Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO10-1

Teamleden

Spelers
Alexander Asrian        
Dijn de Blieck        
Tijmen Buijsrogge        
Daan Colsen        
Sky Lagendijk        
Nio Liessens        
Kaeden Marcus        
Roan Vlassenrood        
 
Overige teamleden
Dennis Vlassenrood Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1
C 07-03-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 RCS JO10-1
C 07-03-2020 09:45 VC Vlissingen JO10-1 Terneuzense Boys JO10-2
C 07-03-2020 10:00 FC Axel JO10-1 Terneuzen JO10-1
C 11-03-2020 18:00 VC Vlissingen JO10-1 RCS JO10-1
C 14-03-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1
C 14-03-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1
C 14-03-2020 09:45 VC Vlissingen JO10-1 FC Axel JO10-1
C 14-03-2020 10:30 RCS JO10-1 Terneuzen JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen HVV'24 JO10-1 VC Vlissingen JO10-1 154406
C 08-02-2020 vervallen Terneuzense Boys JO10-2 HVV'24 JO10-1 127550
C 01-02-2020 vervallen HVV'24 JO10-1 FC Axel JO10-1 126331
V 18-01-2020 10:00 HVV'24 JO10-1 TernBoys JO10-2
C 14-12-2019 afgelast Terneuzense Boys JO10-1 HVV'24 JO10-1 49661
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 RCS JO10-1 50120
C 23-11-2019 vervallen ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 HVV'24 JO10-1 52865
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Breskens JO10-1 50574
C 09-11-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1 49726
C 02-11-2019 vervallen RCS JO10-1 HVV'24 JO10-1 51049
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 50604
C 05-10-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 49623
C 28-09-2019 11:00 Breskens JO10-1 HVV'24 JO10-1 51928
C 21-09-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Terneuzen JO10-1 49803
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 12958
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 12465
B 31-08-2019 vervallen Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1 12292
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:30 RCS JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 52090 0-0
C 14-12-2019 09:30 Terneuzense Boys JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 49661 0-0
C 07-12-2019 11:00 Breskens JO10-1G Terneuzense Boys JO10-1 50132 0-0
C 07-12-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 RCS JO10-1 50120 0-0
C 07-12-2019 09:45 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Terneuzen JO10-1 49480 0-0
C 30-11-2019 10:00 Terneuzen JO10-1 Breskens JO10-1 51961 0-0
C 23-11-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 52865 0-0
C 23-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 Terneuzen JO10-1 50626 0-0
C 23-11-2019 11:00 Breskens JO10-1 RCS JO10-1 51365 0-0
C 16-11-2019 10:30 RCS JO10-1 Terneuzen JO10-1 49988 0-0
C 16-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Breskens JO10-1 50574 0-0
C 16-11-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 50648 0-0
C 09-11-2019 11:00 Breskens JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 51566 0-0
C 09-11-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 49726 0-0
C 09-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 RCS JO10-1 50295 0-0
C 02-11-2019 10:30 RCS JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 51049 0-0
C 02-11-2019 10:00 Terneuzen JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 51441 0-0
C 02-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 Breskens JO10-1 51030 0-0
C 26-10-2019 11:00 Breskens JO10-1 Terneuzen JO10-1 52544 0-0
C 26-10-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 RCS JO10-1 49368 0-0
C 26-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 50604 0-0
C 05-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 49623 0-0
C 05-10-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 49882 0-0
C 05-10-2019 10:30 RCS JO10-1 Breskens JO10-1 52190 0-0
C 28-09-2019 11:00 Breskens JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 51928 0-0
C 28-09-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 RCS JO10-1 52608 0-0
C 28-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 50260 0-0
C 21-09-2019 10:30 RCS JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 50487 0-0
C 21-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Terneuzen JO10-1 49803 0-0
C 21-09-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Breskens JO10-1 52391 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:15 Terneuzen JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 154407 0-0
C 15-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-2 Terneuzense Boys JO10-1 129027 0-0
C 15-02-2020 10:15 Terneuzen JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 128249 0-0
C 15-02-2020 10:15 FC Bergen JO10-1 RCS JO10-1 130689 0-0
C 15-02-2020 10:30 RCS JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 125750 0-0
C 15-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-2 FC Axel JO10-1 154408 0-0
C 15-02-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 VC Vlissingen JO10-1 154406 0-0
C 15-02-2020 09:00 SC Gastel JO10-1 BSC JO10-1 129540 0-0
C 08-02-2020 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Terneuzen JO10-1 154405 0-0
C 08-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-2 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 127550 0-0
C 08-02-2020 10:00 FC Axel JO10-1 Terneuzense Boys JO10-2 126593 0-0
C 08-02-2020 09:00 BSC JO10-1 RCS JO10-1 127198 0-0
C 08-02-2020 09:45 VC Vlissingen JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 127931 0-0
C 08-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 Terneuzen JO10-1 129276 0-0
C 08-02-2020 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 SC Gastel JO10-1 128095 0-0
C 08-02-2020 10:00 FC Axel JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 126750 0-0
C 01-02-2020 10:30 RCS JO10-1 Terneuzense Boys JO10-2 154403 0-0
C 01-02-2020 10:15 Terneuzen JO10-1 VC Vlissingen JO10-1 127206 0-0
C 01-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 154402 0-0
C 01-02-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 FC Axel JO10-1 126331 0-0
C 01-02-2020 10:15 FC Bergen JO10-1 BSC JO10-1 126499 0-0
C 01-02-2020 10:30 Terneuzen JO10-1 FC Axel JO10-1 125838 0-0
C 01-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-2 VC Vlissingen JO10-1 130675 0-0
C 01-02-2020 09:00 SC Gastel JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 128357 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Terneuzen JO10-1 12804 0-0
B 14-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 12958 0-0
B 07-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 Terneuzen JO10-1 12569 0-0
B 07-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 12465 0-0
B 31-08-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 12136 0-0
B 31-08-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 12292 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RCS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Breskens JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terneuzen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terneuzense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RCS JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terneuzen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VC Vlissingen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terneuzense Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Axel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terneuzen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzense Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
2 Terneuzen JO10-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO10-1 1 1 0 0 3 12 4 8 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO10-1 1 0 0 1 0 4 12 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven