Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-2

Teamleden

Spelers
Noud Baart        
Dyon de Backere        
Jens Bracke        
Milan van Daalen        
Luke Dijkstra        
Brent Frankevijle        
Tommie den Hamer        
Stijn van Laere        
Siem van der Meer        
Ties Zuidema        
 
Overige teamleden
Jacco den Hamer Trainer
Marco Frankevijle Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 48877 Sportpark HVV'24 - - 09:00
C 23-11-2019 10:30 Sluis JO11-1 HVV'24 JO11-2 46145 Sportpark 't Oostpoortpark - - 09:00
C 30-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 Oostburg JO11-1G 48386 Sportpark HVV'24 - - 09:00
C 07-12-2019 vervallen IJzendijke JO11-1 HVV'24 JO11-2 48050 Sportpark IJzendijke - - 23:50
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G
C 16-11-2019 09:45 Oostburg JO11-1G Tern.Boys JO11-2G
C 23-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G
C 23-11-2019 10:30 Sluis JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2
C 30-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Oostburg JO11-1G
C 30-11-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Sluis JO11-1
C 07-12-2019 09:45 Oostburg JO11-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G
C 07-12-2019 10:05 Sluis JO11-1 Tern.Boys JO11-2G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 09:55 Sluis JO11-1 Oostburg JO11-1G 45855 7-3
C 09-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 45589 8-2
C 02-11-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Oostburg JO11-1G 45473 3-4
C 02-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G Sluis JO11-1 45264 5-5
C 26-10-2019 10:15 Sluis JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 48071 3-5
C 26-10-2019 09:45 IJzendijke JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 48552 0-0
C 26-10-2019 09:45 Oostburg JO11-1G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 48802 8-0
C 05-10-2019 09:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Tern.Boys JO11-2G 46723 2-4
C 05-10-2019 09:45 IJzendijke JO11-1 Oostburg JO11-1G 46198 0-0
C 05-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Sluis JO11-1 48068 0-13
C 28-09-2019 09:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 46219 11-2
C 28-09-2019 10:15 Sluis JO11-1 IJzendijke JO11-1 46499 11-1
C 28-09-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G Oostburg JO11-1G 48577 6-5
C 21-09-2019 09:45 IJzendijke JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 47935 0-9
C 21-09-2019 09:45 Oostburg JO11-1G Sluis JO11-1 46600 1-7
C 21-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Tern.Boys JO11-2G 45255 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Tern.Boys JO11-2G 11658 1-9
B 09-09-2019 18:30 Tern.Boys JO11-2G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 11140 2-11
B 07-09-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 11300 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tern.Boys JO11-2G 5 4 1 0 13 27 16 11 0
2 Sluis JO11-1 5 3 1 1 10 35 14 21 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 4 2 0 2 6 21 13 8 0
4 Oostburg JO11-1G 5 2 0 3 6 21 23 -2 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 5 0 0 5 0 6 44 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 2 2 0 0 6 23 2 21 0
2 Tern.Boys JO11-2G 2 1 0 1 3 11 12 -1 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwland JO11-1 9 7 0 2 21 48 27 21 0
2 Terneuzen JO11-1 9 7 0 2 21 39 27 12 0
3 GPC Vlissingen JO11-1 9 5 2 2 17 41 32 9 0
4 ST Oostkapelle/Domburg JO11-1 9 5 0 4 15 34 35 -1 0
5 Walcheren JO11-1 9 4 2 3 14 40 20 20 0
6 Terneuzense Boys JO11-3 9 4 2 3 14 33 30 3 0
7 Zeelandia Middelburg JO11-3 9 3 1 5 10 35 42 -7 0
8 SJO Serooskerke/Veere JO11-1 9 3 1 5 10 34 51 -17 0
9 MZC'11 JO11-1 9 2 2 5 8 20 34 -14 0
10 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 9 0 0 9 0 20 46 -26 0

Training

Berichten



Terug naar boven