Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-1

Teamleden

Spelers
Amanuel Berhe        
Alain van Delft        
Roel Everaert        
Ivar Laurijs        
Sebastian Nielsen        
Luca Rottier        
Daan Schilders        
Emily Verdurmen        
Daan Verstraeten        
Wout van Waterschoot        
 
Overige teamleden
Bart Verstraeten Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 10:15 Roosendaal JO11-1 HVV'24 JO11-1 120477 Sportpark Hulsdonk - -
C 14-03-2020 09:30 Smerdiek JO11-1 HVV'24 JO11-1 121830 Sportpark Haestinge - -
C 28-03-2020 09:30 HVV'24 JO11-1 RCS JO11-1 124252 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 18-04-2020 09:30 HVV'24 JO11-1 ODIO JO11-1 125301 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 09-05-2020 10:00 Krabbendijke JO11-1 HVV'24 JO11-1 121121 Sportpark Krabbendijke - -
C 16-05-2020 10:15 FC Axel JO11-1 HVV'24 JO11-1 121515 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 23-05-2020 09:30 HVV'24 JO11-1 Terneuzen JO11-1 123011 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 Halsteren JO11-2 Smerdiek JO11-1
C 07-03-2020 10:30 Krabbendijke JO11-1 Terneuzen JO11-1
C 07-03-2020 10:00 Luctor Heinkenszand JO11-1 RCS JO11-1
C 07-03-2020 10:15 Roosendaal JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1
C 14-03-2020 09:30 Smerdiek JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1
C 14-03-2020 10:00 FC Axel JO11-1 Krabbendijke JO11-1
C 14-03-2020 10:15 Terneuzen JO11-1 Halsteren JO11-2
C 14-03-2020 11:00 ODIO JO11-1 Roosendaal JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:30 HVV'24 JO11-1 Halsteren JO11-2 M. (Marco) van Vlierberghe 119977 6 - 3
C 08-02-2020 08:45 Luctor Heinkenszand JO11-1 HVV'24 JO11-1 B. (Bryant) Kaat 119282 3 - 6
V 18-01-2020 09:30 HVV'24 JO11-1 Hontenisse JO11-1
C 14-12-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Kloetinge JO11-1 Afgeschermd 45320 4 - 4
C 07-12-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Halsteren JO11-1 B. (Bart) Meenderink 48031 6 - 1
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-1 HVV'24 JO11-1 P. (Pascal) Koning 45457 4 - 2
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-1 Afgeschermd 45401 3 - 1
C 09-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO11-1 HVV'24 JO11-1 S.L.A. (Sergio) Baecke 87254 4 - 0
C 09-11-2019 vervallen BSC JO11-1 HVV'24 JO11-1 45556
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 HVV'24 JO11-1 45268 7 - 2
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Roosendaal JO11-1 P. (Pablo) Salomon 47586 6 - 6
C 05-10-2019 08:30 Kloetinge JO11-1 HVV'24 JO11-1 45359 12 - 1
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 HVV'24 JO11-1 Afgeschermd 47435 2 - 1
C 21-09-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1 Afgeschermd 87249 3 - 6
B 14-09-2019 10:00 FC Axel JO11-1 HVV'24 JO11-1 L. (Lars) de Vries 11834 1 - 6
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 B.L.E. (Bart) Verstraeten 11475 3 - 4
B 31-08-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 HVV'24 JO11-1 10949 2 - 3
V 28-08-2019 13:30 HVV'24 JO11-1 Trainingsmiddag
V 24-08-2019 10:00 HVV'24 JO11-1 HVV’24 JO12-1
V 17-08-2019 10:30 HVV'24 JO11-1 HVV’24 JO12-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-12-2019 18:30 Kloetinge JO11-1 Roosendaal JO11-1 47744 5-2
C 14-12-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Kloetinge JO11-1 45320 4-4
C 07-12-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Halsteren JO11-1 48031 6-1
C 07-12-2019 10:15 Zeelandia Middelburg JO11-1 MOC'17 JO11-1 87258 2-4
C 30-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1 87257 5-4
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 45457 4-2
C 30-11-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 Kloetinge JO11-1 46606 4-8
C 23-11-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 Halsteren JO11-1 47981 3-3
C 23-11-2019 12:30 Zeelandia Middelburg JO11-1 Roosendaal JO11-1 87256 4-3
C 16-11-2019 08:30 Kloetinge JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1 87255 2-7
C 16-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 MOC'17 JO11-1 45401 3-1
C 16-11-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Halsteren JO11-1 45364 1-2
C 09-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 Kloetinge JO11-1 46409 2-3
C 09-11-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 Roosendaal JO11-1 46899 5-1
C 09-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 87254 4-0
C 02-11-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Kloetinge JO11-1 45392 1-8
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 45268 7-2
C 02-11-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1 87253 4-3
C 26-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Roosendaal JO11-1 47586 6-6
C 26-10-2019 09:45 Zeelandia Middelburg JO11-1 Halsteren JO11-1 87252 1-3
C 26-10-2019 08:30 Kloetinge JO11-1 MOC'17 JO11-1 47418 5-2
C 21-10-2019 18:30 Halsteren JO11-1 MOC'17 JO11-1 48682 4-3
C 05-10-2019 08:30 Kloetinge JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 45359 12-1
C 05-10-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1 87251 1-15
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 47435 2-1
C 28-09-2019 10:15 Halsteren JO11-1 Roosendaal JO11-1 46979 7-3
C 28-09-2019 11:00 BSC JO11-1 Kloetinge JO11-1 48106 0-0
C 28-09-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-1 Kloetinge JO11-1 87250 8-2
C 21-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1 87249 3-6
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 MOC'17 JO11-1 45990 3-10
C 21-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 BSC JO11-1 47210 0-0
C 21-09-2019 08:30 Kloetinge JO11-1 Halsteren JO11-1 48690 7-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:00 ODIO JO11-1 Krabbendijke JO11-1 124215 2-0
C 15-02-2020 10:00 FC Axel JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 122376 4-1
C 15-02-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 Halsteren JO11-2 119977 6-3
C 15-02-2020 09:30 Smerdiek JO11-1 Roosendaal JO11-1 125080 8-0
C 08-02-2020 10:30 RCS JO11-1 Terneuzen JO11-1 119524 5-5
C 08-02-2020 10:00 Krabbendijke JO11-1 Roosendaal JO11-1 122338 1-1
C 08-02-2020 08:45 Luctor Heinkenszand JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 119282 3-6
C 08-02-2020 08:30 Halsteren JO11-2 ODIO JO11-1 123069 0-0
C 01-02-2020 10:15 Roosendaal JO11-1 Halsteren JO11-2 120724 9-3
C 01-02-2020 10:00 ODIO JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 122641 0-0
C 01-02-2020 10:00 FC Axel JO11-1 RCS JO11-1 119583 5-5
C 01-02-2020 09:30 Smerdiek JO11-1 Krabbendijke JO11-1 121250 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 FC Axel JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 11834 1-6
B 14-09-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 11678 3-3
B 07-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 11475 3-4
B 07-09-2019 10:00 FC Axel JO11-1 Terneuzense Boys JO11-1 11287 7-10
B 31-08-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 FC Axel JO11-1 11112 16-2
B 31-08-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 10949 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO11-1 10 7 1 2 22 56 35 21 0
2 Halsteren JO11-1 10 6 1 3 19 38 33 5 0
3 Zeelandia Middelburg JO11-1 10 6 0 4 18 54 27 27 0
4 MOC'17 JO11-1 10 5 1 4 16 38 33 5 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 10 2 2 6 8 28 47 -19 0
6 Roosendaal JO11-1 10 1 1 8 4 25 64 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 2 2 0 0 6 12 6 6 0
2 Smerdiek JO11-1 2 1 1 0 4 10 2 8 0
3 FC Axel JO11-1 2 1 1 0 4 9 6 3 0
4 ODIO JO11-1 2 1 1 0 4 2 0 2 0
5 Roosendaal JO11-1 3 1 1 1 4 10 12 -2 0
6 RCS JO11-1 2 0 2 0 2 10 10 0 0
7 Krabbendijke JO11-1 3 0 2 1 2 3 5 -2 0
8 Terneuzen JO11-1 1 0 1 0 1 5 5 0 0
9 Halsteren JO11-2 3 0 1 2 1 6 15 -9 0
10 Luctor Heinkenszand JO11-1 2 0 0 2 0 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 3 2 1 0 7 23 8 15 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO11-1 3 2 0 1 6 12 7 5 0
3 Terneuzense Boys JO11-1 3 1 1 1 4 15 13 2 0
4 FC Axel JO11-1 3 0 0 3 0 10 32 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-07-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 22-07-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 29-07-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 05-08-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:30 Kleedkamer N8 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-07-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 24-07-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 31-07-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:30 Veld 2B Kleedkamer N8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven