59486 0-0
C 23-11-2019 09:00 FC Axel JO8-2 FC Axel JO8-1G 60261 0-0
C 23-11-2019 09:15 Sluis JO8-1 Aardenburg JO8-2G 57183 0-0
C 23-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 Breskens JO8-1 60046 0-0
C 23-11-2019 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G Aardenburg JO8-1 59373 0-0
C 23-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 Schoondijke JO8-1 59638 0-0
C 23-11-2019 09:00 Zaamslag JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 57581 0-0
C 23-11-2019 09:45 Breskens JO8-2 Sluiskil JO8-1G 56997 0-0
C 16-11-2019 09:00 FC Axel JO8-2 Sluis JO8-1 59968 0-0
C 16-11-2019 09:00 FC Axel JO8-1G Zaamslag JO8-1 59584 0-0
C 16-11-2019 09:15 Aardenburg JO8-1 SJO HPC'16 JO8-1 60063 0-0
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G 57274 0-0
C 16-11-2019 09:45 Breskens JO8-1 Sluiskil JO8-1G 59993 0-0
C 16-11-2019 10:30 Aardenburg JO8-2G Breskens JO8-2 59352 0-0
C 16-11-2019 09:30 Schoondijke JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 57172 0-0
C 09-11-2019 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 Aardenburg JO8-1 59688 0-0
C 09-11-2019 09:45 Breskens JO8-2 Breskens JO8-1 58590 0-0
C 09-11-2019 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G Schoondijke JO8-1 57034 0-0
C 09-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-2 60186 0-0
C 09-11-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G Aardenburg JO8-2G 57561 0-0
C 09-11-2019 11:00 Zaamslag JO8-1 FC Axel JO8-2 58153 0-0
C 09-11-2019 09:00 Sluis JO8-1 FC Axel JO8-1G 57474 0-0
C 02-11-2019 09:00 FC Axel JO8-1G SJO HPC'16 JO8-1 57922 0-0
C 02-11-2019 09:15 Aardenburg JO8-1 FC Axel JO8-2 59487 0-0
C 02-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 Sluis JO8-1 57305 0-0
C 02-11-2019 10:00 Breskens JO8-1 Zaamslag JO8-1 59000 0-0
C 02-11-2019 10:30 Aardenburg JO8-2G SJO/HPC'16 JO8-2G 57875 0-0
C 02-11-2019 11:00 Schoondijke JO8-1 Breskens JO8-2 57098 0-0
C 28-10-2019 18:30 Sluis JO8-1 Breskens JO8-2 60037 0-0
C 26-10-2019 09:00 FC Axel JO8-2 HVV'24 JO8-2 57664 0-0
C 26-10-2019 09:00 Zaamslag JO8-1 Schoondijke JO8-1 59517 0-0
C 26-10-2019 09:15 Sluis JO8-1 Breskens JO8-1 58844 0-0
C 26-10-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 Sluiskil JO8-1G 58067 0-0
C 26-10-2019 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 Aardenburg JO8-2G 59546 0-0
C 26-10-2019 10:00 Breskens JO8-2 Aardenburg JO8-1 59349 0-0
C 26-10-2019 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G FC Axel JO8-1G 59305 0-0
C 23-10-2019 18:30 FC Axel JO8-2 Sluiskil JO8-1G 59636 0-0
C 19-10-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 Aardenburg JO8-2G 57155 0-0
C 19-10-2019 11:00 Zaamslag JO8-1 Aardenburg JO8-1 59099 0-0
C 19-10-2019 10:00 FC Axel JO8-1G ST HVV'24 / Clinge JO8-3 59522 0-0
C 12-10-2019 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G SJO HPC'16 JO8-1 58628 0-0
C 09-10-2019 18:45 Schoondijke JO8-1 Breskens JO8-1 57428 0-0
C 05-10-2019 09:00 FC Axel JO8-1G HVV'24 JO8-2 58183 0-0
C 05-10-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G Zaamslag JO8-1 57486 0-0
C 05-10-2019 09:15 Aardenburg JO8-1 Sluis JO8-1 57440 0-0
C 05-10-2019 11:00 Schoondijke JO8-1 SJO HPC'16 JO8-1 58828 0-0
C 05-10-2019 10:00 Breskens JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-2G 58966 0-0
C 05-10-2019 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 Breskens JO8-2 57041 0-0
C 05-10-2019 10:30 Aardenburg JO8-2G FC Axel JO8-2 58316 0-0
C 28-09-2019 09:15 Sluis JO8-1 SJO HPC'16 JO8-1 59707 0-0
C 28-09-2019 09:00 FC Axel JO8-2 Breskens JO8-2 58997 0-0
C 28-09-2019 11:00 Zaamslag JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-2G 58953 0-0
C 28-09-2019 09:00 FC Axel JO8-1G Sluiskil JO8-1G 57193 0-0
C 28-09-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 57576 0-0
C 28-09-2019 10:00 Schoondijke JO8-1 Aardenburg JO8-1 58283 0-0
C 28-09-2019 10:00 Breskens JO8-1 Aardenburg JO8-2G 58644 0-0
C 21-09-2019 09:15 Aardenburg JO8-1 Breskens JO8-1 60154 0-0
C 21-09-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 Zaamslag JO8-1 59412 0-0
C 21-09-2019 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G FC Axel JO8-2 60361 0-0
C 21-09-2019 10:00 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 Sluis JO8-1 59027 0-0
C 21-09-2019 10:30 Aardenburg JO8-2G Schoondijke JO8-1 57597 0-0
C 21-09-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2 59894 0-0
C 21-09-2019 10:00 Breskens JO8-2 FC Axel JO8-1G 59618 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO8-3 FC Axel JO8-2 153833 0-0
C 15-02-2020 10:00 Clinge JO8-1 Zaamslag JO8-1 153012 0-0
C 15-02-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G 153017 0-0
C 15-02-2020 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 153016 0-0
C 15-02-2020 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G Sluiskil JO8-1G 153013 0-0
C 15-02-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G 153014 0-0
C 15-02-2020 09:00 Terneuzen JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 153015 0-0
C 08-02-2020 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G Terneuzense Boys JO8-3 153832 0-0
C 08-02-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 HVV'24 JO8-2 153011 0-0
C 08-02-2020 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-2G 153007 0-0
C 08-02-2020 09:00 Sluiskil JO8-1G Terneuzen JO8-1 153010 0-0
C 08-02-2020 09:00 Zaamslag JO8-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 153009 0-0
C 08-02-2020 09:00 FC Axel JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 153006 0-0
C 01-02-2020 09:00 Terneuzen JO8-1 FC Axel JO8-1G 153001 0-0
C 01-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO8-3 SJO HPC'16 JO8-1 153831 0-0
C 01-02-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 153003 0-0
C 01-02-2020 10:00 Clinge JO8-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G 153002 0-0
C 01-02-2020 09:30 SJO/HPC'16 JO8-2G ST HVV'24 / Clinge JO8-1 153004 0-0
C 01-02-2020 09:30 HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-2 153000 0-0
C 01-02-2020 10:00 Zaamslag JO8-1 Sluiskil JO8-1G 153005 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HVV'24 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Axel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sluiskil JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sluiskil JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Aardenburg JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Aardenburg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Breskens JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO/HPC'16 JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Axel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zaamslag JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Axel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HVV'24 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Schoondijke JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Breskens JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Sluis JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Axel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Axel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sluiskil JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO/HPC'16 JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terneuzen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zaamslag JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Clinge JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 HVV'24 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Terneuzense Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven