Afdrukken
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO11-2

Teamleden

Spelers
Noud Baart        
Dyon de Backere        
Jens Bracke        
Milan van Daalen        
Luke Dijkstra        
Brent Frankevijle        
Tommie den Hamer        
Stijn van Laere        
Siem van der Meer        
Ties Zuidema        
 
Overige teamleden
Davy van Daalen Trainer
Jacco den Hamer Trainer
Marco Frankevijle Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 09:30 HVV'24 JO11-2 Corn Boys JO11-1 125251 Sportpark HVV'24 Veld 3 - - 09:00
C 14-03-2020 09:30 Vogelwaarde JO11-2 HVV'24 JO11-2 121043 Sportpark Vogelwaarde - - 08:50
C 21-03-2020 09:30 HVV'24 JO11-2 Vogelwaarde JO11-2 122542 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 28-03-2020 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1G 154621 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 04-04-2020 09:15 Sluiskil JO11-1 HVV'24 JO11-2 125448 Sportpark D'n Dolse Diek - - 08:20
C 11-04-2020 09:30 HVV'24 JO11-2 Sluiskil JO11-1 119733 Sportpark HVV'24 Veld 3 - - 09:00
C 18-04-2020 10:00 FC Axel JO11-2G HVV'24 JO11-2 122293 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - - 09:15
C 09-05-2020 09:30 HVV'24 JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-4 124080 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 16-05-2020 09:30 HVV'24 JO11-2 Kapelle JO11-1 121998 Sportpark HVV'24 Veld 3 - - 09:00
C 23-05-2020 09:00 Corn Boys JO11-1 HVV'24 JO11-2 119512 Sportpark 't Sas - - 08:05
C 30-05-2020 09:45 MZC'11 JO11-3 HVV'24 JO11-2 122124 Sportpark Den Hogen Blok - - 08:10
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 09:15 Zeelandia Middelburg JO11-4 Kapelle JO11-1
C 07-03-2020 09:15 Sluiskil JO11-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1G
C 07-03-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Corn Boys JO11-1
C 07-03-2020 10:00 FC Axel JO11-2G Vogelwaarde JO11-2
C 14-03-2020 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1G FC Axel JO11-2G
C 14-03-2020 09:30 Vogelwaarde JO11-2 ST HVV'24 / Clinge JO11-2
C 14-03-2020 09:15 Sluiskil JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-4
C 14-03-2020 09:00 Corn Boys JO11-1 Kapelle JO11-1
C 21-03-2020 10:30 Zeelandia Middelburg JO11-4 Sluiskil JO11-1
C 21-03-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Vogelwaarde JO11-2
C 21-03-2020 11:15 Kapelle JO11-1 Corn Boys JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 10:00 Oostburg JO11-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 48096 2-5
C 07-12-2019 10:05 Sluis JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 47954 8-2
C 30-11-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Sluis JO11-1 47804 3-2
C 30-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Oostburg JO11-1G 48386 2-7
C 23-11-2019 10:30 Sluis JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 46145 12-1
C 23-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 46415 5-7
C 21-11-2019 18:45 Oostburg JO11-1G Tern.Boys JO11-2G 47598 3-3
C 16-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 48877 2-3
C 09-11-2019 09:55 Sluis JO11-1 Oostburg JO11-1G 45855 7-3
C 09-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 45589 8-2
C 02-11-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Oostburg JO11-1G 45473 3-4
C 02-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G Sluis JO11-1 45264 5-5
C 26-10-2019 10:15 Sluis JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 48071 3-5
C 26-10-2019 09:45 IJzendijke JO11-1 Tern.Boys JO11-2G 48552 0-0
C 26-10-2019 09:45 Oostburg JO11-1G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 48802 8-0
C 05-10-2019 09:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G Tern.Boys JO11-2G 46723 2-4
C 05-10-2019 09:45 IJzendijke JO11-1 Oostburg JO11-1G 46198 0-0
C 05-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Sluis JO11-1 48068 0-13
C 28-09-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G Oostburg JO11-1G 48577 6-5
C 28-09-2019 10:15 Sluis JO11-1 IJzendijke JO11-1 46499 11-1
C 28-09-2019 09:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 46219 11-2
C 21-09-2019 09:45 IJzendijke JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 47935 0-9
C 21-09-2019 09:45 Oostburg JO11-1G Sluis JO11-1 46600 1-7
C 21-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Tern.Boys JO11-2G 45255 2-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1G Zeelandia Middelburg JO11-4 154618 7-1
C 15-02-2020 09:30 MZC'11 JO11-3 Zeelandia Middelburg JO11-4 122764 0-0
C 15-02-2020 09:45 Kapelle JO11-1 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 120778 15-3
C 15-02-2020 09:30 Vogelwaarde JO11-2 Sluiskil JO11-1 124283 4-4
C 15-02-2020 09:00 Corn Boys JO11-1 FC Axel JO11-2G 124472 5-6
C 08-02-2020 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1G Vogelwaarde JO11-2 154617 9-1
C 08-02-2020 10:00 FC Axel JO11-2G Kapelle JO11-1 121958 1-9
C 08-02-2020 10:30 MZC'11 JO11-3 Vogelwaarde JO11-2 120358 0-0
C 08-02-2020 09:15 Sluiskil JO11-1 Corn Boys JO11-1 121432 8-10
C 08-02-2020 11:15 Zeelandia Middelburg JO11-4 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 120338 9-0
C 01-02-2020 08:30 Kapelle JO11-1 Sluiskil JO11-1 123499 19-3
C 01-02-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 FC Axel JO11-2G 123415 7-1
C 01-02-2020 09:30 Vogelwaarde JO11-2 Zeelandia Middelburg JO11-4 121455 1-6
C 01-02-2020 09:00 Corn Boys JO11-1 MZC'11 JO11-3 121666 0-0
C 01-02-2020 09:00 Corn Boys JO11-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1G 154616 3-6
C 25-01-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Sluiskil JO11-1 119733 0-0
C 25-01-2020 09:00 Kapelle JO11-1 MZC'11 JO11-3 123537 0-0
C 25-01-2020 10:00 FC Axel JO11-2G Zeelandia Middelburg JO11-4 123756 0-3
C 25-01-2020 09:00 Corn Boys JO11-1 Vogelwaarde JO11-2 119602 9-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 Tern.Boys JO11-2G 11658 1-9
B 09-09-2019 18:30 Tern.Boys JO11-2G ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 11140 2-11
B 07-09-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G ST HVV'24 / Clinge JO11-2 11300 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 8 6 0 2 18 39 24 15 0
2 Sluis JO11-1 8 5 1 2 16 57 20 37 0
3 Tern.Boys JO11-2G 8 4 2 2 14 37 34 3 0
4 Oostburg JO11-1G 8 3 1 4 10 33 33 0 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 8 0 0 8 0 11 66 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kapelle JO11-1 3 3 0 0 9 43 7 36 0
2 ST Biervliet/Hoofdplaat JO11-1G 3 3 0 0 9 22 5 17 0
3 Zeelandia Middelburg JO11-4 4 3 0 1 9 19 8 11 0
4 Corn Boys JO11-1 4 2 0 2 6 27 22 5 0
5 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 3 1 0 2 3 10 25 -15 0
6 FC Axel JO11-2G 4 1 0 3 3 8 24 -16 0
7 Sluiskil JO11-1 3 0 1 2 1 15 33 -18 0
8 Vogelwaarde JO11-2 4 0 1 3 1 8 28 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 2 2 0 0 6 23 2 21 0
2 Tern.Boys JO11-2G 2 1 0 1 3 11 12 -1 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO11-2 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

Training

Berichten



Powered by